Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

majonez1992

#7098312 Napisano: 06.06.2023 10:33:10
anialistopad napisał(a):

Z hardmade mieli problem techniczny i q ciągu kilku godzin wyślą nam prawidłowe e-maile z poprawnym formularzem

Super emotka
Dzieki za info
0 0

agakaz2

#7098318 Napisano: 06.06.2023 10:44:48
majonez1992 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Z hardmade mieli problem techniczny i q ciągu kilku godzin wyślą nam prawidłowe e-maile z poprawnym formularzem

Super emotka
Dzieki za info

ja zrobiłam kopiuj wklej link i się otworzył beż problemu, z meila nie przeszlo

masza

#7098322 Napisano: 06.06.2023 10:52:03
W temacie Zozoli - może za dużą ilosc blikow wypłacili naraz
0 0

anialistopad

#7098328 Napisano: 06.06.2023 10:57:17
agakaz2 napisał(a):

majonez1992 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Z hardmade mieli problem techniczny i q ciągu kilku godzin wyślą nam prawidłowe e-maile z poprawnym formularzem

Super emotka
Dzieki za info

ja zrobiłam kopiuj wklej link i się otworzył beż problemu, z meila nie przeszlo

Też tak robiłam i mi się nie otwiera
0 0

atlantydek

#7098339 Napisano: 06.06.2023 11:16:47
Jak jest z wejściem na mecze polskiej reprezentacji z innym danymi na bilecie? Kontrole to fikcja czy wyrywkowo się zdarzają?
0 0

rufus

#7098345 Napisano: 06.06.2023 11:24:52
atlantydek napisał(a):

Jak jest z wejściem na mecze polskiej reprezentacji z innym danymi na bilecie? Kontrole to fikcja czy wyrywkowo się zdarzają?

Raz bylem na meczu reprezentacji i nie byly sprawdzane

mstelmas11

#7098354 Napisano: 06.06.2023 11:40:05
Czy w konkursie HARDMADE w Żabce jest jakaś lista smaków które biorą udział? Kupiłam 4 piwa, nie otrzymałam kodu aby wziąć udział, po napisaniu do ŻABKI, odpisali mi ze te piwa nie biorą udziału w konkursie, A w regulaminie jest że wszystkie Hardmade biorą udział.
0 0

samuraj

#7098355 Napisano: 06.06.2023 11:43:41
mstelmas11 napisał(a):

Czy w konkursie HARDMADE w Żabce jest jakaś lista smaków które biorą udział? Kupiłam 4 piwa, nie otrzymałam kodu aby wziąć udział, po napisaniu do ŻABKI, odpisali mi ze te piwa nie biorą udziału w konkursie, A w regulaminie jest że wszystkie Hardmade biorą udział.

Produkty biorące udział w wyzwaniu:Napój Piwny Hardmade Blueberry 400 ml,Napój Piwny Hardmade Peach 400 ml,Napój Piwny Hardmade Pear Crush 400 ml,Napój Piwny Hardmade Passion Fruit Ice Tea Crush 400 ml,Napój Piwny Hardmade Yuzu Crush 400 ml
1 maverick 0

estrelitta

#7098366 Napisano: 06.06.2023 12:03:29
Witaj, Z przykrością informujemy, że w poniedziałek w godzinach wieczornych nastąpiła błędna wysyłka mailingowa do Uczestników Loterii Wyjazd z Hardmade.Problem techniczny spowodował, że informację o przyznaniu nagrody otrzymali również niektórzy Uczestnicy, do których zgłoszeń nie została przypisana nagroda.
 W dniu dzisiejszym powtórzymy wysyłkę w sposób prawidłowy – prosimy zignorować wcześniejsze maile w tej sprawie.Przepraszamy wszystkich Uczestników za spowodowane tym niedogodności. Pozdrawiamy,Zespół Loterii
0 0

edzia21

#7098370 Napisano: 06.06.2023 12:15:44
visserarthur napisał(a):

Majkii napisał(a):

Bliki z Zozole dalej nie działają, sprawdziłem na 4 bankomatach i albo jest Odmowa albo niepotwierdzona transakcja. Sprawdzane na kilku Blikach.

Wygląda że straciły wcześniej ważność.

Ja przed chwilą napisałem na maila z maila z kodami, tj. kontakt@smolar.pl. Zobaczymy, czy odpiszą.

Euronet przed chwilą: transakcja została przerwana

Przed chwilą sprawdzałam - nadal nie można wypłacać emotka
1 masza 0

zielonaszpilka

#7098371 Napisano: 06.06.2023 12:19:13
A co z tą rodowita? Informują ten przedostatni etap czy nie? Tylko jedna osoba poinformowana?
0 0

kimberly

#7098376 Napisano: 06.06.2023 12:27:36
zielonaszpilka napisał(a):

A co z tą rodowita? Informują ten przedostatni etap czy nie? Tylko jedna osoba poinformowana?

Też właśnie czekam jak na szpilkach i się zastanawiam 🙈 przygotowałam im takiego ładnego pdfa, że jak nie zadzwonią to chyba złapię konkursowego doła 🫢
0 0

zielonaszpilka

#7098379 Napisano: 06.06.2023 12:29:52
kimxxx napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A co z tą rodowita? Informują ten przedostatni etap czy nie? Tylko jedna osoba poinformowana?

Też właśnie czekam jak na szpilkach i się zastanawiam 🙈 przygotowałam im takiego ładnego pdfa, że jak nie zadzwonią to chyba złapię konkursowego doła 🫢

Jesteś pewna, że załączyłaś do zgłoszenia plik .pdf?
0 0

kimberly

#7098382 Napisano: 06.06.2023 12:38:08
[quote=zielonaszpilka]
kimxxx napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A co z tą rodowita? Informują ten przedostatni etap czy nie? Tylko jedna osoba poinformowana?

Też właśnie czekam jak na szpilkach i się zastanawiam 🙈 przygotowałam im takiego ładnego pdfa, że jak nie zadzwonią to chyba złapię konkursowego doła 🫢

Jesteś pewna, że załączyłaś do zgłoszenia plik .pdf?Tak byla tam taka możliwość na pewno, ale zasiałaś we mnie wątpliwość 😅 i znalazłam zdjęcie ekranu, które wysłała mi siostra, jest pdf 😊

karols

#7098385 Napisano: 06.06.2023 12:39:23
kimxxx napisał(a):

[quote=zielonaszpilka]

kimxxx napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A co z tą rodowita? Informują ten przedostatni etap czy nie? Tylko jedna osoba poinformowana?

Też właśnie czekam jak na szpilkach i się zastanawiam 🙈 przygotowałam im takiego ładnego pdfa, że jak nie zadzwonią to chyba złapię konkursowego doła 🫢

Jesteś pewna, że załączyłaś do zgłoszenia plik .pdf?

Tak byla tam taka możliwość na pewno, ale zasiałaś we mnie wątpliwość 😅 i znalazłam zdjęcie ekranu, które wysłała mi siostra, jest pdf 😊
A co w formie pdf przygotowywałaś:D ? tak z ciekawości
0 0

kimberly

#7098386 Napisano: 06.06.2023 12:43:44
karols napisał(a):

kimxxx napisał(a):

[quote=zielonaszpilka]

kimxxx napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A co z tą rodowita? Informują ten przedostatni etap czy nie? Tylko jedna osoba poinformowana?

Też właśnie czekam jak na szpilkach i się zastanawiam 🙈 przygotowałam im takiego ładnego pdfa, że jak nie zadzwonią to chyba złapię konkursowego doła 🫢

Jesteś pewna, że załączyłaś do zgłoszenia plik .pdf?

Tak byla tam taka możliwość na pewno, ale zasiałaś we mnie wątpliwość 😅 i znalazłam zdjęcie ekranu, które wysłała mi siostra, jest pdf 😊


A co w formie pdf przygotowywałaś:D ? tak z ciekawości
Jadłospis na 5 posiłków z wykorzystaniem Rodowitej 😅 zobaczymy czy było warte zachodu emotka

Cynamon28

#7098389 Napisano: 06.06.2023 12:51:15
Rama już wszystko ?
0 0

karols

#7098390 Napisano: 06.06.2023 12:52:40
kimxxx napisał(a):

karols napisał(a):

kimxxx napisał(a):

[quote=zielonaszpilka]

kimxxx napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A co z tą rodowita? Informują ten przedostatni etap czy nie? Tylko jedna osoba poinformowana?

Też właśnie czekam jak na szpilkach i się zastanawiam 🙈 przygotowałam im takiego ładnego pdfa, że jak nie zadzwonią to chyba złapię konkursowego doła 🫢

Jesteś pewna, że załączyłaś do zgłoszenia plik .pdf?

Tak byla tam taka możliwość na pewno, ale zasiałaś we mnie wątpliwość 😅 i znalazłam zdjęcie ekranu, które wysłała mi siostra, jest pdf 😊


A co w formie pdf przygotowywałaś:D ? tak z ciekawości


Jadłospis na 5 posiłków z wykorzystaniem Rodowitej 😅 zobaczymy czy było warte zachodu emotka
oo super pomysł.
Ja filmik +wierszyk wysłałam ale w ostatnim etapie
0 0

kimberly

#7098392 Napisano: 06.06.2023 12:55:11
karols napisał(a):

kimxxx napisał(a):

karols napisał(a):

kimxxx napisał(a):

[quote=zielonaszpilka]

kimxxx napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A co z tą rodowita? Informują ten przedostatni etap czy nie? Tylko jedna osoba poinformowana?

Też właśnie czekam jak na szpilkach i się zastanawiam 🙈 przygotowałam im takiego ładnego pdfa, że jak nie zadzwonią to chyba złapię konkursowego doła 🫢

Jesteś pewna, że załączyłaś do zgłoszenia plik .pdf?

Tak byla tam taka możliwość na pewno, ale zasiałaś we mnie wątpliwość 😅 i znalazłam zdjęcie ekranu, które wysłała mi siostra, jest pdf 😊


A co w formie pdf przygotowywałaś:D ? tak z ciekawości


Jadłospis na 5 posiłków z wykorzystaniem Rodowitej 😅 zobaczymy czy było warte zachodu emotka


oo super pomysł.
Ja filmik +wierszyk wysłałam ale w ostatnim etapie
Trzymam kciuki:) też właśnie chciałam filmik ale nie mam statywu i brakowało osoby, która by mogła mi pomóc z nagraniem, stąd pomysł na pdf 😂
1 karols 0

@gnieszk@

#7098397 Napisano: 06.06.2023 13:07:49
kimxxx napisał(a):

karols napisał(a):

kimxxx napisał(a):

[quote=zielonaszpilka]

kimxxx napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

A co z tą rodowita? Informują ten przedostatni etap czy nie? Tylko jedna osoba poinformowana?

Też właśnie czekam jak na szpilkach i się zastanawiam 🙈 przygotowałam im takiego ładnego pdfa, że jak nie zadzwonią to chyba złapię konkursowego doła 🫢

Jesteś pewna, że załączyłaś do zgłoszenia plik .pdf?

Tak byla tam taka możliwość na pewno, ale zasiałaś we mnie wątpliwość 😅 i znalazłam zdjęcie ekranu, które wysłała mi siostra, jest pdf 😊


A co w formie pdf przygotowywałaś:D ? tak z ciekawości


Jadłospis na 5 posiłków z wykorzystaniem Rodowitej 😅 zobaczymy czy było warte zachodu emotka
Pomysł bardzo ciekawy
0 0