Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

adamo86

#7067223 Napisano: 09.12.2022 15:49:01
zielonaszpilka napisał(a):

ziolko napisał(a):

pionas czy byłaby możliwość ustawienia powiadomień tak, żeby była informacja tylko o pierwszym? Bo widzę, że ludzie nieraz mają po kilkanaście czy kilkadziesiąt lajków, więc za każdym razem dostają info o tym, że ktoś polubił ich wpis. 
Albo czy można samodzielnie zaznaczyć opcję, żeby nie dostawać takich informacji?

Ominęła Cię cała dyskusja i zmiany w tym temacie emotka  Wejdź w swój profil, edytuj i zaznacz sobie opcje grupowania powiadomień. 

To chyba nie dotyczy lajków tylko wpisów w danym wątku 
0 0

ziolko

#7067227 Napisano: 09.12.2022 15:53:18
zielonaszpilka tu nie chodzi o powiadomienia dotyczące odpowiedzi, tylko powiadomienia, że ktoś ocenił wpis, czyli dał lajka (lub łapkę w dół). 
0 0

zielonaszpilka

#7067249 Napisano: 09.12.2022 16:41:54
ziolko napisał(a):

zielonaszpilka tu nie chodzi o powiadomienia dotyczące odpowiedzi, tylko powiadomienia, że ktoś ocenił wpis, czyli dał lajka (lub łapkę w dół). 

Ta opcja nie zadziała na lajki? Myślałam, że to rozwiązuje właśnie także ten problem 🤔
0 0

pionas

#7067262 Napisano: 09.12.2022 17:33:54
zielonaszpilka napisał(a):

ziolko napisał(a):

zielonaszpilka tu nie chodzi o powiadomienia dotyczące odpowiedzi, tylko powiadomienia, że ktoś ocenił wpis, czyli dał lajka (lub łapkę w dół). 

Ta opcja nie zadziała na lajki? Myślałam, że to rozwiązuje właśnie także ten problem 🤔

Nie tamta opcja tego nie rozwiązuje, ale jutro posiedzę nad tym aby brało pod uwagę również oceny posta (tzn. zrobię tak aby dla grupy ocen tego samego postu było tylko 1 powiadomienie)

pionas

#7067352 Napisano: 10.12.2022 09:14:02
Coś pokodowałem, trochę ciężki temat, ale mam nadzieję że będzie działało poprawnie

pionas

#7067463 Napisano: 11.12.2022 09:15:58
pionas napisał(a):

Coś pokodowałem, trochę ciężki temat, ale mam nadzieję że będzie działało poprawnie

jednak skopałem - nie załadowałem plików na serwer emotka
1 cb656 0

adamo86

#7068117 Napisano: 14.12.2022 09:58:42
pionas napisał(a):

pionas napisał(a):

Coś pokodowałem, trochę ciężki temat, ale mam nadzieję że będzie działało poprawnie

jednak skopałem - nie załadowałem plików na serwer emotka

Teraz działa tak, że póki nie wyświetlę posta to nie widzę nowych powiadomień o polubieniu, a po wyświetleniu posta przyjdzie znów powiadomienie o pierwszym kolejnym polubieniu?
Bo zdaje się, że tak to wygląda emotka
To jest podczepione pod opcję grupowania powiadomień? Jak odznaczę to będą wszystkie powiadomienia do wątku i do posta?
0 0

cb656

#7070824 Napisano: 27.12.2022 16:44:07
pionas takie mam pytanko, wynikające z mojej uaktualnionej potrzeby emotka

Do tej pory moją stroną startową w przeglądarce była strona z konkursami dodanymi danego dnia. System sobie automatycznie sczytywał ów dzień i nie musiałem w niczem grzebać, przestawiać. Ta strona to: https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane
Jest także inna strona "automatycznie" sczytująca według parametrów, w tym wypadku według zapowiedzi (śledzi po datach rozpoczęcia): https://www.e-kon.../konkursy/zapowiedzi

No i jest kalendarz, gdzie klikając w wybraną datę można sobie wybrać konkursy
a) kończące się tego dnia
b) tego dnia dodane do bazy

No a czy jest taki adres, który automatyzowałby wyniki, jak w tych dwóch powyższych przykładach i pozwalał na to, bym sobie jako startową stronę w przeglądarce ustawił taką, która pokazuje KONKURSY KOŃCZĄCE SIĘ DZIŚ? emotka
Takie no wiesz... odpalam we wtorek - i widzę kończące się we wtorek. Odpalam w niedzielę i widzę kończące się w tę konkretną niedzielę? I nie muszę nic grzebać w ustawieniach? Pliiiizzz...  emotka
0 0

carrrolinax3

#7070828 Napisano: 27.12.2022 16:58:33
cb656 napisał(a):

pionas takie mam pytanko, wynikające z mojej uaktualnionej potrzeby emotka

Do tej pory moją stroną startową w przeglądarce była strona z konkursami dodanymi danego dnia. System sobie automatycznie sczytywał ów dzień i nie musiałem w niczem grzebać, przestawiać. Ta strona to: https://www.e-kon...kursy-dzisiaj-dodane
Jest także inna strona "automatycznie" sczytująca według parametrów, w tym wypadku według zapowiedzi (śledzi po datach rozpoczęcia): https://www.e-kon.../konkursy/zapowiedzi

No i jest kalendarz, gdzie klikając w wybraną datę można sobie wybrać konkursy
a) kończące się tego dnia
b) tego dnia dodane do bazy

No a czy jest taki adres, który automatyzowałby wyniki, jak w tych dwóch powyższych przykładach i pozwalał na to, bym sobie jako startową stronę w przeglądarce ustawił taką, która pokazuje KONKURSY KOŃCZĄCE SIĘ DZIŚ? emotka
Takie no wiesz... odpalam we wtorek - i widzę kończące się we wtorek. Odpalam w niedzielę i widzę kończące się w tę konkretną niedzielę? I nie muszę nic grzebać w ustawieniach? Pliiiizzz...  emotka

Ja wchodzę np w konkursy aktualne i klikam przy dacie zakończenia -, wówczas pokazuje mi te które kończą się najszybciej 
1 cb656 0

cb656

#7070834 Napisano: 27.12.2022 17:31:05
carrrolinax3 napisał(a):

cb656 napisał(a):

...czy jest taki adres, który automatyzowałby wyniki, jak w tych dwóch powyższych przykładach i pozwalał na to, bym sobie jako startową stronę w przeglądarce ustawił taką, która pokazuje KONKURSY KOŃCZĄCE SIĘ DZIŚ? emotka
Takie no wiesz... odpalam we wtorek - i widzę kończące się we wtorek. Odpalam w niedzielę i widzę kończące się w tę konkretną niedzielę? I nie muszę nic grzebać w ustawieniach? Pliiiizzz...  emotka

Ja wchodzę np w konkursy aktualne i klikam przy dacie zakończenia -, wówczas pokazuje mi te które kończą się najszybciej

Spoko, rozumiem, ale to sposób pośredni, wymagający jakiejś tam aktywności Użytkownika. Od biedy ujdzie, jednak chodzi mi o rozwiązanie "dla wygodnych" czyli tak, jak to opisałem  emotka emotka emotka
Wg zaproponowanej metody, miałbym wgląd WYŁĄCZNIE w kategorię aktualne, a mnie chodzi o obrazek podobny do tego: https://www.e-kon...czace-sie/2022/12/27 czyli z podziałem na wszystkie kategorie.

Gdyby to był adres na przykład https://www.e-konkursy.info/konkursy-konczace-sie-dzis
0 0

cb656

#7072490 Napisano: 04.01.2023 15:34:35
pionas moja Ty złota rybko spełniająca marzenia emotka spełnisz taki mój jeden niewinny kaprys? emotka
Chciałbym, by znalazło się takie miejsce na portalu, gdzie można by było przeczytać, jakie NOWE osoby zarejestrowały swoje konto na e-konkach.
Jest co prawda lista użytkowników, ale tam nie ma możliwości sortowania po dacie, jest tylko kolejność alfabetyczna...
0 0

aleksandra008

#7072493 Napisano: 04.01.2023 15:38:43
cb656 napisał(a):

pionas moja Ty złota rybko spełniająca marzenia emotka spełnisz taki mój jeden niewinny kaprys? emotka
Chciałbym, by znalazło się takie miejsce na portalu, gdzie można by było przeczytać, jakie NOWE osoby zarejestrowały swoje konto na e-konkach.
Jest co prawda lista użytkowników, ale tam nie ma możliwości sortowania po dacie, jest tylko kolejność alfabetyczna...

podejrzana zachcianka.
0 0

cb656

#7072495 Napisano: 04.01.2023 15:44:21
aleksandra008 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Chciałbym, by znalazło się takie miejsce na portalu, gdzie można by było przeczytać, jakie NOWE osoby zarejestrowały swoje konto na e-konkach.

podejrzana zachcianka.

A co konkretnie podejrzewasz? emotka emotka emotka
0 0

pionas

#7072601 Napisano: 04.01.2023 20:46:45
cb656 napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Chciałbym, by znalazło się takie miejsce na portalu, gdzie można by było przeczytać, jakie NOWE osoby zarejestrowały swoje konto na e-konkach.

podejrzana zachcianka.

A co konkretnie podejrzewasz? emotka emotka emotka

nie ma takiej opcji emotka
0 0

cb656

#7072603 Napisano: 04.01.2023 20:54:38
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

aleksandra008 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Chciałbym, by znalazło się takie miejsce na portalu, gdzie można by było przeczytać, jakie NOWE osoby zarejestrowały swoje konto na e-konkach.

podejrzana zachcianka.

A co konkretnie podejrzewasz? emotka emotka emotka

nie ma takiej opcji emotka

Buuu... emotka szloch rozpaczy... Pozbawiłeś mnie złudzeń w sposób bezlitosny, ech... 
0 0

VeryBlackCat

#7073977 Napisano: 12.01.2023 12:31:52
Ja bym miała takie niewinne życzenie, żeby dało się w profilu ustawić jakąś listę organizatorów, których konkursy mnie nie interesują, żeby strona je automatycznie oznaczała jako nieinteresujące mnie. Mogłabym sobie oznaczyć radia i portale, które chcą np. pełnego adresu od wszystkich uczestników, a w konkursie do wygrania tylko książka. 

Ostatnio sobie wyrobiłam nawyk rano przy kawie sprawdzać, jakie konkursy były dodane poprzedniego dnia, w ten sposób jest mała szansa, że nic ciekawego nie przeoczę. Ale na stronie z konkursami dodanymi danego dnia nie wyświetlają się organizatorzy, więc muszę wejść na każdą podstronę oddzielnie, żeby zobaczyć, kto organizuje konkurs. Zazwyczaj to nie problem, ale czasem jest wysyp konkursów danego dnia i długo mi się schodzi (na początku roku tak było), a dziś się zbierałam z hostelu z fatalnie działającym internetem i zamarudziłam na tym sprawdzaniu tyle (bo podstrony się długo ładowały), że mało się nie spóźniłam na pociąg. 

I drugie niewinne życzenie: żeby konkursy fotograficzne i promocyjne, ale takie, które wymagają wrzucenia pracy do mediów społecznościowych, miały jakąś ikonkę (np. taką jak ikonki kategorii nagród, ikonki FB, IG czy Twittera mogłyby się wyświetlać w tej samej linii, tylko z prawej strony), żeby to się wyświetlało na liście konkursów, bo czasem wchodzę na podstronę z konkursem, wydaje mi się ciekawy, rodzi mi się w głowie pomysł, a na samym końcu informacja, że trzeba zdjęcie wrzucić gdzieś gdzie nie mam konta i nie chcę zakładać - i jest rozczarowanie. 
0 0

cb656

#7074328 Napisano: 13.01.2023 16:04:28
pionas czy byłbyś łaskawy zlikwidować martwe wątki/topy czy jak to się nazywa?
No wiesz - takie, w których temat nie cieszy się żadnym zainteresowaniem?
Przykładowo:

https://www.e-kon...j-dom-wygrane-glowne
https://www.e-kon...rum/konkursy/wygrana
https://www.e-kon...nkursy/lech-koszulki
https://www.e-kon...ygrac-karte-do-empik
https://www.e-kon...z-i-w-ogole-sluchasz
2 pionas, andii 0

fan-mandaryny

#7078292 Napisano: 05.02.2023 11:38:31
Wiem, że niektórzy świecą wirtualne świeczki. To może zostać - tego  nie będę krytykował, choć wolałbym już tradycyjnie zapalić znicza.
Tego się nie czepiam. Natomiast dla mnie lajki w pozostałych wątkach oprócz "pożegnania zmarłych" mogłyby nie istnieć. Ale jak już mają zostać, proszę wywalić te "anlajki". To dla mnie prostackie wyżywanie się na innych pod anonimowym nickiem. Mniej trolowania i będzie spokój.
0 0

cb656

#7079434 Napisano: 12.02.2023 17:06:02
fan-mandaryny napisał(a):

dla mnie lajki w pozostałych wątkach oprócz "pożegnania zmarłych" mogłyby nie istnieć. Ale jak już mają zostać, proszę wywalić te "anlajki". To dla mnie prostackie wyżywanie się na innych pod anonimowym nickiem. Mniej trolowania i będzie spokój.

Jestem przeciwny. Dla mnie to oznaka dezaprobaty ideom wyrażanym w takim nielubianym wpisie. Niech zostanie. Po to, by dać Autorowi do myślenia.
Tak, wiem - nie wszyscy myślą...
0 0

cb656

#7079435 Napisano: 12.02.2023 17:16:09
pionas kategoria CO MOGŁOBY BYĆ
Mogłaby być informacja w opisie konkursów, (poza datami obowiązywania) taka dotycząca ZAINTERESOWANIA danym konkursem.
Info zwrotne można czerpać z kolorowych kropek, czyli na przykład zielonych oraz żółtych (konkursy z moim udziałem czy schowek).
Cel? Banalny - chciałbym po prostu wiedzieć, czy konkursy, które dodaję do bazy są dla społeczności atrakcyjne, czy bezużyteczne. I to wszystko.
0 0