Reklama na e-Konkursy.info

SZUKAM....

adamo86

#7122910 Napisano: 11.09.2023 21:16:53
isiulka napisał(a):

Szukam informacji gdzie są dostępne te wszystkie wyniki konkursów, o których mowa w topie „wyniki” typu tołpa i muller?

Tołpa chyba tu -> https://www.wyniki.smolar.pl/
a Muller? Nie ma od razu po wygranej info?

EDIT: czasem ktoś pisząc komentarz do konkursu zaznaczy, że to komentarz z wynikami. I wtedy taki komentarz pojawia się w topie z wynikami
0 0

isiulka

#7122912 Napisano: 11.09.2023 21:20:28
adamo86 napisał(a):

isiulka napisał(a):

Szukam informacji gdzie są dostępne te wszystkie wyniki konkursów, o których mowa w topie „wyniki” typu tołpa i muller?

Tołpa chyba tu -> https://www.wyniki.smolar.pl/
a Muller? Nie ma od razu po wygranej info?

EDIT: czasem ktoś pisząc komentarz do konkursu zaznaczy, że to komentarz z wynikami. I wtedy taki komentarz pojawia się w topie z wynikami

Bardzo dziękuje za odpowiedź
0 0

emi

#7122922 Napisano: 11.09.2023 22:01:45
W jakich sklepach jest Rodowita New Gen?
0 0

mampytanie

#7123159 Napisano: 12.09.2023 20:33:41
Szukam kodu somersby, może ktoś ma jedną sztukę na zbyciu za darmo? Chciałabym spróbować wypełnić ten quiz (uwielbiam quizy emotka ) Dziękuję, już otrzymałam! emotka
1 maverick 0

agaluna

#7123362 Napisano: 13.09.2023 15:34:16
Czy ktoś z Was zgłaszał kiedyś kradzież vouchera internetowego na policję i udało się cokolwiek odzyskać? Okazało się, że ktoś użył wygranego przeze mnie vouchera wyjątkowy prezent u Smolara (czas reklamacji minął w maju). Smolar odsyła mnie do sklepu, a sklep na policję. emotka   Jestem wkurzona, bo miał to być prezent na urodziny, a tu takie coś emotka
0 0

jarekaska

#7123385 Napisano: 13.09.2023 16:09:27
Czy na naszej stronce jest możliwość skasowania pomyłkowo wysłanej wiadomości prywatnej?
0 0

samuraj

#7123389 Napisano: 13.09.2023 16:25:07
jarekaska napisał(a):

Czy na naszej stronce jest możliwość skasowania pomyłkowo wysłanej wiadomości prywatnej?

Nie
1 jarekaska 0

visserarthur

#7123487 Napisano: 13.09.2023 23:23:01
agaluna napisał(a):

Czy ktoś z Was zgłaszał kiedyś kradzież vouchera internetowego na policję i udało się cokolwiek odzyskać? Okazało się, że ktoś użył wygranego przeze mnie vouchera wyjątkowy prezent u Smolara (czas reklamacji minął w maju). Smolar odsyła mnie do sklepu, a sklep na policję. emotka   Jestem wkurzona, bo miał to być prezent na urodziny, a tu takie coś emotka

Wyjątkowy prezent „nie może” zweryfikować, kiedy został zużyty voucher? Wtedy byłoby wiadomo chociaż, czy użyty, jak Ty byłaś w jego posiadaniu, czy Smolar. A może Smolar się pomylił i wysłał do dwóch osób ten sam i są w posiadaniu takiego, którego nikomu nie wysłali…

lasiglasty

#7123488 Napisano: 13.09.2023 23:45:01
agaluna napisał(a):

Czy ktoś z Was zgłaszał kiedyś kradzież vouchera internetowego na policję i udało się cokolwiek odzyskać? Okazało się, że ktoś użył wygranego przeze mnie vouchera wyjątkowy prezent u Smolara (czas reklamacji minął w maju). Smolar odsyła mnie do sklepu, a sklep na policję. emotka   Jestem wkurzona, bo miał to być prezent na urodziny, a tu takie coś emotka

A masz jakiś trop kto mógł go użyć i w jaki sposób wszedł w jego posiadanie? Ktoś musiałby włamać ci się na pocztę lub na komputer, bo sama raczej chyba nikomu nie pokazałaś kodu? Może to bardziej błąd techniczny niż kradzież. Jak kwota mała i brak dowodów, to policja raczej umorzy. Bo raczej ot tak Wyjątkowy Prezent im danych nie udostępni. Ale próbować można.
0 0

agaluna

#7123519 Napisano: 14.09.2023 09:20:38
visserarthur napisał(a):

agaluna napisał(a):

Czy ktoś z Was zgłaszał kiedyś kradzież vouchera internetowego na policję i udało się cokolwiek odzyskać? Okazało się, że ktoś użył wygranego przeze mnie vouchera wyjątkowy prezent u Smolara (czas reklamacji minął w maju). Smolar odsyła mnie do sklepu, a sklep na policję. emotka   Jestem wkurzona, bo miał to być prezent na urodziny, a tu takie coś emotka

Wyjątkowy prezent „nie może” zweryfikować, kiedy został zużyty voucher? Wtedy byłoby wiadomo chociaż, czy użyty, jak Ty byłaś w jego posiadaniu, czy Smolar. A może Smolar się pomylił i wysłał do dwóch osób ten sam i są w posiadaniu takiego, którego nikomu nie wysłali…

Smolar twierdzi, że każdemu wysłali unikalny voucher, ale trochę to dla mnie dziwne, bo dostałam odpowiedź przez telefon z ciągu minuty, więc nie wiem jakim cudem tak szybko to sprawdzili. Wyjątkowy prezent z kolei napisał, że kod został użyty jakoś 2 tygodnie po tym jak Smolar go wysłał. Podali na co został wymieniony i że moje dane się nie zgadzają z danymi osoby, która go wykorzystała. Wątpię, że ktoś mi się włamał na pocztę, bo mam powiadomienia wszystkich logowań z różnych urządzeń. Jeszcze chyba będę próbować do nich dzwonić, bo szczerze mówiąc nie wierzę, że policja cokolwiek z tą sprawą zrobi.
0 0

banka-manka

#7123525 Napisano: 14.09.2023 09:42:33
Wczoraj na stronie FB Hochland pojawił się post z wynikami konkursu z 1 etapu. Dziś nie mogę go znaleźć na ich stronie.
Czy ktoś też wczoraj go widział, a dziś już nie?
0 0

magdalena-chili

#7123526 Napisano: 14.09.2023 09:42:46
agaluna napisał(a):

visserarthur napisał(a):

agaluna napisał(a):

Czy ktoś z Was zgłaszał kiedyś kradzież vouchera internetowego na policję i udało się cokolwiek odzyskać? Okazało się, że ktoś użył wygranego przeze mnie vouchera wyjątkowy prezent u Smolara (czas reklamacji minął w maju). Smolar odsyła mnie do sklepu, a sklep na policję. emotka   Jestem wkurzona, bo miał to być prezent na urodziny, a tu takie coś emotka

Wyjątkowy prezent „nie może” zweryfikować, kiedy został zużyty voucher? Wtedy byłoby wiadomo chociaż, czy użyty, jak Ty byłaś w jego posiadaniu, czy Smolar. A może Smolar się pomylił i wysłał do dwóch osób ten sam i są w posiadaniu takiego, którego nikomu nie wysłali…

Smolar twierdzi, że każdemu wysłali unikalny voucher, ale trochę to dla mnie dziwne, bo dostałam odpowiedź przez telefon z ciągu minuty, więc nie wiem jakim cudem tak szybko to sprawdzili. Wyjątkowy prezent z kolei napisał, że kod został użyty jakoś 2 tygodnie po tym jak Smolar go wysłał. Podali na co został wymieniony i że moje dane się nie zgadzają z danymi osoby, która go wykorzystała. Wątpię, że ktoś mi się włamał na pocztę, bo mam powiadomienia wszystkich logowań z różnych urządzeń. Jeszcze chyba będę próbować do nich dzwonić, bo szczerze mówiąc nie wierzę, że policja cokolwiek z tą sprawą zrobi.

przede wszystkim nie dzwoniłabym - tylko wszystko na maila ze Smolarem, wygląda jakby nie chciało im się sprawdzić.  Opisałabym szczegółowo Smolarom Twoje ustalenia - i poprosiła o pilną informację, bo pójdę z ich odpowiedzią na temat sprawy na policję. Myślę że to powinno ich nieco zmobilizować do przyjrzenia się sprawie
1 agaluna 0

assal

#7123529 Napisano: 14.09.2023 09:55:30
Agaluna: Smolar, jak wszyscy, czasem się myli. Mogło być tak, że posłali komuś znów (czyli tak bywało) dwa maile, a ktoś nie napisał o błędzie i oba sobie wykorzystał. Mogli ten sam voucher wysłać do dwóch osób, co też się już zdarzało emotka  
W innej agencji sprawa z wykorzystanymi voucherami się wyjaśniła dopiero jak szczegółowo przeanalizowali pliki. Dostali z firmy, w której je kupowali, kilka powielonych numerów pod innymi nazwami plików  emotka
Na policję z tym iść?
Jeśli kradzież, to ktoś ukradł Tobie. Czyli, znając realia i parę życiowych spraw, zaczną sugerować, że ktoś ze znajomych/bliskich to był, bo jak inaczej? Albo że sama kod dałaś komuś i chcesz coś teraz wyłudzić. Szybko sama możesz poczuć się jak oszust emotka
Co teraz?
Gdybyś znała dane osoby, która kod wykorzystała, może by sprawa wyjaśniła się raz dwa. Niestety, ochrona danych osobowych. 
Pozostaje Smolar. Oni mogliby napisać do tamtych z prośbą o imię i kawałek nazwiska/maila, a już byłoby łatwiej im sprawdzić, czy kogoś takiego mają w bazie laureatów. Chyba że ktoś komuś kod dał. Wtedy trzeba szukać po numerze kodu/nazwie pliku, czy mógł być wysłany dwa razy.
Niestety, może być tak, że po okresie reklamacji nie mają już zapisu wszystkiego.
0 0

baxter

#7123594 Napisano: 14.09.2023 12:42:36
Szukam kodów znizkowych do Ikei, jest cos obecnie?
0 0

asper01

#7123599 Napisano: 14.09.2023 12:51:00
Szukam osób, które lecą ze mną i Stanleyem do Barcelony emotka
0 0

agaluna

#7123610 Napisano: 14.09.2023 13:17:29
Dzięki wszystkim za rady emotka  Spróbuję jeszcze wyjaśnić to mailowo ze Smolarem, może faktycznie zachce im się to dokładniej sprawdzić.
0 0

zubi

#7123623 Napisano: 14.09.2023 13:44:19
Możecie wysłać zgłoszenie na konkurs Konkurs "Wyborowa" etapy, 18+?
0 1 kaka72

nique

#7123624 Napisano: 14.09.2023 13:45:54
banka-manka napisał(a):

Wczoraj na stronie FB Hochland pojawił się post z wynikami konkursu z 1 etapu. Dziś nie mogę go znaleźć na ich stronie.
Czy ktoś też wczoraj go widział, a dziś już nie?

https://www.faceb...ZVR1fNvUovQsdb2jxjKl

dany-duszek

#7123625 Napisano: 14.09.2023 13:50:05
baxter napisał(a):

Szukam kodów znizkowych do Ikei, jest cos obecnie?

jest tylko opcja ze zjesz sobie za 40zł w restauracji Ikea i tyle otrzymasz zniżki do wykorzystania na zakup mebli lub akcesoriów za minimum 200 zł w sklepie IKEA https://www.ikea....i-ikea-za-min-40.pdf
1 baxter 0

tadziowa

#7123720 Napisano: 14.09.2023 19:07:56
Z jakiego numeru dzwoniło Świadome śniadanie z Nestle Biedronka?
0 0