Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

anialistopad

#7050076 Napisano: 30.09.2022 08:10:39
ilonaxx5 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co idzie gls właśnie dostałam smsa..nadano q komornikach

Też dostałam o nie wiem co to 

Może albedo karty do Rossmana z bref?
1 ilonaxx5 0

adamo86

#7050077 Napisano: 30.09.2022 08:17:24
anialistopad napisał(a):

ilonaxx5 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co idzie gls właśnie dostałam smsa..nadano q komornikach

Też dostałam o nie wiem co to 

Może albedo karty do Rossmana z bref?

Bardzo możliwe emotka
0 0

agnesita

#7050078 Napisano: 30.09.2022 08:34:41
anialistopad napisał(a):

Co idzie gls właśnie dostałam smsa..nadano q komornikach

Też mam i u mnie to na 100% activia intermarche

0 0

anialistopad

#7050080 Napisano: 30.09.2022 08:41:06
agnesita napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Co idzie gls właśnie dostałam smsa..nadano q komornikach

Też mam i u mnie to na 100% activia intermarche

Ja tam nie wygrałam . U mnie to na 100 procent nie to. Stawiam na Rossmana bref
1 agnesita 0

ktosiek1

#7050085 Napisano: 30.09.2022 08:45:56
[quote=
adamo86 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Hej, działa Wam dziś Messenger KitKat?

Konkurs skończył się 27.09, więc może już nie działać....jeżeli chodzi o konkurs w żabce 

Hmm... a u mnie w aplikacji konkurs jest do dziś czyli do 29.09, ciągle mam kody do wykorzystania...

Konkurs w aplikacji niby przedłużyli - pewnie ze względu na problemy z kodami. Pytanie czy dla wszystkich i czy pamiętali, żeby chatbota przestawić emotka

oldziaczek]
gryszelm napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Hej, działa Wam dziś Messenger KitKat?

Konkurs skończył się 27.09, więc może już nie działać....jeżeli chodzi o konkurs w żabce 

Hmm... a u mnie w aplikacji konkurs jest do dziś czyli do 29.09, ciągle mam kody do wykorzystania...

Konkurs w aplikacji niby przedłużyli - pewnie ze względu na problemy z kodami. Pytanie czy dla wszystkich i czy pamiętali, żeby chatbota przestawić emotka

W aplikacji nic nie przedłużali. Z tego co pamiętam od samego początku było info że kody dostępne do 29 w aplikacji. Ale konkurs do 27. Zazwyczaj tak jest w tych konkach z aplikacją że 2 dni po zakończeniu masz jeszcze widoczny kod. Może to być mylące ale nie jest jednoznaczne z czasem trwania konka.
0 0

monia0303

#7050088 Napisano: 30.09.2022 09:05:15
Pomoże ktoś z doładowaniem cyklicznym w plusie? zalogowałam się i klikam doładowanie. nie widzę nigdzie opcji doładowanie cykliczne. jest na dole kwadracik tylko przypomnij o doładowaniu i za ile dni ma przypomnieć.
0 0

zielonaszpilka

#7050101 Napisano: 30.09.2022 10:16:47
monia0303 napisał(a):

Pomoże ktoś z doładowaniem cyklicznym w plusie? zalogowałam się i klikam doładowanie. nie widzę nigdzie opcji doładowanie cykliczne. jest na dole kwadracik tylko przypomnij o doładowaniu i za ile dni ma przypomnieć.

https://doladuj.p...iczne-jak-to-dziala/
0 0

adamo86

#7050103 Napisano: 30.09.2022 10:29:08
ktosiek1 napisał(a):

oldziaczek napisał(a):

gryszelm napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Hej, działa Wam dziś Messenger KitKat?

Konkurs skończył się 27.09, więc może już nie działać....jeżeli chodzi o konkurs w żabce 

Hmm... a u mnie w aplikacji konkurs jest do dziś czyli do 29.09, ciągle mam kody do wykorzystania...

Konkurs w aplikacji niby przedłużyli - pewnie ze względu na problemy z kodami. Pytanie czy dla wszystkich i czy pamiętali, żeby chatbota przestawić emotka

W aplikacji nic nie przedłużali. Z tego co pamiętam od samego początku było info że kody dostępne do 29 w aplikacji. Ale konkurs do 27. Zazwyczaj tak jest w tych konkach z aplikacją że 2 dni po zakończeniu masz jeszcze widoczny kod. Może to być mylące ale nie jest jednoznaczne z czasem trwania konka.

Oo.. a zdawało mi się, że na początku w apce było do 27 emotka
0 0

Emememe

#7050106 Napisano: 30.09.2022 10:45:16
adamo86 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

oldziaczek napisał(a):

gryszelm napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

gryszelm napisał(a):

Hej, działa Wam dziś Messenger KitKat?

Konkurs skończył się 27.09, więc może już nie działać....jeżeli chodzi o konkurs w żabce 

Hmm... a u mnie w aplikacji konkurs jest do dziś czyli do 29.09, ciągle mam kody do wykorzystania...

Konkurs w aplikacji niby przedłużyli - pewnie ze względu na problemy z kodami. Pytanie czy dla wszystkich i czy pamiętali, żeby chatbota przestawić emotka

W aplikacji nic nie przedłużali. Z tego co pamiętam od samego początku było info że kody dostępne do 29 w aplikacji. Ale konkurs do 27. Zazwyczaj tak jest w tych konkach z aplikacją że 2 dni po zakończeniu masz jeszcze widoczny kod. Może to być mylące ale nie jest jednoznaczne z czasem trwania konka.

Oo.. a zdawało mi się, że na początku w apce było do 27 emotka


Było, mam screena z datą zakończenia 27.09 a kilka dni temu zmienili na 29.09 emotka

oldziaczek

#7050113 Napisano: 30.09.2022 11:08:32
Emememe napisał(a):




Wczoraj z ciekawości napisałam, by sprawdzić czy faktycznie nie działa bot i dzisiaj otrzymałam taką odpowiedź. Więc jeśli ktoś nie zdążył wysłać zgłoszenia to warto spróbować napisać do nich z reklamacją emotka

Też to dostałam i mail już wysłany, zobaczymy co odp emotka
1 Emememe 0

fantagiro

#7050116 Napisano: 30.09.2022 11:12:36
malgosia74 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

malgorzata_b napisał(a):

Rybcia0707 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy wymieniacie te słuchawki czerwone Solo 3 z Kinleya na Beats Studio czy zostawiacie takie jak przysłali?

Ja wymieniam - o ile mi coś odpiszą. Solo 3 w porównaniu do Studio nie mają zbyt fajnych opinii. Zresztą wg regulaminu dostałam złe słuchawki, chce właściwe.

Wczoraj dostałam odpowiedź od fortisa żeby wysłać im raz jeszcze swoje dane, a oni wyślą do mnie kuriera po te czerwone słuchawki i przekażą te opisane w regulaminie. Teraz czekam tylko na etykietę od fortisa.

Ja dziś napisałam że chyba zaszła jakaś pomyłka że nie dostałam słuchawek zgodnie z regulaminem i protokołu otrzymania nagrody i dostałam takiego samego maila o przekazaniu danych dla kuriera.

mi tylko napisali cyt "Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt oraz informację. Informujemy, że zajmujemy się sprawą.

Niebawem otrzyma Pani odpowiedź reklamacyjną.

Pozdrawiamy

Organizator Loterii". Ech..

Odpisali mi właśnie że wyślą kuriera z etykietą po błędnie wysłane słuchawki, ale czy od razu będzie wymiana z ręki do ręki na właściwe słuchawki to raczej nie sądzę, pewnie trzeba będzie poczekać...

Do kogoś się Fortis odezwał ws. słuchawek albo dokumentacji gwarancyjnej na wygrane?
0 0

dany-duszek

#7050118 Napisano: 30.09.2022 11:17:36
już ze wszystkich etapów loterii kinley wysłali nagrody czy tylko z pierwszych?
0 0

anialistopad

#7050119 Napisano: 30.09.2022 11:18:19
dany-duszek napisał(a):

już ze wszystkich etapów loterii kinley wysłali nagrody czy tylko z pierwszych?

Czytników nie wysłali wogole jeszcze j shekerow 

monia0303

#7050207 Napisano: 30.09.2022 14:22:59
czy tutaj zywiec zdrój na orlenie
Regulamin-konkursu-Zywiec-Zdroj_Zgarnij-nagrody-na-droge_na-stacjach-PKN-Orlen.pdf (navagency.com)
nie ma ograniczenia znaków w smsie. pisze tylko że może być droższy sms jak więcej znaków. czy ktoś mi potwierdzi czy oko mnie nie myli emotka
0 0

adamo86

#7050208 Napisano: 30.09.2022 14:24:21
monia0303 napisał(a):

czy tutaj zywiec zdrój na orlenie
Regulamin-konkursu-Zywiec-Zdroj_Zgarnij-nagrody-na-droge_na-stacjach-PKN-Orlen.pdf (navagency.com)
nie ma ograniczenia znaków w smsie. pisze tylko że może być droższy sms jak więcej znaków. czy ktoś mi potwierdzi czy oko mnie nie myli emotka

Też nie znalazłem. Sam wysłałem dłuższego i z polskimi literami.

mary18

#7050234 Napisano: 30.09.2022 15:41:32
Jak informowało dzisiaj Kinder buebo o wygranej? Sms czy email? 
0 0

nanajka81

#7050238 Napisano: 30.09.2022 15:55:10
fantagiro napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

malgorzata_b napisał(a):

Rybcia0707 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

Czy wymieniacie te słuchawki czerwone Solo 3 z Kinleya na Beats Studio czy zostawiacie takie jak przysłali?

Ja wymieniam - o ile mi coś odpiszą. Solo 3 w porównaniu do Studio nie mają zbyt fajnych opinii. Zresztą wg regulaminu dostałam złe słuchawki, chce właściwe.

Wczoraj dostałam odpowiedź od fortisa żeby wysłać im raz jeszcze swoje dane, a oni wyślą do mnie kuriera po te czerwone słuchawki i przekażą te opisane w regulaminie. Teraz czekam tylko na etykietę od fortisa.

Ja dziś napisałam że chyba zaszła jakaś pomyłka że nie dostałam słuchawek zgodnie z regulaminem i protokołu otrzymania nagrody i dostałam takiego samego maila o przekazaniu danych dla kuriera.

mi tylko napisali cyt "Dzień dobry,

dziękujemy za kontakt oraz informację. Informujemy, że zajmujemy się sprawą.

Niebawem otrzyma Pani odpowiedź reklamacyjną.

Pozdrawiamy

Organizator Loterii". Ech..

Odpisali mi właśnie że wyślą kuriera z etykietą po błędnie wysłane słuchawki, ale czy od razu będzie wymiana z ręki do ręki na właściwe słuchawki to raczej nie sądzę, pewnie trzeba będzie poczekać...

Do kogoś się Fortis odezwał ws. słuchawek albo dokumentacji gwarancyjnej na wygrane?

nie, cisza. Wg regulaminu na reklamacje mają 10 dni więc sobie jeszcze poczekamy (choć ja napisałam ją dokładnie tydzień temu)
0 0

aleksandra008

#7050245 Napisano: 30.09.2022 16:06:18
W tym konkursie z serem kozim to się nie ten zwykły numer wpisuje tylko ten na dole. Po wysłaniu ostatniego zgłoszenia zauważyłam. Wszystkie poprzednie poszły inaczej.emotka

adamo86

#7050246 Napisano: 30.09.2022 16:08:40
aleksandra008 napisał(a):

W tym konkursie z serem kozim to się nie ten zwykły numer wpisuje tylko ten na dole. Po wysłaniu ostatniego zgłoszenia zauważyłam. Wszystkie poprzednie poszły inaczej.emotka

Upsss emotka

EDIT:
Mimo, że wyraźnie namalowali to myślę, że elastycznie do tego podejdą emotka  a przynajmniej mam taką nadzieję emotka  

olunka

#7050257 Napisano: 30.09.2022 16:46:59
za jaki okres poszedł Kinder Garmin?
0 0