Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

yreks

#6648710 Napisano: 15.10.2019 11:23:51
Właśnie przepadły mi 2 paragony z Leibniz. Niby jest opcja przypomnienia na stronie jednak ja i pewnie większość z nas głównie  głównie korzystam z forum. Co myślicie o temacie w stylu "Jutro/Dziś kończy się konkurs ..."

joan

#6648713 Napisano: 15.10.2019 11:28:07
yreks napisał(a):

Właśnie przepadły mi 2 paragony z Leibniz. Niby jest opcja przypomnienia na stronie jednak ja i pewnie większość z nas głównie  głównie korzystam z forum. Co myślicie o temacie w stylu "Jutro/Dziś kończy się konkurs ..."


Taką opcję masz po kliknięciu w datę kalendarza.
1 yreks 0

pionas

#6648818 Napisano: 15.10.2019 16:32:56
joan napisał(a):

yreks napisał(a):

Właśnie przepadły mi 2 paragony z Leibniz. Niby jest opcja przypomnienia na stronie jednak ja i pewnie większość z nas głównie  głównie korzystam z forum. Co myślicie o temacie w stylu "Jutro/Dziś kończy się konkurs ..."


Taką opcję masz po kliknięciu w datę kalendarza.

Albo w wersji POLO(nowoczesna) po rozwinięciu "Na skróty" jest opcja: Konkursy dzisiaj kończące się
0 0

kreatia

#6648823 Napisano: 15.10.2019 16:56:50
a jakby tak w wątku "na co czekamy" można by było tylko i wyłącznie edytować wpis poprzednika, bez zbędnych komentarzy? byłoby pięknie emotka  albo chociaż jakiś komentarz, że każdy może dodawać datę z wynikami, bo mam wrażenie, że mało kto o tym wie emotka emotka
0 0

Gość: czarnamartyna

#6649068 Napisano: 16.10.2019 13:48:38
bruce napisał(a):

Otwieram w "Ostatnio komentowanych" wyłącznie w celu przeczytania link z konkursem "Linia Mołotowa", a tam na górze pojawia mi się komunikat: "Zgłoszenie zostało odrzucone. Prawdopodobnie konkurs jest już w bazie".

Podkreślam, że tego konkursu nie zgłaszam ani teraz ani nigdy wcześniej do bazy.

Przeczytaj komentarz pod opisem tego konkursu, a zrozumiesz powody wyrzucenia go z bazy emotka
https://www.e-kon...-linia-molotowa.html
0 0

pionas

#6649109 Napisano: 16.10.2019 15:30:26
bruce napisał(a):

martynamartyna napisał(a):

bruce napisał(a):

Otwieram w "Ostatnio komentowanych" wyłącznie w celu przeczytania link z konkursem "Linia Mołotowa", a tam na górze pojawia mi się komunikat: "Zgłoszenie zostało odrzucone. Prawdopodobnie konkurs jest już w bazie".

Podkreślam, że tego konkursu nie zgłaszam ani teraz ani nigdy wcześniej do bazy.

Przeczytaj komentarz pod opisem tego konkursu, a zrozumiesz powody wyrzucenia go z bazy emotka
https://www.e-kon...-linia-molotowa.html

Aaaa... czyli on jest wywalony?  emotka  Na to nie wpadłam...  emotka  Dzięki za info...  emotka


to jest taki standardowy komunikat, gdy usuwam konkurs to wysyłana jest prywatna wiadomość do osoby zgłaszającej z powodem odrzucenia...
1 brucee 0

joan

#6659522 Napisano: 21.11.2019 19:14:05
Czy jest możliwa opcja dodania w tytule wątku "Moje dzisiejsze wygrane" wyrażenia tylko info!

Skoro jakakolwiek dyskusja jest wykluczona i powoduje przydzielenie karniaków, byłoby to ułatwienie dla nowych użytkowników forum, którzy bezwiednie te karniaki kolekcjonują emotka

nkba

#6659532 Napisano: 21.11.2019 19:36:19
joan napisał(a):

Czy jest możliwa opcja dodania w tytule wątku "Moje dzisiejsze wygrane" wyrażenia tylko info!

Skoro jakakolwiek dyskusja jest wykluczona i powoduje przydzielenie karniaków, byłoby to ułatwienie dla nowych użytkowników forum, którzy bezwiednie te karniaki kolekcjonują emotka

Pamiętam, że jak się TU pojawiłam to też skomentowałam ale miła osóbka z TEGO forum (nie pamiętam kto ale bardzo dziękuję emotka emotka ) napisała mi PW, żebym usunęła komentarz bo dostanę karniaka - i tak zrobiłam szybciutko, że karniaczek mnie ominął emotka
Także joan jak najbardziej popieram i dziękuję w imieniu "świeżaków" za wyrozumiałość emotka

magdalena-chili

#6659718 Napisano: 22.11.2019 12:49:35
hmm, nie chcę wyjść na marudę, ale na stronie głównej ilość konkursów facebookowych / portali społecznościowych jest przytłaczająca... a jak ktoś nie używa tych mediów, to musi grzebać po portalu, żeby dopchać się do "zwyczajnych" konkursów i loterii...  czy dałoby radę może gdzieś zaznaczyć sobie swoje preferencje zaznaczając "pokaż to i to" (tu "konkursy internetowe/FBkowe")? 

to tak na luźno, bez naciskania, ale może kiedyś by się udało wdrożyć? 
0 0

bubba

#6659723 Napisano: 22.11.2019 12:58:36
magdalena-chili napisał(a):

hmm, nie chcę wyjść na marudę, ale na stronie głównej ilość konkursów facebookowych / portali społecznościowych jest przytłaczająca... a jak ktoś nie używa tych mediów, to musi grzebać po portalu, żeby dopchać się do "zwyczajnych" konkursów i loterii...  czy dałoby radę może gdzieś zaznaczyć sobie swoje preferencje zaznaczając "pokaż to i to" (tu "konkursy internetowe/FBkowe")? 

to tak na luźno, bez naciskania, ale może kiedyś by się udało wdrożyć? 

Jest dokładny podział na promocyjne, foto, facebook....To co się na głównej ukazuje to są te najnowsze, one się i tak często zmieniają. Po co powielać to co już istnieje? 
0 0

zdolnabestia

#6659724 Napisano: 22.11.2019 12:59:57
@magdalena-chili kliknij sobie u góry na pasku w "KONKURSY" i wybierz takie, które Cię interesują.
0 0

pionas

#6659728 Napisano: 22.11.2019 13:53:36
magdalena-chili napisał(a):

hmm, nie chcę wyjść na marudę, ale na stronie głównej ilość konkursów facebookowych / portali społecznościowych jest przytłaczająca... a jak ktoś nie używa tych mediów, to musi grzebać po portalu, żeby dopchać się do "zwyczajnych" konkursów i loterii...  czy dałoby radę może gdzieś zaznaczyć sobie swoje preferencje zaznaczając "pokaż to i to" (tu "konkursy internetowe/FBkowe")? 

to tak na luźno, bez naciskania, ale może kiedyś by się udało wdrożyć? 

na stronie głównej są konkursy ostatnio dodane...
Jeśli chcesz określić swoje preferencje to możesz zrobić to korzystając z wyszukiwarki zaawansowanej konkursów lub wchodząc do działu Konkursy...
0 0

krseta

#6660508 Napisano: 25.11.2019 14:34:40
A ja mam taki pomysł, przydałby się filtr konkursów do powiadomień, tj. można sobie ustawić słowo klucz, np "smolar" , "piwo" , "wycieczka" i z automatu dostaje sie powiadomienie, jesli konkurs z tym tagiem ukaże się w bazie... taki ot pomysł;)
0 0

krseta

#6660745 Napisano: 25.11.2019 20:45:40
Ibruce napisał(a):

krseta napisał(a):

A ja mam taki pomysł, przydałby się filtr konkursów do powiadomień, tj. można sobie ustawić słowo klucz, np "smolar" , "piwo" , "wycieczka" i z automatu dostaje sie powiadomienie, jesli konkurs z tym tagiem ukaże się w bazie... taki ot pomysł;)

Tylko problemem może być... dodawanie konkursów do bazy przez osoby z takimi nickami (np. smolar, piwo, wycieczka).  emotka  Ja np. non stop łapię się na tym, kiedy szukam konkursu z jakichś rozmów na forum i wpisuję w wyszukiwarce wyraz "stokrotka" (z całym szacunkiem, oczywiście, dla naszej forumowej Koleżanki o tym wdzięcznym nicku).  emotka



Dlatego moja propozycja dotyczy tylko tagów:)
1 brucee 0

pionas

#6680276 Napisano: 06.02.2020 09:16:58
forrrum napisał(a):

Zauważyłem, że gdy w opisie nie ma ilustracji, kropki układają się w równych rzędach pod sobą, wyrównane do lewej (tak było kiedyś zawsze).


...ale gdy w opisie znajdzie się jakaś ilustracja, układ kropek się zmienia - tworzą schodki.


Nie ukrywam, że wolę tę "równą" wersję, ale jeśli z jakichś względów nie da się do tego wrócić, chciałbym przynajmniej poznać powód takiej zmiany.
Czy coś istotnego stanęło za akurat takim rozwiązaniem? emotka

poprawione
1 slavek 0

ziolko

#6680598 Napisano: 06.02.2020 17:32:36
Nie wiem, gdzie to proponować, bo pisałam o tym wcześniej, ale jakoś do ludzi nie trafia...

Jak ktoś zgłasza konkurs np. ze słodyczami, to żeby w tagach były również słowa "słodycze, czekolada, cukierki, ciastka", czyli to, co trzeba kupić na konkurs. Nie tylko nazwa firmy, bo część ludzi wyszukuje po tych słowach.
Tak samo kosmetyki czy proszki do prania.
Oprócz samej nazwy powinno być "szampon, proszek, włosy, pranie" itp. Bo po nazwie szamponu mało kto znajdzie konkurs, a po samym słowie "szampon" już tak 

kreatia

#6680734 Napisano: 07.02.2020 10:19:54
ziolko napisał(a):

Nie wiem, gdzie to proponować, bo pisałam o tym wcześniej, ale jakoś do ludzi nie trafia...

Jak ktoś zgłasza konkurs np. ze słodyczami, to żeby w tagach były również słowa "słodycze, czekolada, cukierki, ciastka", czyli to, co trzeba kupić na konkurs. Nie tylko nazwa firmy, bo część ludzi wyszukuje po tych słowach.
Tak samo kosmetyki czy proszki do prania.
Oprócz samej nazwy powinno być "szampon, proszek, włosy, pranie" itp. Bo po nazwie szamponu mało kto znajdzie konkurs, a po samym słowie "szampon" już tak 

a może przy okienku dodawania tagów można by taką informację dodać? myślę, że wtedy skuteczność wpisywania będzie większa emotka  ja tam zawsze mam problem z tymi tagami emotka

jeszcze jedno, przy okazji - chcąc ręcznie dodać link do konkursu, bez http:// lub https:// - wyrzuca błąd: "Podano nieprawidłowy adres url." A może dla tych mniej ogarniętych ze składnią linków przydałaby się dodatkowa informacja, np: "dodaj http://"?
0 0

pionas

#6680808 Napisano: 07.02.2020 13:24:26
forrrum napisał(a):

ziolko napisał(a):

Jak ktoś zgłasza konkurs np. ze słodyczami, to żeby w tagach były również słowa "słodycze, czekolada, cukierki, ciastka", czyli to, co trzeba kupić na konkurs. Nie tylko nazwa firmy, bo część ludzi wyszukuje po tych słowach.
Tak samo kosmetyki czy proszki do prania.
Oprócz samej nazwy powinno być "szampon, proszek, włosy, pranie" itp. Bo po nazwie szamponu mało kto znajdzie konkurs, a po samym słowie "szampon" już tak 

A nie wystarczy, gdy te słowa "słodycze, czekolada, cukierki, ciastka, szampon, proszek" znajdują się w opisie? W wyszukiwarce podobno system przeszukuje pole opisu, czy jednak nie? emotka Muszą to być tagi? One jakoś wyżej są punktowane? Jakoś nie widzę opcji "Przeszukuj TAGI" emotka


Jeśli nic nie zaznaczono to system przeszukuje tytuł, opis, nagrody, link (z linkiem różnie bywa, ale raczej w miarę ogarnia emotka ) i tagi.
Myślę, że ziolko bardziej chodzi o to że jak w opisie jest czekoladę, a ktoś wyszuka czekolady to nie znajdzie tego konkursu...
0 0

pionas

#6680810 Napisano: 07.02.2020 13:36:36
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

Jeśli nic nie zaznaczono to system przeszukuje tytuł, opis, nagrody, link i tagi.
Myślę, że ziolko bardziej chodzi o to że jak w opisie jest czekoladę, a ktoś wyszuka czekolady to nie znajdzie tego konkursu...

Rozumiem intencje - by nie pisać, że trzeba kupić WEDLA, tylko raczej "czekolada Wedel". emotka
Okej, ale te tagi to dla mnie jakaś tajemnica. Niby szukanie jest, ale zaznaczyć szukania według tagów nie da się w wyszukiwarce. Czemu tak? Czemu TYLKO domyślnie, a nie według wyboru? emotka

Bo tagi to było coś co powstało później i nie było brane pod uwagę przy zaawansowanej wyszukiwarce emotka
Jedyne co jest do tagów to: https://www.e-konkursy.info/tagi czyli podstrona wyświetlająca 100 najpopularniejszych fraz emotka
0 0

pionas

#6680815 Napisano: 07.02.2020 13:56:15
forrrum napisał(a):

pionas napisał(a):

...tagi to było coś co powstało później i nie było brane pod uwagę przy zaawansowanej wyszukiwarce emotka
Jedyne co jest do tagów to: https://www.e-konkursy.info/tagi czyli podstrona wyświetlająca 100 najpopularniejszych fraz emotka

Fajnie. emotka Nie pytam nawet, kto korzysta. Zapytam jedynie, kto poza Tobą wie o tej stronie? emotka

ten co wchodzi w opis konkursu widzi tagi dzięki którym może jednym kliknięciem odnaleźć konkursy powiązane z daną frazą, taki był zamiar, podstrona wyszła przypadkiem, jako dodatek dla dociekliwych emotka nie mogłem dać pustej strony dlatego jest taka lista emotka
1 kreatia 0