Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

pionas

#6573742 Napisano: 21.02.2019 16:59:03
pioge7 napisał(a):

bruce napisał(a):

alan84 napisał(a):

ja nadal nie mam na s7 powiadomien o wiadomosci. W opcjach ustawione wszystko jest na tak , ale info jest ze aplikacja nie wysyla zadnych powiadomien.

Ja mam znowu tak od pewnego czasu na starym komputerze, że mam powiadomienia sporadyczne, wybiórczo podawane, np. mam jakieś "łapki" w górę, a z powiadomień wynika, że tylko jedną mam, żadnych powiadomień o łapkach w dół nie otrzymałam, a przypadkiem je zobaczyłam (tak a propos, to gdzie wybył nagle Cebe, który mi takowe łapki "odlubieniowe" uparcie dawał)?  emotka emotka

też nie mam powiadomień na telefonie Honor 8... wszystkie powiadomienia włączone emotka

pionas czy w aplikacji po wejściu w KONKURSY można zrobić wyszukiwarkę konkursów. Teraz wyszukiwarka jest po wejściu w odpowiedni dział konkursów. np. szukam wczoraj konkursu BARILLA.
Wchodzę w AKTUALNE wyszukuję nie ma
wchodzę w FOTOGRAFICZNE wyszukuję nie ma
wchodzę w PROMOCYJNE i jest .
konkurs niby fotograficzny, bo paragonu nie trzeba i jest w złym dziale i trzeba wyszukiwać w kilu działach bo pasuje do każdego, a tak to by można było od razu wpisać w wyszukiwarkę bez wchodzenia w działy emotka
plis emotka to ułatwi życie, chyba nie tylko mi emotka emotka


po wejściu do działu to nie bo jesttam podpietainna akcja (zmiana kategorii).
Kiedyś myślałem nad dodaniem zakładki, ale mam trochę problemów i nie mam głowy do rozwoju aplikacji i strony...
0 0

pioge7

#6573746 Napisano: 21.02.2019 17:04:20

pionas napisał(a):po wejściu do działu to nie bo jesttam podpietainna akcja (zmiana kategorii).
Kiedyś myślałem nad dodaniem zakładki, ale mam trochę problemów i nie mam głowy do rozwoju aplikacji i strony...

to jak będziesz mieć chwilę i jak będziesz dać rady to zrób coś z tym emotka żeby przeszukiwać wszystkie działy na raz  a nie każdy z osobna emotka
będę wdzięczny emotka
0 0

alan84

#6575242 Napisano: 26.02.2019 17:43:08
prosze aby zawsze przed tytulem w dodanego konkursu byla nazwa sieci handlowej.

szukajacykonkursow

#6583089 Napisano: 22.03.2019 17:41:24
Zbędne są łapki bo co niektórzy lubią bawić się w tzw. hejtowanie.Zbędne jest taże zakazanie szukanie paragonów na zakończony konkurs przecież wszystko jest zgodne z regulaminem konkursu i nikt nic nie traci a zyskuje.Jeden sprzedaje papierek(paragon) już mu nie potrzebny a drugi kupuje.
0 0

reniii

#6583091 Napisano: 22.03.2019 17:48:32
szukajacykonkursow napisał(a):

Zbędne są łapki bo co niektórzy lubią bawić się w tzw. hejtowanie.Zbędne jest taże zakazanie szukanie paragonów na zakończony konkurs przecież wszystko jest zgodne z regulaminem konkursu i nikt nic nie traci a zyskuje.Jeden sprzedaje papierek(paragon) już mu nie potrzebny a drugi kupuje.

Tak te łapki są wku........
0 0

taalvikki

#6583165 Napisano: 22.03.2019 20:51:45
bruce napisał(a):

szukajacykonkursow napisał(a):

Zbędne są łapki bo co niektórzy lubią bawić się w tzw. hejtowanie.Zbędne jest taże zakazanie szukanie paragonów na zakończony konkurs przecież wszystko jest zgodne z regulaminem konkursu i nikt nic nie traci a zyskuje.Jeden sprzedaje papierek(paragon) już mu nie potrzebny a drugi kupuje.

O ile dobrze pamiętam i kojarzę zażartą dyskusję sprzed lat, problem polegał na tym, że takie szukanie paragonów na zakończone konkursy budziło podejrzenia nieuczciwego brania udziału - ktoś solidnie dokonał zakupu, zgłosił udział, miał swój paragon i nie wygrał, a ktoś inny wygrał, lecz - zgłosił udział bez paragonu i tym samym postąpił nie fair wobec tego pierwszego. Dyskusja była zażarta, forum się podzieliło, lecz Regulamin to rzecz święta, a taki obecnie u nas obowiązuje. emotka


e. regulamin zawsze można zmienić, czego dowodem jest właśnie zmiana odnośnie paragonów.

dyskusja była, co prawda, jakiś czas temu, ale ja nadal sądzę, że albo dopuszczamy jakikolwiek handel paragonami, albo żaden. teraz mamy półśrodek, którego nie popieram.

natomiast co do łapek, to nie zauważyłam, by była w użyciu jakaś łapka podpisana: "HEJT"
1 brucee 0

szukajacykonkursow

#6583169 Napisano: 22.03.2019 21:01:06
kciuk w górę tzw. lajk. reklamowanie czegoś co ma miejsce na facebooku, kciuk w dół nielubienie po angielsku hejt.I jescze na dodatek na czerwono.
Co do paragonów po czasie powinien być być kilkunastokrotnie droższy lub wygrana szła by na połowę.
0 0

kreatia

#6586139 Napisano: 02.04.2019 11:23:52
przydałaby się jakaś informacja BEZ WCHODZENIA, że dany wątek jest "tym wybranym" i do wejścia w niego potrzebne jest dodanie 3 konkursów do bazy. Jakoś tak pisząc w tych wątkach nie czuć wzroku przypadkowych podglądaczy emotka  

monikax

#6622569 Napisano: 22.07.2019 16:18:50
Prośba o dodanie kolejnej wyszukiwarki - po rodzajach nagród (czyli to co chciałbym wygrać). Np chciałbym wyszukać wszystkie konkursy, w których mogę wygrać telefon albo samochód, itp.
0 0

pioge7

#6622573 Napisano: 22.07.2019 16:20:39
monikax napisał(a):

Prośba o dodanie kolejnej wyszukiwarki - po rodzajach nagród (czyli to co chciałbym wygrać). Np chciałbym wyszukać wszystkie konkursy, w których mogę wygrać telefon albo samochód, itp.

Kliknij w SZUKANIE ZAAWANSOWANE
tam wpisz u samej góry co chcesz wygrać
np. Samochód 
a u dołu zaznacz żeby szukało w nagrodach emotka  i jest 
0 0

FBdawid8

#6622614 Napisano: 22.07.2019 18:56:40
Ja bym chciał, aby pojawiło się pole "Wyniki najpóźniej do:" 

kreatia

#6623213 Napisano: 24.07.2019 11:03:09
pionas, szukajka nie wyszukuje mi frazy: skyr, skyrunek. coś się z nią dzieje? emotka  
0 0

jokan

#6623219 Napisano: 24.07.2019 11:12:30
kreatia napisał(a):

pionas, szukajka nie wyszukuje mi frazy: skyr, skyrunek. coś się z nią dzieje? emotka  

tak zawsze było. szukaj po Piątnica emotka
1 kreatia 0

kreatia

#6623243 Napisano: 24.07.2019 11:53:22
jokan napisał(a):

kreatia napisał(a):

pionas, szukajka nie wyszukuje mi frazy: skyr, skyrunek. coś się z nią dzieje? emotka  

tak zawsze było. szukaj po Piątnica emotka

dzięks, ja sobie znalazłam ostatecznie, ale sygnalizuję, bo może pionas nie widział emotka
1 jokan 0

pionas

#6623305 Napisano: 24.07.2019 14:08:12
kreatia napisał(a):

pionas, szukajka nie wyszukuje mi frazy: skyr, skyrunek. coś się z nią dzieje? emotka  

nie wiem czemu nie wyszukiwało po "skyrunek" dokonałem niby edycji opisu (czyt. nic nie zmieniłem a kliknąłem zapisz zmiany) i teraz wyszukuje po "skyrunek"...
0 0

prosiaczek

#6626781 Napisano: 03.08.2019 11:57:41
Takie coś mi się marzy emotka  żeby przy konkursach dla zalogowanych osób były miejsca na notatki. Wiecie, czytam opis konkursu, coś mi przychodzi do ggłowy, planuję do niego wrócić, wpisuję sobie ze 2-4 hasła, pomysł na wykonanie pracy i wracam do tego później...  Takie marzenie emotka

pioge7

#6631015 Napisano: 18.08.2019 11:53:48
pionas
dwie sprawy:
1) w aplikacji jak piszę do kogoś wiadomość przez priv i dodaję w załączniku zdjęcie, to wiadomość się wysyła, ale jak wyślę i znowu coś napiszę do tej osoby w osobnej wiadomości, pomimo tego iż nie dodaję zdjęcia, zdjęcie znowu się wysyła, chociaż nie zostało dodane, a nie ma informacji, że jest ono załadowane. Czy można to jakoś zmienić?

2) czy dałoby się utworzyć jakąś kategorię na konkursy bez strony internetowej? Byłem ostatnio w sklepie i tam (tylko w tym sklepie) jest konkurs. Dostałem ulotkę reklamową i chcę go dodać do bazy, ale się nie da, bo tego konkursu w internecie nie ma. Regulamin dostępny jest w punkcie obsługi klientów w sklepie.
To samo tyczy się różnych innych konkursów, na festynach czy tylko w określonym sklepie. Nie ma nigdzie info w internecie, ale np. zdjęcie czy coś się ma i można by było dodać dla zainteresowanych do bazy, ale nie ma gdzie. Na razie dodaję ten konkurs do zapowiedzi, ale nie chciałbym go dodać do bazy.
1 brucee 0

pionas

#6631997 Napisano: 21.08.2019 10:32:04
pioge7 napisał(a):

pionas
dwie sprawy:
1) w aplikacji jak piszę do kogoś wiadomość przez priv i dodaję w załączniku zdjęcie, to wiadomość się wysyła, ale jak wyślę i znowu coś napiszę do tej osoby w osobnej wiadomości, pomimo tego iż nie dodaję zdjęcia, zdjęcie znowu się wysyła, chociaż nie zostało dodane, a nie ma informacji, że jest ono załadowane. Czy można to jakoś zmienić?

2) czy dałoby się utworzyć jakąś kategorię na konkursy bez strony internetowej? Byłem ostatnio w sklepie i tam (tylko w tym sklepie) jest konkurs. Dostałem ulotkę reklamową i chcę go dodać do bazy, ale się nie da, bo tego konkursu w internecie nie ma. Regulamin dostępny jest w punkcie obsługi klientów w sklepie.
To samo tyczy się różnych innych konkursów, na festynach czy tylko w określonym sklepie. Nie ma nigdzie info w internecie, ale np. zdjęcie czy coś się ma i można by było dodać dla zainteresowanych do bazy, ale nie ma gdzie. Na razie dodaję ten konkurs do zapowiedzi, ale nie chciałbym go dodać do bazy.

1. w dzisiejszej porannej aktualizacji powinno być już dobrze, gdyby jednak dalej był problem daj znać...

2. kategorii nie da się, ale na forum jest wątek "Zapowiedzi konkursów" może przy nim zostać? Nie mam wizji, a przebudowa formularza i ogólnie strony raczej nie wchodzi w grę (próbowałem ale 3 msc utknąłem w martwym punkcie i raczej nici z przepisania kodu...)
1 pioge7 0

pioge7

#6632011 Napisano: 21.08.2019 11:13:22
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas
dwie sprawy:
1) w aplikacji jak piszę do kogoś wiadomość przez priv i dodaję w załączniku zdjęcie, to wiadomość się wysyła, ale jak wyślę i znowu coś napiszę do tej osoby w osobnej wiadomości, pomimo tego iż nie dodaję zdjęcia, zdjęcie znowu się wysyła, chociaż nie zostało dodane, a nie ma informacji, że jest ono załadowane. Czy można to jakoś zmienić?

2) czy dałoby się utworzyć jakąś kategorię na konkursy bez strony internetowej? Byłem ostatnio w sklepie i tam (tylko w tym sklepie) jest konkurs. Dostałem ulotkę reklamową i chcę go dodać do bazy, ale się nie da, bo tego konkursu w internecie nie ma. Regulamin dostępny jest w punkcie obsługi klientów w sklepie.
To samo tyczy się różnych innych konkursów, na festynach czy tylko w określonym sklepie. Nie ma nigdzie info w internecie, ale np. zdjęcie czy coś się ma i można by było dodać dla zainteresowanych do bazy, ale nie ma gdzie. Na razie dodaję ten konkurs do zapowiedzi, ale nie chciałbym go dodać do bazy.

1. w dzisiejszej porannej aktualizacji powinno być już dobrze, gdyby jednak dalej był problem daj znać...

2. kategorii nie da się, ale na forum jest wątek "Zapowiedzi konkursów" może przy nim zostać? Nie mam wizji, a przebudowa formularza i ogólnie strony raczej nie wchodzi w grę (próbowałem ale 3 msc utknąłem w martwym punkcie i raczej nici z przepisania kodu...)

1. Sprawdzę przy najbliższej okazji emotka  
2. Ok, nie ma problemu. To luźna propozycja była emotka  
0 0

pioge7

#6632366 Napisano: 22.08.2019 11:50:25
pionas niestety ale aplikacja coś szwankuje 
wysyłanie wiadomości ze zdjęciem wcześniej zajmowała góra 5 sekund. Teraz ok. 30 emotka  
0 0