Smolar

agnesita

#7368781 Napisano: dzisiaj o 11:30:18
vixen napisał(a):

olunka napisał(a):

Co wysyła Smolar? Mam paczkę w przygotowaniu

Chyba Monopoly z Biedronki

Raczej tak bo mam już 3 w przygotowaniu a czekam na 4
0 0