Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

cb656

#6863239 Napisano: 05.06.2022 16:35:11
Kategoria: "co mogłoby być" emotka

Mogłaby być zachowana poprawność językowa emotka
Rozumiem oczywiście, że jenzik polska is very difikult, ale czymajmy się prawidłowych odmianoof, co nie?
Czyli albo "obrazek większy", albo "zdjęcie większe". emotka
0 0

bezaczek7

#6863241 Napisano: 05.06.2022 16:54:20
Byłabym wdzięczna za okienko do zaznaczania wszystkich powiadomień, żebym wszystkie po kolei mogła usunąć. Byłaby taka możliwość? Korzystam z przeglądarki.
2 cb656, bajm 0

andii

#6863251 Napisano: 05.06.2022 18:22:34
Czy tylko u mnie tak jest ze w wiadomościach prywatnych...iż chciałam odnaleźć starą wiadomość  od koleżanki,ale mam 3str i nie idzie przejść na 2 strone bo odrazu przerzuca do całej listy🥴
1 cb656 0

pionas

#6863278 Napisano: 06.06.2022 08:50:42
andii napisał(a):

Czy tylko u mnie tak jest ze w wiadomościach prywatnych...iż chciałam odnaleźć starą wiadomość  od koleżanki,ale mam 3str i nie idzie przejść na 2 strone bo odrazu przerzuca do całej listy🥴

fakt był błąd - poprawione emotka
2 andii, cb656 0

androm

#6863285 Napisano: 06.06.2022 09:31:58
A czemu na stronie głównej, na laptopie, nazwy tematów po prawej są nagle pogrubione? Źle się to czyta.

brucee

#6863287 Napisano: 06.06.2022 09:53:25
androm napisał(a):

A czemu na stronie głównej, na laptopie, nazwy tematów po prawej są nagle pogrubione? Źle się to czyta.

Popieram! Ja tak mam od wczoraj. 
0 0

cb656

#6872609 Napisano: 27.07.2022 16:34:33

W temacie: mogłoby nie być takich błędów po kliknięciu w powiadomienie... emotka
pionas coś 4U emotka emotka Kazali powiadomić właściciela, to melduję...
Win7, przeglądarka 103.0 Firefox Release July 26, 2022 Version 103.0, first offered to Release channel users on July 26, 2022
0 0

cb656

#6873242 Napisano: 31.07.2022 16:07:25
DO USUNIĘCIA ŚLEPY, NIEŻYWY, NIECZYNNY TOP: https://www.e-konkursy.info/forum/pomoc/kinder-piniata emotka ">https://www.e-kon...er-piniata emotka
0 0

adamo86

#6873844 Napisano: 03.08.2022 11:12:23
pionas, da się zrobić w wyszukiwarce tak żeby spacje zamieniał automatycznie na "%" ?
Np. wpis "konkurs lay" nie znajduje nic, a "konkurs%lay" zwraca 17 wyników emotka
0 0

southlander

#6875111 Napisano: 09.08.2022 15:10:00
Pewnie było milion razy, ale przy rodzajach nagród gdy się dodaje konkurs, nie ma jednej z najpopularniejszych kategorii: voucherów. I jedni kategoryzują vouchery jako "inne", drudzy jako "nagrody pieniężne", jest przez to mały chaos. Wystarczyłoby dodać "vouchery", które przecież jako nagrody występują ekstremalnie często.

cb656

#6875155 Napisano: 09.08.2022 18:24:57
southlander napisał(a):

...przy rodzajach nagród gdy się dodaje konkurs, nie ma jednej z najpopularniejszych kategorii: voucherów. I jedni kategoryzują vouchery jako "inne", drudzy jako "nagrody pieniężne", jest przez to mały chaos. Wystarczyłoby dodać "vouchery", które przecież jako nagrody występują ekstremalnie często.

Hm. Dla mnie voucher od zawsze jest FORMĄ pieniądza. Tak jak gotówka, czek, karta podarunkowa czy bon rabatowy.
Może lepiej nie zagłębiać się w takie niuanse? emotka Bo za chwilę ktoś zażąda, by stworzyć osobną kategorię dla bonów Sodexho, ktoś inny dla kodów Empik czy monet Allegro. I zrobi się istna piramida kategorii, a jak znam życie, I TAK ZBYT WIELU Userów będzie miało problem z wyborem kategorii właściwej.  emotka
Przecież to, że tylko jakaś ikonka oznaczająca nagrodę jest z "niewłaściwej" kategorii, to przecież pikuś, no bo JEŚLI w polu nagród będzie czytelnie napisane, co jest nagrodą, człowiekowi kumatemu wystarczy emotka

pionas moja rekomendacja: jestem na nie. emotka
0 0

cb656

#6875256 Napisano: 10.08.2022 12:10:51
pionas tak mi przykro, ale muszę to napisać emotka
Od dawna burzy moje poczucie estetyki jeden drobiazg... Jedna z emotek o nazwie hahaha.gif ma fabryczny błąd. Polega to na tym, iż jedna z klatek zawiera białe tło, co rażąco się kłóci z zielonym tłem forum emotka
No po prostu nie mogę tego znieść emotka
Czy da się to naprawić? emotka
emotka
P.S. No i skoro o emotkach, to poruszę jeszcze jeden wątek, spędzający mi sen z powiek. emotka
Zastanawiam się, dlaczego emotka kiss.gif jest DWA RAZY na liście? emotka
Czy to może chodzi o miejsce, w które należy całować? emotka Że niby jedna to całowanie w buziaka, a druga.... nie, nie przejdzie mi przez usta to straszne słowo... emotka
0 0

cb656

#6875281 Napisano: 10.08.2022 12:51:29
...a dlaczego jest taka dysproporcja w wielkości czcionki? emotka
...a dlaczego tu nie ma klamek? emotka


0 0

southlander

#6875411 Napisano: 10.08.2022 19:07:08
cb656 napisał(a):

southlander napisał(a):

...przy rodzajach nagród gdy się dodaje konkurs, nie ma jednej z najpopularniejszych kategorii: voucherów. I jedni kategoryzują vouchery jako "inne", drudzy jako "nagrody pieniężne", jest przez to mały chaos. Wystarczyłoby dodać "vouchery", które przecież jako nagrody występują ekstremalnie często.

Hm. Dla mnie voucher od zawsze jest FORMĄ pieniądza. Tak jak gotówka, czek, karta podarunkowa czy bon rabatowy.
Może lepiej nie zagłębiać się w takie niuanse? emotka Bo za chwilę ktoś zażąda, by stworzyć osobną kategorię dla bonów Sodexho, ktoś inny dla kodów Empik czy monet Allegro. I zrobi się istna piramida kategorii, a jak znam życie, I TAK ZBYT WIELU Userów będzie miało problem z wyborem kategorii właściwej.  emotka
Przecież to, że tylko jakaś ikonka oznaczająca nagrodę jest z "niewłaściwej" kategorii, to przecież pikuś, no bo JEŚLI w polu nagród będzie czytelnie napisane, co jest nagrodą, człowiekowi kumatemu wystarczy emotka

pionas moja rekomendacja: jestem na nie. emotka

Nie, voucher nie jest pieniądzem. Voucherem dysponuję w jednym sklepie do którego mogę mieć 200 km, pieniądzem w każdym, nawet w spożywczaku 1 km od domu. 

A obawa że ktoś zażąda osobne kategorie dla różnych bonów, to już argument erystyczny, bezpodstawnie rozszerzający pierwotny pomysł. Rozmawiamy o voucherach, w postaci jednej kategorii, więc proponuję się trzymać właśnie tego pomysłu. Nie ma żadnych podstaw żeby z góry zakładać rozdrabianie kategorii voucherów. Zresztą zmiana jest dobra, Tobie nic nie ubędzie gdyby została wprowadzona, a wielu osobom pomoże. 

cb656

#6875418 Napisano: 10.08.2022 19:25:02
southlander napisał(a):

Nie, voucher nie jest pieniądzem. Voucherem dysponuję w jednym sklepie do którego mogę mieć 200 km, pieniądzem w każdym, nawet w spożywczaku 1 km od domu.

Podtrzymuję swoją opinię, że voucher jest formą pieniądza, co prawda masz rację, że nie jest to do zrealizowania w każdym miejscu, ale podobnie jest na przykład z "monetami Allegro", bonami prezentowymi do określonych sklepów, bonami Sodexo i podobnymi (też nie zapłacę nimi w kiosku na rogu czy na Poczcie, jeśli oczywiście tam ich nie honorują).
Nie ma sensu spierać się o każde słówko. emotka I tak ludkowie mają problemy z tymi kategoriami, które już są. Mało to było uwag, że konkursy są do bani opisane, albo że w niewłaściwej kategorii? Ludzie są tylko ludźmi, jeden pomyśli, pokombinuje, a inny byle do przodu, byle szybko, na łatwiznę.
Mam po prostu nadzieję, że pionas zadecyduje rozsądnie. emotka
0 0

cb656

#6879192 Napisano: 29.08.2022 16:02:58
pionas przyjrzyj się proszę dyskusjom na forum, choćby przykładowo tutaj (KLIK)
Czy nie można ujednolicić wielkości czcionki? Dlaczego najpierw jest normalnej wielkości, potem mniejszej, a na koniec wraca do normalnej? To dziwne jest... emotka emotka
0 0

zielonaszpilka

#6879195 Napisano: 29.08.2022 16:15:07
cb656 napisał(a):

pionas przyjrzyj się proszę dyskusjom na forum, choćby przykładowo tutaj (KLIK)
Czy nie można ujednolicić wielkości czcionki? Dlaczego najpierw jest normalnej wielkości, potem mniejszej, a na koniec wraca do normalnej? To dziwne jest... emotka emotka

Wydaje mi się, że normalnej wielkości jest pierwsza cytowana wiadomość, która rozpoczęła "drzewko" i ostatnia wiadomość, na którą odpisujemy - czyli tak jakby dwie najistotniejsze z dyskusji. Wszystko pomiędzy jest mniejsza czcionką.  Mnie to nie przeszkadza, przynajmniej przy całych wstęgach cytowania zajmuje to chociaż trochę mniej miejsca na stronie emotka
1 cb656 0

cb656

#6879199 Napisano: 29.08.2022 16:27:09
zielonaszpilka napisał(a):

Wydaje mi się, że normalnej wielkości jest pierwsza cytowana wiadomość, która rozpoczęła "drzewko" i ostatnia wiadomość, na którą odpisujemy - czyli tak jakby dwie najistotniejsze z dyskusji. Wszystko pomiędzy jest mniejsza czcionką.  Mnie to nie przeszkadza, przynajmniej przy całych wstęgach cytowania zajmuje to chociaż trochę mniej miejsca na stronie

Nie wydaje Ci się, bo tak właśnie jest. emotka Rzecz w tym, że ja uważam to za udziwnienie, bo niby dlaczego tylko pierwszy i ostatni wpis w dyskusji miałyby się liczyć? Często są one ze sobą niepowiązane tematycznie w wyniku licznych wtrętów i dygresji czynionych przez poszczególnych uczestników dyskusji emotka
0 0

zielonaszpilka

#6879205 Napisano: 29.08.2022 16:56:07
cb656 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Wydaje mi się, że normalnej wielkości jest pierwsza cytowana wiadomość, która rozpoczęła "drzewko" i ostatnia wiadomość, na którą odpisujemy - czyli tak jakby dwie najistotniejsze z dyskusji. Wszystko pomiędzy jest mniejsza czcionką.  Mnie to nie przeszkadza, przynajmniej przy całych wstęgach cytowania zajmuje to chociaż trochę mniej miejsca na stronie

Nie wydaje Ci się, bo tak właśnie jest. emotka Rzecz w tym, że ja uważam to za udziwnienie, bo niby dlaczego tylko pierwszy i ostatni wpis w dyskusji miałyby się liczyć? Często są one ze sobą niepowiązane tematycznie w wyniku licznych wtrętów i dygresji czynionych przez poszczególnych uczestników dyskusji emotka

Pewnie pierwszy i ostatni, bo zazwyczaj tak jest, że to te wpisy wyznaczają tor dyskusji. Niektórzy źle korzystają z cytowania albo cytowane piramidki ciągną się zbyt długo, a jednak mniejsza czcionka oszczędza sporo miejsca na stronie, a mi oszczędza przewijania emotka
1 cb656 0

cb656

#6880399 Napisano: 03.09.2022 20:30:47
pionas to propozycja z gatunku "co MOGŁOBY BYĆ". emotka
WSTĘP.
Nie wiem, jak inni dodają zgłoszenia o nowych konkursach, ale ja staram się bazować na treści Regulaminu. Czyli najczęściej jest tak, że mam otwarte dwie zakładki i skaczę sobie między nimi kopiując treści. emotka Jedna zakładka to strona konkursu, druga to strona z Regulaminem. No i oczywiście trzecia czyli e-konki emotka
ROZWINIĘCIE.
Kolejność wpisów w formularzu zgłoszeniowym zwykle NIE ODPOWIADA kolejności informacji zawartych w Regulaminie, taki lajf emotka No i trzeba skakać góra-dół po formularzu (albo po Regulaminie), by uzupełnić wszystkie pola. TO jeszcze przeżyję emotka Sen z powiek spędza mi jeden drobiażdżek...
ZAKOŃCZENIE.
Wnioskuję/proszę/składam petycję o przeniesienie pola z linkiem do Regulaminu gdzieś wyżej, bo na razie jest na samym końcu.
Dlaczego tak? Ano z bardzo prostego powodu - gdy wrzucam pierwszy link, ten do strony konkursowej, to zaraz po tym otwieram sobie w drugiej zakładce Regulamin, więc jego adres mam już skopiowany i tkwi w pamięci podręcznej. Aż się prosi, by go wkleić do formularza jako jedną z pierwszych pozycji, bez konieczności skakania po formularzu góra-dół.
DLA MNIE byłoby to duże ułatwienie, choć jak podkreślam - nie wiem, jakiej procedury używają inni... emotka
Taka luźna propozycja... emotka Na przykład tak:
0 0