Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

elemelex

#7166549 Napisano: 26.03.2024 10:28:19
gosienia8501 napisał(a):

Dzień dobry. Czy macie może w swoich Biedronkach produkty Vieleda ? Byłam wczoraj w Biedronce, fakt, że na szybko, ale nie widziałam żadnych

W małej nie było, w większej  tylko puste pudełko po wykupionych ściereczkach. A w Kauflandzie do wyboru do koloru tych produktów. Irytująca sprawa emotka . Olewam ten konkursik emotka
0 0

atyde25

#7166553 Napisano: 26.03.2024 10:48:31
Tez miałam o to pytać u mnie jest tylko jeden rodzaj ścierki Vileda w Biedrze.Opis z paragonu ACTIFIBRE OKIENNA .
Wciśnięta w inne Gosie i takie tak ścierki na regale z chemią płyny do prania,kapsułki do prania itp ,itd.
Poznasz ją po cenie najdroższa:P Viledo daj większy asortyment produktów do tego sklepu.Dziękuję.
0 0

agakaz2

#7166554 Napisano: 26.03.2024 10:51:05
gosienia8501 napisał(a):

Dzień dobry. Czy macie może w swoich Biedronkach produkty Vieleda ? Byłam wczoraj w Biedronce, fakt, że na szybko, ale nie widziałam żadnych

kupowanie na siłę to bez sensu. u mnie była szufelka ze zmiotka taki opis na paragonie i 20zl
0 0

Credo89

#7166560 Napisano: 26.03.2024 11:35:02
Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi
0 0

Agnes

#7166566 Napisano: 26.03.2024 11:46:38
Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

cennych nie kojarzę ale owszem kilka razy przez niedopatrzenie np wpisanie złego numeru paragonu
raz jak zaczęłam się upominac o nagrodę to któraś agencja mi odpisała ze mój paragon jest niewyrażny
0 0

radosna

#7166570 Napisano: 26.03.2024 12:17:32
Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Wiele lat temu jedna z forumowiczek zbyt późno zajrzała do mejla i straciła voucher wycieczkowy o dużej wartości.
Nie odpowiedziała w terminie na wiadomość od agencji i nie otrzymała nagrody. To było dawno, ale zapamiętałam ten fakt.
0 0

nanajka81

#7166573 Napisano: 26.03.2024 12:24:55
Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

straciłam bon do yes bo na paragonie jeden z produktów nie podlegał konkursowi, straciłam słuchawki bo kupiłam produkt w niewłaściwym sklepie, straciłam głośnik bo nie załączyłam zdjęć wieczek do zgłoszenia... No przez przypadek kilka nagród poszło się paść...☹️
0 0

donia7

#7166575 Napisano: 26.03.2024 12:40:39
To już wszystkie nagrody z Magnum poszły? emotka
0 0

mietowa

#7166577 Napisano: 26.03.2024 12:48:14
nanajka81 napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

straciłam bon do yes bo na paragonie jeden z produktów nie podlegał konkursowi, straciłam słuchawki bo kupiłam produkt w niewłaściwym sklepie, straciłam głośnik bo nie załączyłam zdjęć wieczek do zgłoszenia... No przez przypadek kilka nagród poszło się paść...☹️

Telewizor za 3 koła kiedyś mi przepadł emotka . Wszak tylko ten się nie myli, co nic nie robi emotka .

koniczynka123

#7166579 Napisano: 26.03.2024 12:50:11
Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Voucher na 25 tys 10 lat temu, wygrałam rozprawę, straciłam sporo kasy na adwokata- organizator po rozprawie "zbankrutował"(zmienił tylko nazwę firmy- nadal istnieje) - Policji wystarczyło wtedy oświadczenia firmy, że auta firmowe nagle im się roztrzaskały emotka i komornik nie miał z czego ściągnąć dług. Szkoda było nerwów i pieniędzy na tych oszustów emotka
1 ZetZ 0

nitka310

#7166587 Napisano: 26.03.2024 13:05:13
gosienia8501 napisał(a):

Dzień dobry. Czy macie może w swoich Biedronkach produkty Vieleda ? Byłam wczoraj w Biedronce, fakt, że na szybko, ale nie widziałam żadnych

W mojej biedrze są gabki viledy tam gdzie rzeczy do zmywarki i płyny do płukania.

ZycieToKonkurs

#7166589 Napisano: 26.03.2024 13:21:33
Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Raz w życiu tylko, ale drobnicę, a nie cenna nagrodę. Dwa bilety na mecz Polski jakiś rok temu. Wartość ok 350 zł. Wygrałem w Albedo marketing i było 48h na wypełnienie laureata konkursu, a ja pomimo przeczytania maila obudziłem się chyba po 4 dniach i mimo próśb nic nie dało się już zrobić.
0 0

onmyown

#7166591 Napisano: 26.03.2024 13:29:11
Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Samochód, pojechałam na zakupy i nie wzięłam ze sobą telefonu. Agencja do godz. 12 zdążyła już wykonać 3 regulaminowe połączenia. Jak wróciłam i oddzwoniłam, to Pan poinformował mnie, że bardzo mu przykro ale zdążyli już poinformować laureata rezerwowego... No cóż, mnie też było przykro emotka

rufus

#7166593 Napisano: 26.03.2024 13:32:20
onmyown napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Samochód, pojechałam na zakupy i nie wzięłam ze sobą telefonu. Agencja do godz. 12 zdążyła już wykonać 3 regulaminowe połączenia. Jak wróciłam i oddzwoniłam, to Pan poinformował mnie, że bardzo mu przykro ale zdążyli już poinformować laureata rezerwowego... No cóż, mnie też było przykro emotka

Poplakalbym sieemotka

atlantydek

#7166596 Napisano: 26.03.2024 13:47:02
onmyown napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Samochód, pojechałam na zakupy i nie wzięłam ze sobą telefonu. Agencja do godz. 12 zdążyła już wykonać 3 regulaminowe połączenia. Jak wróciłam i oddzwoniłam, to Pan poinformował mnie, że bardzo mu przykro ale zdążyli już poinformować laureata rezerwowego... No cóż, mnie też było przykro emotka

O kurczę, współczuję. Mam nadzieję, ze to był jakiś rzęch emotka  Kiedy zapomniałem zabrać starter na święta. Jak po tygodniu odpaliłem go, miałem 37 nieodebranych połączeń....  Jak zadzwoniłem, to okazało się, ze przepadło mi 10k, wtedy to było sporo kasy... Kilka dni dzwonili... Laureat rezerwowy powiadomiony oczywiście. Nie odpuściłem, w regulaminie nie było ilości połączeń, po kilku miesiącach przepychanek wyskoczył sponsor z dodatkowej kasy🙂

melancholia

#7166598 Napisano: 26.03.2024 13:51:26
Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Przez 9 lat grania kojarzę nagrody stracone na ponad 20k... Z najróżniejszych powodów. W tym bon na 5k na zakupy czy ekspres za 4k, ale był też wymarzony i wyczekany mikser czy garnki. Dziś się już tym nie przejmuję, uważam, że jest to wpisane w życie konkursowicza i należy odpuścić, zamiast się zamartwiać, bo by człowiek zwariował. Mogę się starać z całych sił, a i tak raz na jakiś czas pojawia się wpadka. A to sieć nawali i esemes przyjdzie po krótkim terminie na odesłanie danych, a to poczta/kurier zgubią przesyłkę, a to pomimo notatek i przypomnień, coś odwróci moją uwagę i przegapię termin, a to pomimo sprawdzania formularza jakaś literówka w e-mailu czy telefonie i bach... Po nagrodzie. No trudno. Nie narzucam na siebie presji, bo nikt nie jest idealny, nie robię już sobie wyrzutów sumienia, bo taki konkursowy los. Raz wygrywasz, raz przegrywasz. Raz stracisz nagrodę, raz zyskasz coś z rezerwy... Najważniejsze dla mnie po tylu latach grania, to zero oczekiwań, z nagrody cieszę się dopiero jak jest w domu.

FBsebastian3

#7166640 Napisano: 26.03.2024 15:43:20
Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Trudno jest coś wygrać więc strata boli. Co jakiś czas mam wpadkę i nie pomaga skupienie ,zapusywanie,sprawdzanie. Na szczęście najwyzsza u mnie to warsztaty kulinarne o wartości 700zł. Pare lat temu. Zachowałam paragon fiskalby,a powinnam niefiskalny. Po tym byłam mega czujna więc ta strata to może plus ,ze byłam mega uważna,ze nie straciłam extra autka. Ostatnio straciłam 100zł bo trzebabyło odesłac wszystkie paragony,a wygrany miałam podpiety pod inny konkurs i piniate bo byłam ślepa i nie widziałam meila.
0 0

radziosny

#7166727 Napisano: 27.03.2024 07:54:54
FBsebastian3 napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Trudno jest coś wygrać więc strata boli. Co jakiś czas mam wpadkę i nie pomaga skupienie ,zapusywanie,sprawdzanie. Na szczęście najwyzsza u mnie to warsztaty kulinarne o wartości 700zł. Pare lat temu. Zachowałam paragon fiskalby,a powinnam niefiskalny. Po tym byłam mega czujna więc ta strata to może plus ,ze byłam mega uważna,ze nie straciłam extra autka. Ostatnio straciłam 100zł bo trzebabyło odesłac wszystkie paragony,a wygrany miałam podpiety pod inny konkurs i piniate bo byłam ślepa i nie widziałam meila.

Czemu niefiskalny? Był taki zapis w regulaminie?
0 0

Cynamon28

#7166749 Napisano: 27.03.2024 10:01:48
Tej ankiety żabki już nie ma ?
0 0

Credo89

#7166750 Napisano: 27.03.2024 10:04:51
onmyown napisał(a):

Credo89 napisał(a):

Drodzy zdarzyło Wam się stracić jakąś cenną nagrodę? W jakich okolicznościach? Przez Wasze niedopatrzenie czy z innego powodu? Ps. Z góry dziękuję za odpowiedzi

Samochód, pojechałam na zakupy i nie wzięłam ze sobą telefonu. Agencja do godz. 12 zdążyła już wykonać 3 regulaminowe połączenia. Jak wróciłam i oddzwoniłam, to Pan poinformował mnie, że bardzo mu przykro ale zdążyli już poinformować laureata rezerwowego... No cóż, mnie też było przykro emotka

Dla mnie to jakieś nieporozumienie, każdemu może się przydarzyć sytuacja że nie może odebrać telefonu z różnych przyczyn. Na drugi dzień powinni zadzwonić ponownie! No ale cóż czasami ciężko wytłumaczyć logicznie zasady którymi się kierują! Życzę dużo wspaniałych wygranych i jeszcze wspanialszych emocji, które im towarzyszą. Pozdrawiam serdecznie.
1 kumulacja 0