Reklama na e-Konkursy.info

Smolar

ladyinred

#7160354 Napisano: 21.02.2024 14:04:00
adamo86 napisał(a):

Limia napisał(a):

https://www.loteriaeveline.pl/#nagrody    / informacja o tym konkursie, że zakupy należy zrobić do 14 lutego powinna być na głównej,  pozdrawiam użytkowników tego forum, którzy powygrywali nagrody a  zakupy zrobili po 14 lutym, Smolar wam to wszystko odrzuci.

Też zgadzam się z tym, że Smolar powinien jasno to napisać na głównej stronie konkursu.
U nas na szczęście jest to wpisane w komentarzu emotka

Chwała temu, kto to wpisał emotka
0 0

atyde25

#7160588 Napisano: 22.02.2024 12:31:47
Kubuś natychmiastowa pozytywna weryfikacja za 18.02.24.
0 0

aja

#7160616 Napisano: 22.02.2024 14:59:18
Chciałam pochwalić Smolar za szybką i pozytywną weryfikację ,,Hortex w Netto ( wiadomość w  @ ) . Ja mam miłe doświadczenia, że zawsze jak zadzwonię z jakimś pytaniem, to mi to wyjaśnią i odbierają telefony.
2 cb656, mal_17 0

simonapp

#7160666 Napisano: 22.02.2024 19:49:19
martunik3 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Były jakieś weryfikacje z Wielkopolskiego? Ogólnie to chyba jeszcze się nie rozkręcili bo jak na razie jakoś mało akcji promocyjnych mają emotka

Nie było emotka

A co z Głównymi? 
To przecież aż 5 zestawów Kitchen Aid 
W regulaminie 14.02 + 7 dni.
0 0

loteryjny

#7160720 Napisano: 23.02.2024 09:45:39
simonapp napisał(a):

martunik3 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Były jakieś weryfikacje z Wielkopolskiego? Ogólnie to chyba jeszcze się nie rozkręcili bo jak na razie jakoś mało akcji promocyjnych mają emotka

Nie było emotka

A co z Głównymi? 
To przecież aż 5 zestawów Kitchen Aid 
W regulaminie 14.02 + 7 dni.

Jest już zakładka w wynikach.
0 0

visserarthur

#7160733 Napisano: 23.02.2024 10:20:08
Nie ma jak być drugi raz w przeciągu dwóch miesięcy rezerwowym u Smolara… ale w sumie wcale nie „było tak blisko”, bo to laureat rezerwowy, a nie kolejny za podium. Zwiastuje to zapewne dużą nagrodę, więc czekam 😀.

MDL

#7160818 Napisano: 23.02.2024 15:31:34
loteryjny napisał(a):

simonapp napisał(a):

martunik3 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Były jakieś weryfikacje z Wielkopolskiego? Ogólnie to chyba jeszcze się nie rozkręcili bo jak na razie jakoś mało akcji promocyjnych mają emotka

Nie było emotka

A co z Głównymi? 
To przecież aż 5 zestawów Kitchen Aid 
W regulaminie 14.02 + 7 dni.

Jest już zakładka w wynikach.

0 0

MDL

#7160819 Napisano: 23.02.2024 15:32:43
A gdzie znajdę tą zakładkę wyniki ? emotka
0 0

adamo86

#7160820 Napisano: 23.02.2024 15:34:20
Bedegralwgre napisał(a):

A gdzie znajdę tą zakładkę wyniki ? emotka

https://www.wyniki.smolar.pl/
0 0

MDL

#7160821 Napisano: 23.02.2024 15:36:30
Bardzo dziękuję :) Myślałam, że jest to jakaś lista, dopiero zaczynam więc jak się nie poddam, po bezowocnych porządkach to muszę znaleźć sposób na paragony, bo nie wiem, gdzie jakie mam emotka
0 0

notta

#7160830 Napisano: 23.02.2024 16:10:57
simonapp napisał(a):

martunik3 napisał(a):

loteryjny napisał(a):

Były jakieś weryfikacje z Wielkopolskiego? Ogólnie to chyba jeszcze się nie rozkręcili bo jak na razie jakoś mało akcji promocyjnych mają emotka

Nie było emotka

A co z Głównymi? 
To przecież aż 5 zestawów Kitchen Aid 
W regulaminie 14.02 + 7 dni.

poleciały smsy właśnie

delfinka101

#7161231 Napisano: 26.02.2024 15:21:04
aja napisał(a):

Chciałam pochwalić Smolar za szybką i pozytywną weryfikację ,,Hortex w Netto ( wiadomość w  @ ) . Ja mam miłe doświadczenia, że zawsze jak zadzwonię z jakimś pytaniem, to mi to wyjaśnią i odbierają telefony.

Ja u nich nie wygrywam dużych nagród ale też mam takie odczucia. Tam zawsze ktoś odbierze, poradzi, sprawdzi, pomoże i naprawdę zawsze idzie się dogadać.

atyde25

#7161304 Napisano: 26.02.2024 19:39:00
Przestańcie bo to się robi nie posłodzisz nie  pojedziesz wątek.Jeden ma dobre doświadczenia z agencją inny nie.Nie są ani najgorsi ani najlepsi.

NowyAleStary

#7161364 Napisano: 27.02.2024 08:06:42
Mam może głupie pytanie - jak z oświadczeniami odbioru nagrody w Smolara(chodzi o kwestie gwarancji) - nie otrzymałam wraz z nagrodą a sprzęt się zepsuł. Czy ktoś ich prosił po czasie?
0 0

banka-manka

#7161365 Napisano: 27.02.2024 08:11:14
NowyAleStary napisał(a):

Mam może głupie pytanie - jak z oświadczeniami odbioru nagrody w Smolara(chodzi o kwestie gwarancji) - nie otrzymałam wraz z nagrodą a sprzęt się zepsuł. Czy ktoś ich prosił po czasie?

Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby Smolar nie dał protokołu odbioru nagrody. On jest zawsze pod etykietą, razem z pokwitowaniem odbioru, który bierze kurier. Czasem trzeba pilnować bo kurier sam rozrywa folię i wyciąga te dokumenty, czasem zostają i jak ktoś o nich nie wie, to wyrzuca razem z opakowaniem.
0 0

NowyAleStary

#7161366 Napisano: 27.02.2024 08:12:40
banka-manka napisał(a):

NowyAleStary napisał(a):

Mam może głupie pytanie - jak z oświadczeniami odbioru nagrody w Smolara(chodzi o kwestie gwarancji) - nie otrzymałam wraz z nagrodą a sprzęt się zepsuł. Czy ktoś ich prosił po czasie?

Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby Smolar nie dał protokołu odbioru nagrody. On jest zawsze pod etykietą, razem z pokwitowaniem odbioru, który bierze kurier. Czasem trzeba pilnować bo kurier sam rozrywa folię i wyciąga te dokumenty, czasem zostają i jak ktoś o nich nie wie, to wyrzuca razem z opakowaniem.

Dzięki za odpowiedź. Mogło tak być emotka  Raczej nie wygrywam u Smolara. No nic, skontaktuję się z nimi, a jak się nie uda to trudno - nauczka na przyszłość.

agakaz2

#7161368 Napisano: 27.02.2024 08:20:40
banka-manka napisał(a):

NowyAleStary napisał(a):

Mam może głupie pytanie - jak z oświadczeniami odbioru nagrody w Smolara(chodzi o kwestie gwarancji) - nie otrzymałam wraz z nagrodą a sprzęt się zepsuł. Czy ktoś ich prosił po czasie?

Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby Smolar nie dał protokołu odbioru nagrody. On jest zawsze pod etykietą, razem z pokwitowaniem odbioru, który bierze kurier. Czasem trzeba pilnować bo kurier sam rozrywa folię i wyciąga te dokumenty, czasem zostają i jak ktoś o nich nie wie, to wyrzuca razem z opakowaniem.



przy wygranym namiocie w tamtym roku z tymbark po prostu, nie bylo protokołu.  napisałam maila i dostałam info na meila nie pamiętam już czy był to protokół czy pismo

banka-manka

#7161372 Napisano: 27.02.2024 08:44:21
NowyAleStary napisał(a):

banka-manka napisał(a):

NowyAleStary napisał(a):

Mam może głupie pytanie - jak z oświadczeniami odbioru nagrody w Smolara(chodzi o kwestie gwarancji) - nie otrzymałam wraz z nagrodą a sprzęt się zepsuł. Czy ktoś ich prosił po czasie?

Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby Smolar nie dał protokołu odbioru nagrody. On jest zawsze pod etykietą, razem z pokwitowaniem odbioru, który bierze kurier. Czasem trzeba pilnować bo kurier sam rozrywa folię i wyciąga te dokumenty, czasem zostają i jak ktoś o nich nie wie, to wyrzuca razem z opakowaniem.

Dzięki za odpowiedź. Mogło tak być emotka  Raczej nie wygrywam u Smolara. No nic, skontaktuję się z nimi, a jak się nie uda to trudno - nauczka na przyszłość.

Napisz, pewnie. Może nie będzie dla nich problemu wydrukować i wysłać emotka  Trzymam kciuki.
0 0

NowyAleStary

#7161373 Napisano: 27.02.2024 08:45:11
banka-manka napisał(a):

NowyAleStary napisał(a):

banka-manka napisał(a):

NowyAleStary napisał(a):

Mam może głupie pytanie - jak z oświadczeniami odbioru nagrody w Smolara(chodzi o kwestie gwarancji) - nie otrzymałam wraz z nagrodą a sprzęt się zepsuł. Czy ktoś ich prosił po czasie?

Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby Smolar nie dał protokołu odbioru nagrody. On jest zawsze pod etykietą, razem z pokwitowaniem odbioru, który bierze kurier. Czasem trzeba pilnować bo kurier sam rozrywa folię i wyciąga te dokumenty, czasem zostają i jak ktoś o nich nie wie, to wyrzuca razem z opakowaniem.

Dzięki za odpowiedź. Mogło tak być emotka  Raczej nie wygrywam u Smolara. No nic, skontaktuję się z nimi, a jak się nie uda to trudno - nauczka na przyszłość.

Napisz, pewnie. Może nie będzie dla nich problemu wydrukować i wysłać emotka  Trzymam kciuki.

Tak zrobię emotka  dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

aja

#7161400 Napisano: 27.02.2024 11:31:48
NowyAleStary napisał(a):

banka-manka napisał(a):

NowyAleStary napisał(a):

banka-manka napisał(a):

NowyAleStary napisał(a):

Mam może głupie pytanie - jak z oświadczeniami odbioru nagrody w Smolara(chodzi o kwestie gwarancji) - nie otrzymałam wraz z nagrodą a sprzęt się zepsuł. Czy ktoś ich prosił po czasie?

Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby Smolar nie dał protokołu odbioru nagrody. On jest zawsze pod etykietą, razem z pokwitowaniem odbioru, który bierze kurier. Czasem trzeba pilnować bo kurier sam rozrywa folię i wyciąga te dokumenty, czasem zostają i jak ktoś o nich nie wie, to wyrzuca razem z opakowaniem.

Dzięki za odpowiedź. Mogło tak być emotka  Raczej nie wygrywam u Smolara. No nic, skontaktuję się z nimi, a jak się nie uda to trudno - nauczka na przyszłość.

Napisz, pewnie. Może nie będzie dla nich problemu wydrukować i wysłać emotka  Trzymam kciuki.

Tak zrobię emotka  dziękuję za wszystkie odpowiedzi!

Nie wiem jak Smolar, ale inna agencja mi wyjaśniła, że jak coś..., to do nich dzwonić i oni pomogą rozwiązać problem. Odbiór nagrody nie jest paragonem do reklamacji, a oni mają wszystko na fakturach zbiorczych, więc raczej tel. do Smolar . Miałam info, że sprzęt ma 2 lata gwarancji, wtedy o który się pytałam, gdyby się popsuł , jednak tu pytanie, bo wydaje mi się że nie od daty odbioru nagrody, tylko jak mają na fakturze.
0 0