Reklama na e-Konkursy.info

Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

radziosny

#7166924 Napisano: 28.03.2024 09:42:44
gosienia8501 napisał(a):

Dzień dobry. Jesli ktoś może się wypowiedzieć w temacie na podstawie własnych doświadczeń to z góry dziękuję. Czy myślicie, że granie w lotariach ma większe powodzenie niż granie w konkursach gdzie trzeba ułożyć jakiś tekst/hasło?
I czy w loteriach jest sens grać na jedno/dwa zgłoszenie. Grałam parę razy w loterie i nic nie trafiłam. Jak Wy gracie i jakie konkursy lubicie kreatywne czy udział w loterii gdzie nie trzeba myśleć ale za to pewnie jest większa konkurencja? Mam odczucie ze loterie to chyba są dla kogoś kto kupuje w ilościach hurtowych, a przecież i tak nie ma pewności ze go wylosują. Jakie są Wasze przemyślenia? Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Loterie zalety:
- nie trzeba nic pisać
- jak się nie ma weny, to dobra forma na odpoczynek od myślenia nad tekstami

Loterie wady:
- tak jak zauważyłaś niektórzy kupują hurtowo
- niektórzy mają dostęp do dużej ilości paragonów (kasjerzy, sprzątaczki sklepowe, klienci)
- niektórzy mają dostęp do dużej ilości kodów (całe worki na sortowniach)
- są czasem jakieś wałki z kupowaniem, zgłaszaniem i zwracaniem towaru

Tekstowe zalety:
- większe szanse, bo trzeba się troszkę wysilić
- satysfakcja z wygranej

Tekstowe wady:
- czasochłonne
- mam wrażenie, że nie zawsze dobre prace wygrywają
- chyba niektórzy organizatorzy robią selekcję prac za pomocą AI (moje przypuszczenia)
- niektórzy używają AI do pomocy w pisaniu tekstów (co przy dużej ilości zgłoszeń może przeważyć, że ktoś wygra, a nie Ty)

ZycieToKonkurs

#7166925 Napisano: 28.03.2024 09:43:21
gosienia8501 napisał(a):

Dzień dobry. Jesli ktoś może się wypowiedzieć w temacie na podstawie własnych doświadczeń to z góry dziękuję. Czy myślicie, że granie w lotariach ma większe powodzenie niż granie w konkursach gdzie trzeba ułożyć jakiś tekst/hasło?
I czy w loteriach jest sens grać na jedno/dwa zgłoszenie. Grałam parę razy w loterie i nic nie trafiłam. Jak Wy gracie i jakie konkursy lubicie kreatywne czy udział w loterii gdzie nie trzeba myśleć ale za to pewnie jest większa konkurencja? Mam odczucie ze loterie to chyba są dla kogoś kto kupuje w ilościach hurtowych, a przecież i tak nie ma pewności ze go wylosują. Jakie są Wasze przemyślenia? Pozdrawiam i życzę miłego dnia

W konkursach na kreatywność gram od 2.5 roku. Przez ten czas wygrałem nagród za ponad 112 tysięcy. Oprócz samochodu w zasadzie nie ma nagrody, którą bym chciał, a nie udało się wygrać. Natomiast loterie...? Przez ten sam okres nie wygrałem ani jednej. Dodam, że w zasadzie nigdy nie zgłaszałem też więcej niż 1 czy góra 2 paragonów. Wyjątek jest teraz w konkursie rexony z biletami na EURO, bo niewyobrażalnie mi na nich zależy. W 2 dni wysłałem 13 paragonów i nic. A jak czytam co chwilę (już chyba 6 wygranych naliczyłem) w temacie MDW, że ludzie wygrywają po PIERWSZYM paragonie to już sam nie wiem.... Chyba trzeba po prostu mieć farta 🤷‍♂️

alexandra_sasa

#7166927 Napisano: 28.03.2024 09:43:22
gosienia8501 napisał(a):

Dzień dobry. Jesli ktoś może się wypowiedzieć w temacie na podstawie własnych doświadczeń to z góry dziękuję. Czy myślicie, że granie w lotariach ma większe powodzenie niż granie w konkursach gdzie trzeba ułożyć jakiś tekst/hasło?
I czy w loteriach jest sens grać na jedno/dwa zgłoszenie. Grałam parę razy w loterie i nic nie trafiłam. Jak Wy gracie i jakie konkursy lubicie kreatywne czy udział w loterii gdzie nie trzeba myśleć ale za to pewnie jest większa konkurencja? Mam odczucie ze loterie to chyba są dla kogoś kto kupuje w ilościach hurtowych, a przecież i tak nie ma pewności ze go wylosują. Jakie są Wasze przemyślenia? Pozdrawiam i życzę miłego dnia


Osobiście lubię konkursy kreatywne, a jeśli chodzi o loterie to jeśli i interesują mnie nagrody to biorę udział. Wychodzę z założenia, że a nuż jednak coś się trafi i to chyba dobre podejście, bo udało mi się wygrać jednym zgłoszeniem:
Rower z Trefla 1 zgłoszenie,
1000zl z Chupa chups 1 zgłoszenie,
Lisner na około 42 zgłoszenia 2 wygrane po 100zl.
W zozolach w obydwu edycjach w zeszłym roku 4 razy trafiłam blik 50zl,
Kinder bilety do kina chyba na 6 zgłoszeń wpadły bilety do kina dwa razy. A na przykład Kubuś loteria zgłoszeń ponad 40 wygranych 0. No zdarza się i tak 😊
Uważam, że trzeba szczęściu pomagać, bo może ten jeden los akurat zostanie wylosowany! Więc warto również grać w loteriach 🥰

cudaczek121

#7166932 Napisano: 28.03.2024 10:07:39
ZycieToKonkurs napisał(a):

gosienia8501 napisał(a):

Dzień dobry. Jesli ktoś może się wypowiedzieć w temacie na podstawie własnych doświadczeń to z góry dziękuję. Czy myślicie, że granie w lotariach ma większe powodzenie niż granie w konkursach gdzie trzeba ułożyć jakiś tekst/hasło?
I czy w loteriach jest sens grać na jedno/dwa zgłoszenie. Grałam parę razy w loterie i nic nie trafiłam. Jak Wy gracie i jakie konkursy lubicie kreatywne czy udział w loterii gdzie nie trzeba myśleć ale za to pewnie jest większa konkurencja? Mam odczucie ze loterie to chyba są dla kogoś kto kupuje w ilościach hurtowych, a przecież i tak nie ma pewności ze go wylosują. Jakie są Wasze przemyślenia? Pozdrawiam i życzę miłego dnia

W konkursach na kreatywność gram od 2.5 roku. Przez ten czas wygrałem nagród za ponad 112 tysięcy. Oprócz samochodu w zasadzie nie ma nagrody, którą bym chciał, a nie udało się wygrać. Natomiast loterie...? Przez ten sam okres nie wygrałem ani jednej. Dodam, że w zasadzie nigdy nie zgłaszałem też więcej niż 1 czy góra 2 paragonów. Wyjątek jest teraz w konkursie rexony z biletami na EURO, bo niewyobrażalnie mi na nich zależy. W 2 dni wysłałem 13 paragonów i nic. A jak czytam co chwilę (już chyba 6 wygranych naliczyłem) w temacie MDW, że ludzie wygrywają po PIERWSZYM paragonie to już sam nie wiem.... Chyba trzeba po prostu mieć farta 🤷‍♂️

Bo prawda jest taka, że jak ma się wygrać to i 1-2 zgłoszenia do loterii wystarcza

TurboMike

#7166935 Napisano: 28.03.2024 10:34:06
cudaczek121 napisał(a):

ZycieToKonkurs napisał(a):


Bo prawda jest taka, że jak ma się wygrać to i 1-2 zgłoszenia do loterii wystarcza


Hmmm... ciekawe co na to statystycy emotka  No ja też jak nigdy dałem się skusić na tą Reksonę i poszło kilkanaście paragonów i trafiłem jak Milik w bramkę :(  Ale i on raz na rok trafia więc się jeszcze nie poddaję emotka

zof83

#7166942 Napisano: 28.03.2024 11:33:32
Duży Ben nadał nagrody - info w aplikacji DPD, oczywiście maila o wygranej nie było emotka
0 0

adamo86

#7166943 Napisano: 28.03.2024 11:35:05
zof83 napisał(a):

Duży Ben nadał nagrody - info w aplikacji DPD, oczywiście maila o wygranej nie było emotka

bony?
0 0

zof83

#7166944 Napisano: 28.03.2024 11:36:42
adamo86 napisał(a):

zof83 napisał(a):

Duży Ben nadał nagrody - info w aplikacji DPD, oczywiście maila o wygranej nie było emotka

bony?

Głośnik, bon też wygrałam, ale jak na razie cisza...
1 adamo86 0

Agnes

#7166974 Napisano: 28.03.2024 13:00:26
Cudaczek ma rację kto ma wygrać to wygra nawet jak wyśle tylko 1 zgłoszenie
gram od ubiegłego wieku więc wiem co piszę emotka
choć kiedyś te 20-15 lat wygrać to była pestka a teraz to już masakra

zezowaty_kot

#7167007 Napisano: 28.03.2024 14:30:51
Kojarzy mi się, że w żabie jest konkurs na alkohol, chyba Dżim Bim, ale nie mogę go znaleźć, podrzuci ktoś link?
0 0

adamo86

#7167008 Napisano: 28.03.2024 14:33:18
zezowaty_kot napisał(a):

Kojarzy mi się, że w żabie jest konkurs na alkohol, chyba Dżim Bim, ale nie mogę go znaleźć, podrzuci ktoś link?

https://jimbeamkonkurs.pl/konkurs/
0 0

zezowaty_kot

#7167009 Napisano: 28.03.2024 14:35:25
adamo86 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

Kojarzy mi się, że w żabie jest konkurs na alkohol, chyba Dżim Bim, ale nie mogę go znaleźć, podrzuci ktoś link?

https://jimbeamkonkurs.pl/konkurs/

Dziękuję. emotka
0 0

kate86

#7167020 Napisano: 28.03.2024 14:55:22
Czy ktoś kupował prosecco lamia w Żabie i może powiedzieć jaki koszt?
0 0

malmika

#7167022 Napisano: 28.03.2024 15:05:32
malmika napisał(a):

ArtystkaZeSpalonegoTeatru napisał(a):

malmika napisał(a):

flinta_13 napisał(a):

malmika napisał(a):

Hej, dziś kurier przyniósł mi paczkę od Wizaz.pl mówiąc, że do zapłaty jest 18 zł (bo to niby zwrot?). Faktycznie, wysłałam zgłoszenie do testowania kosmetyków z Bielendy z ozonem. Sprawdziłam, jestem na liście laureatów. Ale mam 2 pytania, bo to moja pierwsza wygrana u nich. 
1. Czy rzeczywiście za to się płaci? Zawsze myślałam, że to darmowe testowanie.
2. Przy liście laureatów jest napisane, że potwierdzeniem zakwalifikowania się jest otrzymanie maila. Sprawdziłam - żadnego maila, w żadnym folderze od nich nie mam.
Czy ktoś jest mi stanie rozjaśnić tę sytuację?

A czy byłaś na liście laureatów? 
dziwna sprawa nigdy nie miałam takiej sytuacji z wizaż

Tak jak napisałam - jestem. Sprawdziłam to zaraz po wizycie kuriera.

Mail przychodzi od nadawcy Agata z Klubu Recenzentki

Dzięki, sprawdziłam jeszcze w ten sposób, ale niestety - żadnego maila nie mam. W pliku z harmonogramem testowania znalazłam maila do kontaktu, więc napisałam do nich. Dziwna ta sytuacja. Może i kurier coś pokręcił, nie wiem. Przesyłki nie odebrałam, czeka w placówce pocztowej na zapłatę i odbiór..

Sytuacja wyjaśniona. Testowanie z Wizaż nic nie kosztuje, chyba chciał mnie kurier naciągnąć.. 

Mam już kosmetyki u siebie, czy ktoś może mi powiedzieć co dalej? W odpowiednim momencie wyślą maila do wystawienia opini czy sama mam o tym pamiętać o zrobić to na stronie testowanego produktu?
0 0

pink086

#7167025 Napisano: 28.03.2024 15:18:55
Maoam do końca poinformowanie?
0 0

anialistopad

#7167035 Napisano: 28.03.2024 15:47:36
Karlsbad coś przygotował do nadania w aplikacji DPD. Milka DC? Tak się zastanawiam
0 0

gosia46

#7167036 Napisano: 28.03.2024 15:47:46
Czytam regulamin loterii Heinekena i  oczom nie wierzę - trzeba posiadać kapsel i paragon 😆
0 0

mixik

#7167039 Napisano: 28.03.2024 15:53:36
gosia46 napisał(a):

Czytam regulamin loterii Heinekena i  oczom nie wierzę - trzeba posiadać kapsel i paragon 😆

I w końcu po tyyyyluuu latach skończy się wysyłanie uzbieranych przez znajomka w barach kapsli emotka

radziosny

#7167041 Napisano: 28.03.2024 15:58:41
gosia46 napisał(a):

Czytam regulamin loterii Heinekena i  oczom nie wierzę - trzeba posiadać kapsel i paragon 😆

No to krok naprzód.. chyba zacznę kupować to piwko emotka
0 0

emi

#7167045 Napisano: 28.03.2024 16:11:18
Co u Was najtaniej wychodzi na loterię Rexona ?
0 0