Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

banka-manka

#7050327 Napisano: 30.09.2022 20:05:38
malgol napisał(a):

Miałam paragon na ser kozi z Kauflandu. Napisałam do nich przed wysłaniem zgłoszenia, bo nie mogłam odnaleźć numeru, który jest na podglądzie. Odpisali mi, że na tym paragonie numer widnieje po prawej stronie, nad napisem PARAGON FISKALNY, czyli standardowo, ten co w większości konkursów:)

Ja mam paragon z Kaufa, i na dole jest numer paragonu, chyba, że znów to nie ten co chcą emotka
Mam w takim formacie zapis.
Market: xxx   Paragon: xxxx
Kasa: xxxx   Kasjer: xxxxx
0 0

keraz123

#7050328 Napisano: 30.09.2022 20:09:05
[quote=Mam to samo
Przycisk wyślij zgłoszenie jest jakby nieaktywny... 

ladyinred]Czy komus z Visy nie przechodzi zgloszenie? Czy to wina, ze z telefonu? Klikam wyslij i nic… kilkukrotnie
0 0

ladyinred

#7050329 Napisano: 30.09.2022 20:10:01
keraz123 napisał(a):

[quote=Mam to samo
Przycisk wyślij zgłoszenie jest jakby nieaktywny... 

ladyinred]Czy komus z Visy nie przechodzi zgloszenie? Czy to wina, ze z telefonu? Klikam wyslij i nic… kilkukrotnie

Poszlo mi z laptopa, z komórki na różnych przeglądarkach nie dało rady. 
0 0

mietowa

#7050331 Napisano: 30.09.2022 20:15:15
agusia32 napisał(a):

ashanti napisał(a):

banka-manka napisał(a):

emotka aleksandra008 napisał(a):

W tym konkursie z serem kozim to się nie ten zwykły numer wpisuje tylko ten na dole. Po wysłaniu ostatniego zgłoszenia zauważyłam. Wszystkie poprzednie poszły inaczej.emotka

Ja pitole.
To trzeba być ślepym.
Czytałam trzy razy regulamin, szukałam po słowach klucz czy jest info który numer podać. Wpisałam ten górny. 
A tej badziewnej grafiki nie widziałam emotka
Wolne potrzebne od zaraz.

Ja to samo! emotka  Regulamin wyjątkowo przeczytałam od deski do deski, a na grafikę w ogóle nie zwróciłam uwagi emotka  mam nadzieję, że podejdą do tego na luzie  emotka

Też tak zrobiłam, niedowidząca blondynka emotka , napisałam do nich i dostałam taką odpowiedź:

Dzień dobry,

Bardzo dziękujemy za kontakt.W zaistniałej sytuacji proszę przesłać zgłoszenie jeszcze raz z prawidłowym numerem paragonu.

Z pozdrowieniami,Zespół MarketinguGoat Farm 

agusia32, tak w ogóle to dzięki, że się z nami tym podzieliłaś emotka
1 agusia32 0

LejziDejzi

#7050332 Napisano: 30.09.2022 20:22:27
notta napisał(a):

Powodzenia dla tych, co dzisiaj tak jak ja  zostawiają wszystko na ostatnią chwilę emotka

Wzajemnie emotka  przyszło mi dzisiaj ogarnąć zgłoszenia za cały weekend...a czasu do północy tak niewiele emotka

cb656

#7050335 Napisano: 30.09.2022 20:30:27
banka-manka napisał(a):

Ja mam paragon z Kaufa, i na dole jest numer paragonu, chyba, że znów to nie ten co chcą emotka
Mam w takim formacie zapis.
Market: xxx   Paragon: xxxx
Kasa: xxxx   Kasjer: xxxxx

Bo to, co konkursowicze (w większości, nie wszyscy) traktują jak numer paragonu, tak naprawdę jest numerem transakcji (numerem kolejnym wydruku).
Taki niuans, jeśli chodzi o sprawy formalne. Wszystko jest określone w normach. Tylko kto by tam się tym przejmował... Alleluja i do przodu! Nawet agencje idą na łatwiznę   emotka emotka i też dla uproszczenia akceptują umownie numer transakcji jako numer paragonu. Oczywiście też nie wszystkie. emotka Dlatego najlepszą metodą jest chyba kontakt z Organizatorem i zapytanie, o ile Regulamin tego nie precyzuje wystarczająco czytelnie (na przykład w postaci obrazkowej) emotka

numer paragonu fiskalnego znajduje się w lewym dolnym rogu paragonu (jest to numer dla celów raportu dobowego), a numer wskazany w prawym górnym rogu to kolejny numer wydruku.

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA FINANSÓW z dnia 29 kwietnia 2019 r. w sprawie kas rejestrujących
§  25. 
1.  W przypadku prowadzenia przez podatnika ewidencji przy użyciu kas z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii paragon fiskalny zawiera co najmniej:
1)  imię i nazwisko lub nazwę podatnika, adres punktu sprzedaży, a w przypadku sprzedaży prowadzonej w miejscach niestałych - adres siedziby  lub miejsca zamieszkania podatnika;
2) numer identyfikacji podatkowej (NIP) podatnika;
3) numer kolejny wydruku;
4)  datę oraz godzinę i minutę sprzedaży;
5) oznaczenie "PARAGON FISKALNY";
6) nazwę towaru lub usługi pozwalającą na jednoznaczną ich identyfikację;
7) cenę jednostkową towaru lub usługi;
8) ilość i wartość sumaryczną sprzedaży danego towaru lub usługi z oznaczeniem literowym przypisanej stawki podatku;
9) wartość opustów, obniżek lub narzutów, o ile występują;
10) wartość sprzedaży brutto i wysokość podatku według poszczególnych stawek podatku z oznaczeniem literowym po uwzględnieniu opustów, obniżek lub narzutów;
11) wartość sprzedaży zwolnionej od podatku z oznaczeniem literowym;
12) łączną wysokość podatku;
13) łączną wartość sprzedaży brutto;
14) oznaczenie waluty, w której jest zapisywana sprzedaż, przynajmniej przy łącznej wartości sprzedaży brutto;
15) kolejny numer paragonu fiskalnego;
16) numer kasy i oznaczenie kasjera - przy więcej niż jednym stanowisku kasowym;
17) numer identyfikacji podatkowej (NIP) nabywcy - na żądanie nabywcy;
18) logo fiskalne i numer unikatowy.
(...)
2. Dane zawarte na paragonie fiskalnym powinny znajdować się w kolejności określonej w ust. 1, z wyjątkiem danych o dacie oraz godzinie i minucie sprzedaży, a logo fiskalne i numer unikatowy powinny być umieszczone centralnie w ostatniej linii paragonu fiskalnego.

Tadam! emotka
1 darog 0

keraz123

#7050342 Napisano: 30.09.2022 20:59:29
[quote=Dziękuję za informację. Sprawdzę

ladyinred]
keraz123 napisał(a):

[quote=Mam to samo
Przycisk wyślij zgłoszenie jest jakby nieaktywny... 

ladyinred]Czy komus z Visy nie przechodzi zgloszenie? Czy to wina, ze z telefonu? Klikam wyslij i nic… kilkukrotnie

Poszlo mi z laptopa, z komórki na różnych przeglądarkach nie dało rady. 

misiamarysia

#7050346 Napisano: 30.09.2022 21:24:33
LejziDejzi napisał(a):

notta napisał(a):

Powodzenia dla tych, co dzisiaj tak jak ja  zostawiają wszystko na ostatnią chwilę emotka

Wzajemnie emotka  przyszło mi dzisiaj ogarnąć zgłoszenia za cały weekend...a czasu do północy tak niewiele emotka

Też jestem w tym "klubie", właśnie piszę "na łeb, na szyję" wszystko, co mi się dzisiaj kończy, a paragony leżały tyle dni na stoliku.

FBmarta22

#7050353 Napisano: 30.09.2022 21:56:40
misiamarysia napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

notta napisał(a):

Powodzenia dla tych, co dzisiaj tak jak ja  zostawiają wszystko na ostatnią chwilę emotka

Wzajemnie emotka  przyszło mi dzisiaj ogarnąć zgłoszenia za cały weekend...a czasu do północy tak niewiele emotka

Też jestem w tym "klubie", właśnie piszę "na łeb, na szyję" wszystko, co mi się dzisiaj kończy, a paragony leżały tyle dni na stoliku.

Ja dla podkręcenia emocji jeszcze się  zdrzemnęłam i dopiero teraz dołączam do tego maratonu emotka  Good luck! emotka

olywka

#7050355 Napisano: 30.09.2022 21:59:07
FBmarta22 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

notta napisał(a):

Powodzenia dla tych, co dzisiaj tak jak ja  zostawiają wszystko na ostatnią chwilę emotka

Wzajemnie emotka  przyszło mi dzisiaj ogarnąć zgłoszenia za cały weekend...a czasu do północy tak niewiele emotka

Też jestem w tym "klubie", właśnie piszę "na łeb, na szyję" wszystko, co mi się dzisiaj kończy, a paragony leżały tyle dni na stoliku.

Ja dla podkręcenia emocji jeszcze się  zdrzemnęłam i dopiero teraz dołączam do tego maratonu emotka  Good luck! emotka

Spoko emotka ! Jestem z Wami emotka ! Nic na mnie nie działa tak dobrze i motywująco jak deadline emotka  Jak ja uwielbiam te końce miesiąca <3 P.S. 5 prac konkursowych już za mną emotka  

maryam

#7050357 Napisano: 30.09.2022 22:15:32
Też miałam dołączyć do Waszego grona, ale właśnie zobaczyłam, ze na konkurs Heinekena w Dino, zakup do dziś a odpowiedz do jutra..ufff emotka

oldziaczek

#7050360 Napisano: 30.09.2022 22:24:51
olywka napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

misiamarysia napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

notta napisał(a):

Powodzenia dla tych, co dzisiaj tak jak ja  zostawiają wszystko na ostatnią chwilę emotka

Wzajemnie emotka  przyszło mi dzisiaj ogarnąć zgłoszenia za cały weekend...a czasu do północy tak niewiele emotka

Też jestem w tym "klubie", właśnie piszę "na łeb, na szyję" wszystko, co mi się dzisiaj kończy, a paragony leżały tyle dni na stoliku.

Ja dla podkręcenia emocji jeszcze się  zdrzemnęłam i dopiero teraz dołączam do tego maratonu emotka  Good luck! emotka

Spoko emotka ! Jestem z Wami emotka ! Nic na mnie nie działa tak dobrze i motywująco jak deadline emotka  Jak ja uwielbiam te końce miesiąca <3 P.S. 5 prac konkursowych już za mną emotka  

Dołączam do szanownego grona, oczy się kleją ale jeszcze dwa poranki z maślanką do wymyślenia xD

aguagu

#7050370 Napisano: 30.09.2022 23:08:26
Same falstarty! 
Prawdziwa zabawa zaczyna się po 23-ciej. emotka

goarik

#7050372 Napisano: 30.09.2022 23:19:11
Czy tylko u mnie nie działa strona monster? pokazuje  błąd przy próbie wysłania zgłoszenia.
0 0

alita

#7050375 Napisano: 30.09.2022 23:33:59
goarik napisał(a):

Czy tylko u mnie nie działa strona monster? pokazuje  błąd przy próbie wysłania zgłoszenia.

Mam niestety to samo emotka
1 goarik 0

przyherbacie

#7050376 Napisano: 30.09.2022 23:34:57
ja też na ostatnią chwilę emotka
0 0

goarik

#7050378 Napisano: 30.09.2022 23:56:46
szlag mnie trafi zaraz ,mam tekst  a nie mogę zgłosić, cholera.
0 0

FBmarta22

#7050380 Napisano: 01.10.2022 00:01:43
alita napisał(a):

goarik napisał(a):

Czy tylko u mnie nie działa strona monster? pokazuje  błąd przy próbie wysłania zgłoszenia.

Mam niestety to samo emotka

Ich formularz kontaktowy wyrzuca ten sam błąd, a adresu email do kontaktu nie ma emotka  emotka
0 0

malina-2021

#7050384 Napisano: 01.10.2022 01:30:51
Wiecie może które to są produkty VIDDELI? W swojej biedrze widziałam tylko podstawowe i na żadnym nie było takiego dopisku. Chodzi o konkurs "Kup w Biedronce 2 produkty Violife, w tym 1 Violife Viddeli"
0 0

elmas

#7050385 Napisano: 01.10.2022 01:34:36
malina-2021 napisał(a):

Wiecie może które to są produkty VIDDELI? W swojej biedrze widziałam tylko podstawowe i na żadnym nie było takiego dopisku. Chodzi o konkurs "Kup w Biedronce 2 produkty Violife, w tym 1 Violife Viddeli"

Chyba masz na myśli "Viodeli" emotka  

To wegańskie wędliny, coś takiego: https://kuchnia.w...7250424044384a?amp=1