Reklama na e-Konkursy.info

Coś wam się nie podoba? Piszcie!

pionas

#7086516 Napisano: 31.03.2023 14:29:59
jeśli będzie powstawała nowa grafika to zgodnie z WCAG tj. dostępnością cyfrową dla osób z niepełnosprawnościami, także kolory nie będą jaskrawe bo będą musiały zachować odpowiedni kontrast emotka ale to jeszcze daleka droga, nie znam nikogo kto pomógłby przy testowaniu takiej szaty graficznej...

pioge7

#7086687 Napisano: 02.04.2023 07:33:38
pionas czy mógłbyś sprawdzić, czy coś jest nie tak? 3 dzień z rzędu mam tak, że jak wchodze po włączeniu pierwszy raz na stronę, czy to z telefonu, tabletu czy laptopa, skórka zmienia się na nowoczesną z tradycyjnej sama. Nie zapisuje się to na stałe...
0 0

pionas

#7086688 Napisano: 02.04.2023 07:50:31
pioge7 napisał(a):

pionas czy mógłbyś sprawdzić, czy coś jest nie tak? 3 dzień z rzędu mam tak, że jak wchodze po włączeniu pierwszy raz na stronę, czy to z telefonu, tabletu czy laptopa, skórka zmienia się na nowoczesną z tradycyjnej sama. Nie zapisuje się to na stałe...

nowoczesna jest domyślna, sprawdź czy nie masz czyszczonych cookies
0 0

pioge7

#7086699 Napisano: 02.04.2023 10:28:50
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas czy mógłbyś sprawdzić, czy coś jest nie tak? 3 dzień z rzędu mam tak, że jak wchodze po włączeniu pierwszy raz na stronę, czy to z telefonu, tabletu czy laptopa, skórka zmienia się na nowoczesną z tradycyjnej sama. Nie zapisuje się to na stałe...

nowoczesna jest domyślna, sprawdź czy nie masz czyszczonych cookies

nie mam właśnie włączonych.
0 0

pionas

#7086700 Napisano: 02.04.2023 10:32:10
pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas czy mógłbyś sprawdzić, czy coś jest nie tak? 3 dzień z rzędu mam tak, że jak wchodze po włączeniu pierwszy raz na stronę, czy to z telefonu, tabletu czy laptopa, skórka zmienia się na nowoczesną z tradycyjnej sama. Nie zapisuje się to na stałe...

nowoczesna jest domyślna, sprawdź czy nie masz czyszczonych cookies

nie mam właśnie włączonych.

jak nie masz włączonych to zawsze będzie uruchamiało nową wersję
1 pioge7 0

visserarthur

#7086752 Napisano: 02.04.2023 20:46:03
pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas napisał(a):

pioge7 napisał(a):

pionas czy mógłbyś sprawdzić, czy coś jest nie tak? 3 dzień z rzędu mam tak, że jak wchodze po włączeniu pierwszy raz na stronę, czy to z telefonu, tabletu czy laptopa, skórka zmienia się na nowoczesną z tradycyjnej sama. Nie zapisuje się to na stałe...

nowoczesna jest domyślna, sprawdź czy nie masz czyszczonych cookies

nie mam właśnie włączonych.

jak nie masz włączonych to zawsze będzie uruchamiało nową wersję

Dokładnie, mi od dwóch? dni cały czas na nową przerzuca. Przedtem miałem ok (starą).
2 sabaka, andii 0

fan-mandaryny

#7086987 Napisano: 04.04.2023 14:13:49
Muszę się dwa razy logować - za drugim razem skutecznie, bo zawsze na początku mnie wyrzuca - dostaję jakiś tekst rozsypany w przeglądarce. O co chodzi?
0 0

pionas

#7086990 Napisano: 04.04.2023 14:21:34
fan-mandaryny napisał(a):

Muszę się dwa razy logować - za drugim razem skutecznie, bo zawsze na początku mnie wyrzuca - dostaję jakiś tekst rozsypany w przeglądarce. O co chodzi?

a jak wygląda ten tekst?
0 0

maverick

#7086991 Napisano: 04.04.2023 14:22:36
pionas napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Muszę się dwa razy logować - za drugim razem skutecznie, bo zawsze na początku mnie wyrzuca - dostaję jakiś tekst rozsypany w przeglądarce. O co chodzi?

a jak wygląda ten tekst?

Tak jakby wersja tekstowa strony, znaki na całej stronie kolorowe, jak dasz opcję prześlij formularz logowania ponownie, jest ok i stara wersja się otwiera emotka

pionas

#7086997 Napisano: 04.04.2023 14:33:47
maverick napisał(a):

pionas napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Muszę się dwa razy logować - za drugim razem skutecznie, bo zawsze na początku mnie wyrzuca - dostaję jakiś tekst rozsypany w przeglądarce. O co chodzi?

a jak wygląda ten tekst?

Tak jakby wersja tekstowa strony, znaki na całej stronie kolorowe, jak dasz opcję prześlij formularz logowania ponownie, jest ok i stara wersja się otwiera emotka

daj znać czy już jest okej

maverick

#7086998 Napisano: 04.04.2023 14:36:29
pionas napisał(a):

maverick napisał(a):

pionas napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Muszę się dwa razy logować - za drugim razem skutecznie, bo zawsze na początku mnie wyrzuca - dostaję jakiś tekst rozsypany w przeglądarce. O co chodzi?

a jak wygląda ten tekst?

Tak jakby wersja tekstowa strony, znaki na całej stronie kolorowe, jak dasz opcję prześlij formularz logowania ponownie, jest ok i stara wersja się otwiera emotka

daj znać czy już jest okej

Tak, u mnie ok, dzięki Adrian emotka
fan-mandaryny sprawdź u siebie emotka

fan-mandaryny

#7087078 Napisano: 04.04.2023 22:43:29
pionas napisał(a):

maverick napisał(a):

pionas napisał(a):

fan-mandaryny napisał(a):

Muszę się dwa razy logować - za drugim razem skutecznie, bo zawsze na początku mnie wyrzuca - dostaję jakiś tekst rozsypany w przeglądarce. O co chodzi?

a jak wygląda ten tekst?

Tak jakby wersja tekstowa strony, znaki na całej stronie kolorowe, jak dasz opcję prześlij formularz logowania ponownie, jest ok i stara wersja się otwiera emotka

daj znać czy już jest okej

Dziękuję, już działa normalnie. emotka

pioge7

#7088511 Napisano: 16.04.2023 21:30:00
Słuchajcie, 
pod kilkunastu dni pionas pracował nad ulepszeniem aplikacji e-konkursy na telefony Android, 
bylem jej testerem na kilku etapach i powiem szczerze. Przeszła wielką modyfikację. Jest świetna, poruszanie się w niej jest teraz o wiele, wiele lepsze niż do tej pory. Jeśli używacie e-konkursów na telefonie w przeglądarce, polecam zainstalować sobie apkę i sprawdzić. 
Adrian zrobił super robotę emotka  jeśli jej nie macie, szybko instalujcie, jeśli macie, zaktualizujcie emotka  
dzięki pionas za wysłuchiwanie moich marudzeń emotka  emotka

notta

#7088512 Napisano: 16.04.2023 21:42:09
pioge7 napisał(a):

Słuchajcie, 
pod kilkunastu dni pionas pracował nad ulepszeniem aplikacji e-konkursy na telefony Android, 
bylem jej testerem na kilku etapach i powiem szczerze. Przeszła wielką modyfikację. Jest świetna, poruszanie się w niej jest teraz o wiele, wiele lepsze niż do tej pory. Jeśli używacie e-konkursów na telefonie w przeglądarce, polecam zainstalować sobie apkę i sprawdzić. 
Adrian zrobił super robotę emotka  jeśli jej nie macie, szybko instalujcie, jeśli macie, zaktualizujcie emotka  
dzięki pionas za wysłuchiwanie moich marudzeń emotka  emotka

biorę w ciemno! emotka  i po cichu proponuje może taki baner z informacją dla wszystkich, że nowe wydanie apki wystartowało. Taki baner jak na święta się pojawia byłby spoko na jakiś czas.
1 pioge7 0

notta

#7088513 Napisano: 16.04.2023 21:46:58
a czy jakieś wizualne prace jeszcze będą prowadzone? Tu na samej górze kategoria konkursu nachodzi na organizatora. Zakładam, że nazwa organizatora zbyt długa i dlatego taki bałagan się zrobił.
1 pioge7 0

kachakacha

#7088514 Napisano: 16.04.2023 22:07:37
pioge7 napisał(a):

Słuchajcie, 
pod kilkunastu dni pionas pracował nad ulepszeniem aplikacji e-konkursy na telefony Android, 
bylem jej testerem na kilku etapach i powiem szczerze. Przeszła wielką modyfikację. Jest świetna, poruszanie się w niej jest teraz o wiele, wiele lepsze niż do tej pory. Jeśli używacie e-konkursów na telefonie w przeglądarce, polecam zainstalować sobie apkę i sprawdzić. 
Adrian zrobił super robotę emotka  jeśli jej nie macie, szybko instalujcie, jeśli macie, zaktualizujcie emotka  
dzięki pionas za wysłuchiwanie moich marudzeń emotka  emotka


Podoba mi się! Aplikacja mnie wkurzała - gdy klikałam w linka z forum, to wywalało mnie. Teraz jest dobrzeeee! Dziękuję, Pionas 💗
1 pioge7 0

pionas

#7088515 Napisano: 16.04.2023 22:28:06
Obecnie zbieram opinie i robię sobie notatki. za jakiś czas pewnie wyjdzie wersja z poprawkami
2 pioge7, notta 0

Majkii

#7089553 Napisano: 22.04.2023 13:16:37
Nie wiem czy było ale fajnie jakby był jakiś czat ja stronie emotka  na szybkie pogadanki itp.
0 1 cb656

adamo86

#7096599 Napisano: 30.05.2023 13:42:30
Nie podoba mi się, że nie mogę znaleźć swojego starego posta emotka
Po kliknięciu w liczbę postów nic nie znajduje.
Wcześniej chyba to działało?
2 pionas, cb656 0

cb656

#7096751 Napisano: 30.05.2023 22:02:33
Majkii napisał(a):

Nie wiem czy było ale fajnie jakby był jakiś czat ja stronie emotka  na szybkie pogadanki itp.

Zupełnie tego nie czuję. O CO TU CHODZI??! emotka
Chcesz gadać na szybko, to gadasz! Czy na forum, czy na PW. Wszystko zależy od tego, czy wszyscy rozmówcy są w tym samym czasie online i już, pozamiatane.
Przecież formalnie rzecz biorąc, forum spełnia już rolę czatu.