Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ktosiek1

#6822523 Napisano: 14.11.2021 12:24:57
asandraa napisał(a):

Czy można gdzieś zobaczyć zdjęcia nagród z nowego konkursu Somersby? Jak wyglądają te ubrania?

A czy butelki są jakoś oznaczone konkursowo? W sklepach tylko zwykłe butelki....
0 0

jaszczurka-04

#6822531 Napisano: 14.11.2021 13:01:30
Czy opakowania bo Berlinkach mogę już wyrzucić? emotka

domika

#6822532 Napisano: 14.11.2021 13:20:02
ktosiek1 napisał(a):

asandraa napisał(a):

Czy można gdzieś zobaczyć zdjęcia nagród z nowego konkursu Somersby? Jak wyglądają te ubrania?

A czy butelki są jakoś oznaczone konkursowo? W sklepach tylko zwykłe butelki....


monia86rze

#6822534 Napisano: 14.11.2021 13:46:22
Mam pytanie odnośnie loterii psi patrol tej świątecznej.

Jeśli w paragonie jest opisane jogurt z niespodzianką to przejdzie ?
0 0

agakaz2

#6822539 Napisano: 14.11.2021 14:13:12
monia86rze napisał(a):

Mam pytanie odnośnie loterii psi patrol tej świątecznej.Jeśli w paragonie jest opisane jogurt z niespodzianką to przejdzie ?

robisz fotkę z produktem i tyle ja tak zrobilam
0 0

werty

#6822546 Napisano: 14.11.2021 15:06:00
kumulacja napisał(a):

aaagusia napisał(a):

Czy kod rabatowy do sklepu mokate z minutki jest tez na darmową dostawę? Wydaje mi się,  ze ktoś pisał,  ze tak. Ale teraz  nie mogę znaleźć tej wypowiedzi, a mi normalnie liczy dostawę. 

Tak, dostawa jest darmowa. Pokazuje się ta informacja dopiero po wbiciu kodu.

Nie jest darmowa, normalnie liczy dostawę po wbiciu kodu, czy zamawiam za 150 czy za 105, chyba, że kupujemy coś w zestawie z bezpłatną dostawą. Tak u mnie wychodzi, czy u Was jest inaczej?
0 0

roksanawu

#6822548 Napisano: 14.11.2021 15:15:01
werty napisał(a):

kumulacja napisał(a):

aaagusia napisał(a):

Czy kod rabatowy do sklepu mokate z minutki jest tez na darmową dostawę? Wydaje mi się,  ze ktoś pisał,  ze tak. Ale teraz  nie mogę znaleźć tej wypowiedzi, a mi normalnie liczy dostawę. 

Tak, dostawa jest darmowa. Pokazuje się ta informacja dopiero po wbiciu kodu.

Nie jest darmowa, normalnie liczy dostawę po wbiciu kodu, czy zamawiam za 150 czy za 105, chyba, że kupujemy coś w zestawie z bezpłatną dostawą. Tak u mnie wychodzi, czy u Was jest inaczej?

Zamawiałam, trzeba zapłacić za dostawę

notta

#6822549 Napisano: 14.11.2021 15:18:08
artyści ze strefy jelenia? Gdzieś ich można sprawdzić? Tu tylko 3 sztuki widzę https://goingapp.pl/strefajelenia
0 0

kumulacja

#6822554 Napisano: 14.11.2021 15:59:40
werty napisał(a):

kumulacja napisał(a):

aaagusia napisał(a):

Czy kod rabatowy do sklepu mokate z minutki jest tez na darmową dostawę? Wydaje mi się,  ze ktoś pisał,  ze tak. Ale teraz  nie mogę znaleźć tej wypowiedzi, a mi normalnie liczy dostawę. 

Tak, dostawa jest darmowa. Pokazuje się ta informacja dopiero po wbiciu kodu.

Nie jest darmowa, normalnie liczy dostawę po wbiciu kodu, czy zamawiam za 150 czy za 105, chyba, że kupujemy coś w zestawie z bezpłatną dostawą. Tak u mnie wychodzi, czy u Was jest inaczej?

Poprzednia moja dostawa była darmowa. Pytałam sklep dlaczego. I odpowiedzieli mi, że wtedy niektóre produkty miały adnotację, że ich dostawa jest darmowa. I prawdopodobnie na taki natrafiłam w zamówieniu, bo jednak miałam darmową dostawę.
Teraz za dostawę trzeba płacić.
1 werty 0

ktosiek1

#6822570 Napisano: 14.11.2021 18:02:43
sabanerro napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

monia86rze napisał(a):

Mam pytanie odnośnie loterii psi patrol tej świątecznej.Jeśli w paragonie jest opisane jogurt z niespodzianką to przejdzie ?

robisz fotkę z produktem i tyle ja tak zrobilam

A z tym Disney/Marvel z Biedronki też wystarczy jakiś soczek kupić? Bo to inna agencja organizuje, a ja nie znam się ... I oni w formularzu mają coś w stylu "załącz skan paragonu" i ciężko soczek wsadzić do skanera emotka  a na paragonie oczywiście szyfr bez wskazania, że to Disney

Skan=zdjęcie. Robisz fotkę paragonu i soczku obok i wysyłasz w zgłoszeniu.
1 mia 0

cudaczek121

#6822593 Napisano: 14.11.2021 21:16:37
Mam nazwisko kończące się dwiema literkami ze znakami diakrytycznymi. Gdy próbuję wpisać własne nazwisko w formularz konkursu Lays/Cheetos, mam komunikat, że jest nieprawidłowe! Czy mogę wobec tego wpisać bez polskich znaków?
0 0

dwaburekoty

#6822595 Napisano: 14.11.2021 22:00:30
Nie było mnie 4 dni, nie wiem czy padło już to pytanie.
Wygrałam w Jagermeister lodówkę, ale nie dostałam jeszcze maila. Czy ktoś z Was już je dostał? Czy wysłaliście już maile z danymi? Zgodnie z regulaminem na wysyłkę danych są dwa dni, ale liczone po otrzymaniu maila...
Nie chcę, żeby mi tak fajna nagroda przepadła....
0 0

mamimamu

#6822596 Napisano: 14.11.2021 22:11:25
dwaburekoty napisał(a):

Nie było mnie 4 dni, nie wiem czy padło już to pytanie.Wygrałam w Jagermeister lodówkę, ale nie dostałam jeszcze maila. Czy ktoś z Was już je dostał? Czy wysłaliście już maile z danymi? Zgodnie z regulaminem na wysyłkę danych są dwa dni, ale liczone po otrzymaniu maila...
Nie chcę, żeby mi tak fajna nagroda przepadła....

Nie było jeszcze maili (raczej) - wnioskuję po tym, że kilka osób na forum się o to dopytywało, ale jeszcze nikt nie puścił w eter informacji o otrzymanym mailu (myślę, że ktoś by się jednak tym podzielił:), ja też jestem w takiej sytuacji i maila nie mam, no i na fb ludziska też podpytywali, czy maile były już wysyłane, a oni komuś tam odpisali, że trzeba czekać emotka  
...pomijam fakt, że pod postem konkursowym na fb, gdzie Jager odpisuje na posty, zaczyna się handel wygranymi  emotka

anialistopad

#6822597 Napisano: 14.11.2021 22:44:46
Z nesttle itn jak odeslecie dane e-mailem to przychodzi Wam jakieś potwierdzenie od nich?
0 0

mamimamu

#6822599 Napisano: 14.11.2021 22:48:05
ktosiek1 napisał(a):

sabanerro napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

monia86rze napisał(a):

Mam pytanie odnośnie loterii psi patrol tej świątecznej.Jeśli w paragonie jest opisane jogurt z niespodzianką to przejdzie ?

robisz fotkę z produktem i tyle ja tak zrobilam

A z tym Disney/Marvel z Biedronki też wystarczy jakiś soczek kupić? Bo to inna agencja organizuje, a ja nie znam się ... I oni w formularzu mają coś w stylu "załącz skan paragonu" i ciężko soczek wsadzić do skanera emotka  a na paragonie oczywiście szyfr bez wskazania, że to Disney

Skan=zdjęcie. Robisz fotkę paragonu i soczku obok i wysyłasz w zgłoszeniu.

dopytam: pisząc o loterii macie na myśli konkurs z "ulubionym pieskiem", czy oprócz konkursu (który widnieje w bazie), jest jeszcze jednak jakaś LOTERIA?  emotka
0 0

kreatia

#6822615 Napisano: 15.11.2021 08:28:33
Zawsze na stronie konkursowej orange/t-mobile pisało: "prosimy odbierać telefony".
Teraz na stronie Wakacji z Orange jest komunikat: 

Myślicie, że ułatwili sobie (i nam) życie i zrezygnowali z dzwonienia? 
wg reg: "Organizator zastrzega sobie prawo do kontaktu drogą telefoniczną i/lub drogą mailową z Uczestnikami"

Gość:

#6822644 Napisano: 15.11.2021 10:26:24
Czy słyszeliście coś, że w tym roku znowu będzie świąteczny konkurs Heinekena (z życzeniami)?
0 0

rufus

#6822648 Napisano: 15.11.2021 10:38:05
AneczkaS napisał(a):

Czy słyszeliście coś, że w tym roku znowu będzie świąteczny konkurs Heinekena (z życzeniami)?

Co roku był w drugiej polowie listopada. Czekamy czy cos bedzie. emotka

izkak

#6822682 Napisano: 15.11.2021 12:10:28
AneczkaS napisał(a):

Czy słyszeliście coś, że w tym roku znowu będzie świąteczny konkurs Heinekena (z życzeniami)?

O nieeee, jestem chyba jedną z niewielu osób, które nigdy (a było już kilka edycji!!!) tam nie wygrały pomimo setki (przemyślanych emotka ) zgłoszeń i szczerego zapału emotka

Potwierdzonego info nie mam, ale myślę, że konkurs wystartuje jak co roku, bo cieszył się bardzo dużą popularnością i sporo osób wrzucało do sieci zdjęcia tych paczek robiąc świąteczną reklamę piwnemu koncernowi emotka
0 0

agakaz2

#6822684 Napisano: 15.11.2021 12:18:06
izkak napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

Czy słyszeliście coś, że w tym roku znowu będzie świąteczny konkurs Heinekena (z życzeniami)?

O nieeee, jestem chyba jedną z niewielu osób, które nigdy (a było już kilka edycji!!!) tam nie wygrały pomimo setki (przemyślanych emotka ) zgłoszeń i szczerego zapału emotka Potwierdzonego info nie mam, ale myślę, że konkurs wystartuje jak co roku, bo cieszył się bardzo dużą popularnością i sporo osób wrzucało do sieci zdjęcia tych paczek robiąc świąteczną reklamę piwnemu koncernowi emotka



mnie się też nie udało tylko zakup u kogoś z forum uszczęśliwił mnie piwkiem