Smolar

baxter

#7368169 Napisano: 24.06.2026 20:25:35
osiek16 napisał(a):

hejka emotka  pozytywne weryfikacje GRYCAN wysyłane byly tylko raz?

Wygląda na to, że tak - 15.06.
0 0

bocin

#7368247 Napisano: 24.06.2026 23:31:46
Siemanko, powiedzcie mi proszę, bo idzie do mnie przesyłka od Smolara i jest info, że są dokumenty zwrotne. Co tam konkretnie jest w tych dokumentach i czy może taką przesyłkę odebrać domownik?
0 0

baxter

#7368254 Napisano: dzisiaj o 00:17:50
bocin napisał(a):

Siemanko, powiedzcie mi proszę, bo idzie do mnie przesyłka od Smolara i jest info, że są dokumenty zwrotne. Co tam konkretnie jest w tych dokumentach i czy może taką przesyłkę odebrać domownik?

Ten dokument to potwierdzenie odbioru nagrody - wpisuje się dane laureata czyli, imię,nazwisko, adres,data,podpis w tej chwili jestem w domu ale jak pracowałam to u mnie zawsze odbierał domownik i wypełniał w moim imieniu dokumenty,czasami dochodziło kilka nagród równoczesnie  to kurier podawał mi, które dane do której przesyłki. Ale sporo zależy od kuriera,kiedyś przepadła nagroda w rodzinie bo osoba odbierająca podpisała nazwiskiem z męża a nie panieńskim na które była przesyłka a kurier podał tylko imię. U niektórych to kurier wypełnia te papiery.
0 0

visserarthur

#7368257 Napisano: dzisiaj o 00:27:40
baxter napisał(a):

bocin napisał(a):

Siemanko, powiedzcie mi proszę, bo idzie do mnie przesyłka od Smolara i jest info, że są dokumenty zwrotne. Co tam konkretnie jest w tych dokumentach i czy może taką przesyłkę odebrać domownik?

Ten dokument to potwierdzenie odbioru nagrody - wpisuje się dane laureata czyli, imię,nazwisko, adres,data,podpis w tej chwili jestem w domu ale jak pracowałam to u mnie zawsze odbierał domownik i wypełniał w moim imieniu dokumenty,czasami dochodziło kilka nagród równoczesnie  to kurier podawał mi, które dane do której przesyłki. Ale sporo zależy od kuriera,kiedyś przepadła nagroda w rodzinie bo osoba odbierająca podpisała nazwiskiem z męża a nie panieńskim na które była przesyłka a kurier podał tylko imię. U niektórych to kurier wypełnia te papiery.

Jak mogła Ci przepaść nagroda? Skoro nagroda była już u Ciebie, a protokół z podpisem poszedł do Smolara, to kazali Ci nagrodę odesłać…?
1 bocin 0

baxter

#7368259 Napisano: dzisiaj o 00:37:21
visserarthur napisał(a):

baxter napisał(a):

bocin napisał(a):

Siemanko, powiedzcie mi proszę, bo idzie do mnie przesyłka od Smolara i jest info, że są dokumenty zwrotne. Co tam konkretnie jest w tych dokumentach i czy może taką przesyłkę odebrać domownik?

Ten dokument to potwierdzenie odbioru nagrody - wpisuje się dane laureata czyli, imię,nazwisko, adres,data,podpis w tej chwili jestem w domu ale jak pracowałam to u mnie zawsze odbierał domownik i wypełniał w moim imieniu dokumenty,czasami dochodziło kilka nagród równoczesnie  to kurier podawał mi, które dane do której przesyłki. Ale sporo zależy od kuriera,kiedyś przepadła nagroda w rodzinie bo osoba odbierająca podpisała nazwiskiem z męża a nie panieńskim na które była przesyłka a kurier podał tylko imię. U niektórych to kurier wypełnia te papiery.

Jak mogła Ci przepaść nagroda? Skoro nagroda była już u Ciebie, a protokół z podpisem poszedł do Smolara, to kazali Ci nagrodę odesłać…?

Kurier nie wydał nagrody, odbierała bratowa jedną nagrode na siebie a druga była na szwagierkę i podpisała jej nazwiskiem z męża a wygrana była na nazwisko panieńskie a kurier podał jej tylko żę jedna przesyłka dla pani Ani a druga dla Oli.I jak podpisała to powiedział, że to nie ta osoba. Bratowa akurat jest niekonkursowa a ponadto wstydliwa i nie wdała się w dyskusję z kurierem.
0 0

nanajka81

#7368271 Napisano: dzisiaj o 06:57:44
baxter napisał(a):

visserarthur napisał(a):

baxter napisał(a):

bocin napisał(a):

Siemanko, powiedzcie mi proszę, bo idzie do mnie przesyłka od Smolara i jest info, że są dokumenty zwrotne. Co tam konkretnie jest w tych dokumentach i czy może taką przesyłkę odebrać domownik?

Ten dokument to potwierdzenie odbioru nagrody - wpisuje się dane laureata czyli, imię,nazwisko, adres,data,podpis w tej chwili jestem w domu ale jak pracowałam to u mnie zawsze odbierał domownik i wypełniał w moim imieniu dokumenty,czasami dochodziło kilka nagród równoczesnie  to kurier podawał mi, które dane do której przesyłki. Ale sporo zależy od kuriera,kiedyś przepadła nagroda w rodzinie bo osoba odbierająca podpisała nazwiskiem z męża a nie panieńskim na które była przesyłka a kurier podał tylko imię. U niektórych to kurier wypełnia te papiery.

Jak mogła Ci przepaść nagroda? Skoro nagroda była już u Ciebie, a protokół z podpisem poszedł do Smolara, to kazali Ci nagrodę odesłać…?

Kurier nie wydał nagrody, odbierała bratowa jedną nagrode na siebie a druga była na szwagierkę i podpisała jej nazwiskiem z męża a wygrana była na nazwisko panieńskie a kurier podał jej tylko żę jedna przesyłka dla pani Ani a druga dla Oli.I jak podpisała to powiedział, że to nie ta osoba. Bratowa akurat jest niekonkursowa a ponadto wstydliwa i nie wdała się w dyskusję z kurierem.

Nawet jakby się wdała w dyskusje to by nic z tego nie wyszło i nagroda by wróciła. Pozostaje pisać do Smolara z wyjaśnieniem sytuacji, pewnie wyślą ponownie. Miałam taką sytuacje tyle że nie ze Smolarem ale podpisał mi się szwagier i kurier nagrodę zabrał. Ale napisałam do organizatora że szwagier nie kumaty i wysłali ponownie.
0 0