Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

masza

#7099900 Napisano: 12.06.2023 22:41:16
A wyniki z Tigera?
0 0

masza

#7099902 Napisano: 12.06.2023 23:07:05
visserarthur napisał(a):

Majkii napisał(a):

Ma ktoś jakieś info odnośnie Zozole?

Nie, dzisiaj przy wpłatomacie sobie przy okazji wklepałem i na pkobp info „operacja niepotwierdzona na telefonie”

te bliki są już prawdopodobnie nieważne.Powinni wymienić je na nowe . Prawdopodobnie otrzymali z powrotem kasę . 
Czeku Blik możesz użyć tylko raz w określonym czasie, a niewykorzystana kwota wraca do nadawcy.

visserarthur

#7099903 Napisano: 12.06.2023 23:16:12
masza napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Majkii napisał(a):

Ma ktoś jakieś info odnośnie Zozole?

Nie, dzisiaj przy wpłatomacie sobie przy okazji wklepałem i na pkobp info „operacja niepotwierdzona na telefonie”

te bliki są już prawdopodobnie nieważne.Powinni wymienić je na nowe . Prawdopodobnie otrzymali z powrotem kasę . 
Czeku Blik możesz użyć tylko raz w określonym czasie, a niewykorzystana kwota wraca do nadawcy.

No tak, ale sobie spróbowałem, bo może je przedłużyli, żeby nowych nie wysyłać... Spróbować nie zaszkodziło.
2 masza, Majkii 0

Majkii

#7099906 Napisano: 12.06.2023 23:40:34
visserarthur napisał(a):

masza napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Majkii napisał(a):

Ma ktoś jakieś info odnośnie Zozole?

Nie, dzisiaj przy wpłatomacie sobie przy okazji wklepałem i na pkobp info „operacja niepotwierdzona na telefonie”

te bliki są już prawdopodobnie nieważne.Powinni wymienić je na nowe . Prawdopodobnie otrzymali z powrotem kasę . 
Czeku Blik możesz użyć tylko raz w określonym czasie, a niewykorzystana kwota wraca do nadawcy.

No tak, ale sobie spróbowałem, bo może je przedłużyli, żeby nowych nie wysyłać... Spróbować nie zaszkodziło


Mnie ciekawi czy dostaniemy je na dniach, czy jako ostatni na sam koniec całej loterii.
0 0

visserarthur

#7099908 Napisano: 12.06.2023 23:49:21
Majkii napisał(a):

visserarthur napisał(a):

masza napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Majkii napisał(a):

Ma ktoś jakieś info odnośnie Zozole?

Nie, dzisiaj przy wpłatomacie sobie przy okazji wklepałem i na pkobp info „operacja niepotwierdzona na telefonie”

te bliki są już prawdopodobnie nieważne.Powinni wymienić je na nowe . Prawdopodobnie otrzymali z powrotem kasę . 
Czeku Blik możesz użyć tylko raz w określonym czasie, a niewykorzystana kwota wraca do nadawcy.

No tak, ale sobie spróbowałem, bo może je przedłużyli, żeby nowych nie wysyłać... Spróbować nie zaszkodziło


Mnie ciekawi czy dostaniemy je na dniach, czy jako ostatni na sam koniec całej loterii.

Podejrzewam, że Smolar będzie miał to w d i będziemy musieli się użerać... "Nie odebraliście w czasie, to wasz problem", a że się nie dało... cóż.
0 0

Cynamon28

#7099909 Napisano: 12.06.2023 23:57:14
visserarthur napisał(a):

Majkii napisał(a):

visserarthur napisał(a):

masza napisał(a):

visserarthur napisał(a):

Majkii napisał(a):

Ma ktoś jakieś info odnośnie Zozole?

Nie, dzisiaj przy wpłatomacie sobie przy okazji wklepałem i na pkobp info „operacja niepotwierdzona na telefonie”

te bliki są już prawdopodobnie nieważne.Powinni wymienić je na nowe . Prawdopodobnie otrzymali z powrotem kasę . 
Czeku Blik możesz użyć tylko raz w określonym czasie, a niewykorzystana kwota wraca do nadawcy.

No tak, ale sobie spróbowałem, bo może je przedłużyli, żeby nowych nie wysyłać... Spróbować nie zaszkodziło


Mnie ciekawi czy dostaniemy je na dniach, czy jako ostatni na sam koniec całej loterii.

Podejrzewam, że Smolar będzie miał to w d i będziemy musieli się użerać... "Nie odebraliście w czasie, to wasz problem", a że się nie dało... cóż.

Nie wysłali mi nagrody już z miesiąc po terminie i nie raczą odpisać.

targicola

#7099914 Napisano: 13.06.2023 01:20:45
No to może, skoro smolar nas póki co olewa, trzeba zalać  producenta Zozoli, bo zapewne to oni zlecili im przeprowadzenie akcji promocyjnej.... 
Zozole – popularna marka słodyczy, będąca własnością firmy Mieszko S.A., której siedziba znajduje się w Raciborzu.

Może jak im w tym Raciborzu zapchamy skrzynki @,to  pogonią tych z Łodzi.... 
Ja mam zamiar ich poinformować.....
0 0

masza

#7099918 Napisano: 13.06.2023 03:41:18
targicola napisał(a):

No to może, skoro smolar nas póki co olewa, trzeba zalać  producenta Zozoli, bo zapewne to oni zlecili im przeprowadzenie akcji promocyjnej.... 
Zozole – popularna marka słodyczy, będąca własnością firmy Mieszko S.A., której siedziba znajduje się w Raciborzu.

Może jak im w tym Raciborzu zapchamy skrzynki @,to  pogonią tych z Łodzi.... 
Ja mam zamiar ich poinformować.....

Smolar raczej nigdy nie nawalał... bliki powinny mieć ważność 7 dni, więc to ich wina...
0 0

baxter

#7099930 Napisano: 13.06.2023 08:13:42
A działa Wam teraz formularz? chciałam wysłać zgłoszenie i po kliknięciu "wyślij" nic nie reaguje emotka
0 0

Ferdia

#7099932 Napisano: 13.06.2023 08:31:08
baxter napisał(a):

A działa Wam teraz formularz? chciałam wysłać zgłoszenie i po kliknięciu "wyślij" nic nie reaguje emotka

Nie wiem o jaką loterię pytasz, ale mi w Morlinach nie działał, a jak chciałam wysłać drugi raz ten sam paragon to pojawiła się informacja, że paragon już zgłoszony. Na maila nie dostałam wiadomości z potwierdzeniem zgłoszenia.
0 0

baxter

#7099935 Napisano: 13.06.2023 08:45:08
Ferdia napisał(a):

baxter napisał(a):

A działa Wam teraz formularz? chciałam wysłać zgłoszenie i po kliknięciu "wyślij" nic nie reaguje emotka

Nie wiem o jaką loterię pytasz, ale mi w Morlinach nie działał, a jak chciałam wysłać drugi raz ten sam paragon to pojawiła się informacja, że paragon już zgłoszony. Na maila nie dostałam wiadomości z potwierdzeniem zgłoszenia.

Chyba jeszcze śpię, że nie napisałam o jaką loterię chodziemotka  miałam na mysli zozole
0 0

flinta_13

#7099936 Napisano: 13.06.2023 08:46:15
Zebaxter napisał(a):

Ferdia napisał(a):

baxter napisał(a):

A działa Wam teraz formularz? chciałam wysłać zgłoszenie i po kliknięciu "wyślij" nic nie reaguje emotka

Nie wiem o jaką loterię pytasz, ale mi w Morlinach nie działał, a jak chciałam wysłać drugi raz ten sam paragon to pojawiła się informacja, że paragon już zgłoszony. Na maila nie dostałam wiadomości z potwierdzeniem zgłoszenia.

Chyba jeszcze śpię, że nie napisałam o jaką loterię chodziemotka  miałam na mysli zozole

Chyba jakiś mają problem bo u mnie te nie działa nic
1 baxter 0

anialistopad

#7099943 Napisano: 13.06.2023 09:06:49
Chyba jakieś zaćmienie dziś mam przez tą pogodę. Czytam regulamin Dino z zateckym i nie ogarniam . Poprawcie mnie,bo już sama nie wiem co czytam . Codziennie mogę wygrać 1 nagrodę dzienna czy tylko raz w ciągu całego konkursu ?
0 0

loteryjny

#7099948 Napisano: 13.06.2023 09:10:23
anialistopad napisał(a):

Chyba jakieś zaćmienie dziś mam przez tą pogodę. Czytam regulamin Dino z zateckym i nie ogarniam . Poprawcie mnie,bo już sama nie wiem co czytam . Codziennie mogę wygrać 1 nagrodę dzienna czy tylko raz w ciągu całego konkursu ?

Jeden raz dziennie.

anialistopad

#7099949 Napisano: 13.06.2023 09:12:46
loteryjny napisał(a):

anialistopad napisał(a):

Chyba jakieś zaćmienie dziś mam przez tą pogodę. Czytam regulamin Dino z zateckym i nie ogarniam . Poprawcie mnie,bo już sama nie wiem co czytam . Codziennie mogę wygrać 1 nagrodę dzienna czy tylko raz w ciągu całego konkursu ?

Jeden raz dziennie.

Dzięki za rozwianie wątpliwości. Głowa tak mnie dziś boli,że nic nie kojarzę . Pochmurno i zimno u nas .
0 0

monisss

#7099952 Napisano: 13.06.2023 09:26:49
wysłało mi zgłoszenie,ale nie mam maila (dino), niby jak sprawdzam to jest,że prawidłowy zarejestrowane zgłoszenie..
0 0

loteryjny

#7099962 Napisano: 13.06.2023 09:48:57
Coś im się posypało. Maile z potwierdzeniem wygranej też nie przychodzą, ich strona nie działa. Może bliki naprawiają emotka
1 mia 0

emanuela24

#7099970 Napisano: 13.06.2023 10:06:15
baxter napisał(a):

Ferdia napisał(a):

baxter napisał(a):

A działa Wam teraz formularz? chciałam wysłać zgłoszenie i po kliknięciu "wyślij" nic nie reaguje emotka

Nie wiem o jaką loterię pytasz, ale mi w Morlinach nie działał, a jak chciałam wysłać drugi raz ten sam paragon to pojawiła się informacja, że paragon już zgłoszony. Na maila nie dostałam wiadomości z potwierdzeniem zgłoszenia.

Chyba jeszcze śpię, że nie napisałam o jaką loterię chodziemotka  miałam na mysli zozole

Mam identyczną sytuację z loterią semilac. Najpierw nie szło wysłać, później info ze paragon już zgloszony, żadnego potwierdzenia na @
0 0

mia

#7099973 Napisano: 13.06.2023 10:09:26
Coś idzie od Smolara DPD, czy może Przysnacki?emotka
Bo na Somersby Dino mi to niestety nie pasuje.
0 0

malgol

#7099974 Napisano: 13.06.2023 10:10:40
emanuela24 napisał(a):

baxter napisał(a):

Ferdia napisał(a):

baxter napisał(a):

A działa Wam teraz formularz? chciałam wysłać zgłoszenie i po kliknięciu "wyślij" nic nie reaguje emotka

Nie wiem o jaką loterię pytasz, ale mi w Morlinach nie działał, a jak chciałam wysłać drugi raz ten sam paragon to pojawiła się informacja, że paragon już zgłoszony. Na maila nie dostałam wiadomości z potwierdzeniem zgłoszenia.

Chyba jeszcze śpię, że nie napisałam o jaką loterię chodziemotka  miałam na mysli zozole

Mam identyczną sytuację z loterią semilac. Najpierw nie szło wysłać, później info ze paragon już zgloszony, żadnego potwierdzenia na @

to samo mam z konkursem E w CRF
0 0