Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

maverick

#7050460 Napisano: 01.10.2022 17:49:10
reolo3 napisał(a):

maverick napisał(a):

Ile wychodzi paragon na Żywiec Zdrój w Dino i te smakowe wody 1,2l są tańsze niż te "czyste"?

Do czego ta informacja jest Ci potrzebna? emotka

Do zaspokojenia ciekawości emotka  

mietowa

#7050461 Napisano: 01.10.2022 17:56:46
maverick napisał(a):

reolo3 napisał(a):

maverick napisał(a):

Ile wychodzi paragon na Żywiec Zdrój w Dino i te smakowe wody 1,2l są tańsze niż te "czyste"?

Do czego ta informacja jest Ci potrzebna? emotka

Do zaspokojenia ciekawości emotka  

Ja też poproszę o info na ten temat emotka
0 0

maverick

#7050462 Napisano: 01.10.2022 18:05:21
mietowa napisał(a):

maverick napisał(a):

reolo3 napisał(a):

maverick napisał(a):

Ile wychodzi paragon na Żywiec Zdrój w Dino i te smakowe wody 1,2l są tańsze niż te "czyste"?

Do czego ta informacja jest Ci potrzebna? emotka

Do zaspokojenia ciekawości emotka  

Ja też poproszę o info na ten temat emotka

No nie wiem, nie napisałaś do czego potrzebna Ci taką informacja emotka

oset

#7050464 Napisano: 01.10.2022 18:22:08
jokan napisał(a):

czy u was w intermarche tez nie wydaja kodow do loterii? Myslalam z poczatku, ze to kod wydrukowany na paragonie, ale doczytalam, ze to dodatkowa karteczka z kodem. Zrobiłam już kiedyś zakupy, dzisiaj również i nikt mi nie dał żadych kodów emotka

U mnie to samo. Zakupy na ponad 50 zrobione, a kasjerka nic o kodach nie wie i wzrusza tylko ramionami. To ja stoję jak kołek w płocie z japą otwartą, bo już zgłupiałam z tego wszystkiego i zastanawiam się czy mi się aby coś nie pomieszało z inną loterią, a za mną ludzie stoją i już zniecierpliwieni sapią jak stare parowozy. I dałam sobie spokój. Teraz tak myślę, że mogłam się skuteczniej upominać, bo zakupy zrobiłam, a i tak teraz mam goowno. To kto do ciężkiej cholery ma personel sklepu edukować? Czy to może jest specjalne działanie, żeby nie wydać tych kodów?
0 0

jokan

#7050468 Napisano: 01.10.2022 18:55:12
oset napisał(a):

jokan napisał(a):

czy u was w intermarche tez nie wydaja kodow do loterii? Myslalam z poczatku, ze to kod wydrukowany na paragonie, ale doczytalam, ze to dodatkowa karteczka z kodem. Zrobiłam już kiedyś zakupy, dzisiaj również i nikt mi nie dał żadych kodów emotka

U mnie to samo. Zakupy na ponad 50 zrobione, a kasjerka nic o kodach nie wie i wzrusza tylko ramionami. To ja stoję jak kołek w płocie z japą otwartą, bo już zgłupiałam z tego wszystkiego i zastanawiam się czy mi się aby coś nie pomieszało z inną loterią, a za mną ludzie stoją i już zniecierpliwieni sapią jak stare parowozy. I dałam sobie spokój. Teraz tak myślę, że mogłam się skuteczniej upominać, bo zakupy zrobiłam, a i tak teraz mam goowno. To kto do ciężkiej cholery ma personel sklepu edukować? Czy to może jest specjalne działanie, żeby nie wydać tych kodów?

ja napisałam w tej sprawie do inter na FB, ciekawe co odpiszą....tak nie powinno być, żeby się człowiek jeszcze dopominał o jakieś karteczki ...emotka
0 0

mietowa

#7050469 Napisano: 01.10.2022 18:56:42
maverick napisał(a):

mietowa napisał(a):

maverick napisał(a):

reolo3 napisał(a):

maverick napisał(a):

Ile wychodzi paragon na Żywiec Zdrój w Dino i te smakowe wody 1,2l są tańsze niż te "czyste"?

Do czego ta informacja jest Ci potrzebna? emotka

Do zaspokojenia ciekawości emotka  

Ja też poproszę o info na ten temat emotka

No nie wiem, nie napisałaś do czego potrzebna Ci taką informacja emotka

Och, pardon. 

Podanie do społeczności konkursowej
Uprzejmie proszę o udostępnienie informacji na temat szacunkowego kosztu zakupu 12-tu dużych butelek wody Żywiec Zdrój w sklepach sieci Dino, ponieważ bo tak. 
emotka

pioge7

#7050470 Napisano: 01.10.2022 19:07:20
mietowa napisał(a):

Och, pardon. Podanie do społeczności konkursowej
Uprzejmie proszę o udostępnienie informacji na temat szacunkowego kosztu zakupu 12-tu dużych butelek wody Żywiec Zdrój w sklepach sieci Dino, ponieważ bo tak. 

@maverick  koszt 12 sztuk wody ŻYWIEC ZDRÓJ GAZOWANEJ 1,5 l to 25,56zł

co do butelek 1,2 l się nie wypowiadam, bo w jakimś sklepie widziałem tą wodę po prawie 4,50 zł więc nawet nie sprawdzałem czy jest w DINO i w jakiej cenie.
Niegazowanej 1,5l nie było u mnie dziś.

cena zgrzewki na allegro 6x1,2l to 23,99 zł, więc się nie opłaci pewnie w dino kupić
https://allegro.p...87-D9O0aAvVTEALw_wcB

maverick

#7050471 Napisano: 01.10.2022 19:21:32
pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Och, pardon. Podanie do społeczności konkursowej
Uprzejmie proszę o udostępnienie informacji na temat szacunkowego kosztu zakupu 12-tu dużych butelek wody Żywiec Zdrój w sklepach sieci Dino, ponieważ bo tak. 

maverick  koszt 12 sztuk wody ŻYWIEC ZDRÓJ GAZOWANEJ 1,5 l to 25,56zł

co do butelek 1,2 l się nie wypowiadam, bo w jakimś sklepie widziałem tą wodę po prawie 4,50 zł więc nawet nie sprawdzałem czy jest w DINO i w jakiej cenie.
Niegazowanej 1,5l nie było u mnie dziś.

cena zgrzewki na allegro 6x1,2l to 23,99 zł, więc się nie opłaci pewnie w dino kupić
https://allegro.p...87-D9O0aAvVTEALw_wcB

Dziękuję bardzo za informację emotka
1 pioge7 0

Jasminum

#7050472 Napisano: 01.10.2022 19:22:54
peppa7 napisał(a):

maverick napisał(a):

Metaxa w 🐸 to po ile jest, ta nakonkurs? emotka

70 zł emotka  wiem, bo mąż sobie dziś kupił na urodziny emotka

Sporo, jak była na promocji w sklepie co się reklamował latającym owadem, to kupiłem za jakieś 50 zł (na dawny konkurs). W smaku była znośna, aczkolwiek nie wiedziałem jak to pić, to ze szklanki sączyłem. Procentowo nawet ma sporą moc co stwierdziłem oglądając z Metaxą film którego fabuła powoli stawała się mało czytelna  emotka

miketyson

#7050475 Napisano: 01.10.2022 19:48:49
Jasminum napisał(a):

peppa7 napisał(a):

maverick napisał(a):

Metaxa w 🐸 to po ile jest, ta nakonkurs? emotka

70 zł emotka  wiem, bo mąż sobie dziś kupił na urodziny emotka

Sporo, jak była na promocji w sklepie co się reklamował latającym owadem, to kupiłem za jakieś 50 zł (na dawny konkurs). W smaku była znośna, aczkolwiek nie wiedziałem jak to pić, to ze szklanki sączyłem. Procentowo nawet ma sporą moc co stwierdziłem oglądając z Metaxą film którego fabuła powoli stawała się mało czytelna  emotka

Nawet dobrze wchodzi z sokiem pomarańczowym emotka
0 0

rainbowdash

#7050476 Napisano: 01.10.2022 19:49:29
[quote=U mnie te kupony leżały na widoku ale pani chyba specjalnie ich nie wydawała klientom !!!! Jak się upomniałam to z wielką łaską dostałam. To karygodne  

jokan]
oset napisał(a):

jokan napisał(a):

czy u was w intermarche tez nie wydaja kodow do loterii? Myslalam z poczatku, ze to kod wydrukowany na paragonie, ale doczytalam, ze to dodatkowa karteczka z kodem. Zrobiłam już kiedyś zakupy, dzisiaj również i nikt mi nie dał żadych kodów emotka

U mnie to samo. Zakupy na ponad 50 zrobione, a kasjerka nic o kodach nie wie i wzrusza tylko ramionami. To ja stoję jak kołek w płocie z japą otwartą, bo już zgłupiałam z tego wszystkiego i zastanawiam się czy mi się aby coś nie pomieszało z inną loterią, a za mną ludzie stoją i już zniecierpliwieni sapią jak stare parowozy. I dałam sobie spokój. Teraz tak myślę, że mogłam się skuteczniej upominać, bo zakupy zrobiłam, a i tak teraz mam goowno. To kto do ciężkiej cholery ma personel sklepu edukować? Czy to może jest specjalne działanie, żeby nie wydać tych kodów?

ja napisałam w tej sprawie do inter na FB, ciekawe co odpiszą....tak nie powinno być, żeby się człowiek jeszcze dopominał o jakieś karteczki ...emotka
1 oset 0

rufus

#7050481 Napisano: 01.10.2022 20:19:09
Ktos wie czy bramki w Ferrero sa otwarte 24h?
0 0

oset

#7050484 Napisano: 01.10.2022 20:30:07
pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Och, pardon. Podanie do społeczności konkursowej
Uprzejmie proszę o udostępnienie informacji na temat szacunkowego kosztu zakupu 12-tu dużych butelek wody Żywiec Zdrój w sklepach sieci Dino, ponieważ bo tak. 

maverick  koszt 12 sztuk wody ŻYWIEC ZDRÓJ GAZOWANEJ 1,5 l to 25,56zł

co do butelek 1,2 l się nie wypowiadam, bo w jakimś sklepie widziałem tą wodę po prawie 4,50 zł więc nawet nie sprawdzałem czy jest w DINO i w jakiej cenie.
Niegazowanej 1,5l nie było u mnie dziś.

cena zgrzewki na allegro 6x1,2l to 23,99 zł, więc się nie opłaci pewnie w dino kupić
https://allegro.p...87-D9O0aAvVTEALw_wcB

Ale przecież tu o konkurs chodzi, więc cena nie gra roli. https://kupzywieczdrojiwygraj.pl/
0 0

pioge7

#7050492 Napisano: 01.10.2022 21:23:08
oset napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Och, pardon. Podanie do społeczności konkursowej
Uprzejmie proszę o udostępnienie informacji na temat szacunkowego kosztu zakupu 12-tu dużych butelek wody Żywiec Zdrój w sklepach sieci Dino, ponieważ bo tak. 

maverick  koszt 12 sztuk wody ŻYWIEC ZDRÓJ GAZOWANEJ 1,5 l to 25,56zł

co do butelek 1,2 l się nie wypowiadam, bo w jakimś sklepie widziałem tą wodę po prawie 4,50 zł więc nawet nie sprawdzałem czy jest w DINO i w jakiej cenie.
Niegazowanej 1,5l nie było u mnie dziś.

cena zgrzewki na allegro 6x1,2l to 23,99 zł, więc się nie opłaci pewnie w dino kupić
https://allegro.p...87-D9O0aAvVTEALw_wcB

Ale przecież tu o konkurs chodzi, więc cena nie gra roli. https://kupzywieczdrojiwygraj.pl/

No tak, ale niektorzy chcą wiedzieć ile mniej wiecej trzeba na konkurs wydać i czy konkurs jest szansa że się zwróci emotka
1 mia 0

oset

#7050493 Napisano: 01.10.2022 21:32:53
pioge7 napisał(a):

oset napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Och, pardon. Podanie do społeczności konkursowej
Uprzejmie proszę o udostępnienie informacji na temat szacunkowego kosztu zakupu 12-tu dużych butelek wody Żywiec Zdrój w sklepach sieci Dino, ponieważ bo tak. 

maverick  koszt 12 sztuk wody ŻYWIEC ZDRÓJ GAZOWANEJ 1,5 l to 25,56zł

co do butelek 1,2 l się nie wypowiadam, bo w jakimś sklepie widziałem tą wodę po prawie 4,50 zł więc nawet nie sprawdzałem czy jest w DINO i w jakiej cenie.
Niegazowanej 1,5l nie było u mnie dziś.

cena zgrzewki na allegro 6x1,2l to 23,99 zł, więc się nie opłaci pewnie w dino kupić
https://allegro.p...87-D9O0aAvVTEALw_wcB

Ale przecież tu o konkurs chodzi, więc cena nie gra roli. https://kupzywieczdrojiwygraj.pl/

No tak, ale niektorzy chcą wiedzieć ile mniej wiecej trzeba na konkurs wydać i czy konkurs jest szansa że się zwróci emotka

Racja. Ale konkursowicz i tak kupi w Dino nawet gdyby było drożej niż w innym sklepie.
1 pioge7 0

maryjane

#7050505 Napisano: 01.10.2022 23:04:26
Pytanie do "szczęśliwców" którzy wygrali w Wilkinsonie smartbandy. Macie pomysły co to może być za smartband? Jaka firma?  W regulaminie chyba nic nie było...
0 0

pusheen

#7050507 Napisano: 01.10.2022 23:53:36
maryjane napisał(a):

Pytanie do "szczęśliwców" którzy wygrali w Wilkinsonie smartbandy. Macie pomysły co to może być za smartband? Jaka firma?  W regulaminie chyba nic nie było...

Wygląda jak Xiaomi mi band 6  emotka
0 0

maryjane

#7050511 Napisano: 02.10.2022 00:05:28
[quote=Byłoby fajnie, tylko czy to nie aby ilustracja "poglądowa" ... emotka

pusheen]
maryjane napisał(a):

Pytanie do "szczęśliwców" którzy wygrali w Wilkinsonie smartbandy. Macie pomysły co to może być za smartband? Jaka firma?  W regulaminie chyba nic nie było...

Wygląda jak Xiaomi mi band 6  emotka
0 0

zielonaszpilka

#7050519 Napisano: 02.10.2022 08:40:41
maryjane napisał(a):

[quote=Byłoby fajnie, tylko czy to nie aby ilustracja "poglądowa" ... emotka

pusheen]

maryjane napisał(a):

Pytanie do "szczęśliwców" którzy wygrali w Wilkinsonie smartbandy. Macie pomysły co to może być za smartband? Jaka firma?  W regulaminie chyba nic nie było...

Wygląda jak Xiaomi mi band 6  emotka

Tak, jest poglądowa, ale patrząc na cenę to będzie raczej Xiaomi mi band. Pytanie tylko który. Logika podpowiada, że powinna być 6, ale wartość regulaminowa, która zazwyczaj jest zawyżana, może wskazywać na 5. Można zapytać agencje albo poczekać na przesyłkę, bo teraz to tylko gdybanie emotka
1 maryjane 0

Madzia88

#7050522 Napisano: 02.10.2022 09:42:28
Wiecie gdzie mozna kupic lavazze espresso ale jakąs malą , parzochę??
0 0