Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

maryjane

#7051431 Napisano: 06.10.2022 12:12:56
Że co przepraszam? Nie... tego się już nie odzobaczy.

oset

#7051436 Napisano: 06.10.2022 12:21:17
adamo86 napisał(a):

oset napisał(a):

simonapp napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Dlaczego "dobrze", niby co to zmienia? emotka

To narzędzie do pilnowania naszej - konkursowej uczciwości. 
Pisałam już wiele razy. Pilnujmy Agencje, a Agencje niech pilnują nas. 

Od kiedy zobaczyłam ten wpis z telefonami na sprzedaż, to się przestałam dziwić agencjom, że ograniczają wygrane na goodarstwo domowe. Ale co to zmienia to nie wiem, patrząc na tyle używanych telefonów konkursowych na sprzedaż.

W jakim sensie telefonów konkursowych? Ktoś sprzedaje stare telefony (może firmowe) i od razu podejrzenie, że na tyle nr grał w konkursach?

Chciałabym poznać tę firmę, która zafundowała takie archaiczne telefony swoim pracownikom.emotka
0 0

adamo86

#7051439 Napisano: 06.10.2022 12:37:10
oset napisał(a):

adamo86 napisał(a):

oset napisał(a):

simonapp napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Dlaczego "dobrze", niby co to zmienia? emotka

To narzędzie do pilnowania naszej - konkursowej uczciwości. 
Pisałam już wiele razy. Pilnujmy Agencje, a Agencje niech pilnują nas. 

Od kiedy zobaczyłam ten wpis z telefonami na sprzedaż, to się przestałam dziwić agencjom, że ograniczają wygrane na goodarstwo domowe. Ale co to zmienia to nie wiem, patrząc na tyle używanych telefonów konkursowych na sprzedaż.

W jakim sensie telefonów konkursowych? Ktoś sprzedaje stare telefony (może firmowe) i od razu podejrzenie, że na tyle nr grał w konkursach?

Chciałabym poznać tę firmę, która zafundowała takie archaiczne telefony swoim pracownikom.emotka

Różne rzeczy można znaleźć w czeluściach firmowych magazynów emotka
0 0

notta

#7051440 Napisano: 06.10.2022 12:38:04
oset napisał(a):

adamo86 napisał(a):

oset napisał(a):

simonapp napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Dlaczego "dobrze", niby co to zmienia? emotka

To narzędzie do pilnowania naszej - konkursowej uczciwości. 
Pisałam już wiele razy. Pilnujmy Agencje, a Agencje niech pilnują nas. 

Od kiedy zobaczyłam ten wpis z telefonami na sprzedaż, to się przestałam dziwić agencjom, że ograniczają wygrane na goodarstwo domowe. Ale co to zmienia to nie wiem, patrząc na tyle używanych telefonów konkursowych na sprzedaż.

W jakim sensie telefonów konkursowych? Ktoś sprzedaje stare telefony (może firmowe) i od razu podejrzenie, że na tyle nr grał w konkursach?

Chciałabym poznać tę firmę, która zafundowała takie archaiczne telefony swoim pracownikom.emotka

teraz te telefony mają branie! kto na nich pegasusa zainstaluje? No kto? 
0 0

cb656

#7051442 Napisano: 06.10.2022 12:49:30
oset napisał(a):

Od kiedy zobaczyłam ten wpis z telefonami do opchnięcia, to się przestałam dziwić agencjom, że ograniczają wygrane na gosodarstwo domowe. Ale co to zmienia to nie wiem, patrząc na tyle używanych telefonów konkursowych na sprzedaż.

emotka Przyznam, że nie nadążam za myślą zawartą w tym wpisie. Co właściwie zarzucasz sprzedającemu?!
W mojej szufladzie leży siedem jeszcze sprawnych aparatów, które są już tak archaiczne, że nikt ich nie chce, bo "wszyscy" teraz muszą mieć oczywiście najnowsze modele, wypasione ajfony i inne z górnych półek. A przecież technicznie sprzęt jest sprawny, może służyć do dzwonienia, esemesowania... Ja to nawet rozumiem, bo sam też używam tych nowszych emotka Mam dwa telefony Dual SIM, w każdym po dwie karty różnych operatorów i WSZYSTKICH używam!!! To wyłącznie prepaid, nie abonament. Dlatego, że różni operatorzy udostępniają przeróżne bonusy - darmowe minuty, pakiety SMS, pakiety gigabajtów do internetu... Weźmy przykładowo akcję Orange "Gigabajty za gole reprezentacji". Korzystam z tego! Taki telefon robi u mnie w domu za router WiFi. Spadło z nieba, to wykorzystuję na full coś, za co nie muszę płacić! A numer, na którym mam w danym czasie najwięcej środków służy do dzwonienia i esemesowania. Środki ważne rok, dane internetowe ważne miesiąc, czego mi więcej trzeba?

Do brzegu CeBuś, do brzegu emotka
To, że ktoś sprzedaje telefony nawet w takiej ilości, zupełnie mnie nie rusza. Jak mają zalegać w szufladzie, to lepiej, by wpadło parę groszy.
No i zanim nie wejdziesz w czyjeś buty, nie poznasz jego motywacji i powodów używania wielu numerów, lepiej powstrzymaj się od krytyki emotka

cb656

#7051455 Napisano: 06.10.2022 13:33:07
Czy z konkursu w Groszku https://konkursgroszek.pl/#wez-udzial poszły już jakieś powiadomienia? emotka
Wg Regulaminu: rozstrzygnięcie w dniu 30 września, powiadomienie max do siedmiu dni od tego terminu...

Nie wiem, czy jeszcze się łudzić i czekać, czy już pozamiatane? emotka emotka
0 0

olunka

#7051457 Napisano: 06.10.2022 13:35:04
cb656 napisał(a):

Czy z konkursu w Groszku https://konkursgroszek.pl/#wez-udzial poszły już jakieś powiadomienia? emotka
Wg Regulaminu: rozstrzygnięcie w dniu 30 września, powiadomienie max do siedmiu dni od tego terminu...

Nie wiem, czy jeszcze się łudzić i czekać, czy już pozamiatane? emotka emotka

nie ma jeszcze zakładek, do jutra jest termin z Groszka, Eurosklepu i Stokrotki Bref
1 cb656 0

cb656

#7051458 Napisano: 06.10.2022 13:37:12
olunka napisał(a):

cb656 napisał(a):

Czy z konkursu w Groszku https://konkursgroszek.pl/#wez-udzial poszły już jakieś powiadomienia?

nie ma jeszcze zakładek, do jutra jest termin z Groszka, Eurosklepu i Stokrotki Bref

Ja to wiem emotka sprawdzałem zakładki, czytałem Regulamin emotka
Pytałem o coś innego - czy ktoś już dostał esemesa emotka
0 0

maverick

#7051459 Napisano: 06.10.2022 13:38:27
cb656 napisał(a):

olunka napisał(a):

cb656 napisał(a):

Czy z konkursu w Groszku https://konkursgroszek.pl/#wez-udzial poszły już jakieś powiadomienia?

nie ma jeszcze zakładek, do jutra jest termin z Groszka, Eurosklepu i Stokrotki Bref

Ja to wiem emotka sprawdzałem zakładki, czytałem Regulamin emotka
Pytałem o coś innego - czy ktoś już dostał esemesa emotka

Czasem tutaj to nie takie oczywiste emotka to odnośnie tego, co pozwoliłem sobie pogrubić "sprawdzałem zakładki, czytałem Regulamin" emotka
0 0

cb656

#7051462 Napisano: 06.10.2022 13:43:37
maverick napisał(a):

cb656 napisał(a):


Pytałem o coś innego - czy ktoś już dostał esemesa emotka

Czasem tutaj to nie takie oczywiste emotka

Hm... Kiedy dostaję esemesa, to raczej o tym wiem, bo to fakt... emotka
0 0

banka-manka

#7051729 Napisano: 07.10.2022 16:38:48
Są podpięte wyniki Konkurs dla planety, nie wiem do którego dnia. Pierwszy napewno. 
0 0

mahuska

#7052092 Napisano: 10.10.2022 10:55:13
Smolar pozytywnie weryfikuje paragony z konkursów Empiku... Nawet te podane nie z jest tego miejsca co trzeba byłoemotka

byekitty

#7052093 Napisano: 10.10.2022 10:57:11
mahuska napisał(a):

Smolar pozytywnie weryfikuje paragony z konkursów Empiku... Nawet te podane nie z jest tego miejsca co trzeba byłoemotka

Właśnie miałam pytać o weryfikacje. Dzięki!
0 0

edzia21

#7052188 Napisano: 10.10.2022 16:40:25
Czy miał ktoś z Was problemy z wyzwaniem GARAGE w żabce? Piwa kupione, żappsy doliczone...a kodu brak. Może pojawi się po czasie?
0 0

mietowa

#7052190 Napisano: 10.10.2022 16:43:56
edzia21 napisał(a):

Czy miał ktoś z Was problemy z wyzwaniem GARAGE w żabce? Piwa kupione, żappsy doliczone...a kodu brak. Może pojawi się po czasie?

U mnie pokazał się po 5-6 godzinach.
0 0

edzia21

#7052192 Napisano: 10.10.2022 16:49:22
mietowa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy miał ktoś z Was problemy z wyzwaniem GARAGE w żabce? Piwa kupione, żappsy doliczone...a kodu brak. Może pojawi się po czasie?

U mnie pokazał się po 5-6 godzinach.

ok, zatem czekam. Dzięki emotka
0 0

andii

#7052193 Napisano: 10.10.2022 16:51:20
edzia21 napisał(a):

mietowa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy miał ktoś z Was problemy z wyzwaniem GARAGE w żabce? Piwa kupione, żappsy doliczone...a kodu brak. Może pojawi się po czasie?

U mnie pokazał się po 5-6 godzinach.

ok, zatem czekam. Dzięki emotka

Lepiej napisz do Żabki  -odrazu kod prześlą 
Kontakt przez apke zaapka 
1 edzia21 0

incendio12

#7052211 Napisano: 10.10.2022 18:18:44
Jak długą gwarancję mają nagrody wygrane u Smolara? Rok czy dwa? Interesuje mnie głównie ta hulajnoga, która ma dotrzeć w tym tygodniu  emotka
0 0

anaesth

#7052215 Napisano: 10.10.2022 18:22:43
incendio12 napisał(a):

Jak długą gwarancję mają nagrody wygrane u Smolara? Rok czy dwa? Interesuje mnie głównie ta hulajnoga, która ma dotrzeć w tym tygodniu  emotka

A tak zapytam, masz info o nadaniu hulajnogi? Bo mam w aplikacji DPD numer listu przewozowego od Smolara i nie wiem, czy to jej się spodziewać emotka
0 0

incendio12

#7052216 Napisano: 10.10.2022 18:34:15
anaesth napisał(a):

incendio12 napisał(a):

Jak długą gwarancję mają nagrody wygrane u Smolara? Rok czy dwa? Interesuje mnie głównie ta hulajnoga, która ma dotrzeć w tym tygodniu  emotka

A tak zapytam, masz info o nadaniu hulajnogi? Bo mam w aplikacji DPD numer listu przewozowego od Smolara i nie wiem, czy to jej się spodziewać emotka

W mailu o pozytywnej weryfikacji jest informacja, że hulajnoga zostanie najpóźniej wysłana do 11.10.2022 i też mam info w apce DPD - łącząc fakty to chyba ona emotka
1 anaesth 0