Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

monisss

#7067813Napisano: 13.12.2022 11:32:23
montezuma napisał(a):

Diruri
Nie zdarzyła mi się taka dokładnie sytuacja... ale troszkę podobna emotka
Zakupy w Auchan na akcję promocyjną Avanti - za 15zl.
Bezrefleksyjnie zapłaciłem częściowo za zakupy środkami zgromadzonymi w programie Skarbonka.
Kwota łączna była znacznie wyższa - jakieś 50zl... ale system tak zrabatował ceny poszczególnych produktów, że finalnie ceny produktów promocyjnych spadły do 11zl.
Paragon okazał się zwycięski - na szczęście w Avanti pracują inteligentni ludzie i uwzględniono ceny nominalne - a nie po rabacie emotka

Bo Avanti to super prokliencka agencja, ja jeszcze lubię Amocco bo są ok co do klientów, ale nie wiem czy inne agencje by to uznały?
1 montezuma 0

fan-mandaryny

#7067824Napisano: 13.12.2022 12:00:22
monisss napisał(a):

montezuma napisał(a):

Diruri
Nie zdarzyła mi się taka dokładnie sytuacja... ale troszkę podobna emotka
Zakupy w Auchan na akcję promocyjną Avanti - za 15zl.
Bezrefleksyjnie zapłaciłem częściowo za zakupy środkami zgromadzonymi w programie Skarbonka.
Kwota łączna była znacznie wyższa - jakieś 50zl... ale system tak zrabatował ceny poszczególnych produktów, że finalnie ceny produktów promocyjnych spadły do 11zl.
Paragon okazał się zwycięski - na szczęście w Avanti pracują inteligentni ludzie i uwzględniono ceny nominalne - a nie po rabacie emotka

Bo Avanti to super prokliencka agencja, ja jeszcze lubię Amocco bo są ok co do klientów, ale nie wiem czy inne agencje by to uznały?

Powinni uznać, bo punkty karta skarbonka, to jak płacenie bonem. Ważne, żeby na paragonie na liście nie było pozycji  zrabatowanych produktów konkursowych. Dajmy na to produktami są napoje Pepsi za min. 10zl brutto. W ramach promocji okazało się, ze wyszło -1zl rabatu na paragonie dokładnie na ten produkt. Raczej tego nie uznają. Podobnie jak była promocja w Lidlu na cukierki na minus ileś tam procent. Obcina to kwotę nominalna wybranej pozycji.
Co innego, jeśli owy „rabat” jest na końcu paragonu, przy ogólnej kwocie, a nie na konkretny produkt. Także lepiej uważać, by nikt się nie doczepił. Może być za 0,01 zł paragon w kwocie na samym dole. Mogą być wtedy przecież bony, skarbonki, punkty payback. Co do tego przykładu, który podałem: ważne, żeby na liście nie było na przykład tak:
Pepsi 10,00.
Pepsi -1,00
 Czyli wychodzi na to, ze w ramach jakiejś promocji klient rzeczywiście zapłacił 9 zł, a nie wymagane 10zl.
0 0

anaesth

#7067828Napisano: 13.12.2022 12:12:10
emanuela24 napisał(a):

Czy ktoś  wygrał w loterii Lidla? Trochę dziwne  że  nikt się  nie pochwalił,a jednak co godzinę  podobno ktoś  wygrywa 2tys.emotka

Chyba na fanpage Lidla widziałam komentarz jednej kobiety, która wygrała...
0 0

@gnieszk@

#7067830Napisano: 13.12.2022 12:13:12
fan-mandaryny napisał(a):

monisss napisał(a):

montezuma napisał(a):

Diruri
Nie zdarzyła mi się taka dokładnie sytuacja... ale troszkę podobna emotka
Zakupy w Auchan na akcję promocyjną Avanti - za 15zl.
Bezrefleksyjnie zapłaciłem częściowo za zakupy środkami zgromadzonymi w programie Skarbonka.
Kwota łączna była znacznie wyższa - jakieś 50zl... ale system tak zrabatował ceny poszczególnych produktów, że finalnie ceny produktów promocyjnych spadły do 11zl.
Paragon okazał się zwycięski - na szczęście w Avanti pracują inteligentni ludzie i uwzględniono ceny nominalne - a nie po rabacie emotka

Bo Avanti to super prokliencka agencja, ja jeszcze lubię Amocco bo są ok co do klientów, ale nie wiem czy inne agencje by to uznały?

Powinni uznać, bo punkty karta skarbonka, to jak płacenie bonem. Ważne, żeby na paragonie na liście nie było pozycji  zrabatowanych produktów konkursowych. Dajmy na to produktami są napoje Pepsi za min. 10zl brutto. W ramach promocji okazało się, ze wyszło -1zl rabatu na paragonie dokładnie na ten produkt. Raczej tego nie uznają. Podobnie jak była promocja w Lidlu na cukierki na minus ileś tam procent. Obcina to kwotę nominalna wybranej pozycji.
Co innego, jeśli owy „rabat” jest na końcu paragonu, przy ogólnej kwocie, a nie na konkretny produkt. Także lepiej uważać, by nikt się nie doczepił. Może być za 0,01 zł paragon w kwocie na samym dole. Mogą być wtedy przecież bony, skarbonki, punkty payback. Co do tego przykładu, który podałem: ważne, żeby na liście nie było na przykład tak:
Pepsi 10,00.
Pepsi -1,00
 Czyli wychodzi na to, ze w ramach jakiejś promocji klient rzeczywiście zapłacił 9 zł, a nie wymagane 10zl.

Z tego co kojarzę to płacenie kartą Skarbonka to od pewnego czasu właśnie rabatowanie poszczególnych produktów tzn. Pepsi 15 zł. i potem na paragonie Pepsi  - 10 zł.
Więc to nie to samo co płacenie bonem. Obstawiam, że inne agencje by tego nie uznały. Plus dla Avanti.

giti

#7067831Napisano: 13.12.2022 12:13:35
w Duda jest ograniczenie jedna nagroda na osobe, czyli jak wygram ja i żona to jest okej ?
1 mary18 0

fan-mandaryny

#7067835Napisano: 13.12.2022 12:28:24
@gnieszk@ napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

monisss napisał(a):

montezuma napisał(a):

Diruri
Nie zdarzyła mi się taka dokładnie sytuacja... ale troszkę podobna emotka
Zakupy w Auchan na akcję promocyjną Avanti - za 15zl.
Bezrefleksyjnie zapłaciłem częściowo za zakupy środkami zgromadzonymi w programie Skarbonka.
Kwota łączna była znacznie wyższa - jakieś 50zl... ale system tak zrabatował ceny poszczególnych produktów, że finalnie ceny produktów promocyjnych spadły do 11zl.
Paragon okazał się zwycięski - na szczęście w Avanti pracują inteligentni ludzie i uwzględniono ceny nominalne - a nie po rabacie emotka

Bo Avanti to super prokliencka agencja, ja jeszcze lubię Amocco bo są ok co do klientów, ale nie wiem czy inne agencje by to uznały?

Powinni uznać, bo punkty karta skarbonka, to jak płacenie bonem. Ważne, żeby na paragonie na liście nie było pozycji  zrabatowanych produktów konkursowych. Dajmy na to produktami są napoje Pepsi za min. 10zl brutto. W ramach promocji okazało się, ze wyszło -1zl rabatu na paragonie dokładnie na ten produkt. Raczej tego nie uznają. Podobnie jak była promocja w Lidlu na cukierki na minus ileś tam procent. Obcina to kwotę nominalna wybranej pozycji.
Co innego, jeśli owy „rabat” jest na końcu paragonu, przy ogólnej kwocie, a nie na konkretny produkt. Także lepiej uważać, by nikt się nie doczepił. Może być za 0,01 zł paragon w kwocie na samym dole. Mogą być wtedy przecież bony, skarbonki, punkty payback. Co do tego przykładu, który podałem: ważne, żeby na liście nie było na przykład tak:
Pepsi 10,00.
Pepsi -1,00
 Czyli wychodzi na to, ze w ramach jakiejś promocji klient rzeczywiście zapłacił 9 zł, a nie wymagane 10zl.

Z tego co kojarzę to płacenie kartą Skarbonka to od pewnego czasu właśnie rabatowanie poszczególnych produktów tzn. Pepsi 15 zł. i potem na paragonie Pepsi  - 10 zł.
Więc to nie to samo co płacenie bonem. Obstawiam, że inne agencje by tego nie uznały. Plus dla Avanti.

W Auchanie płaciłem tak 5-6lat temu. Najpewniej się zmieniło, jak mowisz. 😊
0 0

slomkab

#7067853Napisano: 13.12.2022 13:07:56
Jak oni będą wypłacać te 100 desperadosa jak nie chcą nr konta?
0 0

nieprzytomna

#7067854Napisano: 13.12.2022 13:09:36
slomkab napisał(a):

Jak oni będą wypłacać te 100 desperadosa jak nie chcą nr konta?

W regulaminie  napisane, że na email kod blik emotka
0 0

agakaz2

#7067855Napisano: 13.12.2022 13:09:52
slomkab napisał(a):

Jak oni będą wypłacać te 100 desperadosa jak nie chcą nr konta?

tam jest blik emotka
0 0

slomkab

#7067856Napisano: 13.12.2022 13:10:13
nieprzytomna napisał(a):

slomkab napisał(a):

Jak oni będą wypłacać te 100 desperadosa jak nie chcą nr konta?

W regulaminie  napisane, że na email kod blik emotka

A ok
dzieki za info emotka
0 0

pioge7

#7067859Napisano: 13.12.2022 13:15:37
fan-mandaryny napisał(a):

Dajmy na to produktami są napoje Pepsi za min. 10zl brutto. W ramach promocji okazało się, ze wyszło -1zl rabatu na paragonie dokładnie na ten produkt. Raczej tego nie uznają. Podobnie jak była promocja w Lidlu na cukierki na minus ileś tam procent. Obcina to kwotę nominalna wybranej pozycji.

Z rok temu w Carrefour był konkurs gdzie trzeba było kupić laysy za chyba 12 zł.
Na półce cena, wyliczyłem, że potrzebuję 3 produkty. W kasie okazało się, że zrobiło rabat na 1 smak (nie było info na półce w ogóle) i wyszło niecałe 11 zł.
Napisałem do Avanti, czy może być taki paragon, bo nie wiedziałem, że jest rabat na ten smak... Powiedzieli, żeby grać takim paragonem.
Na paragonie było np.
lays papryka  4,99
rabat 1,30
i niżej 3,69


paragon wygrał, wysłałem im ten paragon + druknięty list z emaila

nagroda doszła emotka

pumba

#7067869Napisano: 13.12.2022 13:34:43
Desperados za jakie dni były wyniki? Do końca konkursu już? 
0 0

fan-mandaryny

#7067873Napisano: 13.12.2022 13:43:07
pioge7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Dajmy na to produktami są napoje Pepsi za min. 10zl brutto. W ramach promocji okazało się, ze wyszło -1zl rabatu na paragonie dokładnie na ten produkt. Raczej tego nie uznają. Podobnie jak była promocja w Lidlu na cukierki na minus ileś tam procent. Obcina to kwotę nominalna wybranej pozycji.

Z rok temu w Carrefour był konkurs gdzie trzeba było kupić laysy za chyba 12 zł.
Na półce cena, wyliczyłem, że potrzebuję 3 produkty. W kasie okazało się, że zrobiło rabat na 1 smak (nie było info na półce w ogóle) i wyszło niecałe 11 zł.
Napisałem do Avanti, czy może być taki paragon, bo nie wiedziałem, że jest rabat na ten smak... Powiedzieli, żeby grać takim paragonem.
Na paragonie było np.
lays papryka  4,99
rabat 1,30
i niżej 3,69


paragon wygrał, wysłałem im ten paragon + druknięty list z emaila

nagroda doszła emotka

A to ciekawe. Super sprawa i fajnie, że Ci to uznali. Od razu przypominam sobie, ile razy wyrzuciłem taki paragon, w którym okazało się, że była jakaś promocja (--> rabat) , o której dowiedziałem się po wydrukowaniu paragonu, a nie z informacji na półce sklepowej. Osobiście bym uważał w przypadku większości agencji i pilnował, by po rabacie na dany produkt była ta wymagana kwota konkursowa.
0 0

pioge7

#7067875Napisano: 13.12.2022 13:45:44
fan-mandaryny napisał(a):

pioge7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Dajmy na to produktami są napoje Pepsi za min. 10zl brutto. W ramach promocji okazało się, ze wyszło -1zl rabatu na paragonie dokładnie na ten produkt. Raczej tego nie uznają. Podobnie jak była promocja w Lidlu na cukierki na minus ileś tam procent. Obcina to kwotę nominalna wybranej pozycji.

Z rok temu w Carrefour był konkurs gdzie trzeba było kupić laysy za chyba 12 zł.
Na półce cena, wyliczyłem, że potrzebuję 3 produkty. W kasie okazało się, że zrobiło rabat na 1 smak (nie było info na półce w ogóle) i wyszło niecałe 11 zł.
Napisałem do Avanti, czy może być taki paragon, bo nie wiedziałem, że jest rabat na ten smak... Powiedzieli, żeby grać takim paragonem.
Na paragonie było np.
lays papryka  4,99
rabat 1,30
i niżej 3,69


paragon wygrał, wysłałem im ten paragon + druknięty list z emaila

nagroda doszła emotka

A to ciekawe. Super sprawa i fajnie, że Ci to uznali. Od razu przypominam sobie, ile razy wyrzuciłem taki paragon, w którym okazało się, że była jakaś promocja, o której dowiedziałem się po wydrukowaniu paragonu, a nie z informacji na półce sklepowej. Osobiście bym uważał w przypadku większości agencji i pilnował, by po rabacie na dany produkt była ta wymagana kwota konkursowa.

rozumiem, robię tak samo. czasem mam wyliczone, że wyjdzie 10 zł, ale dla pewności dobieram jeszcze 1 produkt, żeby było nawet i powyżej. Dla pewności.
Nie zamierzałem zagrać na ten paragon, ale pomyślałem, że warto napisać i być pewnym, że nie mogę grać. A tu taka niespodzianka emotka Także Avanti to jedna z lepszych agencji konkursowych jak dla mnie emotka

Diruri

#7067906Napisano: 13.12.2022 14:51:07
pioge7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

pioge7 napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Dajmy na to produktami są napoje Pepsi za min. 10zl brutto. W ramach promocji okazało się, ze wyszło -1zl rabatu na paragonie dokładnie na ten produkt. Raczej tego nie uznają. Podobnie jak była promocja w Lidlu na cukierki na minus ileś tam procent. Obcina to kwotę nominalna wybranej pozycji.

Z rok temu w Carrefour był konkurs gdzie trzeba było kupić laysy za chyba 12 zł.
Na półce cena, wyliczyłem, że potrzebuję 3 produkty. W kasie okazało się, że zrobiło rabat na 1 smak (nie było info na półce w ogóle) i wyszło niecałe 11 zł.
Napisałem do Avanti, czy może być taki paragon, bo nie wiedziałem, że jest rabat na ten smak... Powiedzieli, żeby grać takim paragonem.
Na paragonie było np.
lays papryka  4,99
rabat 1,30
i niżej 3,69


paragon wygrał, wysłałem im ten paragon + druknięty list z emaila

nagroda doszła emotka

A to ciekawe. Super sprawa i fajnie, że Ci to uznali. Od razu przypominam sobie, ile razy wyrzuciłem taki paragon, w którym okazało się, że była jakaś promocja, o której dowiedziałem się po wydrukowaniu paragonu, a nie z informacji na półce sklepowej. Osobiście bym uważał w przypadku większości agencji i pilnował, by po rabacie na dany produkt była ta wymagana kwota konkursowa.

rozumiem, robię tak samo. czasem mam wyliczone, że wyjdzie 10 zł, ale dla pewności dobieram jeszcze 1 produkt, żeby było nawet i powyżej. Dla pewności.
Nie zamierzałem zagrać na ten paragon, ale pomyślałem, że warto napisać i być pewnym, że nie mogę grać. A tu taka niespodzianka emotka Także Avanti to jedna z lepszych agencji konkursowych jak dla mnie emotka

Czyli Cheetos w Avanti powinien przejść za 1 grosz...
0 0

mary18

#7067916Napisano: 13.12.2022 15:34:54
giti napisał(a):

w Duda jest ograniczenie jedna nagroda na osobe, czyli jak wygram ja i żona to jest okej ?

Podpinam się pod pytanie 
0 0

FBmarzena5

#7067935Napisano: 13.12.2022 16:33:17
pumba napisał(a):

Desperados za jakie dni były wyniki? Do końca konkursu już? 

powie ktoś,do jakiego dnia Desperados informował ?
1 pumba 0

glamlady88

#7067937Napisano: 13.12.2022 16:36:44
Ja mam stówkę z 24 listopada 
1 pumba 0

Matka-Polka

#7067940Napisano: 13.12.2022 16:44:20
Ja mam albo 29 albo 30. 
1 pumba 0

emanuela24

#7067942Napisano: 13.12.2022 16:52:00
anaesth napisał(a):

emanuela24 napisał(a):

Czy ktoś  wygrał w loterii Lidla? Trochę dziwne  że  nikt się  nie pochwalił,a jednak co godzinę  podobno ktoś  wygrywa 2tys.emotka

Chyba na fanpage Lidla widziałam komentarz jednej kobiety, która wygrała...

Jedna nieznana osoba na fb dla mnie jest mało  wiarygodnaemotka  gdyby tu się jakiś stary użytkownik pochwalił to bym uwierzyła. Coś  mi śmierdzi  ta loteria na kilometr.
0 0