Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

M_M

#7313028 Napisano: 12.11.2025 14:45:21
ZetZ napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

co nadaje All About sp. z o.o?

U mnie też w nadaniu, a na nic nie czekamemotka  od nich.

Nivea
0 0

anialistopad

#7313046 Napisano: 12.11.2025 15:05:17
W przygotowaniu byly 3 paczki od iq marketing (jeśli to saga to powinnam mieć 2 nagrody) ,a nadali 1 . Też tak macie ?
0 0

ktosiek1

#7313065 Napisano: 12.11.2025 15:40:28
anialistopad napisał(a):

W przygotowaniu byly 3 paczki od iq marketing (jeśli to saga to powinnam mieć 2 nagrody) ,a nadali 1 . Też tak macie ?

Też
0 0

kwadracik

#7313073 Napisano: 12.11.2025 15:58:27
ktosiek1 napisał(a):

anialistopad napisał(a):

W przygotowaniu byly 3 paczki od iq marketing (jeśli to saga to powinnam mieć 2 nagrody) ,a nadali 1 . Też tak macie ?

Też

U mnie to samo .
0 0

ReneK

#7313103 Napisano: 12.11.2025 17:28:35
@gnieszk@ napisał(a):

Czy ktoś odbierał natychmiastowe z Auchan (torcik, miód itd.) na kasie samoobsługowej?

Tak! odbierałam Torcik Wedlowski emotka
Zeskanowałam najpierw Torcik a potem otrzymany kod i zrabatowało do 1 grosza
0 0

snowflake

#7313116 Napisano: 12.11.2025 18:18:13
kwadracik napisał(a):

U mnie to samo .

U mnie to samo. Wczoraj miałam 1, dziś już 3, z czego 1 nadane a 2 - w przygotowaniu emotka
0 0

bianka33

#7313118 Napisano: 12.11.2025 18:26:47
Lajkonik Lidl przyszły e-maile, dobrze widzę, że nic im nie trzeba odsyłać na 300 zł? Bo paragony już mają? Czy mi wiadomość ucięło?
0 0

deva

#7313121 Napisano: 12.11.2025 18:29:31
karolina16 napisał(a):

Czy ktoś wygrał cokolwiek w loterii InPost? W obecnej lub poprzednich edycjach.

losy tylko...
0 0

MDL

#7313122 Napisano: 12.11.2025 18:32:52
karolina16 napisał(a):

Czy ktoś wygrał cokolwiek w loterii InPost? W obecnej lub poprzednich edycjach.

Dawno temu wygrałam lego paczkomat 😄
0 0

monikar

#7313123 Napisano: 12.11.2025 18:35:17
bianka33 napisał(a):

Lajkonik Lidl przyszły e-maile, dobrze widzę, że nic im nie trzeba odsyłać na 300 zł? Bo paragony już mają? Czy mi wiadomość ucięło?

Nic nie trzeba odsyłać, kody prześlą do 30.11 emotka
1 bianka33 0

D88D

#7313142 Napisano: 12.11.2025 19:33:58
Nie wiem w którym wątku to napisać (jesli ktos ma pomysl to dajcie znać), ale nowa loteria coca coli w biedronce jest kiepsko zorganizowana przez Albedo. Wpisałem dzisiaj 6cyfrowy nr paragonu, datę i moj nr telefonu, każą tez załączyc zdjęcie. Czajcie to, że odrzuciło mi zgłoszenie, bo ktoś już podał ten sam 6cyfrowy nr paragonu. Powinni odrzucać tylko, jeśli zduplikowany jest numer paragonu w połączeniu z tąsamą datą paragonu, nie sam numer... Skoro już ponad 10tys zgłoszeń wpłynęło, jest spora szansa, że numery paragonów zaczną sie pokrywać...

Cytrusek

#7313144 Napisano: 12.11.2025 19:40:01
delfinka101 napisał(a):

Wygrałam w Olewnik 50 zł, wypełniłam dane w linku który podali, a dzisiaj mam jeszcze wydrukować, podpisac i odesłąć zdjęcie formularza. Wszyscy tak mieli

Ja tak miałam
0 0

katrin1

#7313157 Napisano: 12.11.2025 19:59:18
Czy odzywał sie do kogoś graf w sprawie wygranych nagrod z kiri? Było tylko info o wygranej, mieli się odzywać i cisza.
0 0

jomico

#7313159 Napisano: 12.11.2025 20:00:19
katrin1 napisał(a):

Czy odzywał sie do kogoś graf w sprawie wygranych nagrod z kiri? Było tylko info o wygranej, mieli się odzywać i cisza.


wygrałam główną i też czekam, nic nie wiem emotka
0 0

sergrazyna

#7313177 Napisano: 12.11.2025 20:55:53

niektórzy mają fantazję emotka
1 rudzixon 0

stokrotka238

#7313179 Napisano: 12.11.2025 20:59:38
sergrazyna napisał(a):


niektórzy mają fantazję emotka

Ale fajne emotka
0 0

zmurcia

#7313183 Napisano: 12.11.2025 21:12:17
D88D napisał(a):

Nie wiem w którym wątku to napisać (jesli ktos ma pomysl to dajcie znać), ale nowa loteria coca coli w biedronce jest kiepsko zorganizowana przez Albedo. Wpisałem dzisiaj 6cyfrowy nr paragonu, datę i moj nr telefonu, każą tez załączyc zdjęcie. Czajcie to, że odrzuciło mi zgłoszenie, bo ktoś już podał ten sam 6cyfrowy nr paragonu. Powinni odrzucać tylko, jeśli zduplikowany jest numer paragonu w połączeniu z tąsamą datą paragonu, nie sam numer... Skoro już ponad 10tys zgłoszeń wpłynęło, jest spora szansa, że numery paragonów zaczną sie pokrywać...

Identyczna sytuacja dzisiaj u mnie. Napisałam im maila ale nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi.
0 0

Sonia1988

#7313187 Napisano: 12.11.2025 21:29:21
zmurcia napisał(a):

D88D napisał(a):

Nie wiem w którym wątku to napisać (jesli ktos ma pomysl to dajcie znać), ale nowa loteria coca coli w biedronce jest kiepsko zorganizowana przez Albedo. Wpisałem dzisiaj 6cyfrowy nr paragonu, datę i moj nr telefonu, każą tez załączyc zdjęcie. Czajcie to, że odrzuciło mi zgłoszenie, bo ktoś już podał ten sam 6cyfrowy nr paragonu. Powinni odrzucać tylko, jeśli zduplikowany jest numer paragonu w połączeniu z tąsamą datą paragonu, nie sam numer... Skoro już ponad 10tys zgłoszeń wpłynęło, jest spora szansa, że numery paragonów zaczną sie pokrywać...

Identyczna sytuacja dzisiaj u mnie. Napisałam im maila ale nie otrzymałam jeszcze odpowiedzi.

U mnie to samo, odpowiedź na mojego maila była taka, że zgodnie z regulaminem. I tyle…
1 nanajka81 0

Palina

#7313188 Napisano: 12.11.2025 21:33:13
Mam pytanie czy kupiony w Biedronce trójpak Kubusia soczek 0,2 jest liczony jako jeden produkt czy jako że trzy sztuki ?
0 0

atyde25

#7313230 Napisano: 13.11.2025 07:27:12
W tej Nivea Men loterii to jest nie dość ,że musisz mieć ten blik na fona aktywny to jeszcze trzeba fotę oświadczenia w formularzu do odbioru dać. Serio 30 zeta takie korowody. Łaskawie pesel i nr dowodu osobistego chcą tylko do tygodniowej nagrody. Mam wiele firm na czarnej liście chyba dopiszę nową markę.
1 nanajka81 0