Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

malgosia74

#7166180 Napisano: 24.03.2024 10:24:22
darog napisał(a):

byekitty napisał(a):

Dekasia napisał(a):

O, chciałam wysłać dziś zgłoszenie na konkurs Wakacje pl i Schogetten, a tu się okazuje, że zakończyli go tydzień temu 🙈 Ze względu na spam i komentarze o wygranej. Pierwszy raz się chyba z tym spotykam. Ale ich ludzie w. Komentarzach krytykują.

rzuć linkiem emotka

? a co to za konkurs/loteria?
- chce wyszukać Schogetten i nic nie ma

To było tutaj ,
https://www.faceb.../p/LrziVmta1P2KPmmF/

ja tydzień temu do nich pisałam i zostałam przez Messenger poinformowana o zakończeniu konkursu wcześniej z powodu oszustów
0 0

malgosia74

#7166181 Napisano: 24.03.2024 10:27:30
malgosia74 napisał(a):

darog napisał(a):

byekitty napisał(a):

Dekasia napisał(a):

O, chciałam wysłać dziś zgłoszenie na konkurs Wakacje pl i Schogetten, a tu się okazuje, że zakończyli go tydzień temu 🙈 Ze względu na spam i komentarze o wygranej. Pierwszy raz się chyba z tym spotykam. Ale ich ludzie w. Komentarzach krytykują.

rzuć linkiem emotka

? a co to za konkurs/loteria?
- chce wyszukać Schogetten i nic nie ma

To było tutaj ,
https://www.faceb.../p/LrziVmta1P2KPmmF/

ja tydzień temu do nich pisałam i zostałam przez Messenger poinformowana o zakończeniu konkursu wcześniej z powodu oszustów

Ale numer..  link przenosi gdzie indziej 😳 zrobiłam screen i wygląda to tak w oryginale

0 0

rufus

#7166182 Napisano: 24.03.2024 10:31:54
malgosia74 link przenosi nadal do konkursu
0 0

malgosia74

#7166186 Napisano: 24.03.2024 10:54:31
rufus napisał(a):

malgosia74 link przenosi nadal do konkursu

A mnie przenosi na główną stronę FB 🙄
Nie rozumiem... Może mnie zablokowali 🤔
0 0

ameryka

#7166187 Napisano: 24.03.2024 11:09:04
rufus napisał(a):

malgosia74 link przenosi nadal do konkursu

przenosi na konkurs, ale jest info że zakończyli przed czasem przyjmowanie zgłoszeń.
0 0

byekitty

#7166197 Napisano: 24.03.2024 12:01:56
ameryka napisał(a):

rufus napisał(a):

malgosia74 link przenosi nadal do konkursu

przenosi na konkurs, ale jest info że zakończyli przed czasem przyjmowanie zgłoszeń.

czy tylko ja uważam, że to jest nienormalne? napisali, że zakończyli przyjmowanie zgoszedń, bo HAKERY emotka , a w regulaminie jest data zakończenia 24.03 emotka
1 ameryka 0

gregory04

#7166199 Napisano: 24.03.2024 12:08:07
Czy te kody do Biedronki z Vileda można wykorzystać w kasie samoobsługowej?
0 0

sylzab2294

#7166202 Napisano: 24.03.2024 12:16:48
gregory04 napisał(a):

Czy te kody do Biedronki z Vileda można wykorzystać w kasie samoobsługowej?

Tak
0 0

8igora9

#7166206 Napisano: 24.03.2024 12:33:42
byekitty napisał(a):

ameryka napisał(a):

rufus napisał(a):

malgosia74 link przenosi nadal do konkursu

przenosi na konkurs, ale jest info że zakończyli przed czasem przyjmowanie zgłoszeń.

czy tylko ja uważam, że to jest nienormalne? napisali, że zakończyli przyjmowanie zgoszedń, bo HAKERY emotka , a w regulaminie jest data zakończenia 24.03 emotka

Jak już tak chcieli zrobić, to mogli wyłączyć możliwość komentowania posta, bo inaczej, co to zmienia?  A przede wszystkim zmienić treść posta i regulamin.

Ogólnie dziwne zachowanie, tym bardziej, że to konkurs na profilu dużej marki i z wartościowymi nagrodami. 😳

Na szczęście zobaczyłam ten komentarz zanim zaczęłam przygotowywać pracę konkursową. 

Natomiast tych prób oszustwa jest coraz więcej i trochę mnie  niepokoi to, że będzie z tego powodu mniej konkursów na FB.  Jako ciekawostkę powiem Wam, że ostatnio namiętnie zgłaszałam do Facebooka posty tworzone przez fejkowe konta i namawiające ludzi do wirtualnego hazardu i Facebook nie chce usunąć tych postów! Także tak... Facebook, który tak uwielbia cenzurowanie, jednocześnie daje wolną rękę oszustom.
0 0

ZycieToKonkurs

#7166212 Napisano: 24.03.2024 13:11:09
Dajcie spokój z tym wakacje.pl

Dla mnie to kpina porównywalna do manufaktury kraftowej jakieś pół roku temu. 

Ja rozumiem, że mieli prawo zmienić regulamin i skrócić konkurs ale zgodnie z tymże właśnie regulaminem powinno to nastąpić poprzez edytowanie regulaminu z odpowiednią datą i wejściem w życie od momentu publikacji owego nowego regulaminu.

Oni tymczasem napisali sobie komentarz, że kończą konkurs. 

I teraz wisienka na torcie - gdy ludzie zaczęli im pisać, że to wszystko niezgodne z ich własnym regulaminem to go skasowali. 🤣

Stegosaurus

#7166214 Napisano: 24.03.2024 13:13:36
ZycieToKonkurs napisał(a):

Dajcie spokój z tym wakacje.pl

Dla mnie to kpina porównywalna do manufaktury kraftowej jakieś pół roku temu. 

Ja rozumiem, że mieli prawo zmienić regulamin i skrócić konkurs ale zgodnie z tymże właśnie regulaminem powinno to nastąpić poprzez edytowanie regulaminu z odpowiednią datą i wejściem w życie od momentu publikacji owego nowego regulaminu.

Oni tymczasem napisali sobie komentarz, że kończą konkurs. 

I teraz wisienka na torcie - gdy ludzie zaczęli im pisać, że to wszystko niezgodne z ich własnym regulaminem to go skasowali. 🤣

ja go widzę.
dla mnie konkurs jest ważny, zastanawiam się, czy nie wziąć udziału - wszystkich wszak wiąże regulamin. wpis nie ma znaczenia - może to hakier napisał? emotka
0 0

ZycieToKonkurs

#7166222 Napisano: 24.03.2024 14:37:59
Stegosaurus napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):

Dajcie spokój z tym wakacje.pl

Dla mnie to kpina porównywalna do manufaktury kraftowej jakieś pół roku temu. 

Ja rozumiem, że mieli prawo zmienić regulamin i skrócić konkurs ale zgodnie z tymże właśnie regulaminem powinno to nastąpić poprzez edytowanie regulaminu z odpowiednią datą i wejściem w życie od momentu publikacji owego nowego regulaminu.

Oni tymczasem napisali sobie komentarz, że kończą konkurs. 

I teraz wisienka na torcie - gdy ludzie zaczęli im pisać, że to wszystko niezgodne z ich własnym regulaminem to go skasowali. 🤣

ja go widzę.
dla mnie konkurs jest ważny, zastanawiam się, czy nie wziąć udziału - wszystkich wszak wiąże regulamin. wpis nie ma znaczenia - może to hakier napisał? emotka

A faktycznie, dodali ponownie, ale kilka dni regulaminu nie było. No to jak jest ponownie i to z niezmienną datą to dodawaj śmiało zgłoszenie emotka
0 0

malgosia74

#7166224 Napisano: 24.03.2024 14:50:58
ZycieToKonkurs napisał(a):

Stegosaurus napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):

Dajcie spokój z tym wakacje.pl

Dla mnie to kpina porównywalna do manufaktury kraftowej jakieś pół roku temu. 

Ja rozumiem, że mieli prawo zmienić regulamin i skrócić konkurs ale zgodnie z tymże właśnie regulaminem powinno to nastąpić poprzez edytowanie regulaminu z odpowiednią datą i wejściem w życie od momentu publikacji owego nowego regulaminu.

Oni tymczasem napisali sobie komentarz, że kończą konkurs. 

I teraz wisienka na torcie - gdy ludzie zaczęli im pisać, że to wszystko niezgodne z ich własnym regulaminem to go skasowali. 🤣

ja go widzę.
dla mnie konkurs jest ważny, zastanawiam się, czy nie wziąć udziału - wszystkich wszak wiąże regulamin. wpis nie ma znaczenia - może to hakier napisał? emotka

A faktycznie, dodali ponownie, ale kilka dni regulaminu nie było. No to jak jest ponownie i to z niezmienną datą to dodawaj śmiało zgłoszenie emotka

Nie wezmą pod uwagę zgłoszenia po czasie, pisałam z nimi na Messenger emotka

atlantydek

#7166225 Napisano: 24.03.2024 14:54:29
Stegosaurus napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):

Dajcie spokój z tym wakacje.pl

Dla mnie to kpina porównywalna do manufaktury kraftowej jakieś pół roku temu. 

Ja rozumiem, że mieli prawo zmienić regulamin i skrócić konkurs ale zgodnie z tymże właśnie regulaminem powinno to nastąpić poprzez edytowanie regulaminu z odpowiednią datą i wejściem w życie od momentu publikacji owego nowego regulaminu.

Oni tymczasem napisali sobie komentarz, że kończą konkurs. 

I teraz wisienka na torcie - gdy ludzie zaczęli im pisać, że to wszystko niezgodne z ich własnym regulaminem to go skasowali. 🤣

ja go widzę.
dla mnie konkurs jest ważny, zastanawiam się, czy nie wziąć udziału - wszystkich wszak wiąże regulamin. wpis nie ma znaczenia - może to hakier napisał? emotka

W jednej z odpowiedzi powołują się regulamin i jakiś zapis w nim pozwalający na zmanię terminu konkursu w nadzwyczajnej sytuacji. Raczej będą się tego trzymać, bo zupełnie by się ośmieszyli.

Stegosaurus

#7166226 Napisano: 24.03.2024 14:56:25
a większość tekstów pow. regulaminowej ilości znaków (250)... niezłe jaja

ZycieToKonkurs

#7166229 Napisano: 24.03.2024 15:13:29
atlantydek napisał(a):

Stegosaurus napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):

Dajcie spokój z tym wakacje.pl

Dla mnie to kpina porównywalna do manufaktury kraftowej jakieś pół roku temu. 

Ja rozumiem, że mieli prawo zmienić regulamin i skrócić konkurs ale zgodnie z tymże właśnie regulaminem powinno to nastąpić poprzez edytowanie regulaminu z odpowiednią datą i wejściem w życie od momentu publikacji owego nowego regulaminu.

Oni tymczasem napisali sobie komentarz, że kończą konkurs. 

I teraz wisienka na torcie - gdy ludzie zaczęli im pisać, że to wszystko niezgodne z ich własnym regulaminem to go skasowali. 🤣

ja go widzę.
dla mnie konkurs jest ważny, zastanawiam się, czy nie wziąć udziału - wszystkich wszak wiąże regulamin. wpis nie ma znaczenia - może to hakier napisał? emotka

W jednej z odpowiedzi powołują się regulamin i jakiś zapis w nim pozwalający na zmanię terminu konkursu w nadzwyczajnej sytuacji. Raczej będą się tego trzymać, bo zupełnie by się ośmieszyli.

No bo owszem, mają prawo do zmiany terminu konkursu. 100% racji. Ale nie mają prawa tego zmienić poprzez komentarz. Regulamin jasno mówi, że jakakolwiek jego zmiana może być dokonana przez publikacje nowego, a tymczasem cały czas wisi stary.
0 0

rufus

#7166230 Napisano: 24.03.2024 15:20:47
Stegosaurus napisał(a):

a większość tekstów pow. regulaminowej ilości znaków (250)... niezłe jaja

Coś ci sie pomyliło

d. liczba znaków – nie mniej niż 250 znaków ze spacjami i znakami specjalnymi,

Stegosaurus

#7166233 Napisano: 24.03.2024 15:24:22
rufus napisał(a):

Stegosaurus napisał(a):

a większość tekstów pow. regulaminowej ilości znaków (250)... niezłe jaja

Coś ci sie pomyliło

d. liczba znaków – nie mniej niż 250 znaków ze spacjami i znakami specjalnymi,

hahah faktycznie emotka   chyba konkursowe przyzwyczajenie, że w drugą stronę jednak ograniczają emotka
1 rufus 0

darog

#7166234 Napisano: 24.03.2024 15:26:53
EVELINE te nagrody byle jakie zestawy 
- reklamowaliście? 
Beznadzieja.
Może macie gotowca-pismo?
0 0

dany-duszek

#7166237 Napisano: 24.03.2024 15:55:11
czy lody biorą udział w loterii Oreo?
0 0