Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

ameryka

#6832730Napisano: 21.12.2021 19:15:27
człowiek by wrzucił coś do zapowiedzi ale brak dostępu emotka
0 0

cb656

#6832766Napisano: 21.12.2021 23:16:39
ameryka napisał(a):

człowiek by wrzucił coś do zapowiedzi ale brak dostępu emotka

To niech człowiek da linka komuś, kto ma dostęp, to takie trudne? emotka
0 0

cb656

#6833277Napisano: 23.12.2021 17:22:33
pionas a dlaczemu są takie różnice w odstępach? emotka Top: wyniki konkursów. 

0 0

pioge7

#6833290Napisano: 23.12.2021 18:08:49
Pionas zauważone dzisiaj 
Jak ktoś polubi post i jest ta rozwijana lista użytkowników. I jak mam tam np. 30 osób klikam sobie na dowolny profil i wychodzi błąd 404. 
Nie dotyczy to tej małej listy przy łapkach tylko dopiero po rozwinięciu listy 
0 0

pionas

#6833472Napisano: 25.12.2021 09:06:33
cb656 napisał(a):

pionas a dlaczemu są takie różnice w odstępach? emotka Top: wyniki konkursów. 

był błąd, w automacie od postu dałem 4 entery a nie 2 emotka

pioge7 napisał(a):

Pionas zauważone dzisiaj Jak ktoś polubi post i jest ta rozwijana lista użytkowników. I jak mam tam np. 30 osób klikam sobie na dowolny profil i wychodzi błąd 404. 
Nie dotyczy to tej małej listy przy łapkach tylko dopiero po rozwinięciu listy 

Podasz przykład?
2 pioge7, cb656 0

pioge7

#6833473Napisano: 25.12.2021 09:12:10
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Pionas zauważone dzisiaj Jak ktoś polubi post i jest ta rozwijana lista użytkowników. I jak mam tam np. 30 osób klikam sobie na dowolny profil i wychodzi błąd 404. 
Nie dotyczy to tej małej listy przy łapkach tylko dopiero po rozwinięciu listy 

Podasz przykład?

https://www.e-konkursy.info/forum/konkursy/moje-dzisiejsze-wygrane?strona=2775#p6833393
przy łapkach kliknij więcej
i kliknij w dowolny nick 
1 brucee 0

pionas

#6833474Napisano: 25.12.2021 09:23:16
nanajka81 napisał(a):

właśnie odkryłam że z mojego profilu poznikali mi znajomi których miałam dodanych - da się to naprawić czy muszę na nowo ich dodawać?

sprawdź teraz
0 0

pionas

#6833477Napisano: 25.12.2021 09:28:06
pioge7 napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/forum/konkursy/moje-dzisiejsze-wygrane?strona=2775#p6833393
przy łapkach kliknij więcej
i kliknij w dowolny nick 

już działa, błąd dotyczył starej szaty graficznej emotka

pioge7

#6833478Napisano: 25.12.2021 11:02:13
bruce napisał(a):

pioge7 napisał(a):

https://www.e-konkursy.info/forum/konkursy/moje-dzisiejsze-wygrane?strona=2775#p6833393
przy łapkach kliknij więcej
i kliknij w dowolny nick 

Fakt, nie działa, jest błąd strony. 

jak zwykle naprawiony emotka
teraz chyba pozostaje czekać na apke emotka
1 brucee 0

cb656

#6833504Napisano: 25.12.2021 18:27:28
Dziwna sprawa z tymi powiadomieniami, nie rozgryzłem jeszcze tego klucza... emotka
Jedne powiadomienia, jak w nie kliknę i potem wracam do skrzynki powiadomień, znikają już po tym kliknięciu, a inne nie. Zostają i trzeba je usuwać ręcznie. O co tu chodzi? emotka
0 0

magdalena_g

#6833515Napisano: 25.12.2021 21:52:43
Nie wiem dlaczego nie mogę wyszukać konkursu po rodzaju nagród. Zaznaczam np. bilety i jak zatwierdzam to wyskakuje komunikat "uzupełnij to pole" i tam mam wpisać szukaną frazę. Po co?  Kiedyś tego nie było, szukało się tylko po rodzaju nagród. Czy tylko ja tak mam? Czy można to jakoś naprawić? 
1 cb656 0

cb656

#6833536Napisano: 26.12.2021 13:15:57
magdalena_g napisał(a):

Nie wiem dlaczego nie mogę wyszukać konkursu po rodzaju nagród. Zaznaczam np. bilety i jak zatwierdzam to wyskakuje komunikat "uzupełnij to pole" i tam mam wpisać szukaną frazę. Po co?  Kiedyś tego nie było, szukało się tylko po rodzaju nagród. Czy tylko ja tak mam? Czy można to jakoś naprawić? 

Wyszukiwarka: https://www.e-kon....info/znajdz-konkurs

Zrobiłem tak, jak piszesz i oto wynik: https://www.e-kon...p;where%5B%5D=prices
1 brucee 0

magdalena_g

#6833547Napisano: 26.12.2021 16:02:46
Nie o to mi chodzi. Wchodzę w NA SKRÓTY - WYSZUKIWARKA tam zaznaczam ptaszkiem WYCIECZKI przy RODZAJU NAGRÓD i jak zatwierdzam to nie pokazuje konkursów w których nagrodami są wycieczki tylko pojawia się komunikat WYPEŁNIJ TO POLE  (czyli szukaną frazę) a dawniej to pole mogło byc puste  
0 0

cb656

#6833550Napisano: 26.12.2021 16:19:44
magdalena_g napisał(a):

Nie o to mi chodzi. Wchodzę w NA SKRÓTY - WYSZUKIWARKA tam zaznaczam ptaszkiem WYCIECZKI przy RODZAJU NAGRÓD i jak zatwierdzam to nie pokazuje konkursów w których nagrodami są wycieczki tylko pojawia się komunikat WYPEŁNIJ TO POLE  (czyli szukaną frazę) a dawniej to pole mogło byc puste 

No a co ja pokazuję wyżej? emotka No przecież wyszukiwarkę z tego "na skróty" właśnie! Wypełniam tylko dwa pola - szukaną frazę i gdzie ma szukać.   Nie rozumiem, w czym problem?   emotka
Pole tekstowe MUSISZ wypełnić! Co z tego, że zaznaczysz kategorie GDZIE ma szukać, skoro system nie wie, CZEGO szukać?! Próbuj także słów w innej formie, na przykład "wycieczka", bo wiadomo, że w opisie nagród nie piszą z reguły o kilku, tylko o jednej wycieczce emotka
"Szukano WYCIECZKI, znaleziono 3 rekordy"
https://www.e-kon...p;where%5B%5D=prices
"Szukano WYCIECZKA, znaleziono 8 rekordów"
https://www.e-kon...p;where%5B%5D=prices

EDIT: Obszar do przeszukiwania nadrzędny, to kategoria NAGRODY. I to w zasadzie mogłoby wystarczyć. Ty zawęziłaś obszar wyszukiwania do podkategorii NAGRODY/WYCIECZKI. Można tak, tylko miałoby to sens wtedy, gdybyś szukała wycieczki w konkretne miejsce, na przykład DOMINIKANA. I właśnie takie słowo powinno się wtedy wpisać w pole tekstowe mówiące wyszukiwarce, CZEGO ma szukać w opisach.
0 0

magdalena_g

#6833554Napisano: 26.12.2021 16:47:04
cb656 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

Nie o to mi chodzi. Wchodzę w NA SKRÓTY - WYSZUKIWARKA tam zaznaczam ptaszkiem WYCIECZKI przy RODZAJU NAGRÓD i jak zatwierdzam to nie pokazuje konkursów w których nagrodami są wycieczki tylko pojawia się komunikat WYPEŁNIJ TO POLE  (czyli szukaną frazę) a dawniej to pole mogło byc puste 

No a co ja pokazuję wyżej? emotka No przecież wyszukiwarkę z tego "na skróty" właśnie! Wypełniam tylko dwa pola - szukaną frazę i gdzie ma szukać.   Nie rozumiem, w czym problem?   emotka Pole tekstowe MUSISZ wypełnić! Co z tego, że zaznaczysz kategorie GDZIE ma szukać, skoro system nie wie, CZEGO szukać?! Próbuj także słów w innej formie, na przykład "wycieczka", bo wiadomo, że w opisie nagród nie piszą z reguły o kilku, tylko o jednej wycieczce emotka
"Szukano WYCIECZKI, znaleziono 3 rekordy"
https://www.e-kon...p;where%5B%5D=prices
"Szukano WYCIECZKA, znaleziono 8 rekordów"
https://www.e-kon...p;where%5B%5D=prices

EDIT: Obszar do przeszukiwania nadrzędny, to kategoria NAGRODY. I to w zasadzie mogłoby wystarczyć. Ty zawęziłaś obszar wyszukiwania do podkategorii NAGRODY/WYCIECZKI. Można tak, tylko miałoby to sens wtedy, gdybyś szukała wycieczki w konkretne miejsce, na przykład DOMINIKANA. I właśnie takie słowo powinno się wtedy wpisać w pole tekstowe mówiące wyszukiwarce, CZEGO ma szukać w opisach.

Nadal nie o to mi chodzi. Wskazanym powyżej sposobem nie pokazało wszystkich konkursów, w których nagrodą są wycieczki, tylko te otagowane słowem WYCIECZKA, WYCIECZKI. Przy takim sposobie wyszukiwania nie pokazało np. konkursu Walkera z Biedronki.  Kiedyś klikając w rodzaj nagrody WYCIECZKI (ten żółty balonik),bez wpisywania frazy,  pokazywało wszystkie konkursy, w których nagrodą były wycieczki. 
0 1 cb656

cb656

#6833585Napisano: 26.12.2021 22:42:57
magdalena_g napisał(a):

Nadal nie o to mi chodzi. Wskazanym powyżej sposobem nie pokazało wszystkich konkursów, w których nagrodą są wycieczki, tylko te otagowane słowem WYCIECZKA, WYCIECZKI. Przy takim sposobie wyszukiwania nie pokazało np. konkursu Walkera z Biedronki.  Kiedyś klikając w rodzaj nagrody WYCIECZKI (ten żółty balonik),bez wpisywania frazy,  pokazywało wszystkie konkursy, w których nagrodą były wycieczki.

Kobieto, OGARNIJ SIĘ!! Rozumiesz w ogóle, jak działa wyszukiwarka? Ona szuka TEKSTU!!!!!!
PRZYKŁAD: konkurs Walkera z Biedronki w bazie.  Widzisz tu gdzieś (gdziekolwiek) słowo "wycieczka"????
Albo cokolwiek zbliżonego?! "wyczeczk"??
Niby JAK system ma ten konkurs pokazać w wynikach wyszukiwania na hasło "WYCIECZKA"??
No nie da się! emotka

pionas RATUJ!! Mnie już zabrakło argumentów emotkaemotka

0 0

magdalena_g

#6833589Napisano: 26.12.2021 23:20:51
cb656 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

Nadal nie o to mi chodzi. Wskazanym powyżej sposobem nie pokazało wszystkich konkursów, w których nagrodą są wycieczki, tylko te otagowane słowem WYCIECZKA, WYCIECZKI. Przy takim sposobie wyszukiwania nie pokazało np. konkursu Walkera z Biedronki.  Kiedyś klikając w rodzaj nagrody WYCIECZKI (ten żółty balonik),bez wpisywania frazy,  pokazywało wszystkie konkursy, w których nagrodą były wycieczki.

Kobieto, OGARNIJ SIĘ!! Rozumiesz w ogóle, jak działa wyszukiwarka? Ona szuka TEKSTU!!!!!! PRZYKŁAD: konkurs Walkera z Biedronki w bazie.  Widzisz tu gdzieś (gdziekolwiek) słowo "wycieczka"????
Albo cokolwiek zbliżonego?! "wyczeczk"??
Niby JAK system ma ten konkurs pokazać w wynikach wyszukiwania na hasło "WYCIECZKA"??
No nie da się! emotka

pionas RATUJ!! Mnie już zabrakło argumentów emotkaemotka

Ale mnie nie chodzi o wyszukiwanie tekstu, bo jest oczywiste jak się to robi, tylko o wyszukiwanie przez zaznaczenie obrazka przedstawiającego rodzaj nagrody.  I przy konkursie Walkera widnieje obrazek pt. WYCIECZKI. Więc klikając na niego w wyszukiwarce powinny mi się pokazać wszystkie konkursy, w których jako rodzaj nagrody wybrano ikonę (nie wyraz!!!) WYCIECZKI. 
0 0

cb656

#6833591Napisano: 26.12.2021 23:44:40
magdalena_g napisał(a):

Ale mnie nie chodzi o wyszukiwanie tekstu, bo jest oczywiste jak się to robi, tylko o wyszukiwanie przez zaznaczenie obrazka przedstawiającego rodzaj nagrody.  I przy konkursie Walkera widnieje obrazek pt. WYCIECZKI. Więc klikając na niego w wyszukiwarce powinny mi się pokazać wszystkie konkursy, w których jako rodzaj nagrody wybrano ikonę (nie wyraz!!!) WYCIECZKI.

Poddaję się. Nie zrozumiałaś istoty działania wyszukiwarki, mimo mych starań. Istota owa zawiera się w dwóch punktach:
1. szukamy TEKSTU występującego w opisie konkursu
2. określamy obszar wyszukiwania (na przykład Organizator, Nagrody, Opis i tak dalej
To przecież jest proste, jak sikanie. emotka
Może pionas umie to wyjaśnić innymi słowami. Ja nie.
0 0

giti

#6833787Napisano: 28.12.2021 00:31:37
A ja rozumiem o co chodzi magdalena. I nie wiem czy Tagi (bo Tobie chodzi o Tagi) tą jednolite i tożsame z kategoria wyszukiwarki, bo przecież są też takie tagi jak np. w Walkerze: Szkocja, whisky itp, a to nie są kategorie wyszukiwań. 

Także jeśli chcesz wyszukać wszystkie konkursy otagowane ''wycieczka'' to chyba musisz znaleźć dowolny konkurs z takim tagiem i wtedy klikając w ten ''obrazek'' czyli tag o nazwie "wycieczka" emotka )
1 cb656 0

gosiak351

#6833790Napisano: 28.12.2021 01:08:38
Dostałam punky karny bo SZUKAŁAM - podkreślam SZUKAŁAM konkursu którego nie było. Fakt błąd mojej percepcji, jednak ze względu na to, że NIE BYŁO czegoś takiego nie powinnam dostać pinktu karnego, tylko informację o przykładowej terści:" nie było takiego konkursu" 
0 0