Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

pioge7

#6552490 Napisano: 01.12.2018 08:00:13
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas czy jest możliwe dodać jedno pole na tej stronie? (i podstronach, bo to jest związane z datami w kalendarzu) https://www.e-kon...kursy/dzisiaj-dodane
Obecnie jest pozycja w postaci samego tytułu konkursu, a marzy mi się, by za nazwą był jeszcze organizator w nawiasie. Może być nawet w innym kolorze, ale to już luksus emotka
Przykład:

już kiedyś wspominałem że stara wersja strony nie będzie już rozwijana...

ameryka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas mam prośbę, mógłbyś w wolnej chwili sprawdzić czy z aplikacją jest wszystko ok. ?

Pytam, bo ni stąd ni zowąd aplikacja sama się włącza... Piszę sobie SMSA i włacza się aplikacja, sprawdzam sobie pogode i aplikacja się włącza, siedzę na fejsie, i reklama w aplikacji się włącza emotka
nie wiem czy usuwać ją czy coś jest z nią nie tak emotka będę zobowiązany emotka

tak to prawda. Ja akurat fb nie używam, ale na Insta tak się dzieje. Nagle łącza mi apkę e-konkursy.

W wolnych chwilach próbuję odnaleźć problem, bo u mnie tego nie ma i nie wiem czy jest to spowodowane...

nie wiem czy to coś pomoże, ale telefon to Samsung galaxy j5 czy jakoś tak.
0 0

alan84

#6552752 Napisano: 01.12.2018 23:55:49
ja sobie marzylbym;) aby wiadomosci byly u gory czyli pare linijek wyzej (aplikacja)
0 0

pionas

#6553046 Napisano: 03.12.2018 11:43:28
cb656 napisał(a):

pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

pionas czy jest możliwe dodać jedno pole na tej stronie? (i podstronach, bo to jest związane z datami w kalendarzu) https://www.e-kon...kursy/dzisiaj-dodane
Obecnie jest pozycja w postaci samego tytułu konkursu, a marzy mi się, by za nazwą był jeszcze organizator w nawiasie. Może być nawet w innym kolorze, ale to już luksus emotka
Przykład:

już kiedyś wspominałem że stara wersja strony nie będzie już rozwijana...

emotka Zasugerowałeś się zrzutem? O rety, no nie wierzę emotka
Na specjalne życzenie zrzut ekranu ze skórki o nazwie "NOWOCZESNA". Czytaj ideę, jaką zgłaszam, nie koncentruj się na obrazkach, bo to jak widać potrafi zmylić. emotka

Dobrze wiesz że w Twoim przypadku wszystko biorę dosłownie emotka

Z tym organizatorem to różnie bywa, bo raz jest nazwa firmy a raz jest domena główna i w sumie niewiele takie coś mówi:
0 0

pionas

#6553049 Napisano: 03.12.2018 11:46:37
alan84 napisał(a):

ja sobie marzylbym;) aby wiadomosci byly u gory czyli pare linijek wyzej (aplikacja)

wyżej się nie da, tzn. co najwyżej może być 1 pozycję - zamiana Mój profil z "Wiadomości"...
0 0

bezaczek7

#6553283 Napisano: 03.12.2018 23:25:44
Co się stało z wątkiem dyskusje o innych konkursach? Dla mnie wątek zamknięty (każe się zarejestrować, kiedy jestem zalogowana), powstał nowy o tej tematyce, coś się popsuło, został zamknięty bezpowrotnie, czy jeszcze coś innego? emotka
0 0

notta

#6553286 Napisano: 03.12.2018 23:42:17
bezaczek7 napisał(a):

Co się stało z wątkiem dyskusje o innych konkursach? Dla mnie wątek zamknięty (każe się zarejestrować, kiedy jestem zalogowana), powstał nowy o tej tematyce, coś się popsuło, został zamknięty bezpowrotnie, czy jeszcze coś innego? emotka

Też nie wiem o co chodzi  emotka
0 0

zdolnabestia

#6553340 Napisano: 04.12.2018 10:36:51
Nie wiem, o co chodzi, ale wątek był zablokowany. Odblokowałam.
1 notta 0

pionas

#6556389 Napisano: 13.12.2018 19:58:04
cb656 napisał(a):

pionas no ale weź się określ, jest to do zrobienia, czy nie? Ile można czekać na odpowiedź od 3 grudnia? Nawet urzędnicy tak się nie ślamazarzą...

pionas napisał(a):

Z tym organizatorem to różnie bywa, bo raz jest nazwa firmy a raz jest domena główna i w sumie niewiele takie coś mówi:

No ale właśnie z mojego punktu widzenia to BARDZO CENNA INFORMACJA!
Wiem na przykład, że jak organizuje portal udziewczyn.pl albo dlastudentow.pl to od razu mogę szarą kropkę walnąć, bo mnie to absolutnie nie interesuje!
Głównie z tego powodu ta prośba  emotka - by mieć wiedzę, że za ciekawym tytułem NIC atrakcyjnego (dla mnie) się nie kryje. Lata doświadczeń emotka
Jeśli to nie jest jakiś duży problem techniczny czy organizacyjny (a myślę, że nie, bo jest osobne pole na organizator i osobne na tytuł, wystarczy tylko stworzyć formułę dopisywania zawartości jednego pola za drugim emotka ...
Wiem, że to duże uproszczenie z mojej strony, ale patrzę na takiego dajmy na to Excela i widzę, że strona html z tytułami to nic innego, tylko właśnie  taka podobna struktura tabelki. emotka Czy jakoś tak emotka Laikowi to bym nawet podał przykład składni kodu, jaka moim zdaniem mogłaby się znaleźć w tym wierszu, bym uzyskał żądany efekt, ale przecież rozmawiam z informatykiem, więc co ja będę się wymądrzał i wychodził przed szereg. I tak się okaże, że robi się to inaczej emotka

Na chwilę obecną nie, nie wiem jak w przyszłości, ale na chwile obecną pracuję nad czymś innym, a to jest cos co wydaje mi sie ze nie jest priorytetem...
0 0

prosiaczek

#6559056 Napisano: 26.12.2018 10:19:11
hej emotka jak na telefonie klikam kalendarz i ustawiam "konkursy kończące się dzisiaj, to wyskakuje mi błąd i nic nie pokazuje.
Mam też problem z wyszukiwaniem konkursów przez Googla. wpisuję np "Auchan konkurs" w wyszukiwarce znajduje mi odnośnik do ekonkursy z tytułem konkursu który mnie interesuje, wchodzę i ...zawsze odsyła mnie na stronę główną świeżo dodanych konkursów w appce. całej listy najnowocześniejszych konkursów. emotka a i jeszcze. Jak wpisuję swoją odpowiedź na forum i klikam opublikuj, to pokazuje mi się "błąd serwera" na dole na czarnym pasku. A mimo tego post ukazuje się.
0 0

aniajukej

#6559079 Napisano: 26.12.2018 15:01:35
Przydałaby się opcja blokowania osób a wraz z nimi ich postów na forum. Tak jak na fb.
0 0

pionas

#6559177 Napisano: 27.12.2018 10:44:44
cb656 napisał(a):

andii napisał(a):

Przydałaby się jakaś emotka świąteczna emotka Próba PRAWIDLOWEGO zacytowania czyjejś wypowiedzi w celu skomentowania, zawsze kończy się tym, że mój komentarz wbija się tuż pod tekstem cytowanym. Nie ma możliwości umieszczenia punktu wsrawiania poniżej ramki cytowanej. pionas ratuj, gdzie w smartfonie zginal przycisk BBCODE w polu edycji?!


trzeba przesunąć ikonki
0 0

pionas

#6559178 Napisano: 27.12.2018 10:46:37
cb656 napisał(a):

Ciąg dalszy spostrzeżeń podczas korzystania w smartfonie: wiadomości prywatne nie są kasowane! Zaznaczam, wybieram "usuń wybrane" i nic. Nadal są w skrzynce. I tak do upadłego, raz za razem, wiele prób w celu upewnienia się, że niczego nie przeoczyłem. Strona przeładowuje się i to wszystko.
edit: po otworzeniu danej pojedynczej wiadomości i skorzystaniu z przycisku "usuń" wiadomość jest usuwana. Nie działa tylko wtedy, gdy próbuję to zrobić na liście wszystkich wiadomości, w obu kategoriach - wysłane i odebrane

to jest w wersji POLO?

cb656 napisał(a):

pionas czy da się zwiększyć w kalendarzu pole wrażliwe na dotyk do całego kwadratu dnia?
Bo jak dotąd, mam wrażenie, że reaguje tylko wąski fragment - tam, gdzie ta strzałka.
Nadal oczywiście piszę o przeglądarce w smartfonie, nie o aplikacji.
No i oczywisty dramat w kwestii zagęszczonych wpisów - tego się po prostu nie da czytać emotka

aby cały kwadrat był klikalny musiałbym pisać nowy kod, klikalny jest tylko hiperlink...
co do cytowanych wiadomości, niestety tekst musi być cały...

prosiaczek napisał(a):

hej emotka jak na telefonie klikam kalendarz i ustawiam "konkursy kończące się dzisiaj, to wyskakuje mi błąd i nic nie pokazuje.
Mam też problem z wyszukiwaniem konkursów przez Googla. wpisuję np "Auchan konkurs" w wyszukiwarce znajduje mi odnośnik do ekonkursy z tytułem konkursu który mnie interesuje, wchodzę i ...zawsze odsyła mnie na stronę główną świeżo dodanych konkursów w appce. całej listy najnowocześniejszych konkursów. emotka a i jeszcze. Jak wpisuję swoją odpowiedź na forum i klikam opublikuj, to pokazuje mi się "błąd serwera" na dole na czarnym pasku. A mimo tego post ukazuje się.

masz najnowszą wersję aplikacji?
co do dodawania postów, faktycznie jest jakiś błąd, jak wrócę jutro do domu to przyjrzę się przyczynie...
andii napisał(a):

Przydałaby się jakaś emotka świąteczna emotka

masz jakaś bezpłatną ikonkę?
0 0

prosiaczek

#6559223 Napisano: 27.12.2018 13:33:50
chyba mam najnowszą wersję. jak wchodzę w sklep Play to mam guzik "otwórz" a nie "zaktualizuj". emotka
0 0

carissma

#6573586 Napisano: 21.02.2019 10:21:11
Brakuje mi w aplikacji, że nie można polubić posta. Albo po prostu nie widzę takiej opcji. Brakuje mi też, że się emotki nie wyświetlają, żeby można było wstawić w dodawanym komentarzu.
0 0

prosiaczek

#6573591 Napisano: 21.02.2019 10:30:06
carissma napisał(a):

Brakuje mi w aplikacji, że nie można polubić posta. Albo po prostu nie widzę takiej opcji. Brakuje mi też, że się emotki nie wyświetlają, żeby można było wstawić w dodawanym komentarzu.

dołączam się zwłaszcza do pierwszego. no i ja nie mogę w appce wyszukać w kalendarzu konkursów kończących się danego dnia. wywala błąd
0 0

carissma

#6573604 Napisano: 21.02.2019 11:22:05
prosiaczek napisał(a):

carissma napisał(a):

Brakuje mi w aplikacji, że nie można polubić posta. Albo po prostu nie widzę takiej opcji. Brakuje mi też, że się emotki nie wyświetlają, żeby można było wstawić w dodawanym komentarzu.

dołączam się zwłaszcza do pierwszego. no i ja nie mogę w appce wyszukać w kalendarzu konkursów kończących się danego dnia. wywala błąd

z kalendarzem w apce też mam taki sam problem.
0 0

prosiaczek

#6573616 Napisano: 21.02.2019 11:31:25
carissma napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

carissma napisał(a):

Brakuje mi w aplikacji, że nie można polubić posta. Albo po prostu nie widzę takiej opcji. Brakuje mi też, że się emotki nie wyświetlają, żeby można było wstawić w dodawanym komentarzu.

dołączam się zwłaszcza do pierwszego. no i ja nie mogę w appce wyszukać w kalendarzu konkursów kończących się danego dnia. wywala błąd

z kalendarzem w apce też mam taki sam problem.

chciałam dodać zdjęcie zrzutu ekranu ale też nie mogę tutaj teraz. (a małe jest, lekkie)
0 0

carissma

#6573625 Napisano: 21.02.2019 11:49:32
prosiaczek napisał(a):

carissma napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

carissma napisał(a):

Brakuje mi w aplikacji, że nie można polubić posta. Albo po prostu nie widzę takiej opcji. Brakuje mi też, że się emotki nie wyświetlają, żeby można było wstawić w dodawanym komentarzu.

dołączam się zwłaszcza do pierwszego. no i ja nie mogę w appce wyszukać w kalendarzu konkursów kończących się danego dnia. wywala błąd

z kalendarzem w apce też mam taki sam problem.

chciałam dodać zdjęcie zrzutu ekranu ale też nie mogę tutaj teraz. (a małe jest, lekkie)

właśnie widzę, że kalendarz mi zadziałał w apce emotka
0 0

alan84

#6573702 Napisano: 21.02.2019 15:14:56
ja nadal nie mam na s7 powiadomien o wiadomosci. W opcjach ustawione wszystko jest na tak , ale info jest ze aplikacja nie wysyla zadnych powiadomien.
1 brucee 0

pioge7

#6573721 Napisano: 21.02.2019 16:10:22
bruce napisał(a):

alan84 napisał(a):

ja nadal nie mam na s7 powiadomien o wiadomosci. W opcjach ustawione wszystko jest na tak , ale info jest ze aplikacja nie wysyla zadnych powiadomien.

Ja mam znowu tak od pewnego czasu na starym komputerze, że mam powiadomienia sporadyczne, wybiórczo podawane, np. mam jakieś "łapki" w górę, a z powiadomień wynika, że tylko jedną mam, żadnych powiadomień o łapkach w dół nie otrzymałam, a przypadkiem je zobaczyłam (tak a propos, to gdzie wybył nagle Cebe, który mi takowe łapki "odlubieniowe" uparcie dawał)?  emotka emotka

też nie mam powiadomień na telefonie Honor 8... wszystkie powiadomienia włączone emotka

pionas czy w aplikacji po wejściu w KONKURSY można zrobić wyszukiwarkę konkursów. Teraz wyszukiwarka jest po wejściu w odpowiedni dział konkursów. np. szukam wczoraj konkursu BARILLA.
Wchodzę w AKTUALNE wyszukuję nie ma
wchodzę w FOTOGRAFICZNE wyszukuję nie ma
wchodzę w PROMOCYJNE i jest .
konkurs niby fotograficzny, bo paragonu nie trzeba i jest w złym dziale i trzeba wyszukiwać w kilu działach bo pasuje do każdego, a tak to by można było od razu wpisać w wyszukiwarkę bez wchodzenia w działy emotka
plis emotka to ułatwi życie, chyba nie tylko mi emotka emotka
1 brucee 0