Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

joan

#7049815 Napisano: 28.09.2022 22:18:15
oset napisał(a):

Widzę, że agencje wyczaiły już notorycznych konkursowiczów i ograniczają liczbę nagród na osobę. I dobrze, bo ci mniej ogarnięci w temacie i grający czasem (ja) lub kupujący w ilościach detalicznych, a nie hurtowych, będą mieli większą szansę na wygraną. 


Jako loteryjny robaczek uważam, że przy Kinder Bueno agencja raczej dała popis tego, jak NIE organizować akcji promo emotka

Co do "zwiększenia" szans: otóż debilnym jest umieszczanie uczestnika na liście rezerwowym paczki cuksów za któryś dzień loterii tylko po to, żeby mu potem odmówić nagrody głównej w losowaniu finałowym. Bo by komuś za dobrze było.

A szanse w loteriach masz zawsze taką samą, czyli 50%: albo wygrasz, albo nie.

fiona25

#7049817 Napisano: 28.09.2022 22:40:36
Czy ktoś miał problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs Bref w Stokrotce? Jak debil zostawiłam to sobie na ostatni dzień no i mam...Nie mam żadnego komunikatu ,że coś jest nie tak a przycisk "wyślij" nie działa... Nic nie dały próby na innych urządzeniach lub z innej przeglądarki emotka
0 0

ReneK

#7049821 Napisano: 29.09.2022 00:08:02
fiona25 napisał(a):

Czy ktoś miał problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs Bref w Stokrotce? Jak debil zostawiłam to sobie na ostatni dzień no i mam...Nie mam żadnego komunikatu ,że coś jest nie tak a przycisk "wyślij" nie działa... Nic nie dały próby na innych urządzeniach lub z innej przeglądarki emotka

Ja wysłałam 23.57 i poszło bez problemów emotka
1 fiona25 0

melancholia

#7049824 Napisano: 29.09.2022 01:06:26
fiona25 napisał(a):

Czy ktoś miał problem z wysłaniem zgłoszenia na konkurs Bref w Stokrotce? Jak debil zostawiłam to sobie na ostatni dzień no i mam...Nie mam żadnego komunikatu ,że coś jest nie tak a przycisk "wyślij" nie działa... Nic nie dały próby na innych urządzeniach lub z innej przeglądarki emotka

Tak się dzieje w formularzach Smolara, gdy masz w tekście jakieś nieodpowiednie słowo albo znak, np. ' Trzeba to usunąć i wtedy przechodzi normalnie.
0 0

anaesth

#7049840 Napisano: 29.09.2022 09:09:57
vivi napisał(a):

Czy ktoś wie jak uruchomić doładowanie cykliczne w Orange  na konkurs - Konkurs "Opłaca się opłacać automatycznie kartą Visa"

Nie wiem jak w Orange, ale próbowałam włączyć w T-mobile i się nie dało, bo... mam telefon na kartę, a musi być na abonament. Dla mnie to nonsens. emotka
0 0

fan-mandaryny

#7049846 Napisano: 29.09.2022 09:46:21
anaesth napisał(a):

vivi napisał(a):

Czy ktoś wie jak uruchomić doładowanie cykliczne w Orange  na konkurs - Konkurs "Opłaca się opłacać automatycznie kartą Visa"

Nie wiem jak w Orange, ale próbowałam włączyć w T-mobile i się nie dało, bo... mam telefon na kartę, a musi być na abonament. Dla mnie to nonsens. emotka

Nie trzeba mieć abonamentu w danej sieci, by brać udział w tym konkursie. Sam posiadam T-Mobile na kartę. Trzeba się zarejestrować na stronie doładowań T-Mobile. I ustawić cykliczne doładowania - wpisz jakąś dowolną kwotę i czas, co który sieć ma Ci pobierać z konta pieniądze na doładowania telefonu. Potem się zarejestruj w konkursie i finito. Jak się skończy konkurs, to zawsze możesz zrezygnować z tych cyklicznych pobierań z konta, bo do chrzanu z tym...
Co do abonamentu (o ile ktoś posiada i chce to zgłosić do konkursu): trzeba mieć uruchomione płatności automatyczne i normalnie się rejestrujesz. Ja z kazdymi płatnościami uważam, dlatego przy takich płatnościach używam karty wirtualnej. Miałem złe doświadczenie z BlueMedia, gdzie próbowałem się z nimi skontaktować, w związku z utkwieniem mojego doładowania (przelewu) w czarnej dziurze. A poza tym wole najpierw przejrzeć swoje rachunki niż dać sobie gmerać komuś (obcym usługodawcom) w portfelu.
0 0

anaesth

#7049848 Napisano: 29.09.2022 09:59:42
fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

vivi napisał(a):

Czy ktoś wie jak uruchomić doładowanie cykliczne w Orange  na konkurs - Konkurs "Opłaca się opłacać automatycznie kartą Visa"

Nie wiem jak w Orange, ale próbowałam włączyć w T-mobile i się nie dało, bo... mam telefon na kartę, a musi być na abonament. Dla mnie to nonsens. emotka

Nie trzeba mieć abonamentu w danej sieci, by brać udział w tym konkursie. Sam posiadam T-Mobile na kartę. Trzeba się zarejestrować na stronie doładowań T-Mobile. I ustawić cykliczne doładowania - wpisz jakąś dowolną kwotę i czas, co który sieć ma Ci pobierać z konta pieniądze na doładowania telefonu. Potem się zarejestruj w konkursie i finito. Jak się skończy konkurs, to zawsze możesz zrezygnować z tych cyklicznych pobierań z konta, bo do chrzanu z tym...
Co do abonamentu (o ile ktoś posiada i chce to zgłosić do konkursu): trzeba mieć uruchomione płatności automatyczne i normalnie się rejestrujesz. Ja z kazdymi płatnościami uważam, dlatego przy takich płatnościach używam karty wirtualnej. Miałem złe doświadczenie z BlueMedia, gdzie próbowałem się z nimi skontaktować, w związku z utkwieniem mojego doładowania (przelewu) w czarnej dziurze. A poza tym wole najpierw przejrzeć swoje rachunki niż dać sobie gmerać komuś (obcym usługodawcom) w portfelu.

Hmm, to dziwne. Nawet rozmawiałam z konsultantką i powiedziała, że doładowania cykliczne to opcja tylko dla osób posiadających abonament emotka Dzięki za info, poszukam jeszcze raz. Szkoda byłoby przegapić taki konkurs...
0 0

mandarynka16

#7049851 Napisano: 29.09.2022 10:04:02
anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

vivi napisał(a):

Czy ktoś wie jak uruchomić doładowanie cykliczne w Orange  na konkurs - Konkurs "Opłaca się opłacać automatycznie kartą Visa"

Nie wiem jak w Orange, ale próbowałam włączyć w T-mobile i się nie dało, bo... mam telefon na kartę, a musi być na abonament. Dla mnie to nonsens. emotka

Nie trzeba mieć abonamentu w danej sieci, by brać udział w tym konkursie. Sam posiadam T-Mobile na kartę. Trzeba się zarejestrować na stronie doładowań T-Mobile. I ustawić cykliczne doładowania - wpisz jakąś dowolną kwotę i czas, co który sieć ma Ci pobierać z konta pieniądze na doładowania telefonu. Potem się zarejestruj w konkursie i finito. Jak się skończy konkurs, to zawsze możesz zrezygnować z tych cyklicznych pobierań z konta, bo do chrzanu z tym...
Co do abonamentu (o ile ktoś posiada i chce to zgłosić do konkursu): trzeba mieć uruchomione płatności automatyczne i normalnie się rejestrujesz. Ja z kazdymi płatnościami uważam, dlatego przy takich płatnościach używam karty wirtualnej. Miałem złe doświadczenie z BlueMedia, gdzie próbowałem się z nimi skontaktować, w związku z utkwieniem mojego doładowania (przelewu) w czarnej dziurze. A poza tym wole najpierw przejrzeć swoje rachunki niż dać sobie gmerać komuś (obcym usługodawcom) w portfelu.

Hmm, to dziwne. Nawet rozmawiałam z konsultantką i powiedziała, że doładowania cykliczne to opcja tylko dla osób posiadających abonament emotka Dzięki za info, poszukam jeszcze raz. Szkoda byłoby przegapić taki konkurs...


Ja mam tmobile i to ustawiłam, wszystkie informacje macie na stronie konkursowej emotka  
https://oplacasie.pl/#jak_to_dziala
0 0

fan-mandaryny

#7049853 Napisano: 29.09.2022 10:16:48
anaesth, może faktycznie masz rację i może trzeba mieć telefon w „mixie” (zbaraniałem).
P.S.Pisząc „w mixie”, chodziło mi o umowę podpisaną na określoną liczbę doładowań.
0 0

czupakabra

#7049854 Napisano: 29.09.2022 10:18:22
Czy jest jakiś inny sposób, jakiś e-sklep w którym można ustawić płatności automatyczne?
0 0

zielonaszpilka

#7049877 Napisano: 29.09.2022 11:20:55
fan-mandaryny napisał(a):

anaesth, może faktycznie masz rację i może trzeba mieć telefon w „mixie” (zbaraniałem).
P.S.Pisząc „w mixie”, chodziło mi o umowę podpisaną na określoną liczbę doładowań.

Nie, nie trzeba. W T-Mobile można ustawić normalne doładowania cykliczne dla telefonu na kartę:) Tak jak to opisałeś. Próbowałam ustawić tak samo w Orange, ale tam nie znalazłam takiej opcji.

zielonaszpilka

#7049878 Napisano: 29.09.2022 11:21:48
czupakabra napisał(a):

Czy jest jakiś inny sposób, jakiś e-sklep w którym można ustawić płatności automatyczne?Są 

Tylko to, co na liście z regulaminu. Doładowania niektórych sieci, Vectra i chyba coś jeszcze jednego. 

adamo86

#7049881 Napisano: 29.09.2022 11:26:50
zielonaszpilka napisał(a):

czupakabra napisał(a):

Czy jest jakiś inny sposób, jakiś e-sklep w którym można ustawić płatności automatyczne?Są 

Tylko to, co na liście z regulaminu. Doładowania niektórych sieci, Vectra i chyba coś jeszcze jednego. 

i E-on
0 0

anaesth

#7049886 Napisano: 29.09.2022 11:49:09
mandarynka16 napisał(a):

anaesth napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

anaesth napisał(a):

vivi napisał(a):

Czy ktoś wie jak uruchomić doładowanie cykliczne w Orange  na konkurs - Konkurs "Opłaca się opłacać automatycznie kartą Visa"

Nie wiem jak w Orange, ale próbowałam włączyć w T-mobile i się nie dało, bo... mam telefon na kartę, a musi być na abonament. Dla mnie to nonsens. emotka

Nie trzeba mieć abonamentu w danej sieci, by brać udział w tym konkursie. Sam posiadam T-Mobile na kartę. Trzeba się zarejestrować na stronie doładowań T-Mobile. I ustawić cykliczne doładowania - wpisz jakąś dowolną kwotę i czas, co który sieć ma Ci pobierać z konta pieniądze na doładowania telefonu. Potem się zarejestruj w konkursie i finito. Jak się skończy konkurs, to zawsze możesz zrezygnować z tych cyklicznych pobierań z konta, bo do chrzanu z tym...
Co do abonamentu (o ile ktoś posiada i chce to zgłosić do konkursu): trzeba mieć uruchomione płatności automatyczne i normalnie się rejestrujesz. Ja z kazdymi płatnościami uważam, dlatego przy takich płatnościach używam karty wirtualnej. Miałem złe doświadczenie z BlueMedia, gdzie próbowałem się z nimi skontaktować, w związku z utkwieniem mojego doładowania (przelewu) w czarnej dziurze. A poza tym wole najpierw przejrzeć swoje rachunki niż dać sobie gmerać komuś (obcym usługodawcom) w portfelu.

Hmm, to dziwne. Nawet rozmawiałam z konsultantką i powiedziała, że doładowania cykliczne to opcja tylko dla osób posiadających abonament emotka Dzięki za info, poszukam jeszcze raz. Szkoda byłoby przegapić taki konkurs...


Ja mam tmobile i to ustawiłam, wszystkie informacje macie na stronie konkursowej emotka  
https://oplacasie.pl/#jak_to_dziala

Już znalazłam, udało się włączyć funkcję... Po prostu szukałam w koncie i w aplikacji Mój T-mobile, a nie tędy droga Coś mnie zaćmiło, a jak konsultantka powiedziała, że się nie da, to zrezygnowałam z dalszych poszukiwań. Dzięki za pomoc!

deva

#7049887 Napisano: 29.09.2022 11:49:42
Czy konkurs Delicji w Żabce będą rozwiązywać dzień po dniu, na bieżąco czy dopiero po zakończeniu konkursu?
0 0

adamo86

#7049896 Napisano: 29.09.2022 12:03:00
deva napisał(a):

Czy konkurs Delicji w Żabce będą rozwiązywać dzień po dniu, na bieżąco czy dopiero po zakończeniu konkursu?

W regulaminie jest wszystko opisane. 27.10 komisja, więc wszystko po zakończeniu
0 0

yreks

#7049899 Napisano: 29.09.2022 12:06:34
Widziałem w jakimś regulaminie że produktem promocyjnym nie jest napój alkoholowy powyżej kilkunastu %. Byłem pewien że to urodzinowa loteria Intermarche dlatego zakupiłem tam piwo Teraz widzę że żaden napój alkoholowy się nie wlicza. Zmienili to czy to może jakaś inna loteria ? Kojarzy ktoś? 
0 0

deva

#7049900 Napisano: 29.09.2022 12:07:12
adamo86 napisał(a):

deva napisał(a):

Czy konkurs Delicji w Żabce będą rozwiązywać dzień po dniu, na bieżąco czy dopiero po zakończeniu konkursu?

W regulaminie jest wszystko opisane. 27.10 komisja, więc wszystko po zakończeniu

Dziękuję bardzo 🌹
0 0

kajeczka

#7049908 Napisano: 29.09.2022 12:45:48
w jaki sposób powiadamiają z quizu hebeemotka
0 0

zielonaszpilka

#7049910 Napisano: 29.09.2022 12:49:54
kajeczka napisał(a):

w jaki sposób powiadamiają z quizu hebeemotka

W każdy możliwy emotka  SMS, mail, kupon w aplikacji
1 kajeczka 0