Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

magdalena-chili

#6822874 Napisano: 15.11.2021 21:11:20
dwaburekoty napisał(a):

Do kiedy ważne są bony do Zalando z Fanty?

w regulaminie jest informacja: "1. Karta upominkowa nie ma daty ważności i można ją wykorzystać przy dowolnej kwocie zamówienia." emotka  

marzenier

#6822895 Napisano: 15.11.2021 23:03:06
Konkurs Philadelfia...Czy maile do laureatów drugiego etapu już poszły?
Imię moje,pierwsza litera nazwiska też,nr tel też się zgada,ale maila nie ma.
Dawno oni wrzucili te wyniki?
0 0

marzenier

#6822898 Napisano: 15.11.2021 23:11:03
kumulacja napisał(a):

marzenier napisał(a):

Konkurs Philadelfia...Czy maile do laureatów drugiego etapu już poszły?Imię moje,pierwsza litera nazwiska też,nr tel też się zgada,ale maila nie ma.Dawno oni wrzucili te wyniki?

Jeszcze nie wysyłali mejli.

Dziękuję :* 
0 0

anaesth

#6822967 Napisano: 16.11.2021 10:08:59
marzenier napisał(a):

kumulacja napisał(a):

marzenier napisał(a):

Konkurs Philadelfia...Czy maile do laureatów drugiego etapu już poszły?Imię moje,pierwsza litera nazwiska też,nr tel też się zgada,ale maila nie ma.Dawno oni wrzucili te wyniki?

Jeszcze nie wysyłali mejli.

Dziękuję :* 

Dziś @8:20 emotka
0 0

incendio12

#6822971 Napisano: 16.11.2021 10:16:55
Czy jeśli wygrałam Bilety do Suntago z Avanti (Domino's) w ostatnim etapie konkursu 
to jest szansa, że dostanę je na maila do końca listopada? Jak szybko je wysyłali do zwycięzców z poprzednich etapów? 
0 0

olivkap

#6822972 Napisano: 16.11.2021 10:18:19
incendio12 napisał(a):

Czy jeśli wygrałam Bilety do Suntago z Avanti (Domino's) w ostatnim etapie konkursu  to jest szansa, że dostanę je na maila do końca listopada? Jak szybko je wysyłali do zwycięzców z poprzednich etapów? 

W tym tygodniu wysyłali z 3 etapu. Myślę, że w przyszłym tygodniu pójdą bilety z ostatniego.

Kiciunia21

#6823004 Napisano: 16.11.2021 11:11:13
dwaburekoty napisał(a):

Do kiedy ważne są bony do Zalando z Fanty?

A udaje Wam się zrealizować kod? U mnie informacja, że jest błędny  emotka
0 0

kuleczkar

#6823038 Napisano: 16.11.2021 11:54:35
Czy puszczał dziś ktoś zgłoszenie z Psiego Patrolu? I na kompie i na telefonie nie działa- klikam wyślij, podświetla się i gasnie, ale nie wysyła... Ma ktoś też tak, czy to tylko u mnie taki problem? 
0 0

pipistrello

#6823039 Napisano: 16.11.2021 11:55:35
kuleczkar napisał(a):

Czy puszczał dziś ktoś zgłoszenie z Psiego Patrolu? I na kompie i na telefonie nie działa- klikam wyślij, podświetla się i gasnie, ale nie wysyła... Ma ktoś też tak, czy to tylko u mnie taki problem? 

Ja przed chwilą, miałam potwierdzenie zgłoszenia na stronie oraz na mailu. 
1 kuleczkar 0

as32572

#6823045 Napisano: 16.11.2021 12:02:54
Ile czekacie na wysyłkę ze strony iSlodycze? Według ich strony to maks 5 dni roboczych, u mnie już jest więcej.
0 0

assal

#6823050 Napisano: 16.11.2021 12:13:32
as32572: U mnie niedługo będą 3 tygodnie. Zero odpowiedzi na maile, dodzwonić mi się jeszcze nie udało do nich emotka
0 0

samuraj

#6823052 Napisano: 16.11.2021 12:14:26
as32572 napisał(a):

Ile czekacie na wysyłkę ze strony iSlodycze? Według ich strony to maks 5 dni roboczych, u mnie już jest więcej.

Na vouchery mają czas do stycznia emotka
0 0

kuleczkar

#6823055 Napisano: 16.11.2021 12:19:17
pipistrello napisał(a):

kuleczkar napisał(a):

Czy puszczał dziś ktoś zgłoszenie z Psiego Patrolu? I na kompie i na telefonie nie działa- klikam wyślij, podświetla się i gasnie, ale nie wysyła... Ma ktoś też tak, czy to tylko u mnie taki problem? 

Ja przed chwilą, miałam potwierdzenie zgłoszenia na stronie oraz na mailu. 

A ile znaków miało Twoje zgłoszenie? Bo moje ze 298 skróciłam do 285 i dalej nie da się wysłać, ale puscilam zgłoszenie fejkowe z jednym zdaniem i poszło... 
0 0

baxter

#6823058 Napisano: 16.11.2021 12:26:04
samuraj napisał(a):

as32572 napisał(a):

Ile czekacie na wysyłkę ze strony iSlodycze? Według ich strony to maks 5 dni roboczych, u mnie już jest więcej.

Na vouchery mają czas do stycznia emotka

No właśnie tez jestem z niesmaczona, zamawiałam 20października i przyszło w ciagu pary dnia, a kolejen zamówienie tydzień temu i cisza. Udało mi się dzić dodzownić i pani takim bardzo oficjanym i dość energicznym głosem poinformowałą mnie, że mają bardzo dużo zamówień i w pierwszej kolejności wysyłają te, które są płacone normalnie a vouchery trzeba czekać. Gdy spytałam czy chociaż w ciagu miesiąca  zamwienie dojdzie to nie może mi tego zagwarantować. Czyli może byc i tak, że w święta obejdziemy się smakiem a nie słodkościami w ich sklepu emotka  aczkolwiek liczę, że może dojdą.
A gdzie jest zapis, że na vouchery mają czas do stycznia ?
0 0

samuraj

#6823059 Napisano: 16.11.2021 12:29:37
baxter napisał(a):

samuraj napisał(a):

as32572 napisał(a):

Ile czekacie na wysyłkę ze strony iSlodycze? Według ich strony to maks 5 dni roboczych, u mnie już jest więcej.

Na vouchery mają czas do stycznia emotka

No właśnie tez jestem z niesmaczona, zamawiałam 20października i przyszło w ciagu pary dnia, a kolejen zamówienie tydzień temu i cisza. Udało mi się dzić dodzownić i pani takim bardzo oficjanym i dość energicznym głosem poinformowałą mnie, że mają bardzo dużo zamówień i w pierwszej kolejności wysyłają te, które są płacone normalnie a vouchery trzeba czekać. Gdy spytałam czy chociaż w ciagu miesiąca  zamwienie dojdzie to nie może mi tego zagwarantować. Czyli może byc i tak, że w święta obejdziemy się smakiem a nie słodkościami w ich sklepu emotka  aczkolwiek liczę, że może dojdą.A gdzie jest zapis, że na vouchery mają czas do stycznia ?

Nie wiem czy jest zapis ale mnie poinformowano telefonie emotka
0 0

as32572

#6823067 Napisano: 16.11.2021 12:45:08
samuraj napisał(a):

baxter napisał(a):

samuraj napisał(a):

as32572 napisał(a):

Ile czekacie na wysyłkę ze strony iSlodycze? Według ich strony to maks 5 dni roboczych, u mnie już jest więcej.

Na vouchery mają czas do stycznia emotka

No właśnie tez jestem z niesmaczona, zamawiałam 20października i przyszło w ciagu pary dnia, a kolejen zamówienie tydzień temu i cisza. Udało mi się dzić dodzownić i pani takim bardzo oficjanym i dość energicznym głosem poinformowałą mnie, że mają bardzo dużo zamówień i w pierwszej kolejności wysyłają te, które są płacone normalnie a vouchery trzeba czekać. Gdy spytałam czy chociaż w ciagu miesiąca  zamwienie dojdzie to nie może mi tego zagwarantować. Czyli może byc i tak, że w święta obejdziemy się smakiem a nie słodkościami w ich sklepu emotka  aczkolwiek liczę, że może dojdą.A gdzie jest zapis, że na vouchery mają czas do stycznia ?

Nie wiem czy jest zapis ale mnie poinformowano telefonie emotka

No to widzę,że jeszcze sobie poczekam, ja zamawiałam na początku listopada.
Domyślam się ze przy tylu voucherach zrobiło im się dużo zamówień, ale chyba wysłanie maila z informacją o opóźnieniach nie boli.
Może ktoś kto wygrał chciałby tam w przyszłości coś kupić i "zapłacić normalnie", ale jak bedzie 2 miesiace czekał na przesyłkę bez żadnej informacji,to się drugi raz nie zdecyduje.
Tymbardziej,że jak poprzednio zamawiałam z wygranej z familijnych to nie przysłali dokłądnie tego co zamawiałam, też bez żadnego powiadomienia.
1 monnikk 0

androm

#6823083 Napisano: 16.11.2021 13:39:53
baxter napisał(a):

samuraj napisał(a):

as32572 napisał(a):

Ile czekacie na wysyłkę ze strony iSlodycze? Według ich strony to maks 5 dni roboczych, u mnie już jest więcej.

Na vouchery mają czas do stycznia emotka

No właśnie tez jestem z niesmaczona, zamawiałam 20października i przyszło w ciagu pary dnia, a kolejen zamówienie tydzień temu i cisza. Udało mi się dzić dodzownić i pani takim bardzo oficjanym i dość energicznym głosem poinformowałą mnie, że mają bardzo dużo zamówień i w pierwszej kolejności wysyłają te, które są płacone normalnie a vouchery trzeba czekać. Gdy spytałam czy chociaż w ciagu miesiąca  zamwienie dojdzie to nie może mi tego zagwarantować. Czyli może byc i tak, że w święta obejdziemy się smakiem a nie słodkościami w ich sklepu emotka  aczkolwiek liczę, że może dojdą.A gdzie jest zapis, że na vouchery mają czas do stycznia ?

Moim zdaniem to mocno nie ma miejscu traktować ludzi z voucherami jako klientów drugiej kategorii. Przecież im zapłacono za voucher, wzięli już pieniądze, już zapomnieli? Zgłosiłabym takie coś do agencji, bo to jest mocno chamskie.

mampytanie

#6823127 Napisano: 16.11.2021 14:36:30
W Danio Lidl skąd wiadomo, który paragon podać? Pytam, bo jeszcze nie otwierałam formularza (nie mam jak na tel). Czy w formularzu jest info?
0 0

mietowa

#6823130 Napisano: 16.11.2021 14:37:49
mampytanie napisał(a):

W Danio Lidl skąd wiadomo, który paragon podać? Pytam, bo jeszcze nie otwierałam formularza (nie mam jak na tel). Czy w formularzu jest info?

Niestety. Pusty. Dlatego kocham Smolara za ich "Sprawdź, czy wygrałeś"...
0 0

mampytanie

#6823134 Napisano: 16.11.2021 14:45:15
mietowa napisał(a):

mampytanie napisał(a):

W Danio Lidl skąd wiadomo, który paragon podać? Pytam, bo jeszcze nie otwierałam formularza (nie mam jak na tel). Czy w formularzu jest info?

Niestety. Pusty. Dlatego kocham Smolara za ich "Sprawdź, czy wygrałeś"...

W tym wypadku muszę podać oba, skoro wysyłałam dwa razy? Nie orientuję się emotka  
0 0