Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

#6828228 Napisano: 05.12.2021 14:41:22
dzidziapiernik napisał(a):

Początkowo miało to powędrować do topu dla poprawy humoru, ale wrzucę tu z pytaniem, jak to możliwe, że jeden i ten sam user może sobie wielokrotnie zmieniać nicka, skoro założenia były takie, że JEDEN JEDYNY RAZ jest to do zrobienia?!   emotka emotka

_eK9yMCMxfI
P.S. Swoją drogą, to idealna ilustracja niewieściego niezdecydowania... emotka emotka

bo jeszcze nie zablokowałem tego i można zmieniać sobie login w nieskończoność...

Dlaczego system NIE WSZYSTKIM Użytkownikom zlicza wpisy?   emotka Ani na forum nie ma, ani w profilu nie ma... emotka przykład: https://www.e-kon...?strona=456#p6828007

no jest jakiś błąd ale jeszcze go nie wyłapałem jutro spróbuję to ogarnąć

pioge7 napisał(a):

pionas tutaj literki nachodzą na siebie... da się to poprawić?

spojrzę na to jutro

Dziwią mnie ogromnie takie kwiatki na forum, że wpisy Admina są dokonywane z poziomu GOŚCIA emotka Dziwi mnie także, że u niektórych Użytkowników na forum jest widoczny obrazek awatara, ale w jego profilu tego obrazka nie widać.
Dziwi mnie, że jest początek grudnia, a śniegu jak na lekarstwo... emotka

bo usunąłem sobie konto emotka

netka2000 napisał(a):

Czy jest jakaś logika w kolejności pokazywania kategorii konkursów? Raz na początku konkursy aktualne, a na końcu promocje. Innym razem odwrotnie.

BRAWO emotka emotka Mam tu już ugruntowaną pozycję prowokatora, emotka więc o tym akurat nie pisałem, ale TEŻ MNIE TO DRAŻNI! emotka
By było jasne - potrafię sobie wytłumaczyć, że zmienił się algorytm dotyczący pierwszeństwa wyświetlania i że na przykład najpierw pojawiają się te, które zostały zgłoszone wcześniej, jednakże szalenie mnie WQ.RWIA taka właśnie zmienność, bo działają przyzwyczajenia do pewnej takiej stabilności z okresu minionego, gdzie ZAWSZE kolejność była jednaka.

Moje życie było zbyt nudne i schematyczne postanowiłem to zmienić, wprowadziłem chaos, którego jeszcze nie ogarnąłem...
A tak serio to konkursy pobierane są po dacie publikacji, a następnie grupowane po kategoriach stąd to zamieszanie...
spróbuję ogarnąć to jutro

cb656

#6828299 Napisano: 05.12.2021 23:28:18
pionas napisał(a):

Moje życie było zbyt nudne i schematyczne postanowiłem to zmienić, wprowadziłem chaos, którego jeszcze nie ogarnąłem...

Czułem podskórnie, że programista/informatyk to wcale nie jest żaden sztywniak, tylko facet z poczuciem humoru. emotka emotka emotka
1 radosna 0

cb656

#6828302 Napisano: 06.12.2021 00:05:02
pionas napisał(a):

jak to możliwe, że jeden i ten sam user może sobie wielokrotnie zmieniać nicka, skoro założenia były takie, że JEDEN JEDYNY RAZ jest to do zrobienia?! 

bo jeszcze nie zablokowałem tego i można zmieniać sobie login w nieskończoność...

Hm... Mam w związku z tym odczucia zdecydowanie ambiwalentne. Cieszę się, że teściowa utopiona w studni, ale martwię się, że woda przez to niezdatna do picia.  Bo stare nicki miały być zablokowane do ponownego użycia, a jednak nie są. emotka
0 0

cb656

#6828303 Napisano: 06.12.2021 00:11:10
Ooops... kolejny zonk. Nie wiem, czy to związane ze zmianą nicka czy ze zmianą daty.
Minęła północ i chciałem zerknąć, czy coś nowego przybyło do bazy, klikam tedy w kalendarz, by sprawdzić co dodane piątego grudnia, a tu taki kwiatek... To już za wysokie progi jak na moje nogi. pionas przeanalizuj sobie, co tam w logach się zapisało w ostatnich kwadransach w okolicy północy. Wklejam screen.
1 pionas 0

cb656

#6828307 Napisano: 06.12.2021 00:38:12
Hm... reklamy to fajna rzecz, pod warunkiem, że się nad nimi panuje. Kiedy pchają się drzwiami i oknami, to rodzi odruch wymiotny. emotka

pionas porównaj sobie proszę tekst oryginalny, skopiowany standardowo i to, co pojawia się w formularzu dodawania konkursów. Przecież to się kupy nie trzyma! emotka W oryginalnym tekście słowo "SKLEP" nie było absolutnie do niczego podlinkowane!!! Ta zamiana dokonała się w locie! No nie o take Polske walczyłem.
Link do strony: https://www.faceb...ts/4678030032217070/
0 0

cb656

#6828309 Napisano: 06.12.2021 00:52:38
...zresztą widzę, że to magiczne słowo "SKLEP" pojawiło się także w konkursach dodanych wcześniej do bazy. emotka
To jest SZKODNICTWO! emotka Jaki związek z rajstopami Adriana (helou, pionas, serio, sprzedajesz teraz damską garderobę?! emotka ) ma sklep Huawei ze sprzętem elektronicznym?! emotka

0 0

bruce

#6828487 Napisano: 06.12.2021 14:03:28
Przepraszam, że posłużę się tutaj konkretnym przykładem, to całkiem przypadkowe, ale chyba nie wszystko zlicza się dobrze na stronie, np. ilość naszych postów - Kwiat Paproci wpisał(a) rewelacyjny post, a nie ma go wśród wyników przy profilu tej Osoby emotka :

Kolejna sprawa, przy wyszukiwaniu postów danego forumowicza nie ma wskazówki, z jakiego wątku te posty pochodzą - akurat chciałam szybko znaleźć ten wątek, aby wpisać powyższe, szukałam wśród postów CeBe, bo On tu zamieszcza wiele wpisów, więc tak najłatwiej znaleźć, lecz wyświetliły mi się tylko same Jego wpisy, bez podania nazw wątków; musiałam zatem szukać inaczej.emotka

Obie rzeczy widzę w wersji tradycyjnej. 

cb656

#6829221 Napisano: 08.12.2021 17:05:25
0 0

cb656

#6829529 Napisano: 09.12.2021 14:45:50
pionas rzucisz okiem na ten wpis? https://www.e-kon...i?strona=61#p6829524
Dlaczemu emotikona nie ma zielonego tła, jak inne? emotka
0 0

pionas

#6829532 Napisano: 09.12.2021 14:56:50
cb656 napisał(a):

pionas rzucisz okiem na ten wpis? https://www.e-kon...=61#p6829524Dlaczemu emotikona nie ma zielonego tła, jak inne? emotka

bo jest wklejona jako obrazek czyli pomiędzy tagami img
1 cb656 0

iwona0103

#6830179 Napisano: 10.12.2021 18:01:39
iwona0103 napisał(a):

1. w tradycyjnej skórce nie można dodawać postów
2. taka drobnostka... wydaje mi się, że dawniej jeśli polubiłam jakiś post to informacja o tym była widoczna, coś w stylu: "Ty" na początku listy lajkujących. Teraz trzeba się wklikać w listę, żeby zobaczyć czy się polubiło coś lub kliknąć łapkę i sprawdzić czy liczba lajkujących się zmniejszyła czy zwiększyła emotka
3. gdy sprawdzam moje lub kogoś innego posty w wątku nie można się przenieść do tego miejsca z listy wpisów. Nie ma nawet nazwy wątku. Dawniej używałam tego, aby zobaczyć dalszą część jakiejś dyskusji np. na temat który kiedyś tam odpowiedziałam

pionas, dziękuję za poprawki, dotyczące 1 i 3! emotka

Oprócz nr 2 mam jeszcze jedną drobnostkę do zgłoszenia:
każde polubienie wpisu to osobne powiadomienie, czyli np. teraz mam 6, bo dostałam 6 lajków pod jedną odpowiedzią. Wcześniej było 1 powiadomienie bez względu na liczbę lajków, do momentu kliknięcia w to powiadomienie

cb656

#6830352 Napisano: 11.12.2021 16:16:33
Formularz dodawania konkursów.
1. Ponawiam prośbę o przywrócenie możliwości wybierania dat z kalendarza, jak to było wcześniej, jest to duże ułatwienie.
2. Pole na link do Regulaminu uwzględnia tylko format https a przecież multum konkursów podaje adres w formie skróconej (przykład: bit.ly/3GjuiWV). Niestety, formularz tego nie łyka. emotka
1 marteczke 0

zielonaszpilka

#6830411 Napisano: 11.12.2021 23:29:35
1. Przychylam się do prośby iwona0103 o to, żeby powiadomienie do ocen postów było, tak jak w starszej wersji, jedno. Teraz każda ocena posta to nowe, osobne powiadomienie. 
2. Wywołania w poście Gratulacje dla wygranych nie generują mi powiadomień.
3. Czy jest szansa na przywrócenie opcji w wiadomościach " Oznacz jako nieprzeczytane"? emotka
1 iwona0103 0

diabkate

#6830524 Napisano: 12.12.2021 21:41:34
To mi się nie podoba, ale w sumie tylko dlatego, że chciałam zerknąć, jakie są aktualne konkursy, a w wątku z paragonami byłoby najszybciej. 
Z jednej strony rozumiem, że trafiają się oszuści i to może dlatego, ale z drugiej nie, bo uważam, że każdy sam może zobaczyć aktywność użytkownika, z którym miałby dokonać jakiejkolwiek transakcji i podjąć decyzję.

0 0

cb656

#6830537 Napisano: 13.12.2021 00:07:51
diabkate napisał(a):

To mi się nie podoba

E, nie, TO trzeba odpuścić. Wszędzie są jakieś warunki wstępne, stażowe - więc i tutaj.
Ja to akceptuję.

...trudno mi za to zaakceptować fakt, że pełny dostęp do bazy konkursów mają ci, co nigdy nie dodali żadnego. emotka
A były już takie wnioski składane, jednak pionas stoi na stanowisku, że baza zawsze będzie otwarta. Co innego forum. No okej, nie moja brocha, rządzi, utrzymuje, to ma prawo narzucać SWOJE warunki. I tak to wszystko jest wielkim dobrodziejstwem dla ludków, a że trafi się jakieś małe ograniczenie... Niedawno napisał między wierszami, że jak będziem za dużo marudzić, to może się zdarzyć tak, że zwinie zabawki i zostawi pustą piaskownicę... emotka emotka
0 0

cb656

#6830544 Napisano: 13.12.2021 01:01:21
pionas czy możesz z łaski swojej usunąć fragment kodu, który podczas dodawania konkursów na Instagramie, po rozpoznaniu adresu z automatu w pole tytułu wpisuje te bzdury? No niby można to ręcznie wykasować i wpisać prawidłowy tytuł, ale po co tak stresować ludzi i dodawać im roboty? emotka

Idąc za ciosem: a możesz dodać fragment kodu, który wzorem konkursów facebookowych, do tych instagramowych wpisywałby tag "konkursy na instagramie"? Tak na zachętę, by się chciało wpisać inne po przecinku emotka

EDIT (kilka dni później) Pionas, dziękuję za kolaborację. emotka Już jest tak, jak prosiłem.
0 0

cb656

#6830545 Napisano: 13.12.2021 01:09:55
bruce napisał(a):

Kolejna sprawa, przy wyszukiwaniu postów danego forumowicza nie ma wskazówki, z jakiego wątku te posty pochodzą...

pionas dziękuję  emotka bruce - to już działa, sprawdź. emotka
1 bruce 0

bruce

#6830547 Napisano: 13.12.2021 07:02:37
I ja dziękuję, będzie dużo łatwiej cokolwiek odnaleźć. emotka emotka
0 0

pioge7

#6830551 Napisano: 13.12.2021 08:48:29
pionas to może jeszcze ja poproszę emotka  w starej wersji tak było, wiec może uda się przywrócić emotka
chodzi o komentarze do konkursów w bazie. Dałoby odwrócić kolejność, żeby najnowsze były u góry, a najstarsze u dołu… 
czasem konkurs ma sporo komentarzy, a na górze są te najstarsze i trzeba dużo przewijać, żeby dostać się do najnowszego. 
na pewno by to ułatwiło emotka  

diabkate

#6830580 Napisano: 13.12.2021 10:27:25
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

To mi się nie podoba

E, nie, TO trzeba odpuścić. Wszędzie są jakieś warunki wstępne, stażowe - więc i tutaj.
Ja to akceptuję.

...trudno mi za to zaakceptować fakt, że pełny dostęp do bazy konkursów mają ci, co nigdy nie dodali żadnego. emotka
A były już takie wnioski składane, jednak pionas stoi na stanowisku, że baza zawsze będzie otwarta. Co innego forum. No okej, nie moja brocha, rządzi, utrzymuje, to ma prawo narzucać SWOJE warunki. I tak to wszystko jest wielkim dobrodziejstwem dla ludków, a że trafi się jakieś małe ograniczenie... Niedawno napisał między wierszami, że jak będziem za dużo marudzić, to może się zdarzyć tak, że zwinie zabawki i zostawi pustą piaskownicę... emotka emotka

Toż napisałam, że z jednej strony rozumiem, ale się poirytowałam, bo chciałam iść na łatwiznę, zobaczyć jakie paragony teraz są potrzebne, a tu psikus. emotka
0 0