Smolar

magda668-93

#7367118 Napisano: dzisiaj o 11:37:48
picola1 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Czy ktoś ma dziś grille z Kasztelana Dino w dostawie?

Nie mam info (ani w apce, ani na mailu) o dostawie grilla i zaczynam się niepokoić.

U mnie tylko bon w doręczeniu, grilla brak emotka
0 0

Biala17

#7367127 Napisano: dzisiaj o 11:46:21
magda668-93 napisał(a):

picola1 napisał(a):

atlantydek napisał(a):

Czy ktoś ma dziś grille z Kasztelana Dino w dostawie?

Nie mam info (ani w apce, ani na mailu) o dostawie grilla i zaczynam się niepokoić.

U mnie tylko bon w doręczeniu, grilla brak emotka


U mnie grill w przygotowaniu do nadania. W piątek jedynie mail, że wysyłają i przesyłka waży 40kg🙃
0 0

doode

#7367129 Napisano: dzisiaj o 11:48:12
donia7 napisał(a):

Czy wszyscy mają info o wysyłce grilla z kasztelana?
Edit: Widzę, że to z Dino. Ja czekam na Biedrę...

Ja też czekam, ale mają czas do 06.07
Ja nawet nie mam maila z pozytywną weryfikacją (osw+paragon wysłane pocztą)  emotka
0 0

Yolobolo

#7367130 Napisano: dzisiaj o 11:50:01
doode napisał(a):

donia7 napisał(a):

Czy wszyscy mają info o wysyłce grilla z kasztelana?
Edit: Widzę, że to z Dino. Ja czekam na Biedrę...

Ja też czekam, ale mają czas do 06.07
Ja nawet nie mam maila z pozytywną weryfikacją (osw+paragon wysłane pocztą)  emotka

Smolar nie wysyła informacji o weryfikacji w przypadku gdy wysyłasz do nich oświadczenia czy paragon pocztą

doode

#7367133 Napisano: dzisiaj o 11:55:00
Yolobolo napisał(a):

doode napisał(a):

donia7 napisał(a):

Czy wszyscy mają info o wysyłce grilla z kasztelana?
Edit: Widzę, że to z Dino. Ja czekam na Biedrę...

Ja też czekam, ale mają czas do 06.07
Ja nawet nie mam maila z pozytywną weryfikacją (osw+paragon wysłane pocztą)  emotka

Smolar nie wysyła informacji o weryfikacji w przypadku gdy wysyłasz do nich oświadczenia czy paragon pocztą

uffff ze stresu milionowy raz sprawdziłem poprawność paragonu i oswiadczenia, oraz napisałem do nich maila przed chwilą z zapytaniem kiedy wysyłają nagrodę... emotka
0 0