Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

pionas

#6496047 Napisano: 08.06.2018 22:56:52
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

w starych wersjach nie mam gdzie dodać linku stąd też mała zauważalność,  chyba komunikat:
KodChcesz podzielić się kodem? Przejdź do naszego specjalnego bazarku
jest niezauważalny...

Jutro wieczorem albo w sobotę rano postaram się przerobić formularz...

no właśnie też tak myślę że mało widoczny i mało z niego ktoś korzysta.
Fajnie byłoby np. przerobić ten formularz co jest w topie tak jak w bazarku, osobno miejsce na kod a osobno na wpis. Jak ktoś chce oddać kod to wpisuje kod i wpis i automatycznie wchodzi to do bazarku. czy jakoś tak emotka
 ja się nie znam emotka propoznuję tylko. Jeśli by się dało coś z tym zrobić, byłoby fajnie, a jeśli nie to trudno emotka Nie wymagam emotka proponuję emotka

Właśnie mam taką wizję emotka Tzn. dwa pola:
Opis i pole na kod, gdy ktoś pole kod nie jest puste to trafia on do bazaru, a w wątku trafia informacja z opisu + link do bazaru emotka

o super emotka właśnie o coś takiego chodziło emotka trzymam kciuki żeby wszystko poszło ok emotka


Zmieniłem formularz...

a możesz zmienić opis, przy wstawianiu kodu?
Bo jak teraz wpisuje się Kod i nazwę kodu to w bazarku wychodzi wszystko w porządku, a na forum:

Kod został dodany do bazarku ->

żeby ten opis zastąpić opisem kodu do czego jest?
i jak ktoś pobierze kod z bazarku to czy wtedy znika opis z ODDAM ZA DARMO? czy zostaje?


celowo taki tekst zrobiłem aby użytkownicy zaczęli przywiązywać większą uwagee do bazarku...
nie post nie znika stad tez taki tekst...
1 pioge7 0

pioge7

#6496064 Napisano: 09.06.2018 06:26:14
pionas napisał(a):

celowo taki tekst zrobiłem aby użytkownicy zaczęli przywiązywać większą uwagee do bazarku...
nie post nie znika stad tez taki tekst

Mądry pomysł emotka   
0 0

pionas

#6496893 Napisano: 12.06.2018 12:56:29
superloser napisał(a):

Czy "wyloguj" w wersji desktop da sie jakoś pogrubić albo w pudełko czerwone wrzucić ??? Tak jak masz "zaloguj" "facebook", na niezalogowanej stronie. 

nie mam grafik do starej szaty stąd też nie zrobię takiego buttona jak "zaloguj"....
0 0

taaga20

#6496943 Napisano: 12.06.2018 15:01:57
Witam po dłuższej przerwie - kiedyś na stronce była opcja, że zaznaczało się konkursy w których wzięło się udział - teraz tego nie mogę znaleźć emotka  pomoże ktoś?

znalazłam!!
0 0

zaczytana-pola

#6497020 Napisano: 12.06.2018 16:47:45
Słowa paragon, paragony itp. Użycie tego słowa w innym wątku, niż ten do tego przeznaczony uniemożliwia dodanie posta. Pojawia się komunikat: Do paragonów jest inny wątek
Przecież można użyć słowa paragon w innym kontekście, niż jego poszukiwanie emotka
2 kreatia, koper 0

koper

#6499397 Napisano: 18.06.2018 12:41:52
Czy dałoby się może ustawić jakieś powiadomienie o zbliżającej się blokadzie niektórych tematów?
Oczywiście tej blokadzie związanej z dodawaniem konkursów do bazy.
Niby zawsze mam w planie regularne dodawanie konkursów, ale zawsze wychodzi to jak wychodzi i po prostu pewnego dnia okazuje się, że nie mogę wejść do niektórych wątków, co bywa czasami dość uciążliwe.
Fajnie by było jakby powiedzmy tydzień przed "wygaśnięciem ważności" dodanych konkursów przychodziła automatyczna wiadomość.
2 pioge7, venix 0

agniehaha89

#6499718 Napisano: 19.06.2018 09:33:13
Może jakiaś zakładka na dzisiejsze konkursy związane z meczem?
0 0

alan84

#6502350 Napisano: 25.06.2018 21:43:45
Co z powiadomieniami z apki e konkursy. były i nie ma. wiadomości są a brak info.
0 0

kreatia

#6508463 Napisano: 11.07.2018 19:57:11
a dałoby się w wątku "informują" dodać formularz z trzema polami do wypełnienia:
1. kto? np. albedo winiary
2. kiedy? (godzina)
3. w jaki sposób informują (checkbox: sms, telefon, e-mail, facebook, inaczej)
zero cytowania wypowiedzi, pure info
wtedy wszelkie dyskusje przeniosłyby się gdzie indziej i byłoby czyściutko emotka

pioge7

#6508469 Napisano: 11.07.2018 20:34:00
kreatia napisał(a):

a dałoby się w wątku "informują" dodać formularz z trzema polami do wypełnienia:
1. kto? np. albedo winiary
2. kiedy? (godzina)
3. w jaki sposób informują (checkbox: sms, telefon, e-mail, facebook, inaczej)
zero cytowania wypowiedzi, pure info
wtedy wszelkie dyskusje przeniosłyby się gdzie indziej i byłoby czyściutko emotka

Popieram w 200% emotka  
1 brucee 0

edzia21

#6508471 Napisano: 11.07.2018 20:35:54
kreatia napisał(a):

a dałoby się w wątku "informują" dodać formularz z trzema polami do wypełnienia:
1. kto? np. albedo winiary
2. kiedy? (godzina)
3. w jaki sposób informują (checkbox: sms, telefon, e-mail, facebook, inaczej)
zero cytowania wypowiedzi, pure info
wtedy wszelkie dyskusje przeniosłyby się gdzie indziej i byłoby czyściutko emotka

Na miejscu pierwszym powinien być link do konkursu z bazy, który jest rozwiązywany emotka  ...czasami rzucone "nazwy konkursów" niczego nie mówią. 

mczarna

#6508554 Napisano: 12.07.2018 00:41:56
cb656 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kreatia napisał(a):

a dałoby się w wątku "informują" dodać formularz z trzema polami do wypełnienia:
1. kto? np. albedo winiary
2. kiedy? (godzina)
3. w jaki sposób informują (checkbox: sms, telefon, e-mail, facebook, inaczej)
zero cytowania wypowiedzi, pure info
wtedy wszelkie dyskusje przeniosłyby się gdzie indziej i byłoby czyściutko emotka

Na miejscu pierwszym powinien być link do konkursu z bazy, który jest rozwiązywany emotka  
...czasami rzucone "nazwy konkursów" niczego nie mówią

Popieram ten połączony projekt. "Kreatywność" emotka domorosłych mądrali w wymyślaniu "dowcipnych" skrótów, które nierzadko nie mają NIC wspólnego z rzeczywistością budzi mój ogromny niesmak i niezadowolenie (rzyg). Ile czasu trwało, zanim wydębiłem, co to jest "budżet Kauflanda". To jest chore i szkodliwe. Robi się z tego poletko "wiedzy tajemnej tylko dla wtajemniczonych". Albo posługujemy się nazwami/tytułami oficjalnymi, albo wcale.

2. Godzina? Może jeszcze co do minuty? Już nie przesadzajmy!
Z linkiem do konkursy jestem ZA
0 0

kreatia

#6508560 Napisano: 12.07.2018 06:34:48
mczarna napisał(a):

cb656 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kreatia napisał(a):

a dałoby się w wątku "informują" dodać formularz z trzema polami do wypełnienia:
1. kto? np. albedo winiary
2. kiedy? (godzina)
3. w jaki sposób informują (checkbox: sms, telefon, e-mail, facebook, inaczej)
zero cytowania wypowiedzi, pure info
wtedy wszelkie dyskusje przeniosłyby się gdzie indziej i byłoby czyściutko emotka

Na miejscu pierwszym powinien być link do konkursu z bazy, który jest rozwiązywany emotka  
...czasami rzucone "nazwy konkursów" niczego nie mówią

Popieram ten połączony projekt. "Kreatywność" emotka domorosłych mądrali w wymyślaniu "dowcipnych" skrótów, które nierzadko nie mają NIC wspólnego z rzeczywistością budzi mój ogromny niesmak i niezadowolenie (rzyg). Ile czasu trwało, zanim wydębiłem, co to jest "budżet Kauflanda". To jest chore i szkodliwe. Robi się z tego poletko "wiedzy tajemnej tylko dla wtajemniczonych". Albo posługujemy się nazwami/tytułami oficjalnymi, albo wcale.

2. Godzina? Może jeszcze co do minuty? Już nie przesadzajmy!
Z linkiem do konkursy jestem ZA

Godzina jest super ważna :D
Czesto pytania dotyczą właśnie czasu informowania. Można przecież napisać: "teraz" albo "rano", zdarza się, że ludzie piszą w informują o wygranych dzień wcześniej, co w ogóle mija się z celem. 
W tym wątku świeżość informacji jest kluczowa emotka  
1 brucee 0

calliope

#6508623 Napisano: 12.07.2018 09:57:03
cb656 napisał(a):

Popieram ten połączony projekt. "Kreatywność" emotka domorosłych mądrali w wymyślaniu "dowcipnych" skrótów, które nierzadko nie mają NIC wspólnego z rzeczywistością budzi mój ogromny niesmak i niezadowolenie (rzyg). Ile czasu trwało, zanim wydębiłem, co to jest "budżet Kauflanda". To jest chore i szkodliwe. Robi się z tego poletko "wiedzy tajemnej tylko dla wtajemniczonych". Albo posługujemy się nazwami/tytułami oficjalnymi, albo wcale.

Taka mała uwaga do Ciebie bo wydaje mi się, że Ty Cebe czasami tak robisz w niektórych tematach, że zamiast tytułu konkursu i obok linka do niego wstawiasz taki zakodowany link z jakimś tytułem. Mi np jako wzrokowcowi to trochę przeszkadza i ciężej mi jest wtedy skojarzyć o jaki konkurs chodzi albo zapamiętać także w późniejszym okresie gdy chcę od razu znaleźć go w swojej przeglądarce. emotka
0 0

pionas

#6508626 Napisano: 12.07.2018 10:02:25
alan84 napisał(a):

Co z powiadomieniami z apki e konkursy. były i nie ma. wiadomości są a brak info.

w dalszym ciągu nie masz??

cb656 napisał(a):

W opisach konkursów są gwiazdki. Takie tam punktowana ocena według subiektywnej opinii użytkowników.

w najnowszej szacie tego już nie ma...

edzia21 kreatia mczarna

kiedy? (godzina)
w jaki sposób informują (checkbox: sms, telefon, e-mail, facebook, inaczej)


Podając link do konkursu w naszej bazie da się wyciągnąć Organizatora
Informację o dacie czy sposobie informowania zrobiłbym na zasadzie pól do wypełnienia:
W Stylu:
Kiedy Organizator skontaktował się z Tobą:

W jaki sposób Organizator skontaktował się z Tobą?
1 pioge7 0

kreatia

#6508639 Napisano: 12.07.2018 10:34:42
Obawiam się, że konieczność wrzucania linka do konkursu z bazy może zmniejszyć ilość informacji o wynikach (dużo zachodu z szukaniem konka w bazie, szczególnie na mobilu) emotka
0 0

calliope

#6508645 Napisano: 12.07.2018 10:47:18
cb656 napisał(a):

calliope napisał(a):

Taka mała uwaga do Ciebie bo wydaje mi się, że Ty Cebe czasami tak robisz w niektórych tematach, że zamiast tytułu konkursu i obok linka do niego wstawiasz taki zakodowany link z jakimś tytułem. Mi np jako wzrokowcowi to trochę przeszkadza i ciężej mi jest wtedy skojarzyć o jaki konkurs chodzi albo zapamiętać także w późniejszym okresie gdy chcę od razu znaleźć go w swojej przeglądarce. emotka

emotka Nie kojarzę... nie wiem, o czym piszesz. Z reguły staram się pisać jak do dziecka, by wszystko było zrozumiałe i nie rodziło potrzeby zadawania dodatkowych pytań. emotka
"zakodowany link"? No nie wiem... często kopiuję po prostu nazwę konkursu, jaki jest w bazie, a pod nazwą podklejony jest link do konkursu, na przykład tak: Wygraj dziecięcy smartwatch.

Właśnie o ten przykład mi chodziło, może źle to opisałam bo nie znam się na tym emotka dla mnie taka forma jest mniej czytelna ale może tylko ja tak mam emotka
0 0

pionas

#6508655 Napisano: 12.07.2018 10:58:05
kreatia napisał(a):

Obawiam się, że konieczność wrzucania linka do konkursu z bazy może zmniejszyć ilość informacji o wynikach (dużo zachodu z szukaniem konka w bazie, szczególnie na mobilu)  emotka

to może w komentarzach do konkursu zrobić opcję "Chcę poinformować użytkowników" i wtedy tak jak z wynikami konkursu pojawi się wpis na forum??
1 kreatia 0

calliope

#6508664 Napisano: 12.07.2018 11:21:00
cb656 napisał(a):

calliope napisał(a):

cb656 napisał(a):

"zakodowany link"? No nie wiem... często kopiuję po prostu nazwę konkursu, jaki jest w bazie, a pod nazwą podklejony jest link do konkursu, na przykład tak: Wygraj dziecięcy smartwatch.

Właśnie o ten przykład mi chodziło, może źle to opisałam bo nie znam się na tym emotka dla mnie taka forma jest mniej czytelna ale może tylko ja tak mam emotka

No to się różnimy. Wychodzę z założenia, że jak ktoś szuka czegoś, to to coś powinno wszędzie mieć tę samą nazwę. Mnie samemu nierzadko trudno się zorientować, o który konkretnie (to tylko przykład) "konkurs Smolara w Tesco" chodzi. Bo akurat Smolar w danym okresie organizuje ich kilka. I takie skrótowe opisanie jest mylące, wprowadza zamieszanie i zmusza do zadawania pytań uściślających lub do samodzielnego żmudnego szukania i analizowania. A tak - jest jednoznacznie.

Chyba mnie nie zrozumiałeś... Ja również jestem za tym aby nazwa konkursu była podana w formie prawidłowej, a nie skrótem myślowym laureata. Z tym przykładem to nie będę już lepiej w to brnęła. emotka
0 0

79magda

#6508687 Napisano: 12.07.2018 12:16:54
Z nazwami konkursów jest tak, jak z racją... czyli często każdy ma swoją emotka Dla mnie np. istnieją słowa-klucze, typu: "BAM", czy też "Budżet", a nazwy ("Odkryj swoją pasję", "Jak dbasz o skórę latem", "Bądź hot, zjedz hot doga") często nic nie mówią, bo są tylko bełkotem emotka często nazwę konkursu promo definiuję tym, co na niego musiałam zakupić, stąd też nie kumam "Męskiej pasji", a dezodorant konkretnej firmy emotka
By wilk był syty i owca cała, by było prościej, a ludziom żyło się lepiej, optuję jednak za tym, by kluczową informacją był link do konkursu z bazy.