Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

magdalena_g

#6834996 Napisano: 02.01.2022 20:26:44
[quote=

cb656 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

magdalena_g]Ale mnie nie chodzi o wyszukiwanie tekstu, bo jest oczywiste jak się to robi, tylko o wyszukiwanie przez zaznaczenie obrazka przedstawiającego rodzaj nagrody.  I przy konkursie Walkera widnieje obrazek pt. WYCIECZKI. Więc klikając na niego w wyszukiwarce powinny mi się pokazać wszystkie konkursy, w których jako rodzaj nagrody wybrano ikonę (nie wyraz!!!) WYCIECZKI.

Dzięki pionas  emotka  wyszukiwanie już działa jak dawnej  emotka  a  i jeszcze słowo do osoby powyżej komentującej. Dziękuję za chęć pomocy w rozwiązaniu tego problemu, ale zanim napiszesz do kogoś "OGARNIJ SIĘ KOBIETO", "TO JEST PROSTE JAK SIKANIE"  to zastanów się chwilę, bo może nie jesteś alfą i omegą w rozwiązywaniu problemów technicznych na stronie.
Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 
2 pioge7, gosia5 0

cb656

#6835005 Napisano: 02.01.2022 21:42:58
magdalena_g napisał(a):

(...) słowo do osoby powyżej komentującej: zanim napiszesz do kogoś "OGARNIJ SIĘ KOBIETO", "TO JEST PROSTE JAK SIKANIE"  to zastanów się chwilę, bo może nie jesteś alfą i omegą w rozwiązywaniu problemów technicznych na stronie. Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 

Fakt, nie jestem ani Alfą, ani tym bardziej Omegą. emotka
Dzięki za przypomnienie. emotka
...to pionas sprawił, że DOPIERO TERAZ wyszukiwanie jest proste, jak sikanie, bo wystarczy znajomość pisma obrazkowego, bez konieczności umiejętności pisania - wystarczy tylko odfajkować ptaszkiem okienka przy ikonkach emotka
No ale fakt, nie jestem. I nie miałem racji. emotka emotka Przepraszam.
0 0

diabkate

#6835023 Napisano: 03.01.2022 00:33:11
gosiak351 napisał(a):

Dostałam punky karny bo SZUKAŁAM - podkreślam SZUKAŁAM konkursu którego nie było. Fakt błąd mojej percepcji, jednak ze względu na to, że NIE BYŁO czegoś takiego nie powinnam dostać pinktu karnego, tylko informację o przykładowej terści:" nie było takiego konkursu" 

Z tego co pamiętam, to nie szukałaś konkursu, a paragonu na konkurs, którego nie było w bazie i to w dodatku po zakończeniu owego konkursu. To chyba lekka różnica. Poza tym laureatką owego konkursu była Małgorzata, więc to taki dziwny zbieg okoliczności... Zamiast się wkurzać i brnąć w to dalej, lepiej się przyznać albo odpuścić.


cb656 napisał(a):

magdalena_g napisał(a):

(...) słowo do osoby powyżej komentującej: zanim napiszesz do kogoś "OGARNIJ SIĘ KOBIETO", "TO JEST PROSTE JAK SIKANIE"  to zastanów się chwilę, bo może nie jesteś alfą i omegą w rozwiązywaniu problemów technicznych na stronie. Pozdrawiam i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 

Fakt, nie jestem ani Alfą, ani tym bardziej Omegą. emotka Dzięki za przypomnienie. emotka
...to pionas sprawił, że DOPIERO TERAZ wyszukiwanie jest proste, jak sikanie, bo wystarczy znajomość pisma obrazkowego, bez konieczności umiejętności pisania - wystarczy tylko odfajkować ptaszkiem okienka przy ikonkach emotka
No ale fakt, nie jestem. I nie miałem racji. emotka emotka Przepraszam.

No nie jesteś, ale chyba jesteś jednym z najaktywniejszych w tym wątku użytkowników. :D 
1 Ferdia 0

cb656

#6835025 Napisano: 03.01.2022 00:45:34
diabkate napisał(a):

No nie jesteś, ale chyba jesteś jednym z najaktywniejszych w tym wątku użytkowników. :D 

Lalalala... emotka  
Przekażmy sobie znak pokoju.. emotka

Mój pokój ma taki znak, przekazuję Ci tę informację..  emotka

0 0

diabkate

#6835026 Napisano: 03.01.2022 00:47:10
cb656 napisał(a):

diabkate napisał(a):

No nie jesteś, ale chyba jesteś jednym z najaktywniejszych w tym wątku użytkowników. :D 

Lalalala... emotka  Przekażmy sobie znak pokoju.. emotka

Mój pokój ma taki znak, przekazuję Ci tę informację..  emotka

emotka
0 0

cb656

#6835454 Napisano: 04.01.2022 21:51:34
pionas jak to jest właściwie... z tymi kontami użytkowników? emotka
Jak ktoś miał konto, robił wpisy na forum, a potem zlikwidował, to jego wpisy pozostają jako wpisy gościa. Nie są przypisane do żadnego konta. Czasem jest podany nick tego gościa i to wszystko, bez podlinkowania.

Jednak jest cała masa wpisów od RÓŻNYCH OSÓB, które są przypisane do JEDNEGO I TEGO SAMEGO KONTA! Jakiś bezsens. emotka Z treści wynika wyraźnie, że każdy wpis to inna osoba, a mimo to nie figurują jako GOŚĆ, tylko jako ten sam BOCIK...
CZEMU??! emotka
0 0

pionas

#6835491 Napisano: 05.01.2022 07:52:46
cb656 napisał(a):

pionas jak to jest właściwie... z tymi kontami użytkowników? emotka Jak ktoś miał konto, robił wpisy na forum, a potem zlikwidował, to jego wpisy pozostają jako wpisy gościa. Nie są przypisane do żadnego konta. Czasem jest podany nick tego gościa i to wszystko, bez podlinkowania.

Jednak jest cała masa wpisów od RÓŻNYCH OSÓB, które są przypisane do JEDNEGO I TEGO SAMEGO KONTA! Jakiś bezsens. emotka Z treści wynika wyraźnie, że każdy wpis to inna osoba, a mimo to nie figurują jako GOŚĆ, tylko jako ten sam BOCIK...
CZEMU??! emotka

bo nie zawsze był system gdzie można było pisać jako gość stąd też zostały one przypisane do bocika
1 cb656 0

pioge7

#6836072 Napisano: 07.01.2022 10:15:19
pionas
skończył mi się dostęp do forum, bo mam nie dodane konkursy. I teraz wchodząc przez wersję tradycyjną strony przenosi mnie na wersję nowoczesną z napisem błędu 403. Tak ma być? Bo chyba nie powinno przenosić z wersji tradycyjnej na nowoczesną ?
czy to błąd?
0 0

cb656

#6836076 Napisano: 07.01.2022 10:30:25
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):

...Jest cała masa wpisów od RÓŻNYCH OSÓB, które są przypisane do JEDNEGO I TEGO SAMEGO KONTA!
Z treści wynika wyraźnie, że każdy wpis to inna osoba, a mimo to nie figurują jako GOŚĆ, tylko jako ten sam BOCIK...

bo nie zawsze był system gdzie można było pisać jako gość stąd też zostały one przypisane do bocika

A widzisz... Tego etapu, kiedy gość mógł pisać bez tworzenia konta to ja zupełnie nie kojarzę. Musi byłem pijany wtedy albo odsypiałem pijaństwo... No bo nic, a nic, pustka w pamięci, film musiał się urwać, czy cóś... emotka emotka
1 kumulacja 0

cb656

#6836321 Napisano: 08.01.2022 17:36:57
sssylwiaaa napisał(a):

Wpadłam właśnie na genialny pomysł! Chciałabym otrzymywać powiadomienia na telefon o aktywności na moim profilu. Chodzi mi np. o powiadomieniu sms, gdy ktoś odpowie na mój wpis na forum lub gdy dostanę wiadomość prywatną. Bardzo ułatwiłoby mi to życie,bo rzadko tutaj zaglądam a gdy zależy mi np. na jakiejś korespondencji to muszę się często logować i sprawdzać skrzynkę. Byłoby superemotka emotka

Pośrednio można to rozwiązać okrężną drogą. Bramka SMS to są pewnie jakieś koszty, ale gdyby system wysyłał na przykład maila, a miałabyś w telefonie zainstalowaną pocztę, to powiadomienie dostawałabyś tą drogą.
pionas mam rację z tymi kosztami za SMS? emotka
0 0

cb656

#6836579 Napisano: 10.01.2022 16:47:42
bruce napisał(a):

Czy nie ma już możliwości ocenienia danego konkursu? Kiedyś były takie gwiazdki, teraz ich nie widzę.

Nie ma, nie będzie, nie nalegać. Pytałem pionasa wcześniej o to samo. emotka
1 brucee 0

cb656

#6836589 Napisano: 10.01.2022 17:25:42
bruce napisał(a):

...w komentarzach przy konkursach z bazy negatywne wpisy są usuwane na wniosek organizatora. emotka

emotka emotka Szok... Coś jak Giuletta i Monika w jednym... emotka
1 brucee 0

iwona0103

#6836602 Napisano: 10.01.2022 18:10:02
iwona0103 napisał(a):

każde polubienie wpisu to osobne powiadomienie, czyli np. teraz mam 6, bo dostałam 6 lajków pod jedną odpowiedzią. Wcześniej było 1 powiadomienie bez względu na liczbę lajków, do momentu kliknięcia w to powiadomienie

Tak delikatnie się przypominam emotka  czy da się to w ogóle zrobić?
1 kreatia 0

kreatia

#6836633 Napisano: 10.01.2022 19:36:55
iwona0103 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

każde polubienie wpisu to osobne powiadomienie, czyli np. teraz mam 6, bo dostałam 6 lajków pod jedną odpowiedzią. Wcześniej było 1 powiadomienie bez względu na liczbę lajków, do momentu kliknięcia w to powiadomienie

Tak delikatnie się przypominam emotka  czy da się to w ogóle zrobić?

dołączam się emotka

cb656

#6836918 Napisano: 11.01.2022 17:57:21
pionas w tym wpisie na forum https://www.e-kon...ki?strona=5#p6836915
nie da się kliknąć w linka WYNIKI, choć został tam podpięty. Wpis na forum wygląda, jakby to był zwykły tekst. To jakiś błąd. Wklejam screen, jak wygląda wpis podczas próby edycji (niczego nie zmieniałem, wyszedłem bez zapisywania zmian.

Wpis na forum został przekopiowany przez system z pola komentarza pod opisem konkursu https://www.e-kon...onkurs/konkurs-hama1 - tam TEŻ link jest do luftu emotka
0 0

cb656

#6836986 Napisano: 12.01.2022 08:42:07
pionas formularz dodawania konkursów zaczyna się od pola, w który należy wpisać adres internetowy do sprawdzenia.
Przez pomyłkę (bo schowek mi się nie zapisał poprawnie) wkleiłem tam zwykły tekst, który nie był adresem, a system tego nie rozpoznał.
Tak chyba nie powinno być? Skoro pole na adres regulaminu krzyczy komunikatem o niewłaściwej składni, gdy wklejam adres skrócony, niezaczynający się od http, to tym bardziej powinno tak się wydzierać na cały regulator to pierwsze pole, nie sądzisz? emotka
0 0

pionas

#6837024 Napisano: 12.01.2022 11:36:20
kreatia napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

iwona0103 napisał(a):

każde polubienie wpisu to osobne powiadomienie, czyli np. teraz mam 6, bo dostałam 6 lajków pod jedną odpowiedzią. Wcześniej było 1 powiadomienie bez względu na liczbę lajków, do momentu kliknięcia w to powiadomienie

Tak delikatnie się przypominam emotka  czy da się to w ogóle zrobić?

dołączam się emotka

na chwilę obecną nie, będą wymagane większe zmiany, a obecnie mam nawał pracy w pracy i póki co to aby mam wizję w głowie jak to zrobić, ale brak czasu na napisanie kodu....

cb656 napisał(a):

pionas w tym wpisie na forum https://www.e-kon...strona=5#p6836915nie da się kliknąć w linka WYNIKI, choć został tam podpięty. Wpis na forum wygląda, jakby to był zwykły tekst. To jakiś błąd. Wklejam screen, jak wygląda wpis podczas próby edycji (niczego nie zmieniałem, wyszedłem bez zapisywania zmian.

Wpis na forum został przekopiowany przez system z pola komentarza pod opisem konkursu https://www.e-kon...onkurs/konkurs-hama1 - tam TEŻ link jest do luftu emotka

problem dotyczy [ i ] i tego co pomiędzy i niestety znaków specjalnych w FB, które nie są standardowe dla ASCII, lepiej nie robić URL tylko wkleić bezpośrednio link, parser coś utnie ale link powinien działać...

cb656 napisał(a):

pionas formularz dodawania konkursów zaczyna się od pola, w który należy wpisać adres internetowy do sprawdzenia.Przez pomyłkę (bo schowek mi się nie zapisał poprawnie) wkleiłem tam zwykły tekst, który nie był adresem, a system tego nie rozpoznał.
Tak chyba nie powinno być? Skoro pole na adres regulaminu krzyczy komunikatem o niewłaściwej składni, gdy wklejam adres skrócony, niezaczynający się od http, to tym bardziej powinno tak się wydzierać na cały regulator to pierwsze pole, nie sądzisz? emotka

Masz na myśli pierwszy krok tj. https://www.e-kon...nkursy/sprawdz-adres ?

cb656

#6837025 Napisano: 12.01.2022 11:39:52
pionas napisał(a):

undefined

Taaaa...
KIEDYŚ to działało emotka Teraz wyżej widzisz jakie kwiatki...
KIEDYŚ, jak się zaznaczało fragment czyjegoś wpisu i klikało "cytuj wypowiedź", to w cytacie był zawarty ten zaznaczony fragment i można go było uzupełnić o komentarz, a teraz taki babol wyskakuje emotka emotka emotka

Odpowiadając na pytanie: tak chodzi o ten adres https://www.e-kon...nkursy/sprawdz-adres
0 0

cb656

#6837026 Napisano: 12.01.2022 11:42:51
pionas napisał(a):

cb656 napisał(a):pionas formularz dodawania konkursów zaczyna się od pola, w który należy wpisać adres internetowy do sprawdzenia.Przez pomyłkę (bo schowek mi się nie zapisał poprawnie) wkleiłem tam zwykły tekst, który nie był adresem, a system tego nie rozpoznał. Tak chyba nie powinno być? Skoro pole na adres regulaminu krzyczy komunikatem o niewłaściwej składni, gdy wklejam adres skrócony, niezaczynający się od http, to tym bardziej powinno tak się wydzierać na cały regulator to pierwsze pole, nie sądzisz? Masz na myśli pierwszy krok tj. https://www.e-kon...nkursy/sprawdz-adres ?


0 0

xooxoo

#6838021 Napisano: 17.01.2022 12:05:24
W starszej wersji po wrzuceniu wyników widniała informacja w komentarzach, a teraz w nowoczesnej wersji tego nie ma (?) i w temacie o wynikach powtarzają się linki do wyników, które już dawno zostały ogłoszone. Można wrócić do tego, żeby był odnośnik w komentarzach?
0 0