Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

bajm

#6539485 Napisano: 17.10.2018 19:45:23
as32572 napisał(a):

Dla mnie byłoby super gdyby promocje z wątku co można dostać gratis były wyświetlane tak jak konkursy i można byłoby je wtedy bezproblemu wyszukać.

Popieram! Też mi tego brakuje
1 calliope 0

pioge7

#6539989 Napisano: 18.10.2018 20:52:19
pionas czy tak ma być czy to jakiś błąd ? jak mam aplikacje i np
wyłączam ją na forum... później włączam znowu aplikacje A ona się włącza na jednej z ostatnich wiadomości priv. I tak za każdym razem. czy tak jest czy to błąd?
0 0

pionas

#6540051 Napisano: 19.10.2018 07:01:50
pioge7 napisał(a):

pionas czy tak ma być czy to jakiś błąd ? jak mam aplikacje i np
wyłączam ją na forum... później włączam znowu aplikacje A ona się włącza na jednej z ostatnich wiadomości priv. I tak za każdym razem. czy tak jest czy to błąd?

na forum tzn?:
  • w zakładce "na forum" ekranu głównego
  • rozwijasz menu i klikasz "Forum"
  • rozwijasz menu i klikasz "Forum" i wybierasz kategorię?
  • rozwijasz menu i klikasz "Forum" i wybierasz kategorię a z niej konkretny wątek?
uruchamiasz aplikację poprzez kliknięcie w ikonę aplikacji czy na pasku powiadomień?
0 0

pioge7

#6540052 Napisano: 19.10.2018 07:14:44
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas czy tak ma być czy to jakiś błąd ? jak mam aplikacje i np
wyłączam ją na forum... później włączam znowu aplikacje A ona się włącza na jednej z ostatnich wiadomości priv. I tak za każdym razem. czy tak jest czy to błąd?

na forum tzn?:
  • w zakładce "na forum" ekranu głównego
  • rozwijasz menu i klikasz "Forum"
  • rozwijasz menu i klikasz "Forum" i wybierasz kategorię?
  • rozwijasz menu i klikasz "Forum" i wybierasz kategorię a z niej konkretny wątek?
uruchamiasz aplikację poprzez kliknięcie w ikonę aplikacji czy na pasku powiadomień?

różnie. raz tak raz tak. Ale przeważnie w forum wchodzę klikając z ekranu głównego. I choćbym na jakim wątku był tak się dzieje. A co do klikania to klikam w ikonkę aplikacji na pulpicie telefonu. rzadko wchodzę klikając w powiadomienia.
0 0

pionas

#6540054 Napisano: 19.10.2018 07:38:29
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas czy tak ma być czy to jakiś błąd ? jak mam aplikacje i np
wyłączam ją na forum... później włączam znowu aplikacje A ona się włącza na jednej z ostatnich wiadomości priv. I tak za każdym razem. czy tak jest czy to błąd?

na forum tzn?:
  • w zakładce "na forum" ekranu głównego
  • rozwijasz menu i klikasz "Forum"
  • rozwijasz menu i klikasz "Forum" i wybierasz kategorię?
  • rozwijasz menu i klikasz "Forum" i wybierasz kategorię a z niej konkretny wątek?
uruchamiasz aplikację poprzez kliknięcie w ikonę aplikacji czy na pasku powiadomień?

różnie. raz tak raz tak. Ale przeważnie w forum wchodzę klikając z ekranu głównego. I choćbym na jakim wątku był tak się dzieje. A co do klikania to klikam w ikonkę aplikacji na pulpicie telefonu. rzadko wchodzę klikając w powiadomienia.


nie mam pojęcia czemu tak sie dzieje...
a w międzyczasie pojawia sie jakieś powiadomienie na pasku?
0 0

pioge7

#6540082 Napisano: 19.10.2018 09:40:52
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas czy tak ma być czy to jakiś błąd ? jak mam aplikacje i np
wyłączam ją na forum... później włączam znowu aplikacje A ona się włącza na jednej z ostatnich wiadomości priv. I tak za każdym razem. czy tak jest czy to błąd?

na forum tzn?:
  • w zakładce "na forum" ekranu głównego
  • rozwijasz menu i klikasz "Forum"
  • rozwijasz menu i klikasz "Forum" i wybierasz kategorię?
  • rozwijasz menu i klikasz "Forum" i wybierasz kategorię a z niej konkretny wątek?
uruchamiasz aplikację poprzez kliknięcie w ikonę aplikacji czy na pasku powiadomień?

różnie. raz tak raz tak. Ale przeważnie w forum wchodzę klikając z ekranu głównego. I choćbym na jakim wątku był tak się dzieje. A co do klikania to klikam w ikonkę aplikacji na pulpicie telefonu. rzadko wchodzę klikając w powiadomienia.


nie mam pojęcia czemu tak sie dzieje...
a w międzyczasie pojawia sie jakieś powiadomienie na pasku?

Raczej nie... nie dostaję dużo info na priv wiec raczej nie. 
Teaz też sprawdziłem, pisze z iPada, wcześniej pisałem z telefonu i zamknąłem aplikację na forum w tymże dziale. Teraz włączyłem aplikację i mam znowu otwarte na priv. 
Może to jakiś u mnie błąd emotka nie przejmuj się tak tylko zapytałem. Tak mam od dłuższego czasu więc się przyzwyczaiłem, ale zapytać nigdy nie zaszkodzi emotka  nie zaprzątaj sobie tym głowy emotka  dziękuje za chęci emotka   
0 0

bluegirl

#6542997 Napisano: 30.10.2018 13:30:47
Wszyscy cenimy sobie chyba swój czas.
Chętnie też widziałabym wskazanie, by w wątku "Wygrane na sprzedaż/wymianę" w przypadku sprzedaży, była podawana oczekiwana cena, do negocjacji, lub nie.

Część osób zamieszcza taką informację, wiadomo więc, czy wbijać na priv, negocjować, brać, czy też nie. Łatwiej też chyba wtedy znaleźć nabywcę, oczywiście gdy cena faktycznie okazyjna, a nie porównywalna, lub taka sama jak sklepowa.

Miło by było, oszczędzając czas zainteresowanych kupnem, jak i samych sprzedających, by weszło w krew i nawyk, podawanie orientacyjnej ceny.

Sama niejednokrotnie coś kupiłam, ale bywało i tak, że szukając prezentu dla bliskich, szukałam wśród ofert  tutaj, by pomóc komuś coś spieniężyć, a i samej zyskać coś w dobrej cenie, pisałam wiadomości, a tu ceny jak w sklepie, jeśli załapie się na jakąś promocję, to i taniej mogę kupić bez czekania na wysyłkę, od razu z półki.
2 pioge7, brucee 0

zdolnabestia

#6543999 Napisano: 04.11.2018 10:38:36
Czy można zrobić tak, żeby po kliknięciu w tag (np. książka, szortal), lista konkursów pojawiała się w kolejności od najświeższych? Teraz pokazują się te najstarsze jako pierwsze.
0 0

pioge7

#6544317 Napisano: 05.11.2018 15:10:58
pionas mam pytanie, czy jest taka możliwość aby dodać jakieś pole na notatki w profilach widoczne tylko dla osoby dodającej notatki emotka  
chcialbym np. Zapsiać sobie że np. Z tą osoba się wymieniłem czymś, czy kupiłem paragon od niej,  albo zapisać nawet imię, bo inni do mnie nie raz po imieniu, a ja nawet nie wiem z kim rozmawiam emotka  
jesli byłoby to możliwe, byłbym bardzo zadowlony emotka   
1 brucee 0

pioge7

#6544363 Napisano: 05.11.2018 16:55:10
cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas mam pytanie, czy jest taka możliwość aby dodać jakieś pole na notatki w profilach widoczne tylko dla osoby dodającej notatki emotka  
chcialbym np. Zapsiać sobie że np. Z tą osoba się wymieniłem czymś, czy kupiłem paragon od niej,  albo zapisać nawet imię, bo inni do mnie nie raz po imieniu, a ja nawet nie wiem z kim rozmawiam emotka  
jesli byłoby to możliwe, byłbym bardzo zadowlony emotka    

Przecież jest taka funkcjonalność od dawna emotka

Tak, wiem o niej, ale to są notatki ogólne, ja proponuję notatki w profilach innych osob, żeby można sobie było zapisać np. Po co się kiedyś kontaktowaliśmy z daną osobą, czy to była np. Wymiana, zakup czegoś, albo po prostu wpisać sobie imię tej osoby. I żeby one były tylko widoczne dla nas. I jak sobie wejdę w profil tej osoby to mam napisane np. Że bruce to Karolina i mogę do niej napsiać po imieniu, bo nieraz z kimś piszę po 2-3 latach ktoś zmienił nick profilowy i potem nie wiem kto to taki emotka  a tak to by były takie informacje 
1 brucee 0

iszhara

#6544678 Napisano: 06.11.2018 16:12:33
Przy wybieraniu rodzaju nagród przy zgłaszaniu konkursu ciągle brakuje mi ikonki auta  emotka Chętnie połączyłabym kategorię płyty + filmy aby pojawiło się autko. emotka
0 0

pionas

#6544770 Napisano: 06.11.2018 19:41:42
pioge7 napisał(a):

cb656 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas mam pytanie, czy jest taka możliwość aby dodać jakieś pole na notatki w profilach widoczne tylko dla osoby dodającej notatki emotka  
chcialbym np. Zapsiać sobie że np. Z tą osoba się wymieniłem czymś, czy kupiłem paragon od niej,  albo zapisać nawet imię, bo inni do mnie nie raz po imieniu, a ja nawet nie wiem z kim rozmawiam emotka  
jesli byłoby to możliwe, byłbym bardzo zadowlony emotka    

Przecież jest taka funkcjonalność od dawna emotka

Tak, wiem o niej, ale to są notatki ogólne, ja proponuję notatki w profilach innych osob, żeby można sobie było zapisać np. Po co się kiedyś kontaktowaliśmy z daną osobą, czy to była np. Wymiana, zakup czegoś, albo po prostu wpisać sobie imię tej osoby. I żeby one były tylko widoczne dla nas. I jak sobie wejdę w profil tej osoby to mam napisane np. Że bruce to Karolina i mogę do niej napsiać po imieniu, bo nieraz z kimś piszę po 2-3 latach ktoś zmienił nick profilowy i potem nie wiem kto to taki emotka  a tak to by były takie informacje 

Nie będzie takiej zmiany, jest coś takiego jak prywatność pól i można sobie ustawić dla kogo co ma być widoczne i tak można podać swoje imię i zaznaczyć mu widoczność "Moi znajomi"....

cb656 napisał(a):

iszhara napisał(a):

Przy wybieraniu rodzaju nagród przy zgłaszaniu konkursu ciągle brakuje mi ikonki auta  emotka Chętnie połączyłabym kategorię płyty + filmy aby pojawiło się autko. emotka

Dla (między innymi) aut i innych wartościowych nagród jest ikonka płomienia, że niby to takie HOT nagrody emotka Dodawanie tej ikonki to wyłącznie przywilej Administracji, nie żuczków.


Tak dokładnie, ikonka HOT oznacza konkursy z wartościowymi nagrodami (głownie moim zdaniem) - zazwyczaj jest to ikonka przy konkursach gdzie nagroda główna jest warta minimum 5000zł...
Można skorzystać z tagów -> https://www.e-kon...o/tagi/samochod.html
0 0

mampytanie

#6544774 Napisano: 06.11.2018 19:54:23
Czy  w konkursach promocyjnych nie można zrobić jakiegoś podziału na promocyjne sieciowe, promocyjne ogólnopolskie, według miast etc? Wkurzające jest to, że wchodzi się w promocyjne a tam np. 10 pod rząd z jakiejś / jakichś miejscowości, które są setki kilometrów dalej. 
Może jakiś podział, tak jak jest to w dziale konkursy social media (można sobie tam wybrać fb lub instagram etc.)
0 0

pioge7

#6544778 Napisano: 06.11.2018 20:11:59
pionas napisał(a):

Nie będzie takiej zmiany, jest coś takiego jak prywatność pól i można sobie ustawić dla kogo co ma być widoczne i tak można podać swoje imię i zaznaczyć mu widoczność "Moi znajomi"....

no szkoda...
dzięki za info
0 0

awi

#6545903 Napisano: 10.11.2018 13:44:17
Czy coś stoi na przeszkodzie, żeby powstał nowy dział w konkursach pod hasłem "Loterie"?

pioge7

#6552433 Napisano: 30.11.2018 21:38:07
pionas mam prośbę, mógłbyś w wolnej chwili sprawdzić czy z aplikacją jest wszystko ok. ?

Pytam, bo ni stąd ni zowąd aplikacja sama się włącza... Piszę sobie SMSA i włacza się aplikacja, sprawdzam sobie pogode i aplikacja się włącza, siedzę na fejsie, i reklama w aplikacji się włącza emotka
nie wiem czy usuwać ją czy coś jest z nią nie tak emotka będę zobowiązany emotka
0 0

ameryka

#6552434 Napisano: 30.11.2018 21:49:39
pioge7 napisał(a):

pionas mam prośbę, mógłbyś w wolnej chwili sprawdzić czy z aplikacją jest wszystko ok. ?

Pytam, bo ni stąd ni zowąd aplikacja sama się włącza... Piszę sobie SMSA i włacza się aplikacja, sprawdzam sobie pogode i aplikacja się włącza, siedzę na fejsie, i reklama w aplikacji się włącza emotka
nie wiem czy usuwać ją czy coś jest z nią nie tak emotka będę zobowiązany emotka

tak to prawda. Ja akurat fb nie używam, ale na Insta tak się dzieje. Nagle łącza mi apkę e-konkursy.
1 pioge7 0

pioge7

#6552435 Napisano: 30.11.2018 21:52:24
ameryka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas mam prośbę, mógłbyś w wolnej chwili sprawdzić czy z aplikacją jest wszystko ok. ?

Pytam, bo ni stąd ni zowąd aplikacja sama się włącza... Piszę sobie SMSA i włacza się aplikacja, sprawdzam sobie pogode i aplikacja się włącza, siedzę na fejsie, i reklama w aplikacji się włącza emotka
nie wiem czy usuwać ją czy coś jest z nią nie tak emotka będę zobowiązany emotka

tak to prawda. Ja akurat fb nie używam, ale na Insta tak się dzieje. Nagle łącza mi apkę e-konkursy.

o to dobrze że jedyny nie jestem bo już zacząłem podejrzewać że telefon szwankuje ;/
0 0

ameryka

#6552436 Napisano: 30.11.2018 21:54:58
to chyba specjalnie się włącza by przestać oglądać głupoty i zająć się konkursami emotka
1 pioge7 0

pionas

#6552488 Napisano: 01.12.2018 07:58:25
cb656 napisał(a):

pionas czy jest możliwe dodać jedno pole na tej stronie? (i podstronach, bo to jest związane z datami w kalendarzu) https://www.e-kon...kursy/dzisiaj-dodane
Obecnie jest pozycja w postaci samego tytułu konkursu, a marzy mi się, by za nazwą był jeszcze organizator w nawiasie. Może być nawet w innym kolorze, ale to już luksus emotka
Przykład:

już kiedyś wspominałem że stara wersja strony nie będzie już rozwijana...

ameryka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas mam prośbę, mógłbyś w wolnej chwili sprawdzić czy z aplikacją jest wszystko ok. ?

Pytam, bo ni stąd ni zowąd aplikacja sama się włącza... Piszę sobie SMSA i włacza się aplikacja, sprawdzam sobie pogode i aplikacja się włącza, siedzę na fejsie, i reklama w aplikacji się włącza emotka
nie wiem czy usuwać ją czy coś jest z nią nie tak emotka będę zobowiązany emotka

tak to prawda. Ja akurat fb nie używam, ale na Insta tak się dzieje. Nagle łącza mi apkę e-konkursy.

W wolnych chwilach próbuję odnaleźć problem, bo u mnie tego nie ma i nie wiem czy jest to spowodowane...
1 pioge7 0