Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

ReneK

#7049821 Napisano: 29.09.2022 00:08:02
fiona25 napisał(a):

Czy ktoś miał problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs Bref w Stokrotce? Jak debil zostawiłam to sobie na ostatni dzień no i mam...Nie mam żadnego komunikatu ,że coś jest nie tak a przycisk "wyślij" nie działa... Nic nie dały próby na innych urządzeniach lub z innej przeglądarki emotka

Ja wysłałam 23.57 i poszło bez problemów emotka
1 fiona25 0

bianka33

#7049824 Napisano: 29.09.2022 01:06:26
fiona25 napisał(a):

Czy ktoś miał problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs Bref w Stokrotce? Jak debil zostawiłam to sobie na ostatni dzień no i mam...Nie mam żadnego komunikatu ,że coś jest nie tak a przycisk "wyślij" nie działa... Nic nie dały próby na innych urządzeniach lub z innej przeglądarki emotka

Tak się dzieje w formularzach Smolara, gdy masz w tekście jakieś nieodpowiednie słowo albo znak, np. ' Trzeba to usunąć i wtedy przechodzi normalnie.
0 0

anaesth

#7049840 Napisano: 29.09.2022 09:09:57
vivi napisał(a):

Czy ktoś wie jak uruchomić doładowanie cykliczne w Orange  na konkurs - Konkurs "Opłaca się opłacać automatycznie kartą Visa"

Nie wiem jak w Orange, ale próbowałam włączyć w T-mobile i się nie dało, bo... mam telefon na kartę, a musi być na abonament. Dla mnie to nonsens. emotka
0 0

fan-mandaryny

#7049846 Napisano: 29.09.2022 09:46:21
anaesth napisał(a):

vivi napisał(a):

Czy ktoś wie jak uruchomić doładowanie cykliczne w Orange  na konkurs - Konkurs "Opłaca się opłacać automatycznie kartą Visa"

Nie wiem jak w Orange, ale próbowałam włączyć w T-mobile i się nie dało, bo... mam telefon na kartę, a musi być na abonament. Dla mnie to nonsens. emotka

Nie trzeba mieć abonamentu w danej sieci, by brać udział w tym konkursie. Sam posiadam T-Mobile na kartę. Trzeba się zarejestrować na stronie doładowań T-Mobile. I ustawić cykliczne doładowania - wpisz jakąś dowolną kwotę i czas, co który sieć ma Ci pobierać z konta pieniądze na doładowania telefonu. Potem się zarejestruj w konkursie i finito. Jak się skończy konkurs, to zawsze możesz zrezygnować z tych cyklicznych pobierań z konta, bo do chrzanu z tym...
Co do abonamentu (o ile ktoś posiada i chce to zgłosić do konkursu): trzeba mieć uruchomione płatności automatyczne i normalnie się rejestrujesz. Ja z kazdymi płatnościami uważam, dlatego przy takich płatnościach używam karty wirtualnej. Miałem złe doświadczenie z BlueMedia, gdzie próbowałem się z nimi skontaktować, w związku z utkwieniem mojego doładowania (przelewu) w czarnej dziurze. A poza tym wole najpierw przejrzeć swoje rachunki niż dać sobie gmerać komuś (obcym usługodawcom) w portfelu.
0 0

anaesth

#7049848 Napisano: 29.09.2022 09:59:42
fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

vivi napisał(a):

Czy ktoś wie jak uruchomić doładowanie cykliczne w Orange  na konkurs - Konkurs "Opłaca się opłacać automatycznie kartą Visa"

Nie wiem jak w Orange, ale próbowałam włączyć w T-mobile i się nie dało, bo... mam telefon na kartę, a musi być na abonament. Dla mnie to nonsens. emotka

Nie trzeba mieć abonamentu w danej sieci, by brać udział w tym konkursie. Sam posiadam T-Mobile na kartę. Trzeba się zarejestrować na stronie doładowań T-Mobile. I ustawić cykliczne doładowania - wpisz jakąś dowolną kwotę i czas, co który sieć ma Ci pobierać z konta pieniądze na doładowania telefonu. Potem się zarejestruj w konkursie i finito. Jak się skończy konkurs, to zawsze możesz zrezygnować z tych cyklicznych pobierań z konta, bo do chrzanu z tym...
Co do abonamentu (o ile ktoś posiada i chce to zgłosić do konkursu): trzeba mieć uruchomione płatności automatyczne i normalnie się rejestrujesz. Ja z kazdymi płatnościami uważam, dlatego przy takich płatnościach używam karty wirtualnej. Miałem złe doświadczenie z BlueMedia, gdzie próbowałem się z nimi skontaktować, w związku z utkwieniem mojego doładowania (przelewu) w czarnej dziurze. A poza tym wole najpierw przejrzeć swoje rachunki niż dać sobie gmerać komuś (obcym usługodawcom) w portfelu.

Hmm, to dziwne. Nawet rozmawiałam z konsultantką i powiedziała, że doładowania cykliczne to opcja tylko dla osób posiadających abonament emotka Dzięki za info, poszukam jeszcze raz. Szkoda byłoby przegapić taki konkurs...
0 0

mandarynka16

#7049851 Napisano: 29.09.2022 10:04:02
anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

vivi napisał(a):

Czy ktoś wie jak uruchomić doładowanie cykliczne w Orange  na konkurs - Konkurs "Opłaca się opłacać automatycznie kartą Visa"

Nie wiem jak w Orange, ale próbowałam włączyć w T-mobile i się nie dało, bo... mam telefon na kartę, a musi być na abonament. Dla mnie to nonsens. emotka

Nie trzeba mieć abonamentu w danej sieci, by brać udział w tym konkursie. Sam posiadam T-Mobile na kartę. Trzeba się zarejestrować na stronie doładowań T-Mobile. I ustawić cykliczne doładowania - wpisz jakąś dowolną kwotę i czas, co który sieć ma Ci pobierać z konta pieniądze na doładowania telefonu. Potem się zarejestruj w konkursie i finito. Jak się skończy konkurs, to zawsze możesz zrezygnować z tych cyklicznych pobierań z konta, bo do chrzanu z tym...
Co do abonamentu (o ile ktoś posiada i chce to zgłosić do konkursu): trzeba mieć uruchomione płatności automatyczne i normalnie się rejestrujesz. Ja z kazdymi płatnościami uważam, dlatego przy takich płatnościach używam karty wirtualnej. Miałem złe doświadczenie z BlueMedia, gdzie próbowałem się z nimi skontaktować, w związku z utkwieniem mojego doładowania (przelewu) w czarnej dziurze. A poza tym wole najpierw przejrzeć swoje rachunki niż dać sobie gmerać komuś (obcym usługodawcom) w portfelu.

Hmm, to dziwne. Nawet rozmawiałam z konsultantką i powiedziała, że doładowania cykliczne to opcja tylko dla osób posiadających abonament emotka Dzięki za info, poszukam jeszcze raz. Szkoda byłoby przegapić taki konkurs...


Ja mam tmobile i to ustawiłam, wszystkie informacje macie na stronie konkursowej emotka  
https://oplacasie.pl/#jak_to_dziala
0 0

fan-mandaryny

#7049853 Napisano: 29.09.2022 10:16:48
anaesth, może faktycznie masz rację i może trzeba mieć telefon w „mixie” (zbaraniałem).
P.S.Pisząc „w mixie”, chodziło mi o umowę podpisaną na określoną liczbę doładowań.
0 0

czupakabra

#7049854 Napisano: 29.09.2022 10:18:22
Czy jest jakiś inny sposób, jakiś e-sklep w którym można ustawić płatności automatyczne?
0 0

zielonaszpilka

#7049877 Napisano: 29.09.2022 11:20:55
fan-mandaryny napisał(a):

anaesth, może faktycznie masz rację i może trzeba mieć telefon w „mixie” (zbaraniałem).
P.S.Pisząc „w mixie”, chodziło mi o umowę podpisaną na określoną liczbę doładowań.

Nie, nie trzeba. W T-Mobile można ustawić normalne doładowania cykliczne dla telefonu na kartę:) Tak jak to opisałeś. Próbowałam ustawić tak samo w Orange, ale tam nie znalazłam takiej opcji.

zielonaszpilka

#7049878 Napisano: 29.09.2022 11:21:48
czupakabra napisał(a):

Czy jest jakiś inny sposób, jakiś e-sklep w którym można ustawić płatności automatyczne?Są 

Tylko to, co na liście z regulaminu. Doładowania niektórych sieci, Vectra i chyba coś jeszcze jednego. 

adamo86

#7049881 Napisano: 29.09.2022 11:26:50
zielonaszpilka napisał(a):

czupakabra napisał(a):

Czy jest jakiś inny sposób, jakiś e-sklep w którym można ustawić płatności automatyczne?Są 

Tylko to, co na liście z regulaminu. Doładowania niektórych sieci, Vectra i chyba coś jeszcze jednego. 

i E-on
0 0

anaesth

#7049886 Napisano: 29.09.2022 11:49:09
mandarynka16 napisał(a):

anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

vivi napisał(a):

Czy ktoś wie jak uruchomić doładowanie cykliczne w Orange  na konkurs - Konkurs "Opłaca się opłacać automatycznie kartą Visa"

Nie wiem jak w Orange, ale próbowałam włączyć w T-mobile i się nie dało, bo... mam telefon na kartę, a musi być na abonament. Dla mnie to nonsens. emotka

Nie trzeba mieć abonamentu w danej sieci, by brać udział w tym konkursie. Sam posiadam T-Mobile na kartę. Trzeba się zarejestrować na stronie doładowań T-Mobile. I ustawić cykliczne doładowania - wpisz jakąś dowolną kwotę i czas, co który sieć ma Ci pobierać z konta pieniądze na doładowania telefonu. Potem się zarejestruj w konkursie i finito. Jak się skończy konkurs, to zawsze możesz zrezygnować z tych cyklicznych pobierań z konta, bo do chrzanu z tym...
Co do abonamentu (o ile ktoś posiada i chce to zgłosić do konkursu): trzeba mieć uruchomione płatności automatyczne i normalnie się rejestrujesz. Ja z kazdymi płatnościami uważam, dlatego przy takich płatnościach używam karty wirtualnej. Miałem złe doświadczenie z BlueMedia, gdzie próbowałem się z nimi skontaktować, w związku z utkwieniem mojego doładowania (przelewu) w czarnej dziurze. A poza tym wole najpierw przejrzeć swoje rachunki niż dać sobie gmerać komuś (obcym usługodawcom) w portfelu.

Hmm, to dziwne. Nawet rozmawiałam z konsultantką i powiedziała, że doładowania cykliczne to opcja tylko dla osób posiadających abonament emotka Dzięki za info, poszukam jeszcze raz. Szkoda byłoby przegapić taki konkurs...


Ja mam tmobile i to ustawiłam, wszystkie informacje macie na stronie konkursowej emotka  
https://oplacasie.pl/#jak_to_dziala

Już znalazłam, udało się włączyć funkcję... Po prostu szukałam w koncie i w aplikacji Mój T-mobile, a nie tędy droga Coś mnie zaćmiło, a jak konsultantka powiedziała, że się nie da, to zrezygnowałam z dalszych poszukiwań. Dzięki za pomoc!

deva

#7049887 Napisano: 29.09.2022 11:49:42
Czy konkurs Delicji w Żabce będą rozwiązywać dzień po dniu, na bieżąco czy dopiero po zakończeniu konkursu?
0 0

adamo86

#7049896 Napisano: 29.09.2022 12:03:00
deva napisał(a):

Czy konkurs Delicji w Żabce będą rozwiązywać dzień po dniu, na bieżąco czy dopiero po zakończeniu konkursu?

W regulaminie jest wszystko opisane. 27.10 komisja, więc wszystko po zakończeniu
0 0

yreks

#7049899 Napisano: 29.09.2022 12:06:34
Widziałem w jakimś regulaminie że produktem promocyjnym nie jest napój alkoholowy powyżej kilkunastu %. Byłem pewien że to urodzinowa loteria Intermarche dlatego zakupiłem tam piwo Teraz widzę że żaden napój alkoholowy się nie wlicza. Zmienili to czy to może jakaś inna loteria ? Kojarzy ktoś? 
0 0

deva

#7049900 Napisano: 29.09.2022 12:07:12
adamo86 napisał(a):

deva napisał(a):

Czy konkurs Delicji w Żabce będą rozwiązywać dzień po dniu, na bieżąco czy dopiero po zakończeniu konkursu?

W regulaminie jest wszystko opisane. 27.10 komisja, więc wszystko po zakończeniu

Dziękuję bardzo 🌹
0 0

kajeczka

#7049908 Napisano: 29.09.2022 12:45:48
w jaki sposób powiadamiają z quizu hebeemotka
0 0

zielonaszpilka

#7049910 Napisano: 29.09.2022 12:49:54
kajeczka napisał(a):

w jaki sposób powiadamiają z quizu hebeemotka

W każdy możliwy emotka  SMS, mail, kupon w aplikacji
1 kajeczka 0

kajeczka

#7049925 Napisano: 29.09.2022 13:38:10
vivi napisał(a):

Czy ktoś wie jak uruchomić doładowanie cykliczne w Orange  na konkurs - Konkurs "Opłaca się opłacać automatycznie kartą Visa"

https://doladowan...l/auto-doladowanie 
W przypadku Orange na kartę: trzeba się zalogować, wybrać kwotę doładowania itd oraz podpiąć kartę Visa.
Potem pozostaje wysłać zgłoszenie  emotka
1 vivi 0

pannajaska

#7049944 Napisano: 29.09.2022 14:10:29
czy w tym konkursie 250 nagrod wilkinson podawalo sie numer paragonu na etapie zgłoszenia? 
0 0