Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

magdalena-chili

#7067698 Napisano: 12.12.2022 18:23:11
as32572 napisał(a):

Czy do zestawów Jagera są dokumenty zwrotne?

Nie, nie ma żadnych dokumentów.
1 as32572 0

rufus

#7067727 Napisano: 12.12.2022 20:30:15
ewelina1991171 napisał(a):

Miał ktoś sytuację w heineken . Dane się zgadzają,  końcówka numeru , osoba obdarowana , wszystko a brak maila ? Co w takiej sytuacji ?

Napisz do nich na fb.
1 cb656 0

cb656

#7067729 Napisano: 12.12.2022 20:44:57
harnas napisał(a):

Głupie gadanie, siedzimy w tym od dekady, albo i lepiej, więc trudno wmówić nam, że białe jest czarne ...

emotka
0 0

ineska1991

#7067734 Napisano: 12.12.2022 21:10:17
Mail z heinekena dotarł , więc wygrana jest na pewno , ale potwierdzić danych się nie da . Zielone tło i to wszystko . Napisałam na mess do nich . 
1 cb656 0

cb656

#7067736 Napisano: 12.12.2022 21:12:35
ewelina1991171 napisał(a):

Miał ktoś sytuację w heineken . Dane się zgadzają,  końcówka numeru , osoba obdarowana, wszystko a brak maila? Co w takiej sytuacji ?

W takiej sytuacji należy założyć, że środek numeru jest inny. Poza tym... Znam osobiście dwie osoby (a o trzeciej wiem, ale nie znam), które mają identyczne imię i nazwisko, jak moje własne. No a poza wszystkim... Zawsze możesz napisać zapytanie do Organizatora...emotka
0 0

anialistopad

#7067758 Napisano: 12.12.2022 23:45:37
Wypłacał ,ktoś pieniądze z karty woolite? Jaka prowizja jest pobierana?
0 0

mahuska

#7067769 Napisano: 13.12.2022 08:12:44
Potrzebuję pomocyemotka  
Gdzie w monster znajdę kod żeby wpisać hasło konkursowe? Odebrałam czapkę, gdy wpisuje drugi raz ten sam kod to nie działa a innego nie widzę...

0 0

Monika11

#7067770 Napisano: 13.12.2022 08:19:34
Na czapkę jest inny kod ,o ile dobrze pamiętam bo dawno wypełniałam ,a  przy trzecim zakupie - masz kod na plecak, a przy czwartym kod na boomboxa 
0 0

mahuska

#7067771 Napisano: 13.12.2022 08:25:36
Monika11 napisał(a):

Na czapkę jest inny kod , przy trzecim zakupie - masz kod na plecak, a przy czwartym kod na boomboxa 

Kurde ale doszłam już do etapu że kupuje cztery sztuki...🤣 To ile tego trzeba 😭
0 0

Jasminum

#7067775 Napisano: 13.12.2022 08:38:57
mahuska napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Na czapkę jest inny kod , przy trzecim zakupie - masz kod na plecak, a przy czwartym kod na boomboxa 

Kurde ale doszłam już do etapu że kupuje cztery sztuki...🤣 To ile tego trzeba 😭

Bardzo słabo to zoorganizowali moim zdaniem. Pytania na plecak i boombox są takie same. Ale żeby mieć kod na boombox to trzeba przecież zaliczyć poprzedni etap... W regulaminie pisze, że można w konkursie wystartować raz, przedziwaczne...
0 0

Monika11

#7067776 Napisano: 13.12.2022 08:41:56
mahuska napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Na czapkę jest inny kod , przy trzecim zakupie - masz kod na plecak, a przy czwartym kod na boomboxa 

Kurde ale doszłam już do etapu że kupuje cztery sztuki...🤣 To ile tego trzeba 😭

Trzeba było kupić po kolei
1 paragon - 2 monstery
2 paragon 3 monstery
3 paragon - 4 monstery i tu kod się pojawi na plecak
4 paragon - 4 monstery - tu się pojawi kod na bomboxa. I gdzieś tam w trakcie po trzecim zakupie chyba było odbierz czapeczkę .Masz po kolei zakupy?
0 0

mahuska

#7067780 Napisano: 13.12.2022 09:05:47
Wydaje mi się że tak kupowałam.. to już też było dawno ale ostatni punkt w opisie jest
Kup kolejne 4 napoje Monster i odbierz czapkę Monster gratis oraz odpowiedz na pytanie:Co czujesz po wypiciu Monster?
Czapkę odebrałam
W poprzednim etapie był Hamilton i nie miałam kodu na plecak


Rany boskiej znalazłam te kody ale musiałam się nieźle napocićemotka

darog

#7067804 Napisano: 13.12.2022 11:11:42
HEINEKEN. Nie widzę: co się dzieje z nieodebranymi nagrodami?
1. Przepadają na rzecz organizatora?
2. są losowane na koniec?
3. wracają do Sponsora? 
- widze zapis, że nagroda przepada w przypadku nie doręczenia/ podania błędnych danych/ po terminie.
0 0

Diruri

#7067807 Napisano: 13.12.2022 11:16:43
Hej, czy zdarzyło Wam się, że agencja odrzuciła paragon na którym zakupiony produkt był np. za 1 gr ( z tytułu jakieś promocji, zdrapki etc.)?
W regulaminach gdzie należy produkt zakupić nie ma napisane, że to ma być normalna cena. Takie, że zakup za minimum np. 15 zł to wiadomo...
Ale czy jak mam ten produkt z ceną 0,01 zł to czy to przejdzie w razie wygranej?
0 0

emanuela24

#7067808 Napisano: 13.12.2022 11:27:41
Czy ktoś  wygrał w loterii Lidla? Trochę dziwne  że  nikt się  nie pochwalił,a jednak co godzinę  podobno ktoś  wygrywa 2tys.emotka
0 0

montezuma

#7067811 Napisano: 13.12.2022 11:30:34
Diruri
Nie zdarzyła mi się taka dokładnie sytuacja... ale troszkę podobna emotka
Zakupy w Auchan na akcję promocyjną Avanti - za 15zl.
Bezrefleksyjnie zapłaciłem częściowo za zakupy środkami zgromadzonymi w programie Skarbonka.
Kwota łączna była znacznie wyższa - jakieś 50zl... ale system tak zrabatował ceny poszczególnych produktów, że finalnie ceny produktów promocyjnych spadły do 11zl.
Paragon okazał się zwycięski - na szczęście w Avanti pracują inteligentni ludzie i uwzględniono ceny nominalne - a nie po rabacie emotka

monisss

#7067813 Napisano: 13.12.2022 11:32:23
montezuma napisał(a):

Diruri
Nie zdarzyła mi się taka dokładnie sytuacja... ale troszkę podobna emotka
Zakupy w Auchan na akcję promocyjną Avanti - za 15zl.
Bezrefleksyjnie zapłaciłem częściowo za zakupy środkami zgromadzonymi w programie Skarbonka.
Kwota łączna była znacznie wyższa - jakieś 50zl... ale system tak zrabatował ceny poszczególnych produktów, że finalnie ceny produktów promocyjnych spadły do 11zl.
Paragon okazał się zwycięski - na szczęście w Avanti pracują inteligentni ludzie i uwzględniono ceny nominalne - a nie po rabacie emotka

Bo Avanti to super prokliencka agencja, ja jeszcze lubię Amocco bo są ok co do klientów, ale nie wiem czy inne agencje by to uznały?
1 montezuma 0

fan-mandaryny

#7067824 Napisano: 13.12.2022 12:00:22
monisss napisał(a):

montezuma napisał(a):

Diruri
Nie zdarzyła mi się taka dokładnie sytuacja... ale troszkę podobna emotka
Zakupy w Auchan na akcję promocyjną Avanti - za 15zl.
Bezrefleksyjnie zapłaciłem częściowo za zakupy środkami zgromadzonymi w programie Skarbonka.
Kwota łączna była znacznie wyższa - jakieś 50zl... ale system tak zrabatował ceny poszczególnych produktów, że finalnie ceny produktów promocyjnych spadły do 11zl.
Paragon okazał się zwycięski - na szczęście w Avanti pracują inteligentni ludzie i uwzględniono ceny nominalne - a nie po rabacie emotka

Bo Avanti to super prokliencka agencja, ja jeszcze lubię Amocco bo są ok co do klientów, ale nie wiem czy inne agencje by to uznały?

Powinni uznać, bo punkty karta skarbonka, to jak płacenie bonem. Ważne, żeby na paragonie na liście nie było pozycji  zrabatowanych produktów konkursowych. Dajmy na to produktami są napoje Pepsi za min. 10zl brutto. W ramach promocji okazało się, ze wyszło -1zl rabatu na paragonie dokładnie na ten produkt. Raczej tego nie uznają. Podobnie jak była promocja w Lidlu na cukierki na minus ileś tam procent. Obcina to kwotę nominalna wybranej pozycji.
Co innego, jeśli owy „rabat” jest na końcu paragonu, przy ogólnej kwocie, a nie na konkretny produkt. Także lepiej uważać, by nikt się nie doczepił. Może być za 0,01 zł paragon w kwocie na samym dole. Mogą być wtedy przecież bony, skarbonki, punkty payback. Co do tego przykładu, który podałem: ważne, żeby na liście nie było na przykład tak:
Pepsi 10,00.
Pepsi -1,00
 Czyli wychodzi na to, ze w ramach jakiejś promocji klient rzeczywiście zapłacił 9 zł, a nie wymagane 10zl.
0 0

anaesth

#7067828 Napisano: 13.12.2022 12:12:10
emanuela24 napisał(a):

Czy ktoś  wygrał w loterii Lidla? Trochę dziwne  że  nikt się  nie pochwalił,a jednak co godzinę  podobno ktoś  wygrywa 2tys.emotka

Chyba na fanpage Lidla widziałam komentarz jednej kobiety, która wygrała...
0 0

@gnieszk@

#7067830 Napisano: 13.12.2022 12:13:12
fan-mandaryny napisał(a):

monisss napisał(a):

montezuma napisał(a):

Diruri
Nie zdarzyła mi się taka dokładnie sytuacja... ale troszkę podobna emotka
Zakupy w Auchan na akcję promocyjną Avanti - za 15zl.
Bezrefleksyjnie zapłaciłem częściowo za zakupy środkami zgromadzonymi w programie Skarbonka.
Kwota łączna była znacznie wyższa - jakieś 50zl... ale system tak zrabatował ceny poszczególnych produktów, że finalnie ceny produktów promocyjnych spadły do 11zl.
Paragon okazał się zwycięski - na szczęście w Avanti pracują inteligentni ludzie i uwzględniono ceny nominalne - a nie po rabacie emotka

Bo Avanti to super prokliencka agencja, ja jeszcze lubię Amocco bo są ok co do klientów, ale nie wiem czy inne agencje by to uznały?

Powinni uznać, bo punkty karta skarbonka, to jak płacenie bonem. Ważne, żeby na paragonie na liście nie było pozycji  zrabatowanych produktów konkursowych. Dajmy na to produktami są napoje Pepsi za min. 10zl brutto. W ramach promocji okazało się, ze wyszło -1zl rabatu na paragonie dokładnie na ten produkt. Raczej tego nie uznają. Podobnie jak była promocja w Lidlu na cukierki na minus ileś tam procent. Obcina to kwotę nominalna wybranej pozycji.
Co innego, jeśli owy „rabat” jest na końcu paragonu, przy ogólnej kwocie, a nie na konkretny produkt. Także lepiej uważać, by nikt się nie doczepił. Może być za 0,01 zł paragon w kwocie na samym dole. Mogą być wtedy przecież bony, skarbonki, punkty payback. Co do tego przykładu, który podałem: ważne, żeby na liście nie było na przykład tak:
Pepsi 10,00.
Pepsi -1,00
 Czyli wychodzi na to, ze w ramach jakiejś promocji klient rzeczywiście zapłacił 9 zł, a nie wymagane 10zl.

Z tego co kojarzę to płacenie kartą Skarbonka to od pewnego czasu właśnie rabatowanie poszczególnych produktów tzn. Pepsi 15 zł. i potem na paragonie Pepsi  - 10 zł.
Więc to nie to samo co płacenie bonem. Obstawiam, że inne agencje by tego nie uznały. Plus dla Avanti.