Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

agicho

#6867638 Napisano: 30.06.2022 20:07:02
Konkurs Wedel , wygrałam nagrodę natychmiastowa.jwdnak jak wypełniam formularz dostaję taki komunikat.
Ktoś miał podobny problem i wie jak zaradzić?
0 0

tereniagno

#6867823 Napisano: 01.07.2022 18:10:05
agicho Dostałam dziś sms z konkursu "Graj i wygrywaj z Somat"
Weszłam w wyniki albedo, wpisałam nr paragonu i komunikat
-niestety ten nr paragonu nie wygrałemotka
Nie wiem o co chodziemotka czy w zgłoszeniu nie zrobiłam czeskiego błędu,tak teraz myślęemotka
Napiszę maila, z prośbą o podanie numeru paragonu.
Pierwsza nagroda po 2-miesięcznej suszy i jeszcze problem emotka
0 0

rufus

#6867997 Napisano: 03.07.2022 13:31:01
Probuje wyslac sms na numer 707011 z winiary, ale dostaje sms zwrotny "Numet 707011 nie jest uruchomiony w sieci Play"
Pisalem do nich kilka razy przez aplikacje, ale twierdza ze smsy prenium mam odblokowane i z ich strony wyglada ok i to problem w telefonie, ale probowalem tez z innego..
Ktoś wie w czym moze byc problem?
0 0

andii

#6867998 Napisano: 03.07.2022 13:35:20
rufus napisał(a):

Probuje wyslac sms na numer 707011 z winiary, ale dostaje sms zwrotny "Numet 707011 nie jest uruchomiony w sieci Play"
Pisalem do nich kilka razy przez aplikacje, ale twierdza ze smsy prenium mam odblokowane i z ich strony wyglada ok i to problem w telefonie, ale probowalem tez z innego..
Ktoś wie w czym moze byc problem?

Błąd w numerze. Bo ma być 70711 emotka
Jeżeli ci o c4 chodzi
1 cb656 0

rufus

#6867999 Napisano: 03.07.2022 14:14:04
andii napisał(a):

rufus napisał(a):

Probuje wyslac sms na numer 707011 z winiary, ale dostaje sms zwrotny "Numet 707011 nie jest uruchomiony w sieci Play"
Pisalem do nich kilka razy przez aplikacje, ale twierdza ze smsy prenium mam odblokowane i z ich strony wyglada ok i to problem w telefonie, ale probowalem tez z innego..
Ktoś wie w czym moze byc problem?

Błąd w numerze. Bo ma być 70711 emotka
Jeżeli ci o c4 chodzi

Tak, ten konkurs. Nie pomyslalem ze moze byc bledny numer.. to maja blad w opisie..
Dzieki. emotka  
1 andii 0

cb656

#6868028 Napisano: 03.07.2022 20:43:05
agicho napisał(a):

Konkurs Wedel, wygrałam nagrodę natychmiastowa, jednak jak wypełniam formularz dostaję taki komunikat.
Ktoś miał podobny problem i wie jak zaradzić?

Przecież wskazówkę masz jak byk na ekranie, nie rozumiem... emotka emotka
0 0

agicho

#6868033 Napisano: 03.07.2022 22:20:57
cb656 napisał(a):

agicho napisał(a):

Konkurs Wedel, wygrałam nagrodę natychmiastowa, jednak jak wypełniam formularz dostaję taki komunikat.
Ktoś miał podobny problem i wie jak zaradzić?

Przecież wskazówkę masz jak byk na ekranie, nie rozumiem... emotka emotka

Cóż bez ciebie by forum zrobiło(!?) Zanim doczekam  się odpowiedzi od firmy liczę.ze ktoś miał podobną sytuację.slepy człowiek nie jest .skorzystałam z tej formy.🙄

pioge7

#6868085 Napisano: 04.07.2022 13:52:55
Prosze o pomoc. 
jutro zamierzam zabrać na wycieczkę swoich siostrzeńców. Proszę o informacje, rodziców, którzy korzystają z fotelików bądź podstawek
czy dziecko 5 lat, 154 cm, waga ok. 26 kg mogę przewozić w podstawce samochodowej? 

czytam te przepisy ale jak czytam te „wyjątki”, to, że wiek, waga itp. Mogą być różne w zależności od czegoś tam… i nic nie wiem… 
mam fotelik od rodziców dziecka, ale pojedzie 3 innych dzieci i trochę mało miejsca, więc wolałbym podstawkę, a malo się znam, wiec wolę zapytać, tych którzy wiedzą więcej w praktyce emotka  
0 0

mietowa

#6868089 Napisano: 04.07.2022 13:56:30
pioge7 napisał(a):

Prosze o pomoc. 
jutro zamierzam zabrać na wycieczkę swoich siostrzeńców. Proszę o informacje, rodziców, którzy korzystają z fotelików bądź podstawek
czy dziecko 5 lat, 154 cm, waga ok. 26 kg mogę przewozić w podstawce samochodowej? 

czytam te przepisy ale jak czytam te „wyjątki”, to, że wiek, waga itp. Mogą być różne w zależności od czegoś tam… i nic nie wiem… 
mam fotelik od rodziców dziecka, ale pojedzie 3 innych dzieci i trochę mało miejsca, więc wolałbym podstawkę, a malo się znam, wiec wolę zapytać, tych którzy wiedzą więcej w praktyce emotka  

Nie idź w to. Podstawki nie gwarantują takiego bezpieczeństwa jak fotelik, a o bezpieczeństwo przecież tu chodzi. Lepiej żeby było ciaśniej, ale w fotelikach albo zorganizuj to jakoś inaczej. 

pioge7

#6868090 Napisano: 04.07.2022 13:59:57
mietowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Prosze o pomoc. 
jutro zamierzam zabrać na wycieczkę swoich siostrzeńców. Proszę o informacje, rodziców, którzy korzystają z fotelików bądź podstawek
czy dziecko 5 lat, 154 cm, waga ok. 26 kg mogę przewozić w podstawce samochodowej? 

czytam te przepisy ale jak czytam te „wyjątki”, to, że wiek, waga itp. Mogą być różne w zależności od czegoś tam… i nic nie wiem… 
mam fotelik od rodziców dziecka, ale pojedzie 3 innych dzieci i trochę mało miejsca, więc wolałbym podstawkę, a malo się znam, wiec wolę zapytać, tych którzy wiedzą więcej w praktyce emotka  

Nie idź w to. Podstawki nie gwarantują takiego bezpieczeństwa jak fotelik, a o bezpieczeństwo przecież tu chodzi. Lepiej żeby było ciaśniej, ale w fotelikach albo zorganizuj to jakoś inaczej. 

Zorganizowac się inaczej tego nie da już… No chyba jednak będą się w tyle gnieść emotka  

mietowa

#6868092 Napisano: 04.07.2022 14:05:31
pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Prosze o pomoc. 
jutro zamierzam zabrać na wycieczkę swoich siostrzeńców. Proszę o informacje, rodziców, którzy korzystają z fotelików bądź podstawek
czy dziecko 5 lat, 154 cm, waga ok. 26 kg mogę przewozić w podstawce samochodowej? 

czytam te przepisy ale jak czytam te „wyjątki”, to, że wiek, waga itp. Mogą być różne w zależności od czegoś tam… i nic nie wiem… 
mam fotelik od rodziców dziecka, ale pojedzie 3 innych dzieci i trochę mało miejsca, więc wolałbym podstawkę, a malo się znam, wiec wolę zapytać, tych którzy wiedzą więcej w praktyce emotka  

Nie idź w to. Podstawki nie gwarantują takiego bezpieczeństwa jak fotelik, a o bezpieczeństwo przecież tu chodzi. Lepiej żeby było ciaśniej, ale w fotelikach albo zorganizuj to jakoś inaczej. 

Zorganizowac się inaczej tego nie da już… No chyba jednak będą się w tyle gnieść emotka  

Dobra decyzja . Jestem z tych, którzy boleśnie przekonali się, że wypadki się zdarzają, niestety. Zaufaj mi, nie chcesz mieć wyrzutów sumienia z powodu zastosowania podstawki. 
P.S. Żeby tak moje dzieci mój brat zabrał na wycieczkę...:P Fajny wujek z Ciebie!
1 cb656 0

koniczynka123

#6868095 Napisano: 04.07.2022 14:12:13
pioge7 napisał(a):

Prosze o pomoc. 

czy dziecko 5 lat, 154 cm, waga ok. 26 kg mogę przewozić w podstawce samochodowej? 

emotka  

A nie pomyliłeś wieku dziecka? Moja ma 6 lat a ledwo 130cm wzrostu emotka o wadze już nie wspomnę...

pioge7

#6868100 Napisano: 04.07.2022 14:33:45
koniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Prosze o pomoc. 

czy dziecko 5 lat, 154 cm, waga ok. 26 kg mogę przewozić w podstawce samochodowej? 

emotka  

A nie pomyliłeś wieku dziecka? Moja ma 6 lat a ledwo 130cm wzrostu emotka o wadze już nie wspomnę...

Hahah 
no. Nie pomyliłem emotka  
u mnie 5 i 7 latka a 
5 latka większa i cięższa od 7 latki :p
wlasnie przed momentem mierzyłem i wymiary mam dokładne emotka  

mietowa hahaha No staram się emotka tylko wstyd się przyznać gdzie jedziemy emotka do maczka po wygrane zestawy z Coca coli emotka  
więc będzie bezpiecznie ale niezdrowo emotka  
najbardziej ubolewam, że mam na wakacje 5 siostrzeńców więc jeden zostaje w domu, ale dostanie zestaw z niespodzianką emotka  
apropo myślałem że podkładki są tak samo bezpieczne jak foteliki emotka dlatego myślałem żeby zamienić, bo wiadomo, dzieci w wieku 5.7.12.13 lat to swoje i tak będą podczas podróży gadać i narzekać, że ciasno i ta podkładka byłaby chyba lepsza emotka  

mietowa

#6868101 Napisano: 04.07.2022 14:39:12
pioge7 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Prosze o pomoc. 

czy dziecko 5 lat, 154 cm, waga ok. 26 kg mogę przewozić w podstawce samochodowej? 

emotka  

A nie pomyliłeś wieku dziecka? Moja ma 6 lat a ledwo 130cm wzrostu emotka o wadze już nie wspomnę...

Hahah 
no. Nie pomyliłem emotka  
u mnie 5 i 7 latka a 
5 latka większa i cięższa od 7 latki :p
wlasnie przed momentem mierzyłem i wymiary mam dokładne emotka  

mietowa hahaha No staram się emotka tylko wstyd się przyznać gdzie jedziemy emotka do maczka po wygrane zestawy z Coca coli emotka  
więc będzie bezpiecznie ale niezdrowo emotka  
najbardziej ubolewam, że mam na wakacje 5 siostrzeńców więc jeden zostaje w domu, ale dostanie zestaw z niespodzianką emotka  
apropo myślałem że podkładki są tak samo bezpieczne jak foteliki emotka dlatego myślałem żeby zamienić, bo wiadomo, dzieci w wieku 5.7.12.13 lat to swoje i tak będą podczas podróży gadać i narzekać, że ciasno i ta podkładka byłaby chyba lepsza emotka  

Masz prawo tego nie wiedzieć, ale fajne jest to, że pytasz emotka . A dla dzieci wyprawa do maka to zawsze ogromna radość (zresztą ja je rozumiem emotka ).

zielonaszpilka

#6868104 Napisano: 04.07.2022 15:12:25
pioge7 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Prosze o pomoc. 

czy dziecko 5 lat, 154 cm, waga ok. 26 kg mogę przewozić w podstawce samochodowej? 

emotka  

A nie pomyliłeś wieku dziecka? Moja ma 6 lat a ledwo 130cm wzrostu emotka o wadze już nie wspomnę...

Hahah 
no. Nie pomyliłem emotka  
u mnie 5 i 7 latka a 
5 latka większa i cięższa od 7 latki :p
wlasnie przed momentem mierzyłem i wymiary mam dokładne emotka  

mietowa hahaha No staram się emotka tylko wstyd się przyznać gdzie jedziemy emotka do maczka po wygrane zestawy z Coca coli emotka  
więc będzie bezpiecznie ale niezdrowo emotka  
najbardziej ubolewam, że mam na wakacje 5 siostrzeńców więc jeden zostaje w domu, ale dostanie zestaw z niespodzianką emotka  
apropo myślałem że podkładki są tak samo bezpieczne jak foteliki emotka dlatego myślałem żeby zamienić, bo wiadomo, dzieci w wieku 5.7.12.13 lat to swoje i tak będą podczas podróży gadać i narzekać, że ciasno i ta podkładka byłaby chyba lepsza emotka  

Fotelik możesz też zamontować na przednim siedzeniu. Co to za fotelik? Znasz model? Bo fotelików dla 5 latkow tych gabarytów to nie ma zbyt wiele emotka  12 i 13 latek jadą już bez fotelików, więc zostają Ci dwa foteliki dla 5 i 7 latka, no chyba, że ten 7 to też jeździ już bez? Spokojnie powinieneś dać radę zamontować oba foteliki z tyłu i jednego nastolatka pomiędzy nimi albo jeden fotelik z przodu i jeden z tyłu. Zakładam, że nie macie do tego maka setek kilometrów, więc chwilę ciasnoty wytrzymają;) Jak Ty ogarniasz 5 siostrzeńców? Fajny wujek emotka  
0 0

pioge7

#6868112 Napisano: 04.07.2022 15:43:59
zielonaszpilka napisał(a):

Fotelik możesz też zamontować na przednim siedzeniu. Co to za fotelik? Znasz model? Bo fotelików dla 5 latkow tych gabarytów to nie ma zbyt wiele emotka  12 i 13 latek jadą już bez fotelików, więc zostają Ci dwa foteliki dla 5 i 7 latka, no chyba, że ten 7 to też jeździ już bez? Spokojnie powinieneś dać radę zamontować oba foteliki z tyłu i jednego nastolatka pomiędzy nimi albo jeden fotelik z przodu i jeden z tyłu. Zakładam, że nie macie do tego maka setek kilometrów, więc chwilę ciasnoty wytrzymają;) Jak Ty ogarniasz 5 siostrzeńców? Fajny wujek emotka  

Do maka jest mniej więcej 30 km emotka  więc będą musieć przeżyć. 7 latka jeździ z rodzicami w podkładce więc takie coś dostałem, fotelika już nie mają. Wiec jadę z tym. Powiedzieli, że nawet jak nie dam podkładki, to będzie ok. Jakoś będą się musieć pomieścić, 
myślałem, że jednak tej 5 latce, podkładkę też mogę dać, ale faktycznie wezmę ten fotelik. 
no staram się urozmaicać czas im, a najlepsze, źe starsze chcą iść do galerii, która jest obok, więc będzie trzeba jakoś z nimi się pomęczyć jeszcze w galerii emotka  
w planach jeszcze Rabka i wesołe miasteczko, ale to zostawiam sobie jak będę mieć urlop emotka

cb656

#6868148 Napisano: 04.07.2022 17:54:39
agicho napisał(a):

Cóż bez ciebie by forum zrobiło(!?)

No właśnie ja też tego nie wiem... Doprawdy, zagadka... emotka emotka Rozpadłoby się z nudów? emotka
1 agicho 0

Afrodyta72

#6868190 Napisano: 04.07.2022 21:05:49
Witam .Podczas wprowadzenia danych z lubelskiej,kliklo mi się restart chatbota i formularz mi znikł,czy może miał ktoś tak ) da się to jakoś odkręcić ? 
0 0

katee14

#6869606 Napisano: 11.07.2022 17:40:23
Mam pytanie, wygrałam nagrodę muzyczną natychmiastową w Kubusiu. Jak przechodzę do formularza wpisuje numer tel, numer paragonu i wybieram promocję, w której jestem laureatem,, Zajawki Kubusia, nagrody natychmiastowe''. Wpisuje dane poprawnie, numer paragonu sprawdziłam z wiadomością od Smolara, jak chcę przejść dalej wyskakuje mi komunikat ,przykro mi nie mamy takich danych w bazie laureatów. O co chodzi, czy ktoś może mi pomóc?
0 0

katee14

#6869609 Napisano: 11.07.2022 17:56:44
Już wszystko wiem. Przez pomyłkę wpisałam numer tel. męża, który różni się tylko jedną cyfrą od mojego. emotka
0 0