Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

rainbowdash

#6842968 Napisano: 07.02.2022 13:43:34
Czy dobrze widzę, ze grześki tyci nie biorą udziału?
0 0

visserarthur

#6842997 Napisano: 07.02.2022 15:57:28
Czy ktoś może się orientował w loterii Oyakata chcą pesel i numer dowodu- bez przesady... do 500 zl, 100 zł i 50 zł. Może ktoś ich o to pytał...?
0 0

faworek

#6842998 Napisano: 07.02.2022 16:00:15
Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... 
Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

monisss

#6843009 Napisano: 07.02.2022 16:01:48
faworek napisał(a):

Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

ale oni w przypadku wygranej dzwonią na numer podany przy rejestracji... to w czym problem? 
1 Ferdia 0

aleksandra008

#6843010 Napisano: 07.02.2022 16:01:52
faworek napisał(a):

Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

może wystarczy że się kartę pokaże i będzie los do karty przypisany?
1 faworek 0

faworek

#6843013 Napisano: 07.02.2022 16:03:22
monisss napisał(a):

faworek napisał(a):

Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

ale oni w przypadku wygranej dzwonią na numer podany przy rejestracji... to w czym problem? 

o to mi chodzi, że jak kogoś poinformują telefonicznie to ta osoba może nie wiedzieć nawet o co chodzi i wyrzucić taki paragon
0 0

adamo86

#6843015 Napisano: 07.02.2022 16:04:09
faworek napisał(a):

Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

Trzeba potwierdzić chęć udziału w loterii, więc powinien jakiś komunikat kasjerowi wyskakiwać na kasie przed zakończeniem sprzedaży.
Losy automatycznie się rejestrują na karcie więc nawet nie trzeba trzymać paragonu.
Dzwonić zapewne będą przed publikacją listy wygranych, więc jak ktoś wygra to i tak dowie się wcześniej.
A jak ktoś nie odbierze to lepiej nie wiedzieć, że nagroda przepadła, więc chyba lepiej nawet nie sprawdzać tych losów...
1 faworek 0

glamlady88

#6843016 Napisano: 07.02.2022 16:04:51
faworek napisał(a):

monisss napisał(a):

faworek napisał(a):

Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

ale oni w przypadku wygranej dzwonią na numer podany przy rejestracji... to w czym problem? 

o to mi chodzi, że jak kogoś poinformują telefonicznie to ta osoba może nie wiedzieć nawet o co chodzi i wyrzucić taki paragon

Paragon nie jest potrzebny do odbioru wygranej
1 faworek 0

faworek

#6843017 Napisano: 07.02.2022 16:05:18
adamo86 napisał(a):

faworek napisał(a):

Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

Trzeba potwierdzić chęć udziału w loterii, więc powinien jakiś komunikat kasjerowi wyskakiwać na kasie przed zakończeniem sprzedaży.Losy automatycznie się rejestrują na karcie więc nawet nie trzeba trzymać paragonu.
Dzwonić zapewne będą przed publikacją listy wygranych, więc jak ktoś wygra to i tak dowie się wcześniej.
A jak ktoś nie odbierze to lepiej nie wiedzieć, że nagroda przepadła, więc chyba lepiej nawet nie sprawdzać tych losów...

a widzisz mi się ubzdurało, że trzeba okazać później ten paragon. 
Dobra w takim razie ok myślałam, że dużo nagród może przepaść. 

atyde25

#6843018 Napisano: 07.02.2022 16:05:29
Na kasie samoobsługowej wyskakuje komunikat czy chcesz brać udział w loterii i jak naciśniesz tak to się te numer sam drukuje na końcu paragonu.Inna sprawa,że zakup za minimum 99 zł i jest przypisany do numeru karty biedronki.Więc jak ktoś zbierze paragony nie będzie miał fizycznie przypisanej do numeru loteryjnego karty biedry.Ale czy to będą sprawdzać przy odbiorze trudno powiedzieć.Ale mnie rozśmieszyło,że maksymalnie 10 zakupów za minimum 99 zł dziennie ma jedną kartę.Nawet ja mistrz zakupów nie podołam 10 razy dziennie:P Takie trochę szansę na wygraną jak w lotto na mniejszą skalę.
1 faworek 0

visserarthur

#6843020 Napisano: 07.02.2022 16:06:02
kerocna napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Czy ktoś może się orientował w loterii Oyakata chcą pesel i numer dowodu- bez przesady... do 500 zl, 100 zł i 50 zł. Może ktoś ich o to pytał...?

Do 50 zł nie chcę nr dowodu ani pesel, do wyższych nagród nie wiem.

No ale oni mają (z tego co widzę) tylko jeden formularz... To skąd wiadomo, kiedy chcą, a kiedy nie...

Edit: Już mi odpisali, ze to opiekuna osoby "nieletniej" dotyczy- szkoda, że tego nie zaznaczyli  emotka
0 0

adamo86

#6843021 Napisano: 07.02.2022 16:06:07
faworek napisał(a):

adamo86 napisał(a):

faworek napisał(a):

Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

Trzeba potwierdzić chęć udziału w loterii, więc powinien jakiś komunikat kasjerowi wyskakiwać na kasie przed zakończeniem sprzedaży.Losy automatycznie się rejestrują na karcie więc nawet nie trzeba trzymać paragonu.Dzwonić zapewne będą przed publikacją listy wygranych, więc jak ktoś wygra to i tak dowie się wcześniej.
A jak ktoś nie odbierze to lepiej nie wiedzieć, że nagroda przepadła, więc chyba lepiej nawet nie sprawdzać tych losów...

a widzisz mi się ubzdurało, że trzeba okazać później ten paragon. Czyli nie trzeba tego trzymać później? 

Nie trzeba, trzeba tylko odebrać telefon
1 faworek 0

zaczytana-pola

#6843023 Napisano: 07.02.2022 16:08:06
adamo86 napisał(a):

faworek napisał(a):

adamo86 napisał(a):

faworek napisał(a):

Ale lipa z tą loterią Biedronki. Myślałam, że każdy los trzeba zarejestrować... a wygląda na to, że ten wydrukowany na paragonie już bierze udział i trzeba sprawdzać później, czy się wygrało. Wyobraźcie sobie ile ludzi, gdzieś walnie paragon z losem... Ciekawe czy kasjerzy drukują za każdym razem te losy, czy faktycznie trzeba pytać przy kasie, bo kasjerowi wyskakuje komunikat, czy chce się wziąć udział w loterii...

Trzeba potwierdzić chęć udziału w loterii, więc powinien jakiś komunikat kasjerowi wyskakiwać na kasie przed zakończeniem sprzedaży.Losy automatycznie się rejestrują na karcie więc nawet nie trzeba trzymać paragonu.Dzwonić zapewne będą przed publikacją listy wygranych, więc jak ktoś wygra to i tak dowie się wcześniej.A jak ktoś nie odbierze to lepiej nie wiedzieć, że nagroda przepadła, więc chyba lepiej nawet nie sprawdzać tych losów...

a widzisz mi się ubzdurało, że trzeba okazać później ten paragon. Czyli nie trzeba tego trzymać później? 

Nie trzeba, trzeba tylko odebrać telefon

I trzeba mieć niebywałe szczęście. Ale w totka też ktoś wygrywa.

visserarthur

#6843024 Napisano: 07.02.2022 16:08:40
atyde25 napisał(a):

Na kasie samoobsługowej wyskakuje komunikat czy chcesz brać udział w loterii i jak naciśniesz tak to się te numer sam drukuje na końcu paragonu.Inna sprawa,że zakup za minimum 99 zł i jest przypisany do numeru karty biedronki.Więc jak ktoś zbierze paragony nie będzie miał fizycznie przypisanej do numeru loteryjnego karty biedry.Ale czy to będą sprawdzać przy odbiorze trudno powiedzieć.Ale mnie rozśmieszyło,że maksymalnie 10 zakupów za minimum 99 zł dziennie ma jedną kartę.Nawet ja mistrz zakupów nie podołam 10 razy dziennie:P Takie trochę szansę na wygraną jak w lotto na mniejszą skalę.

Nie ma co zbierać bo gdzieś w FAQ czytałem, że nawet tych swoich nie trzeba zbierać- wystarczy mieć wpisany dobry numer telefonu i odebrać połączenie. W każdym razie się nie jaram, bo tu trudniej wygrać niż np. dom w Almette emotka

glamlady88

#6843026 Napisano: 07.02.2022 16:11:30
visserarthur napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Na kasie samoobsługowej wyskakuje komunikat czy chcesz brać udział w loterii i jak naciśniesz tak to się te numer sam drukuje na końcu paragonu.Inna sprawa,że zakup za minimum 99 zł i jest przypisany do numeru karty biedronki.Więc jak ktoś zbierze paragony nie będzie miał fizycznie przypisanej do numeru loteryjnego karty biedry.Ale czy to będą sprawdzać przy odbiorze trudno powiedzieć.Ale mnie rozśmieszyło,że maksymalnie 10 zakupów za minimum 99 zł dziennie ma jedną kartę.Nawet ja mistrz zakupów nie podołam 10 razy dziennie:P Takie trochę szansę na wygraną jak w lotto na mniejszą skalę.

Nie ma co zbierać bo gdzieś w FAQ czytałem, że nawet tych swoich nie trzeba zbierać- wystarczy mieć wpisany dobry numer telefonu i odebrać połączenie. W każdym razie się nie jaram, bo tu trudniej wygrać niż np. dom w Almette emotka

Tak, dokladnie - w FAQ jest, że nie trzeba paragonu do odbioru wygranej emotka  Też się nie jaram, to byłby cud nad Wisłą wygrać emotka

adamo86

#6843027 Napisano: 07.02.2022 16:11:56
atyde25 napisał(a):

Na kasie samoobsługowej wyskakuje komunikat czy chcesz brać udział w loterii i jak naciśniesz tak to się te numer sam drukuje na końcu paragonu.Inna sprawa,że zakup za minimum 99 zł i jest przypisany do numeru karty biedronki.Więc jak ktoś zbierze paragony nie będzie miał fizycznie przypisanej do numeru loteryjnego karty biedry.Ale czy to będą sprawdzać przy odbiorze trudno powiedzieć.Ale mnie rozśmieszyło,że maksymalnie 10 zakupów za minimum 99 zł dziennie ma jedną kartę.Nawet ja mistrz zakupów nie podołam 10 razy dziennie:P Takie trochę szansę na wygraną jak w lotto na mniejszą skalę.

Nie musi być 10 razy dziennie, wystarczy zrobić jedne zakupy na wielokrotność 99zł i dostaje się od razu kilka losów.
0 0

visserarthur

#6843032 Napisano: 07.02.2022 16:24:15
kerocna napisał(a):

visserarthur napisał(a):

kerocna napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Czy ktoś może się orientował w loterii Oyakata chcą pesel i numer dowodu- bez przesady... do 500 zl, 100 zł i 50 zł. Może ktoś ich o to pytał...?

Do 50 zł nie chcę nr dowodu ani pesel, do wyższych nagród nie wiem.

No ale oni mają (z tego co widzę) tylko jeden formularz... To skąd wiadomo, kiedy chcą, a kiedy nie...Edit: Już mi odpisali, ze to opiekuna osoby "nieletniej" dotyczy- szkoda, że tego nie zaznaczyli  emotka

Jest tam adnotacja "(...) poniższe należy wypełnić tylko w sytuacji, gdy oświadczenie wypełniane jest przez przedstawiciela ustawowego/opiekuna prawnego Laureata."

Już rozumiem, chociaż mogli dać gwiazdkę przy każdym z tych niewymaganych (tak się zazwyczaj robi), bo tak to myślałem, że im "o poniższe" to o imię i nazwisko opiekuna chodzi, że nie trzeba, a resztę już trzeba. 
Dzięki za pomoc.
1 kerocna 0

elewandowska25

#6843048 Napisano: 07.02.2022 17:40:02
Czy Kinder Pingui już wszyscy byli powiadomieni?
0 0

adamo86

#6843051 Napisano: 07.02.2022 17:44:57
elewandowska25 napisał(a):

Czy Kinder Pingui już wszyscy byli powiadomieni?

Ja jeszcze nie emotka
0 0

miketyson

#6843052 Napisano: 07.02.2022 17:45:12
adamo86 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Na kasie samoobsługowej wyskakuje komunikat czy chcesz brać udział w loterii i jak naciśniesz tak to się te numer sam drukuje na końcu paragonu.Inna sprawa,że zakup za minimum 99 zł i jest przypisany do numeru karty biedronki.Więc jak ktoś zbierze paragony nie będzie miał fizycznie przypisanej do numeru loteryjnego karty biedry.Ale czy to będą sprawdzać przy odbiorze trudno powiedzieć.Ale mnie rozśmieszyło,że maksymalnie 10 zakupów za minimum 99 zł dziennie ma jedną kartę.Nawet ja mistrz zakupów nie podołam 10 razy dziennie:P Takie trochę szansę na wygraną jak w lotto na mniejszą skalę.

Nie musi być 10 razy dziennie, wystarczy zrobić jedne zakupy na wielokrotność 99zł i dostaje się od razu kilka losów.


Kochani, jakie macie numery losów? Myślałem, że wystartują od zera  a tu u mnie same dziewiątki  emotka
0 0