Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Niebieska_Laguna

#6844368 Napisano: 14.02.2022 14:59:11
masza napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Piniaty były za cały weekend? Dostał ktoś emaila za wczoraj? 

ponoć tylko za piątek:)

Za sobotę też.
2 masza, pioge7 0

anionimowo

#6844369 Napisano: 14.02.2022 15:04:57
Jestem tak zła, dziecko zniszczyło mi zgłoszony paragon do Lay's
Nie do odratowania
A jak wygram? Małe szanse ale zawsze są
To co wtedy mam zrobić? 😬 
0 0

monisss

#6844370 Napisano: 14.02.2022 15:07:14
anionimowo napisał(a):

Jestem tak zła, dziecko zniszczyło mi zgłoszony paragon do Lay'sNie do odratowania
A jak wygram? Małe szanse ale zawsze są
To co wtedy mam zrobić? 😬 

duplikat ze sklepu?
0 0

anionimowo

#6844371 Napisano: 14.02.2022 15:16:35
monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Jestem tak zła, dziecko zniszczyło mi zgłoszony paragon do Lay'sNie do odratowaniaA jak wygram? Małe szanse ale zawsze są
To co wtedy mam zrobić? 😬 

duplikat ze sklepu?

Da się tak zrobić?
I jak?
Pierwszy raz słyszę o takiej możliwości?
0 0

monisss

#6844372 Napisano: 14.02.2022 15:21:50
anionimowo napisał(a):

monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Jestem tak zła, dziecko zniszczyło mi zgłoszony paragon do Lay'sNie do odratowaniaA jak wygram? Małe szanse ale zawsze sąTo co wtedy mam zrobić? 😬 

duplikat ze sklepu?

Da się tak zrobić?
I jak?
Pierwszy raz słyszę o takiej możliwości?

nigdy nie brałam , ale wiem,że niektórzy tu pisali o duplikatach
0 0

masza

#6844374 Napisano: 14.02.2022 15:31:35
monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Jestem tak zła, dziecko zniszczyło mi zgłoszony paragon do Lay'sNie do odratowaniaA jak wygram? Małe szanse ale zawsze sąTo co wtedy mam zrobić? 😬 

duplikat ze sklepu?

Da się tak zrobić?I jak?
Pierwszy raz słyszę o takiej możliwości?

nigdy nie brałam , ale wiem,że niektórzy tu pisali o duplikatach

trzeba znac nr kasy, paragonu, datę i chociaż przyblizoną godzinę
1 monisss 0

nikos

#6844375 Napisano: 14.02.2022 15:32:51
monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Jestem tak zła, dziecko zniszczyło mi zgłoszony paragon do Lay'sNie do odratowaniaA jak wygram? Małe szanse ale zawsze sąTo co wtedy mam zrobić? 😬 

duplikat ze sklepu?

Da się tak zrobić?I jak?
Pierwszy raz słyszę o takiej możliwości?

nigdy nie brałam , ale wiem,że niektórzy tu pisali o duplikatach

Wszystko zależy od regulaminu. W większości regulaminów jednak jest zaznaczone, że życzą sobie oryginał.
0 0

adamo86

#6844378 Napisano: 14.02.2022 15:34:45
nikos napisał(a):

monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Jestem tak zła, dziecko zniszczyło mi zgłoszony paragon do Lay'sNie do odratowaniaA jak wygram? Małe szanse ale zawsze sąTo co wtedy mam zrobić? 😬 

duplikat ze sklepu?

Da się tak zrobić?I jak?Pierwszy raz słyszę o takiej możliwości?

nigdy nie brałam , ale wiem,że niektórzy tu pisali o duplikatach

Wszystko zależy od regulaminu. W większości regulaminów jednak jest zaznaczone, że życzą sobie oryginał.

Duplikat to chyba też w dalszym ciągu oryginał - bo nie kopia, ani zdjęcie.
Wydaje mi się, że większy problem jest z otrzymaniem duplikatu w sklepie niż z zaakceptowaniem przez organizatora.
0 0

nikos

#6844380 Napisano: 14.02.2022 15:45:31
adamo86 napisał(a):

nikos napisał(a):

monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Jestem tak zła, dziecko zniszczyło mi zgłoszony paragon do Lay'sNie do odratowaniaA jak wygram? Małe szanse ale zawsze sąTo co wtedy mam zrobić? 😬 

duplikat ze sklepu?

Da się tak zrobić?I jak?Pierwszy raz słyszę o takiej możliwości?

nigdy nie brałam , ale wiem,że niektórzy tu pisali o duplikatach

Wszystko zależy od regulaminu. W większości regulaminów jednak jest zaznaczone, że życzą sobie oryginał.

Duplikat to chyba też w dalszym ciągu oryginał - bo nie kopia, ani zdjęcie.Wydaje mi się, że większy problem jest z otrzymaniem duplikatu w sklepie niż z zaakceptowaniem przez organizatora.

Tak, wydaje Ci się. 

Duplikat nie jest oryginałem. Duplikat jest duplikatem paragonu. Dla przykładu Smolar zaznacza że 
"Dowód zakupu – oryginał paragonu fiskalnego lub imiennej faktury VAT(...)  Dowodem zakupu na potrzeby niniejszego Konkursu nie jest w szczególności jego:- kserokopia,- kopia notarialnie poświadczona, - wtórnik,- odpis,
- duplikat....

Dlatego warto zapoznać się z konkretnym regulaminem.

radosna

#6844381 Napisano: 14.02.2022 15:50:16
mysia napisał(a):

Na jaka kwotę są karty do Decathlon z Belriso? 🤨 sprzedam emotka

150 zł.
1 mysia 0

anionimowo

#6844383 Napisano: 14.02.2022 16:00:58
nikos napisał(a):

adamo86 napisał(a):

nikos napisał(a):

monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

monisss napisał(a):

anionimowo napisał(a):

Jestem tak zła, dziecko zniszczyło mi zgłoszony paragon do Lay'sNie do odratowaniaA jak wygram? Małe szanse ale zawsze sąTo co wtedy mam zrobić? 😬 

duplikat ze sklepu?

Da się tak zrobić?I jak?Pierwszy raz słyszę o takiej możliwości?

nigdy nie brałam , ale wiem,że niektórzy tu pisali o duplikatach

Wszystko zależy od regulaminu. W większości regulaminów jednak jest zaznaczone, że życzą sobie oryginał.

Duplikat to chyba też w dalszym ciągu oryginał - bo nie kopia, ani zdjęcie.Wydaje mi się, że większy problem jest z otrzymaniem duplikatu w sklepie niż z zaakceptowaniem przez organizatora.

Tak, wydaje Ci się. Duplikat nie jest oryginałem. Duplikat jest duplikatem paragonu. Dla przykładu Smolar zaznacza że 
"Dowód zakupu – oryginał paragonu fiskalnego lub imiennej faktury VAT(...)  Dowodem zakupu na potrzeby niniejszego Konkursu nie jest w szczególności jego:- kserokopia,- kopia notarialnie poświadczona, - wtórnik,- odpis,
- duplikat....

Dlatego warto zapoznać się z konkretnym regulaminem.

W Lay's widnieje taki zapis:
,,Przez dowód zakupu rozumie się oryginał paragonu fiskalnego lub faktury VAT''

Więc chyba lipa, jeżeli trafiłaby mi się wygrana ;(
0 0

zielonaszpilka

#6844393 Napisano: 14.02.2022 16:12:15
[quote=

anionimowo]


W Lay's widnieje taki zapis:
,,Przez dowód zakupu rozumie się oryginał paragonu fiskalnego lub faktury VAT''

Więc chyba lipa, jeżeli trafiłaby mi się wygrana ;(

Avanti jest proklienckie, więc szansa na pozytywne załatwienie sprawy zawsze jest. Zachowaj ten zniszczony paragon i póki co nie stresuj się i nie denerwuj. Zaczniesz to robić jak wygrasz emotka
1 paula9891 0

magie1982

#6844398 Napisano: 14.02.2022 16:23:27
zielonaszpilka napisał(a):

[quote=

anionimowo]W Lay's widnieje taki zapis:
,,Przez dowód zakupu rozumie się oryginał paragonu fiskalnego lub faktury VAT''

Więc chyba lipa, jeżeli trafiłaby mi się wygrana ;(

Avanti jest proklienckie, więc szansa na pozytywne załatwienie sprawy zawsze jest. Zachowaj ten zniszczony paragon i póki co nie stresuj się i nie denerwuj. Zaczniesz to robić jak wygrasz emotka



------Czy ja wiem. Kiedyś produkt kupiła mi koleżanka i wysłała zdjęcie. Po czym go wyrzuciła, a okazało się, że wygrałam. Lidka dzwoniła do mnie i pyta czemu nie odsyłam. Powiedziałam zgodnie z prawda. Kazali pisać maila i mieli się zastanowić, niestety zdjecie nie wystarczyło. A było wyraźne i dobre jakości. Także nie byłabym taka pewna, że wyślą nagrodę.
0 0

anionimowo

#6844399 Napisano: 14.02.2022 16:28:13
zielonaszpilka napisał(a):

[quote=

anionimowo]W Lay's widnieje taki zapis:
,,Przez dowód zakupu rozumie się oryginał paragonu fiskalnego lub faktury VAT''

Więc chyba lipa, jeżeli trafiłaby mi się wygrana ;(

Avanti jest proklienckie, więc szansa na pozytywne załatwienie sprawy zawsze jest. Zachowaj ten zniszczony paragon i póki co nie stresuj się i nie denerwuj. Zaczniesz to robić jak wygrasz emotka Paragon jest cały rozmazany, przemoknięty i podarty
Nic się z niego nie da odczytać
Tak mnie dziecko załatwiło 😂

I tak pewnie nie wygram
Ale wole mieć jakąś jasność jeżeli się okaże co innego 

Dziękuje wszystkim za pomoc!
0 0

olunka

#6844413 Napisano: 14.02.2022 18:10:08
Mam pytanie odnośnie Loterii House of Asia, czy jeśli im nie pasuje paragon to piszą czy po prostu odrzucaja i nie wysyłaja nagrody?
0 0

Frama

#6844425 Napisano: 14.02.2022 18:54:57
olunka napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Loterii House of Asia, czy jeśli im nie pasuje paragon to piszą czy po prostu odrzucaja i nie wysyłaja nagrody?

Piszą:
Witam.
Otrzymaliśmy od Pani skan dowodu zakupu jednak oznaczenie produktu na nim nie wskazuje jednoznacznie czy zakup dotyczył produktu House of Asia. Zgodnie z regulaminem, prosimy o ponowne dosłanie skanu gdyż dowód zakupu w takiej sytuacji powinien na rewersie zawierać odręczną informację od sprzedawcy, jaki Produkt został kupiony wraz z datą zakupu oraz pieczątką punktu sprzedaży, w którym nastąpił zakup.
Dziękujemy!
Zespół loterii Chiński NowyRok
0 0

pioge7

#6844426 Napisano: 14.02.2022 18:58:44
anionimowo napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

[quote=

anionimowo]W Lay's widnieje taki zapis:,,Przez dowód zakupu rozumie się oryginał paragonu fiskalnego lub faktury VAT''

Więc chyba lipa, jeżeli trafiłaby mi się wygrana ;(

Avanti jest proklienckie, więc szansa na pozytywne załatwienie sprawy zawsze jest. Zachowaj ten zniszczony paragon i póki co nie stresuj się i nie denerwuj. Zaczniesz to robić jak wygrasz emotka

Paragon jest cały rozmazany, przemoknięty i podarty
Nic się z niego nie da odczytać
Tak mnie dziecko załatwiło 😂

I tak pewnie nie wygram
Ale wole mieć jakąś jasność jeżeli się okaże co innego 

Dziękuje wszystkim za pomoc!


Jeśli się bardzo boisz napisz do nich prośbę o usunięcie z bazy zgłoszenia. Kupisz produkt i wyślesz to samo zgłoszenie z nowym paragonem. 
0 0

katee14

#6844429 Napisano: 14.02.2022 19:00:41
Jak rozumiecie ten zapis regulaminu w konkursie Martini  ,,Jeżeli Uczestnik przesłał więcej niż jedno zgłoszenie w ramach danego etapu, Nagroda zostanie
przyznana wyłącznie w odniesieniu do jednego zgłoszenia wybranego przez Komisję zgodnie z kryteriami wskazanymi w pkt 19.'' 
Czy jedna osoba w danym etapie może wygrać dwie różne nagrody?
0 0

anionimowo

#6844436 Napisano: 14.02.2022 19:23:44
pioge7 napisał(a):

anionimowo napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

[quote=

anionimowo]W Lay's widnieje taki zapis:,,Przez dowód zakupu rozumie się oryginał paragonu fiskalnego lub faktury VAT''Więc chyba lipa, jeżeli trafiłaby mi się wygrana ;(

Avanti jest proklienckie, więc szansa na pozytywne załatwienie sprawy zawsze jest. Zachowaj ten zniszczony paragon i póki co nie stresuj się i nie denerwuj. Zaczniesz to robić jak wygrasz emotka

Paragon jest cały rozmazany, przemoknięty i podarty
Nic się z niego nie da odczytać
Tak mnie dziecko załatwiło 😂

I tak pewnie nie wygram
Ale wole mieć jakąś jasność jeżeli się okaże co innego 

Dziękuje wszystkim za pomoc!




Jeśli się bardzo boisz napisz do nich prośbę o usunięcie z bazy zgłoszenia. Kupisz produkt i wyślesz to samo zgłoszenie z nowym paragonem. To zgłoszenie z zakończonego wczoraj etapu emotka
0 0

pioge7

#6844450 Napisano: 14.02.2022 20:23:35
@anionimowo a no fakt.
:/
ale jeśli się boisz i nie masz oryginału, napisz do nich, żeby usunęli zgłoszenie z bazy. Lepiej nie wygrać, niż wygrać i potem nie dostać nagrody.
Ewentualnie opisz całą sytuację, ale wątpię, że coś wskórasz
0 0