Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

adamo86

#7100257 Napisano: 13.06.2023 22:08:41
A było kiedyś rozważane dodanie trzeciej ikonki przy postach?
Bo aż się czasem prosi dodanie reakcji -> emotka
2 slavek, cb656 0

cb656

#7100281 Napisano: 14.06.2023 08:40:48
adamo86 napisał(a):

A było kiedyś rozważane dodanie trzeciej ikonki przy postach?
Bo aż się czasem prosi dodanie reakcji -> emotka

Noooo... Mnie to się nawet marzy taki system, jak jest na fejsie, z kilkoma reakcjami do wyboru, często mam ochotę dodać gifa z GG

pionas

#7100294 Napisano: 14.06.2023 09:17:31
cb656 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

A było kiedyś rozważane dodanie trzeciej ikonki przy postach?
Bo aż się czasem prosi dodanie reakcji -> emotka

Noooo... Mnie to się nawet marzy taki system, jak jest na fejsie, z kilkoma reakcjami do wyboru, często mam ochotę dodać gifa z GG

jak dodawałem kciuki (jeszcze stara wersja skryptu) to wstępnie było zrobione jak na FB (5 reakcji) ale zarzucono mi że chcę być jak FB i że dwie wystarczą i pod te dwie reakcje zaprojektowałem nowy skrypt, nie wiem czy jest sens dodania kolejnych albo dynamicznych...
1 cb656 0

cb656

#7100308 Napisano: 14.06.2023 09:37:59
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

A było kiedyś rozważane dodanie trzeciej ikonki przy postach?
Bo aż się czasem prosi dodanie reakcji ->  emotka

Noooo... Mnie to się nawet marzy taki system, jak jest na fejsie, z kilkoma reakcjami do wyboru, często mam ochotę dodać gifa z GG

jak dodawałem kciuki (jeszcze stara wersja skryptu) to wstępnie było zrobione jak na FB (5 reakcji) ale zarzucono mi że chcę być jak FB i że dwie wystarczą i pod te dwie reakcje zaprojektowałem nowy skrypt, nie wiem czy jest sens dodania kolejnych albo dynamicznych...

Luzik, Adrian emotka To nie jest najważniejszy aspekt tego forum. Trochę sobie jaja robię, no wiesz...   emotka   trochę teatru nie zaszkodzi emotka emotka emotka
0 0

adamo86

#7101074 Napisano: 15.06.2023 22:35:10
Da się przypiąć NA CO CZEKAMY? na górze listy wątków?
Nie wiem jak innym ale mi by to ułatwiło życie emotka

byekitty

#7101574 Napisano: 17.06.2023 23:22:28
adamo86 napisał(a):

Da się przypiąć NA CO CZEKAMY? na górze listy wątków?
Nie wiem jak innym ale mi by to ułatwiło życie emotka

super pomysł! może wtedy więcej osób zaangażowałoby się w dodawanie emotka
0 0

GreenEK

#7101656 Napisano: 18.06.2023 16:31:43
jakieś szanse, żeby zakończone nie wyświetlały się na głównej?
1 cb656 0

cb656

#7101785 Napisano: 19.06.2023 11:17:02
GreenEK napisał(a):

jakieś szanse, żeby zakończone nie wyświetlały się na głównej?

A ja z kolei czekam, kiedy przestaną trafiać się takie kwiatki, że w bazie ukazuje się konkurs PO JEGO ZAKOŃCZENIU. emotka emotka emotka emotka
1 kumulacja 0

GreenEK

#7103309 Napisano: 24.06.2023 16:50:31
Proponuję w jakiś sposób 'przypiąć' zbiórkę dla Dominiki na głównej. Nie wiem czy obok konkursów czy na forum, nie wiem jak najłatwiej. Chodzi mi o to, że część użytkowników zagląda tu nieregularnie i szkoda, żeby przegapili możliwość pomocy. Da się?

zielonaszpilka

#7103764 Napisano: 26.06.2023 22:46:10
Mnie by się przydała taka opcja, żeby można było sobie zrobić taką prywatną, widoczną tylko dla nas, notatkę o konkretnym użytkowniku. Zapewne to mnóstwo roboty, więc nie będę jakoś bardzo mocno naciskać, ale pionas jakbyś kiedyś bardzo, bardzo się nudził, to chętnie przygarnęłabym taką funkcjonalność  emotka
1 cb656 0

cb656

#7106639 Napisano: 06.07.2023 16:29:17
pionas czy da się tak zagnieździć jakiś prosty algorytm, który obsługiwałby pole podsumowujące ilość dodanych konkursów i UWZGLĘDNIAŁ PRZY TYM POLSKĄ GRAMATYKĘ?! emotka
Że jak konkursów dodano 16, to będzie wyświetlone, że "dodano szesnaście konkursÓW" a gdy 23, to "dodano dwadzieścia trzy konkurSY"??? I tak dalej. I żeby uwzględniał przypadek rzadki, ekstremalny, mianowicie: "dodano jeden konkurs". emotka emotka
Jakieś warunki powstawiać, by podmieniał formę słowa?

Strasznie mnie (polonistę z zamiłowania) bodzie to w oczy, gdy czytam na głos:
"Na liście znajduje się dwadzieścia trzy konkursów" emotka Wrrrr... emotka



edit
1 jeden (konkurs)
2, 3, 4 (konkursy)
5, 6, 7, 8, 9, 10, 20, 30...  (konkursów)
1 netka2000 0

pioge7

#7106646 Napisano: 06.07.2023 17:02:39
zielonaszpilka napisał(a):

Mnie by się przydała taka opcja, żeby można było sobie zrobić taką prywatną, widoczną tylko dla nas, notatkę o konkretnym użytkowniku. Zapewne to mnóstwo roboty, więc nie będę jakoś bardzo mocno naciskać, ale pionas jakbyś kiedyś bardzo, bardzo się nudził, to chętnie przygarnęłabym taką funkcjonalność  emotka


ja takie info dodaje sobie w notatkach na głównej. a pewnie ci chodzi o konkretny profil danej osoby, żeby wpisać sobie takie info?
0 0

cb656

#7106670 Napisano: 06.07.2023 19:05:18
byekitty napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Da się przypiąć NA CO CZEKAMY? na górze listy wątków?
Nie wiem jak innym ale mi by to ułatwiło życie emotka

super pomysł! może wtedy więcej osób zaangażowałoby się w dodawanie emotka

AKURAT! emotka
Śledzę ten portal praktycznie od samego początku i jeszcze nie zauważyłem takiego trendu.
Ludzi ZAANGAŻOWANYCH w życie tej społeczności można zliczyć na palcach rąk, ech...
PRZEWAŻAJĄCA WIĘKSZOŚĆ to tak zwany bezimienny, roszczeniowy PLANKTON emotka emotka

Dla nich liczy się tylko: "Dajcie wygraną MI, gram na chorom curkę!"  emotka
(czy jakoś tak, ech...)
0 0

zielonaszpilka

#7106688 Napisano: 06.07.2023 20:27:57
pioge7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Mnie by się przydała taka opcja, żeby można było sobie zrobić taką prywatną, widoczną tylko dla nas, notatkę o konkretnym użytkowniku. Zapewne to mnóstwo roboty, więc nie będę jakoś bardzo mocno naciskać, ale pionas jakbyś kiedyś bardzo, bardzo się nudził, to chętnie przygarnęłabym taką funkcjonalność  emotka


ja takie info dodaje sobie w notatkach na głównej. a pewnie ci chodzi o konkretny profil danej osoby, żeby wpisać sobie takie info?

W jakich notatkach? emotka  Chyba nie widziałam takiej opcji. Ale tak, mi chodzi o to, żebym mogła sobie dodać notatkę o konkretnej osobie w jej profilu, ale taką widoczną tylko dla mnie emotka  

Mam też pytanie, co daje zablokowanie jakiejś osoby? Ja nie widzę jej wpisów, ona moich? Czy ta osoba wie, że mam ją w zablokowanych? Jak to wygląda pionas?
0 0

@gnieszk@

#7106694 Napisano: 06.07.2023 20:48:35
zielonaszpilka napisał(a):

pioge7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Mnie by się przydała taka opcja, żeby można było sobie zrobić taką prywatną, widoczną tylko dla nas, notatkę o konkretnym użytkowniku. Zapewne to mnóstwo roboty, więc nie będę jakoś bardzo mocno naciskać, ale pionas jakbyś kiedyś bardzo, bardzo się nudził, to chętnie przygarnęłabym taką funkcjonalność  emotka


ja takie info dodaje sobie w notatkach na głównej. a pewnie ci chodzi o konkretny profil danej osoby, żeby wpisać sobie takie info?

W jakich notatkach? emotka  Chyba nie widziałam takiej opcji. Ale tak, mi chodzi o to, żebym mogła sobie dodać notatkę o konkretnej osobie w jej profilu, ale taką widoczną tylko dla mnie emotka  

Mam też pytanie, co daje zablokowanie jakiejś osoby? Ja nie widzę jej wpisów, ona moich? Czy ta osoba wie, że mam ją w zablokowanych? Jak to wygląda pionas?


Widzisz jej wpisy, ona Twoje. Nie może wysłać do Ciebie wiadomości. I chyba tylko w ten sposób może dowiedzieć się, że ja zablokowałaś. Przynajmniej kiedyś to tak działało.

pioge7

#7106709 Napisano: 06.07.2023 21:36:00
zielonaszpilka napisał(a):

W jakich notatkach?  Chyba nie widziałam takiej opcji. Ale tak, mi chodzi o to, żebym mogła sobie dodać notatkę o konkretnej osobie w jej profilu, ale taką widoczną tylko dla mnie

a to takich notatek nie ma w profilu osób. Nie wiem, z której wersji strony korzystasz. Ja z tradycyjnej to notatki mam u Góry, tu jak jest:  Mój profilPrywatne wiadomości Powiadomienia NotatkiPrzypomnieniaWyloguj

w nowoczesnej też pewni
e w opcjach jest.
:D

cb656

#7106788 Napisano: 07.07.2023 09:48:07
zielonaszpilka napisał(a):

co daje zablokowanie jakiejś osoby? Ja nie widzę jej wpisów, ona moich? Czy ta osoba wie, że mam ją w zablokowanych? Jak to wygląda pionas?

Niestety, ale tak to nie działa i bardzo nad tym ubolewam. Jedyna "korzyść" z takiego zablokowania to święty spokój, że taka osoba nie może wysłać do Ciebie wiadomości. To w zasadzie wszystko. Aha, jeszcze jedno - jak ktoś Cię zablokuje, to nie obejrzysz jego profilu, a jedynie komunikat, że jesteś zablokowana przez tę osobę. emotka

byekitty

#7106853 Napisano: 07.07.2023 11:45:06
Jestem "na nie" dla zdjęć w wątku MDW. Screeny smsow lub maili często z mininagrodami - zajmują dużo miejsca w przeglądarce (i na serwerze tysz). Trzeba przeczytać cały tekst zamiast kilku słów i nie da się tych wygranych potem wyszukać 😎

nie widzę w tym żadnej wartości, dla wygranego też to zajmuje więcej czasu niż napisanie trzech słów, więc nie zwalam tego na karb lenistwa.
1 Emememe 0

Emememe

#7106860 Napisano: 07.07.2023 11:56:34
byekitty napisał(a):

Jestem "na nie" dla zdjęć w wątku MDW. Screeny smsow lub maili często z mininagrodami - zajmują dużo miejsca w przeglądarce (i na serwerze tysz). Trzeba przeczytać cały tekst zamiast kilku słów i nie da się tych wygranych potem wyszukać 😎

nie widzę w tym żadnej wartości, dla wygranego też to zajmuje więcej czasu niż napisanie trzech słów, więc nie zwalam tego na karb lenistwa.

Popieram! Szczególnie denerwują mnie screeny z wygraną z nagrody bramkowej, gdzie godzina została ucięta na screenie. Nie wnosi to żadnej wartości i zabiera tylko przestrzeń. (gdyby jeszcze była zostawiona godzina, to by było wiadomo, żeby wtedy już nie puszczać swojego zgłoszenia).

pionas

#7106923 Napisano: 07.07.2023 14:09:13
cb656 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

co daje zablokowanie jakiejś osoby? Ja nie widzę jej wpisów, ona moich? Czy ta osoba wie, że mam ją w zablokowanych? Jak to wygląda pionas?

Niestety, ale tak to nie działa i bardzo nad tym ubolewam. Jedyna "korzyść" z takiego zablokowania to święty spokój, że taka osoba nie może wysłać do Ciebie wiadomości. To w zasadzie wszystko. Aha, jeszcze jedno - jak ktoś Cię zablokuje, to nie obejrzysz jego profilu, a jedynie komunikat, że jesteś zablokowana przez tę osobę. emotka

niestety jeśli chodzi o ukrywanie postów na forum to ma to ogromny wpływ na wszystko - lista kategorii, podkategorii, ostatni post, ukrywanie wątków jeśli jest tylko 1 post a jego autorem jest osoba którą masz na liście zablokowanych, do tego stronicowanie to wszystko jest ze sobą połączone dlatego tego nigdy nie wprowadziłem.
jest półśrodek ale to taki że jak wchodzisz w wątek i są posty osoby zablokowanej to masz komunikat "Wiadomość ukryta" ale niestety nie zadziała to dla wiadomości cytowanych...