Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

slavek

#7055489 Napisano: 24.10.2022 12:49:14
Czy można przywrócić stary system informowania o odpowiedziach w obserwowanych wątkach? Dotychczas przychodziła jedna informacja i do czasu kliknięcia w link danego wątku nie otrzymywaliśmy powiadomień. Teraz powiadomień jest mnóstwo i sprawia to problem.
1 mczarna 0

mczarna

#7055542 Napisano: 24.10.2022 14:06:21
slavek napisał(a):

Czy można przywrócić stary system informowania o odpowiedziach w obserwowanych wątkach? Dotychczas przychodziła jedna informacja i do czasu kliknięcia w link danego wątku nie otrzymywaliśmy powiadomień. Teraz powiadomień jest mnóstwo i sprawia to problem.

Dokładnie, teraz jest tego mnóstwo!
0 0

cb656

#7055600 Napisano: 24.10.2022 16:18:06
mczarna napisał(a):

slavek napisał(a):

Czy można przywrócić stary system informowania o odpowiedziach w obserwowanych wątkach? Dotychczas przychodziła jedna informacja i do czasu kliknięcia w link danego wątku nie otrzymywaliśmy powiadomień. Teraz powiadomień jest mnóstwo i sprawia to problem.

Dokładnie, teraz jest tego mnóstwo!

Jednym to przeszkadza, inni potrzebują jak tlenu emotka emotka VIDE: https://www.e-kon...?strona=239#p7055312
0 0

slavek

#7055692 Napisano: 25.10.2022 07:59:22
cb656 napisał(a):

mczarna napisał(a):

slavek napisał(a):

Czy można przywrócić stary system informowania o odpowiedziach w obserwowanych wątkach? Dotychczas przychodziła jedna informacja i do czasu kliknięcia w link danego wątku nie otrzymywaliśmy powiadomień. Teraz powiadomień jest mnóstwo i sprawia to problem.

Dokładnie, teraz jest tego mnóstwo!

Jednym to przeszkadza, inni potrzebują jak tlenu emotka emotka VIDE: https://www.e-kon...?strona=239#p7055312

naprawdę komuś to pasuje?



Przecież to regularny spam!

cb656

#7057027 Napisano: 31.10.2022 15:30:06
pionas DLACZEGO linki w różnych tematach forum otwierają się inaczej? emotka
Przykład pierwszy, drugi - po kliknięciu w link strona otwiera się w TYM SAMYM okienku przeglądarki.
Przykład trzeci - po kliknięciu w link strona otwiera się w NOWYM okienku przeglądarki.

Szalenie mnie to ciekawi. Zastanawiam się, myślę i myślę, próbując rozwikłać zagadkę. Przez to nie mogę spać po nocach, co bliskich strasznie irytuje i niepokoi, że się nie wyśpię. Chciałbym z pomocą kogoś mądrego, kto mi tę różnicę wytłumaczy w sposób zrozumiały, zamknąć już raz na zawsze ten niewygodny wątek "a czemu ty znowu nie śpisz, tylko snujesz się po domu i innym spać nie dajesz?!" emotka emotka emotka emotka
1 pionas 0

ziolko

#7057049 Napisano: 31.10.2022 17:17:06
Co mogłoby się zmienić? 
Może pora odświeżyć emotki?
Bo te forumowe już swoje lata mają, od tego czasu powstało dużo innych mordek, więc fajnie byłoby, gdyby dodać trochę nowych emotka
Niech stare zostaną, ale żeby dołożyć trochę nowych. 
Co Wy na to? 

zielonaszpilka

#7057096 Napisano: 31.10.2022 20:48:55
cb656 napisał(a):

ziolko napisał(a):

Co mogłoby się zmienić? 
Może pora odświeżyć emotki?
Bo te forumowe już swoje lata mają, od tego czasu powstało dużo innych mordek, więc fajnie byłoby, gdyby dodać trochę nowych emotka
Niech stare zostaną, ale żeby dołożyć trochę nowych. 
Co Wy na to? 

A jakiej konkretnie mordki, jakich to emocji, jakiego nastroju brakuje wiedźmie na miotle? 🤔
Rzucisz przykładem? 

Mnie brakuje właśnie tej ->  🤔 Wklejasz ja z emotek z telefonu? :> (<- tej tez mi brakuje emotka (
0 1 cb656

cb656

#7057104 Napisano: 31.10.2022 21:34:14
zielonaszpilka napisał(a):

Mnie brakuje właśnie tej ->  🤔 Wklejasz ja z emotek z telefonu? :> (<- tej tez mi brakuje emotka

No sama widzisz... Ten "brak" jest tylko pozorny dzisiaj. Interaktywność pozwalająca łączyć w jedno funkcjonalność wielu płaszczyzn pozwala na totalną dowolność wyrażania emocji, czyż nie? 🤗🤔🤭😜
0 0

zielonaszpilka

#7057106 Napisano: 31.10.2022 21:36:03
cb656 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Mnie brakuje właśnie tej ->  🤔 Wklejasz ja z emotek z telefonu? :> (<- tej tez mi brakuje emotka

No sama widzisz... Ten "brak" jest tylko pozorny dzisiaj. Interaktywność pozwalająca łączyć w jedno funkcjonalność wielu płaszczyzn pozwala na totalną dowolność wyrażania emocji, czyż nie? 🤗🤔🤭😜

Tak, też się ratuje buźkami z telefonu, ale wolałabym, żeby ta buźka była w wersji ekonkowej emotka  
0 1 cb656

cb656

#7057108 Napisano: 31.10.2022 21:41:52
zielonaszpilka napisał(a):

Tak, też się ratuje buźkami z telefonu, ale wolałabym, żeby ta buźka była w wersji ekonkowej emotka  

Tego akurat ja nie rozumiem. Tej potrzeby, by wszystko było w jednym. 
To tak, jakby oczekiwać, że na całej kuli ziemskiej będzie jeden język, jedna religia, jedna kultura... Nieosiągalne. emotka
0 0

zielonaszpilka

#7057115 Napisano: 31.10.2022 21:59:51
cb656 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

Tak, też się ratuje buźkami z telefonu, ale wolałabym, żeby ta buźka była w wersji ekonkowej emotka  

Tego akurat ja nie rozumiem. Tej potrzeby, by wszystko było w jednym. 
To tak, jakby oczekiwać, że na całej kuli ziemskiej będzie jeden język, jedna religia, jedna kultura... Nieosiągalne. emotka

Nie, to nie chodzi o to, żebym miała tę buźkę na ekonkach. Po prostu emotki z ekonków podobają mi się wizualnie bardziej niż te z telefonu emotka  Mogłaby być na telefonie, ale w wyglądzie bardzej podobnym do tych ekonkowych. Zresztą ja do teraz jestem przekonana, że kiedyś tutaj taka buźka była! Ale się zmyła emotka  

Edit, A na ekranie komputera te emotki z telefonu są jeszcze brzydsze niż na ekranie telefonu.
0 1 cb656

cb656

#7057118 Napisano: 31.10.2022 22:08:39
zielonaszpilka napisał(a):

A na ekranie komputera te emotki z telefonu są jeszcze brzydsze niż na ekranie telefonu.

Hm. To chyba znak czasów. Pewnego rodzaju SYMBOL, przenośnia, alegoria...
Ekran komputera, ech... Symbol "wirtualności". A przecież chodzi o to, by żyć realnie! 


Wróćmy wszyscy do świata realnego. Dotykalnego. Prawdziwego, a nie wyimaginowanego, reprezentowanego pezez awatary, emotikony. Do trzepaków na podwórku. No i takich tam... Do DOTYKU. Do prawdziwośi... 
0 0

cb656

#7057122 Napisano: 31.10.2022 22:32:21
ziolko napisał(a):

Co mogłoby się zmienić?
Może pora odświeżyć emotki?
Bo te forumowe już swoje lata mają, od tego czasu powstało dużo innych mordek, więc fajnie byłoby, gdyby dodać trochę nowych  emotka
Niech stare zostaną, ale żeby dołożyć trochę nowych.
Co Wy na to?

A jakiej konkretnie mordki, jakich to emocji, jakiego nastroju brakuje wiedźmie na miotle?


Rzucisz przykładem? 🤔
0 0

cb656

#7057174 Napisano: 01.11.2022 14:03:48
zielonaszpilka napisał(a):

...emotki z ekonków podobają mi się wizualnie bardziej niż te z telefonu

Mnie najbardziej urzekły swojego czasu emotki z Gadu Gadu, taki dajmy na to głupolek w postaci gifa. Tak REALISTYCZNIE przewracał oczami, mniam. Brak mi go. Kilku innych też emotka

slavek

#7057298 Napisano: 02.11.2022 11:04:27
Są szanse na dodatkową ikonkę nagród? Co prawda jest ikonka HOT, ale czy jest możliwość odłożenia ikonki AUTO dla konkurów, w których do wygrania jest samochód? Co myślą na ten temat inni?
1 adamo86 0

cb656

#7057360 Napisano: 02.11.2022 13:15:55
slavek napisał(a):

Są szanse na dodatkową ikonkę nagród? Co prawda jest ikonka HOT, ale czy jest możliwość odłożenia ikonki AUTO dla konkurów, w których do wygrania jest samochód? Co myślą na ten temat inni?

A co by to miało dać w efekcie? emotka
Czy były robione badania, jak wielu Użytkowników patrzy na te obrazki zamiast czytać opisy nagród? emotka

...bo jeśli tak, to ze swej strony proponuję także dodanie pliku banknotów, osobno jakiegoś obrazka symbolizującego vouchery, które przecież pełnowartościowym pieniądzem nie są, jak można było już przeczytać na forum   emotka albo nawet osobną ikonkę na złoto w sztabkach czy biżuterii, które też dość często pojawia się jako nagroda. emotka
No a jak już ma być ikona osobna dla AUTA, to ja chcę osobną dla skuterów, rowerów, z podziałem na elektryczne i tradycyjne, czy hulajnóg!  emotka
0 0

kornwalija

#7057632 Napisano: 03.11.2022 14:03:35
Nie wiem gdzie to wrzucić, ale co jakiś czas mam taki widok strony  z konkursami jak zaczynam zmieniać na stronę 2 konkursów z jakiejś kategorii:
1 cb656 0

pioge7

#7057635 Napisano: 03.11.2022 14:06:26
kornwalija napisał(a):

Nie wiem gdzie to wrzucić, ale co jakiś czas mam taki widok strony  z konkursami jak zaczynam zmieniać na stronę 2 konkursów z jakiejś kategorii:

mam to samo emotka
0 0

pionas

#7057658 Napisano: 03.11.2022 15:05:54
pioge7 napisał(a):

kornwalija napisał(a):

Nie wiem gdzie to wrzucić, ale co jakiś czas mam taki widok strony  z konkursami jak zaczynam zmieniać na stronę 2 konkursów z jakiejś kategorii:

mam to samo emotka

w którym miejscu to się dzieje?
0 0

pioge7

#7057667 Napisano: 03.11.2022 15:37:13
pionas napisał(a):

w którym miejscu to się dzieje?

jak nacisnąłem na kategorię konkursową KONKURSY PROMOCYJNE, weszło na pierwszą stronę, a jak chciałem wejść na 2, to miałem taki napis. Teraz nie ma, ale rano było, wczoraj też
1 cb656 0