Reklama na e-Konkursy.info

Wkurza mnie...

delfinka101

#6861038 Napisano: 24.05.2022 10:08:29
southlander napisał(a):

domika napisał(a):

Wkurza mnie desperacja ludzi. Dla nagrody są w stanie ukraść nawet czyjeś wspomnienie z mamą i opublikować je w konkursie jako swoje emotka

To nie desperacja, tylko bezczelność i elementarny brak przyzwoitości. 

To akurat to kradzież i jest podła. 
0 0

agaga

#6861042 Napisano: 24.05.2022 10:25:38
delfinka101 napisał(a):

agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️

Szkoda, ze nie ma ikonki HA ha ha. Tak się składa, ze nie trzeba mieć dzieci by grać w  konkursach z nagrodami dla dzieci.  Wiele osób gra i sprzedaje nagrody a dział nagrody dla dzieci tylko dla " maDek" zarezerwowany? ha ha ha 

Najbardziej cieszy wygrana dla dziecka 🙂 już to przerabiałam. Nawet jak mniejsza wartość nagrody, ale coś z czego dziecko ma radochę. U mnie wtedy radość jest podwójna i bardziej cieszy niż większa nagroda dla siebie. I trochę szkoda ze wygrywają osoby które grają z kilku kont tylko po to by sprzedać. A osoba z dziećmi, dla których taka niespodzianka jest marzeniem ma mniejsze szanse na wygraną. Już nie mówiąc o tym, że jeśli pytanie brzmi np: co ostatnio Twoje dziecko powiedziało śmiesznego. A odpowiadają osoby które po prostu wymyślają, aby wzbogacić się czasem nawet o kilkadziesiąt złotych. 
ps. Każdy jest inny i każdego może wkurzać coś innego. Ja to szanuje. 
temat „maDek” to temat rzeka. Ale Januszem konkursów też za wszelką cenę nie trzeba być. 
1 inska 0

aleksandra008

#6861044 Napisano: 24.05.2022 10:28:26
a ja zauważyłam, że nawet w konkursach typu: "Powiedz jaką pizzą jesteś?" odpowiedzi nagrodzone to zawsze " Jestem pizzą która najbardziej smakuje mojemu bombelkowi"
1 pikawka 0

Monika11

#6861058 Napisano: 24.05.2022 11:01:15
cb656 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Kupiłam dekoder ale i tak nie łapie programów.

No i wyjaśniła się zagadka emotka Dziś u mnie ta sama historia - nadajnik coś miesza. Dostępny jest tylko pakiet podstawowy, siedem kanałów publicznych czyli TVP1, TVP2, Regionalna, Info, Historia, Sport i coś jeszcze. Zniknęły wszystkie pozostałe. Nie ma TVN, Polsatu i innych z tej grupy.
Trzeba przeczekać, uzbroić się w cierpliwość aż skończą to mieszanie.
Wczoraj wieczorem oglądałem normalnie - Stopklatka, Rozrywka i inne, prawie do północy. A dziś sąsiadka wpadła z lamentem, że nowy dekoder się popsuł. I tak się dowiedziałem... Dekoder się nie popsuł,winny jest nadajnik, to tam coś grzebią.

Sprawdźcie swoje stare dekodery- wczoraj u nas wyłączyli , kanałów nie było, mąż przeskanował i kanały są - brakuje tylko tvn, nie kupowaliśmy nowego dekodera ..
0 0

assal

#6861062 Napisano: 24.05.2022 11:07:58
Wkurza mnie narzekanie ludzi, grających na ileś tam osób, by jak najwięcej się nachapać, że inni też tak kombinują jak mogą emotka Jeden wymyśla historie, jakie chce jury usłyszeć, drugi pożycza dzieci, trzeci sprzedaje zbędne rzeczy, czwarty gra o piątego robota kuchennego, bo cztery nowe mu mało, piąty wszędzie próbuje słodkie dziecko wlepić... itp., itd.
Coś mi się wydaje, że do każdego z nas można się doczepić emotka


 

atyde25

#6861116 Napisano: 24.05.2022 13:53:08
Ale ja nie miałam czy nowego czy starego dekodera mój tv nie posiadał tego formatu.Ale już wszystko śmiga z azartu włączyli dopiero jak przyszli do pracy ok 12.I fan biedny do prawie 13 nie miał swojego kanału do oglądania.

Ale wkurzają mnie kasy samoobsługowe w Lidlu ciągle coś nie tak dziś pobiłam rekord kobieta podchodziła do mnie 10 razy:( a poszłam po Lechy,zozole,mms,tictaki,sagę hahahah.I kilka innych produktów których nie mieli.A i kubusie mieli.
Ale to nic kobieta już mnie miała dość a obok mnie babeczka skasowała produkty i ją woła.Myślę o co chodzi bo nie było czerwonego alarmu.A ta portfela zapomniałam hahhahh.Nie moje przygody to jest zawsze hit hitów:(
0 0

atyde25

#6861119 Napisano: 24.05.2022 13:59:36
O Tigerze zapomniałam też mieli o dziwo.Po co ja to kupuję jak nic i tak nie wygrywam i ciastka lebnitz bo w Biedrze ich nie mają.
O parówkach nic nie mam chwilowo do dodania bo kazali zdjęcie paragonu i to będzie długi proces co począć z tym numerem paragonu niby już zgłoszonym:(
A wkurza mnie pogoda bo jest duszno i mokro i jestem zirytowana przez to.
0 0

lager

#6861129 Napisano: 24.05.2022 14:03:50
cb656 napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Kupiłam dekoder ale i tak nie łapie programów.

No i wyjaśniła się zagadka emotka Dziś u mnie ta sama historia - nadajnik coś miesza. Dostępny jest tylko pakiet podstawowy, siedem kanałów publicznych czyli TVP1, TVP2, Regionalna, Info, Historia, Sport i coś jeszcze. Zniknęły wszystkie pozostałe. Nie ma TVN, Polsatu i innych z tej grupy.
Trzeba przeczekać, uzbroić się w cierpliwość aż skończą to mieszanie.
Wczoraj wieczorem oglądałem normalnie - Stopklatka, Rozrywka i inne, prawie do północy. A dziś sąsiadka wpadła z lamentem, że nowy dekoder się popsuł. I tak się dowiedziałem... Dekoder się nie popsuł,winny jest nadajnik, to tam coś grzebią.

U mnie to samo.. tylko mam obawy, że to samo sie nie naprawi.. emotka
0 0

Monika11

#6861138 Napisano: 24.05.2022 14:33:34
cb656 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Sprawdźcie swoje stare dekodery - wczoraj u nas wyłączyli, kanałów nie było, mąż przeskanował i kanały są - brakuje tylko tvn, nie kupowaliśmy nowego dekodera ..

Nie demonizuj, kobieto...  emotka Co to znaczy "STARE DEKODERY"emotka Wincyj światła proszę! emotka

Nie wiem mój dekoder ma 3 lata
1 cb656 0

basiag

#6861154 Napisano: 24.05.2022 15:00:47

atyde25 napisał(a):

wkurza mnie pogoda bo jest duszno i mokro i jestem zirytowana przez to.

rany, gdzie tak cudnie ? dobrze pogoń ten deszcz do mnie, od miesiąca widziałam go tylko raz i to przez chwilę emotka
1 cb656 0

assal

#6861158 Napisano: 24.05.2022 15:21:23
Cb656: To nie tajemna wiedza. Jeden i ten sam tekst/zdjęcie idzie raz na siebie, raz pod nazwiskiem kogoś z rodziny  emotka
Do tego ludzie się chwalą publicznie: wygrałam na siostrę/męża/kuzyna...
Mnie nie wkurza, ile kto wygrywa, ale narzekanie tych samych osób tu czy pod wynikami różnych konkursów na fb/instagramie emotka
Wiem, że ktoś może chciałby extra wózek dla dziecka, a zgarnia ktoś któryś z kolei, ale te same osoby o każdy rower walczą i jakoś z tym problemu nie mają. Nie zostawiają rowerów dla innych emotka

pikawka

#6861210 Napisano: 24.05.2022 19:00:11
agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️


emotka  Ja tak robię… tzn sprzedaje nagrody i kupuje coś co mi się bardziej przyda… np biżuterię albo kolejna torebkę  emotka

Jestem okropną konkursowiczką emotka

sledzik860

#6861212 Napisano: 24.05.2022 19:25:32
pikawka napisał(a):

agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️

emotka  Ja tak robię… tzn sprzedaje nagrody i kupuje coś co mi się bardziej przyda… np biżuterię albo kolejna torebkę  emotka

Jestem okropną konkursowiczką emotka

Prawda jest taka, że to, czego regulamin nie zabrania, jest legalne. Może to zabrzmi brutalnie, ale na tej scenie jest dużo zawodowych graczy, którzy grają stricte dla zysku, ale nie można im tego zabronić. W ten świat można się wgryźć, ale trzeba to zrobić umiejętnie i włożyć w to pewny wysiłek. Nie popieram jedynie rodziców, którzy szastają na lewo i prawo zdjęciami swoich lub cudzych dzieci, by cokolwiek wygrać. To rzeczywiście jest ohydne.  

paula9891

#6861224 Napisano: 24.05.2022 21:50:41
pikawka napisał(a):

agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️

emotka  Ja tak robię… tzn sprzedaje nagrody i kupuje coś co mi się bardziej przyda… np biżuterię albo kolejna torebkę  emotka

Jestem okropną konkursowiczką emotka

No co Ty emotka  ja jak gram o 100 zł, a wpadnie tv, to grzecznie odmawiam nagrody emotka
Konkursy kreatywne = wygrywa najlepszy tekst według komisji. Każdemu narzekajacemu polecam czytanie zwycięskich tekstów i wyciąganie wniosków. Narzekanie prowadzi donikąd.  emotka

adamo86

#6861232 Napisano: 24.05.2022 22:56:40
paula9891 napisał(a):

pikawka napisał(a):

agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️

emotka  Ja tak robię… tzn sprzedaje nagrody i kupuje coś co mi się bardziej przyda… np biżuterię albo kolejna torebkę  emotka Jestem okropną konkursowiczką emotka

No co Ty emotka  ja jak gram o 100 zł, a wpadnie tv, to grzecznie odmawiam nagrody emotka
Konkursy kreatywne = wygrywa najlepszy tekst według komisji. Każdemu narzekajacemu polecam czytanie zwycięskich tekstów i wyciąganie wniosków. Narzekanie prowadzi donikąd.  emotka

Drodzy, taki proceder był znany od czasów Robin Hood'a, tylko trochę okoliczności się zmieniły.
Wydzieramy bogatym Fundatorom super nagrody i sprzedajemy je dużo taniej Potrzebującym emotka  
A nagród jest tyle, że dla każdego starczy emotka  

agaga

#6861256 Napisano: 25.05.2022 07:15:51
paula9891 napisał(a):

pikawka napisał(a):

agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️

emotka  Ja tak robię… tzn sprzedaje nagrody i kupuje coś co mi się bardziej przyda… np biżuterię albo kolejna torebkę  emotka Jestem okropną konkursowiczką emotka

No co Ty emotka  ja jak gram o 100 zł, a wpadnie tv, to grzecznie odmawiam nagrody emotka
Konkursy kreatywne = wygrywa najlepszy tekst według komisji. Każdemu narzekajacemu polecam czytanie zwycięskich tekstów i wyciąganie wniosków. Narzekanie prowadzi donikąd.  emotka

Niektórzy mocno nadinterpretują moją wypowiedz. Nie jestem zawodowym konkursowiczem, ale może kiedyś zacznę. Także spodziewajcie się, że konkurencja będzie wam rosła 😉
ps. Moje wygrane w tym miesiącu to wartość Ok 3 tys - nie narzekam. 
1 adamo86 0

nanajka81

#6861258 Napisano: 25.05.2022 07:21:58
agaga napisał(a):

A mnie wkurza też to, że ktoś gra w konkursach dla dzieci a nie ma dzieci albo nie w wieku który oczekuje organizator konkursu. I gra tylko po to aby wygrać i sprzedać nagrodę. 🤦🏻‍♀️

A ja Ciebie rozumiem. Mam w okolicy taką jedną co dzieci małych niet ale non stop wygrywa różne rzeczy dla dzieci (klocki, maskotki, rowerki, wózki itepe) a potem za właściwie taką samą cenę jak sklepowa (no czasami obniży 10 zł ale to się i tak nie opłaca) - próbuje to sprzedać na olx. Rozumiem, gdyby sprzedawała to trochę taniej ale nieeee... Ceny ma wygórowane więc te rzeczy na OLX u niej wiszą latami. No ale co zrobić, ma do tego pełne prawo. Umie wygrać to wygrywa, tylko sprzedawać nie umie.
0 0

agaga

#6861259 Napisano: 25.05.2022 07:31:42
Generalnie męczy mnie ciągniecie tego tematu. Widocznie mój punkt widzenia różni się od większości.
0 0

southlander

#6861386 Napisano: 25.05.2022 14:42:52
Wkurza mnie dzisiaj moja senność przez którą od 2 godzin ogarnąłem dopiero jeden konkurs. Wbija już dzisiaj trzecia kawa, mimo że normalnie tyle to wypijam przez tydzień. emotka
0 0

wojteke-konkursy

#6861459 Napisano: 25.05.2022 22:00:31
Nic mnie tak nie irytuje jak odsyłanie paragonów po wygranych - często kupuję produkty na kilka konkursów na jeden paragon i potem w przypadku wygranej jestem w czarnej d**e jeśli wygram w następnym, a miałem taką sytuację. Nie rozumiem po co im te paragony. 
1 brucee 0