Reklama na e-Konkursy.info

Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??

adamo86

#7079448 Napisano: 12.02.2023 19:01:42
cb656 napisał(a):

pionas kategoria CO MOGŁOBY BYĆ
Mogłaby być informacja w opisie konkursów, (poza datami obowiązywania) taka dotycząca ZAINTERESOWANIA danym konkursem.
Info zwrotne można czerpać z kolorowych kropek, czyli na przykład zielonych oraz żółtych (konkursy z moim udziałem czy schowek).
Cel? Banalny - chciałbym po prostu wiedzieć, czy konkursy, które dodaję do bazy są dla społeczności atrakcyjne, czy bezużyteczne. I to wszystko.

A ktoś klika te kropki?
Mi się zdarzyło przez przypadek kilka razy, ale tak to nigdy nie kliknąłem świadomie
0 0

cb656

#7079460 Napisano: 12.02.2023 20:20:08
adamo86 napisał(a):

A ktoś klika te kropki?
Mi się zdarzyło przez przypadek kilka razy, ale tak to nigdy nie kliknąłem świadomie

Ojejku, jezdem w szoku, gwiezdnym amoku...  emotka emotka emotka
0 0

mandarynka16

#7083810 Napisano: 12.03.2023 16:56:43
Co potrzebne ->Zasada, że jeżeli ktoś wpisuje się  wątku sprzedam/wymienię bo chce coś sprzedać to ma obowiązek podać cene

Teraz połowa ogłoszeń jest bez ceny, to jest bez sensu. A jeszcze lepsze sa ogloszenia w stylu Sprzedam karte do empik, bez podania wartosci karty i ceny za jak ktos chce to sprzedać

pioge7

#7083824 Napisano: 12.03.2023 19:36:46
mandarynka16 napisał(a):

Co potrzebne ->Zasada, że jeżeli ktoś wpisuje się  wątku sprzedam/wymienię bo chce coś sprzedać to ma obowiązek podać cene

Teraz połowa ogłoszeń jest bez ceny, to jest bez sensu. A jeszcze lepsze sa ogloszenia w stylu Sprzedam karte do empik, bez podania wartosci karty i ceny za jak ktos chce to sprzedać

Popieram w 100%
1 ameryka 0

pionas

#7083847 Napisano: 13.03.2023 07:21:10
pioge7 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Co potrzebne ->Zasada, że jeżeli ktoś wpisuje się  wątku sprzedam/wymienię bo chce coś sprzedać to ma obowiązek podać cene

Teraz połowa ogłoszeń jest bez ceny, to jest bez sensu. A jeszcze lepsze sa ogloszenia w stylu Sprzedam karte do empik, bez podania wartosci karty i ceny za jak ktos chce to sprzedać

Popieram w 100%

a może warto rozszerzyć bazarek i zrobić podział na grupy (Oddam za darmo, Sprzedam, Wymienię) i tam spersonalizowany formularz w zależności od wybranej kategorii?

sabaka

#7087323 Napisano: 06.04.2023 15:00:49
Gdy dodaje się link do wyników jakiegoś konkursu w wątku "Wyniki...", to na dole strony pojawia się ten konkurs w "Ostatnio komentowane" i ogólnie w komentarzach do konkursu pojawia się odnośnik do tego. Czy jest możliwość dodania jakiejś informacji lub odnośnika w momencie, gdy podajemy takie info w wątku "Informują"? Nie da się takiej informacji sprawdzić bezpośrednio wchodząc na konkurs, to jest widoczne tylko na forum i później są pytania czy informowali z tego i tego.
0 0

pionas

#7087342 Napisano: 06.04.2023 16:46:33
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Co potrzebne ->Zasada, że jeżeli ktoś wpisuje się  wątku sprzedam/wymienię bo chce coś sprzedać to ma obowiązek podać cene

Teraz połowa ogłoszeń jest bez ceny, to jest bez sensu. A jeszcze lepsze sa ogloszenia w stylu Sprzedam karte do empik, bez podania wartosci karty i ceny za jak ktos chce to sprzedać

Popieram w 100%

a może warto rozszerzyć bazarek i zrobić podział na grupy (Oddam za darmo, Sprzedam, Wymienię) i tam spersonalizowany formularz w zależności od wybranej kategorii?

Nie wiem czy widzieliście ale kilka dni temu rozszerzyłem bazarek...

sabart napisał(a):

Gdy dodaje się link do wyników jakiegoś konkursu w wątku "Wyniki...", to na dole strony pojawia się ten konkurs w "Ostatnio komentowane" i ogólnie w komentarzach do konkursu pojawia się odnośnik do tego. Czy jest możliwość dodania jakiejś informacji lub odnośnika w momencie, gdy podajemy takie info w wątku "Informują"? Nie da się takiej informacji sprawdzić bezpośrednio wchodząc na konkurs, to jest widoczne tylko na forum i później są pytania czy informowali z tego i tego.

Nie do końca rozumiem. Chcesz aby dodatkowo informacja o wynikach konkursu trafiała do wątku "Informują"?
0 0

pioge7

#7087343 Napisano: 06.04.2023 16:49:06
pionas napisał(a):

Nie wiem czy widzieliście ale kilka dni temu rozszerzyłem bazarek...

fajny pomysł.
Fajnie by było, opcjonalnie, jesli jest taka możliwość, dodać miejsce na zdjęcie jeszcze emotka
0 0

sabaka

#7087345 Napisano: 06.04.2023 17:12:22
pionas napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Co potrzebne ->Zasada, że jeżeli ktoś wpisuje się  wątku sprzedam/wymienię bo chce coś sprzedać to ma obowiązek podać cene

Teraz połowa ogłoszeń jest bez ceny, to jest bez sensu. A jeszcze lepsze sa ogloszenia w stylu Sprzedam karte do empik, bez podania wartosci karty i ceny za jak ktos chce to sprzedać

Popieram w 100%

a może warto rozszerzyć bazarek i zrobić podział na grupy (Oddam za darmo, Sprzedam, Wymienię) i tam spersonalizowany formularz w zależności od wybranej kategorii?

Nie wiem czy widzieliście ale kilka dni temu rozszerzyłem bazarek...

sabart napisał(a):

Gdy dodaje się link do wyników jakiegoś konkursu w wątku "Wyniki...", to na dole strony pojawia się ten konkurs w "Ostatnio komentowane" i ogólnie w komentarzach do konkursu pojawia się odnośnik do tego. Czy jest możliwość dodania jakiejś informacji lub odnośnika w momencie, gdy podajemy takie info w wątku "Informują"? Nie da się takiej informacji sprawdzić bezpośrednio wchodząc na konkurs, to jest widoczne tylko na forum i później są pytania czy informowali z tego i tego.

Nie do końca rozumiem. Chcesz aby dodatkowo informacja o wynikach konkursu trafiała do wątku "Informują"?

Nie. Chciałabym, żeby w komentarzach pod konkursem było info, że informowali.
0 0

adamo86

#7091325 Napisano: 04.05.2023 16:35:13
Pewnie już kiedyś był taki temat, ale...
Czy dałoby się - oprócz przycisku z linkiem do regulaminu - dodać miejsce gdzie można by podpinać Regulamin w formie pdf do danego konkursu?
Ułatwiłoby to życie w sytuacji, gdy konkurs jest już zakończony, strona zamknięta i nie da się dostać do regulaminu zamieszczonego przez organizatora.
2 slavek, cb656 0

RaMa

#7093044 Napisano: 12.05.2023 22:02:37
adamo86 napisał(a):

Pewnie już kiedyś był taki temat, ale...
Czy dałoby się - oprócz przycisku z linkiem do regulaminu - dodać miejsce gdzie można by podpinać Regulamin w formie pdf do danego konkursu?
Ułatwiłoby to życie w sytuacji, gdy konkurs jest już zakończony, strona zamknięta i nie da się dostać do regulaminu zamieszczonego przez organizatora

Tak by było extra aby mieć bazę regulaminów z zakończonych konkursów - ale realnie: to zajmuje przestrzeń dyskową i osobiście wątpię czy administrator może sobie na to pozwolić...
Osobiście ściągam pdfy z regulaminami tych konkursów/loterii w których biorę udział - i sam widzę ile to zajmuję w megabajtach - dlatego później pakuję do plików rar i wrzucam na jakąś darmową chmurę żeby kompletnie nie zapchać swoich fizycznych dysków twardych...
Ale tak naprawdę to po kilku miesiącach to tylko śmieci te wszystkie regulaminy - bo okres reklamacji do organizatora się skończył.
1 cb656 0

mixik

#7095786 Napisano: 25.05.2023 16:50:32
Nie wiem, czy już kiedyś nie było, ale czy byłaby możliwość, aby oprócz kategorii "konkursy z moim udziałem" stworzyć oddzielną kategorię dla loterii, czyli "loterie z moim udziałem"? W moim przypadku jest to wielka różnica. Szykując się na zakupy loteryjne (podchodzę do tej kategorii "tak przy okazji", nie hurtowo), muszę wczytywać się we wszystko, co dodałem do "konkursów z moim udziałem".
Aktualnie by oddzielić konkursy i loterie z moim udziałem, jedne z nich dodaję poprostu do Schowka. Ale wolałbym Schowek zostawić do innego zastosowania.
Co o tym myślicie?
0 0

cb656

#7095817 Napisano: 25.05.2023 20:13:53
mixik napisał(a):

Nie wiem, czy już kiedyś nie było, ale czy byłaby możliwość, aby oprócz kategorii "konkursy z moim udziałem" stworzyć oddzielną kategorię dla loterii, czyli "loterie z moim udziałem"?
Szykując się na zakupy loteryjne muszę wczytywać się we wszystko, co dodałem do "konkursów z moim udziałem".
Co o tym myślicie?

Nie "we wszystko", bo wystarczy wybrać kategorię PROMOCYJNE.
Jeśli loteria opisana jest ZGODNIE Z WYTYCZNYMI Pionasa, to słowo "loteria" znajduje się w nazwie, więc znaleźć na tej krótkiej liscie nie jest trudno.
Skoro pytasz o zdanie innych, mój głos oddaję na NIE.

cb656

#7095818 Napisano: 25.05.2023 20:21:49

sabart napisał(a):

Gdy dodaje się link do wyników jakiegoś konkursu w wątku "Wyniki...", to na dole strony pojawia się ten konkurs w "Ostatnio komentowane" i ogólnie w komentarzach do konkursu pojawia się odnośnik do tego. Czy jest możliwość dodania jakiejś informacji lub odnośnika w momencie, gdy podajemy takie info w wątku "Informują"? Nie da się takiej informacji sprawdzić bezpośrednio wchodząc na konkurs, to jest widoczne tylko na forum i później są pytania czy informowali z tego i tego.

Nie. Chciałabym, żeby w komentarzach pod konkursem było info, że informowali.

pionas ja to odbieram w ten sposób, że jeśli ktoś umieszcza info w topie INFORMUJĄ, to system mógłby PRZEPISYWAĆ taką wiadomość jako komentarz pod opisem konkursu, którego wiadomość dotyczy.
Struktura tego akurat topu jest taka, że najpierw trzeba podać link do opisu w bazie i z tego system mógłby czerpać info, że wpis należy powielić jako komentarz w opisie konkursu. Idea ciekawa i do zrobienia. TO JUŻ DZIAŁA, wystarczy powielić kawałek kodu z topu WYNIKI.
1 sabaka 0

cb656

#7095819 Napisano: 25.05.2023 20:29:51
mandarynka16 napisał(a):

Co potrzebne -> Zasada, że jeżeli ktoś wpisuje się  wątku sprzedam/wymienię bo chce coś sprzedać to ma obowiązek podać cenę

emotka emotka emotka emotka
POPIERAM!!!!
1 wiesia30 0

pionas

#7095828 Napisano: 25.05.2023 21:57:59
cb656 napisał(a):

sabart napisał(a):

Gdy dodaje się link do wyników jakiegoś konkursu w wątku "Wyniki...", to na dole strony pojawia się ten konkurs w "Ostatnio komentowane" i ogólnie w komentarzach do konkursu pojawia się odnośnik do tego. Czy jest możliwość dodania jakiejś informacji lub odnośnika w momencie, gdy podajemy takie info w wątku "Informują"? Nie da się takiej informacji sprawdzić bezpośrednio wchodząc na konkurs, to jest widoczne tylko na forum i później są pytania czy informowali z tego i tego.

Nie. Chciałabym, żeby w komentarzach pod konkursem było info, że informowali.

pionas ja to odbieram w ten sposób, że jeśli ktoś umieszcza info w topie INFORMUJĄ, to system mógłby PRZEPISYWAĆ taką wiadomość jako komentarz pod opisem konkursu, którego wiadomość dotyczy.
Struktura tego akurat topu jest taka, że najpierw trzeba podać link do opisu w bazie i z tego system mógłby czerpać info, że wpis należy powielić jako komentarz w opisie konkursu. Idea ciekawa i do zrobienia. TO JUŻ DZIAŁA, wystarczy powielić kawałek kodu z topu WYNIKI.


W sobotę postaram się do tego usiąść ale nie obiecuję

cb656 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

Co potrzebne -> Zasada, że jeżeli ktoś wpisuje się  wątku sprzedam/wymienię bo chce coś sprzedać to ma obowiązek podać cenę

emotka emotka emotka emotka
POPIERAM!!!!

Ogólnie w planach jest zamknięcie wątku sprzedam/wymienię i całości przeniesienia do Bazarku.
1 cb656 0

pionas

#7095829 Napisano: 25.05.2023 22:00:34
RaMa napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Pewnie już kiedyś był taki temat, ale...
Czy dałoby się - oprócz przycisku z linkiem do regulaminu - dodać miejsce gdzie można by podpinać Regulamin w formie pdf do danego konkursu?
Ułatwiłoby to życie w sytuacji, gdy konkurs jest już zakończony, strona zamknięta i nie da się dostać do regulaminu zamieszczonego przez organizatora

Tak by było extra aby mieć bazę regulaminów z zakończonych konkursów - ale realnie: to zajmuje przestrzeń dyskową i osobiście wątpię czy administrator może sobie na to pozwolić...
Osobiście ściągam pdfy z regulaminami tych konkursów/loterii w których biorę udział - i sam widzę ile to zajmuję w megabajtach - dlatego później pakuję do plików rar i wrzucam na jakąś darmową chmurę żeby kompletnie nie zapchać swoich fizycznych dysków twardych...
Ale tak naprawdę to po kilku miesiącach to tylko śmieci te wszystkie regulaminy - bo okres reklamacji do organizatora się skończył.

To prawda regulaminy trochę miejsca zajmują, kiedyś pobierałem je na serwer, ale właśnie z powodu rozmiarów zrezygnowałem...
1 RaMa 0

pionas

#7095845 Napisano: 26.05.2023 07:53:55
cb656 sabart


dodane emotka
teraz po dodaniu postu w wątku Informują, informacja powinna trafić też jako komentarz przy opisie konkursu.
Gdyby nie działało proszę dać znać

cb656

#7095847 Napisano: 26.05.2023 08:07:09
pionas napisał(a):

RaMa napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Pewnie już kiedyś był taki temat, ale...
Czy dałoby się - oprócz przycisku z linkiem do regulaminu - dodać miejsce gdzie można by podpinać Regulamin w formie pdf do danego konkursu?
Ułatwiłoby to życie w sytuacji, gdy konkurs jest już zakończony, strona zamknięta i nie da się dostać do regulaminu zamieszczonego przez organizatora

Tak by było extra aby mieć bazę regulaminów z zakończonych konkursów - ale realnie: to zajmuje przestrzeń dyskową i osobiście wątpię czy administrator może sobie na to pozwolić...
Osobiście ściągam pdfy z regulaminami tych konkursów/loterii w których biorę udział - i sam widzę ile to zajmuję w megabajtach - dlatego później pakuję do plików rar i wrzucam na jakąś darmową chmurę żeby kompletnie nie zapchać swoich fizycznych dysków twardych...
Ale tak naprawdę to po kilku miesiącach to tylko śmieci te wszystkie regulaminy - bo okres reklamacji do organizatora się skończył.

To prawda regulaminy trochę miejsca zajmują, kiedyś pobierałem je na serwer, ale właśnie z powodu rozmiarów zrezygnowałem...

Adrian, ale przecież są bezpłatne serwery udostępniające miejsce na przechowywanie plików. Niecwiem, jak się nazywa ta technologia, kojarzy mi się, że chyba api czy jakoś tak... Do brzegu. Kiedyś w firmie, w której pracowałem, informatyk tak zrobił, że mogliśmy operować na danych udostępnianych przez firmę zewnętrzną, konkretnie przewoźnika UPS. Zpunktu widzenia użytkownika wyglądało to tak, jakbyśmy pracowali na swoim serwerze, choć tak naprawdę dane były przechowywane gdzie indziej. 
Czy tu dałoby się zastosować to rozwiązanie? Taki skrót dostępny z ekonków do plików regulaminów zgromadzonych na specjalizowanych serwerach? No wiesz, jak kiedyś chomikuj czy innych...
0 0

pionas

#7095850 Napisano: 26.05.2023 08:25:51
Takie darmowe rozwiązania mają swoje limity, kiedyś pamiętam że to były MB, czasem GB, fakt może do 5-10GB znajdzie się, ale co potem? usuwanie regulaminów? na jakiej zasadzie? potrzebne by było bez limitu, a takich nie ma darmowych.
Przed zmianą skryptu pamiętam że doszedłem do jakiś 15GB danych z regulaminami...
1 cb656 0