Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

Monika11

#7061800 Napisano: 19.11.2022 08:41:08
magdalena-chili napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Czy do słuchawek z Żabki  SAMSUNG GALAXY BUDS2   była gwarancja?  Słuchawki z konkursu https://wrytmieorzezwienia.pl

Nie, nie było gwarancji. 

Jak by komuś się popsuły dostałam od organizatora fakturę zbiorczą , mam nadzieję ,że uznają mi jak będę reklamować :)

pikawka

#7062632 Napisano: 22.11.2022 21:34:40
Oyakata -  właśnie chcę wysłać zgłoszenie (konk do dziś) a w apce żabki nie mam kodu ( zakupy dziś koło 15) 
co w tej sytuacji ? ;( 
0 0

Monika11

#7062634 Napisano: 22.11.2022 21:43:27
pikawka napisał(a):

Oyakata -  właśnie chcę wysłać zgłoszenie (konk do dziś) a w apce żabki nie mam kodu ( zakupy dziś koło 15) 
co w tej sytuacji ? ;( 

Ja dostałam od nich coś takiego 

Witam,proszę odpisać bezpośrednio na tego maila i załączyć zdjęcie paragonu + treść zgłoszenia (opis: gdzie i z kim wybierzesz się na mistrzowską imprezę?).
Rozpatrzymy to poza systemem.
Niestety nie mamy wglądu w aplikacje Żappka.
Proszę zrobić zgłoszenie dziś tj. do 22.11.2022 do 23:59.
0 0

Monika11

#7062635 Napisano: 22.11.2022 21:45:55
no to nie pomogłam, bo teraz doczytałam ,że bezpośrednio odpisać na maila emotka
0 0

Kingakc

#7062642 Napisano: 22.11.2022 22:12:43
pikawka napisał(a):

Oyakata -  właśnie chcę wysłać zgłoszenie (konk do dziś) a w apce żabki nie mam kodu ( zakupy dziś koło 15) 
co w tej sytuacji ? ;( 

Napisałam na priv, mogę Ci oddać kod, zgubiłam paragon.
0 0

pioge7

#7064117 Napisano: 28.11.2022 15:52:44
Ma ktoś pojęcie? 
otóż obejrzałem kilka filmów na jednym z serwisów streamingowych na temat Marvela. 
teraz na fb mam mnóstwo postów związanych właśnie z Marvelem, z różnych zagranicznych stron, których nie polubiłem. To samo tyczy się serialu Pamiętniki Wampirów z hbo Max. 

wie ktoś jak to wyłączyć? Co drugi post to ten z zagranicznych stron. Wcześniej tak się nie wyświetlały, a teraz oszaleć można… 
0 0

andii

#7064118 Napisano: 28.11.2022 15:57:18
pioge7 napisał(a):

Ma ktoś pojęcie? 
otóż obejrzałem kilka filmów na jednym z serwisów streamingowych na temat Marvela. 
teraz na fb mam mnóstwo postów związanych właśnie z Marvelem, z różnych zagranicznych stron, których nie polubiłem. To samo tyczy się serialu Pamiętniki Wampirów z hbo Max. 

wie ktoś jak to wyłączyć? Co drugi post to ten z zagranicznych stron. Wcześniej tak się nie wyświetlały, a teraz oszaleć można… 

MOŻE WYCZYŚĆ CIASTECZKA?
0 0

pioge7

#7064123 Napisano: 28.11.2022 16:27:02
andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Ma ktoś pojęcie? 
otóż obejrzałem kilka filmów na jednym z serwisów streamingowych na temat Marvela. 
teraz na fb mam mnóstwo postów związanych właśnie z Marvelem, z różnych zagranicznych stron, których nie polubiłem. To samo tyczy się serialu Pamiętniki Wampirów z hbo Max. 

wie ktoś jak to wyłączyć? Co drugi post to ten z zagranicznych stron. Wcześniej tak się nie wyświetlały, a teraz oszaleć można… 

MOŻE WYCZYŚĆ CIASTECZKA?

Spróbuję. Tylko, że to jest wszędzie, i telefon i komputer. I ipad...  Ale spróbuję 
1 andii 0

mandarynka16

#7064125 Napisano: 28.11.2022 16:35:45
pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Ma ktoś pojęcie? 
otóż obejrzałem kilka filmów na jednym z serwisów streamingowych na temat Marvela. 
teraz na fb mam mnóstwo postów związanych właśnie z Marvelem, z różnych zagranicznych stron, których nie polubiłem. To samo tyczy się serialu Pamiętniki Wampirów z hbo Max. 

wie ktoś jak to wyłączyć? Co drugi post to ten z zagranicznych stron. Wcześniej tak się nie wyświetlały, a teraz oszaleć można… 

MOŻE WYCZYŚĆ CIASTECZKA?

Spróbuję. Tylko, że to jest wszędzie, i telefon i komputer. I ipad...  Ale spróbuję 

Tak jest, w szczególności jak korzysta się z gmaila
0 0

elektro

#7064189 Napisano: 28.11.2022 21:00:16
pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Ma ktoś pojęcie? 
otóż obejrzałem kilka filmów na jednym z serwisów streamingowych na temat Marvela. 
teraz na fb mam mnóstwo postów związanych właśnie z Marvelem, z różnych zagranicznych stron, których nie polubiłem. To samo tyczy się serialu Pamiętniki Wampirów z hbo Max. 

wie ktoś jak to wyłączyć? Co drugi post to ten z zagranicznych stron. Wcześniej tak się nie wyświetlały, a teraz oszaleć można… 

MOŻE WYCZYŚĆ CIASTECZKA?

Spróbuję. Tylko, że to jest wszędzie, i telefon i komputer. I ipad...  Ale spróbuję 


Czasami jest krzyzyk zamykania reklam po prawej stronie na gornym rogu, nawet jak jest to po prostu baner
Jak klikniesz to tam bedzie powod dla ktorego ma sie nie nie pojawiać reklama.
Pomaga u mnie
1 cb656 0

pioge7

#7064191 Napisano: 28.11.2022 21:04:54
elektro napisał(a):

pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Ma ktoś pojęcie? 
otóż obejrzałem kilka filmów na jednym z serwisów streamingowych na temat Marvela. 
teraz na fb mam mnóstwo postów związanych właśnie z Marvelem, z różnych zagranicznych stron, których nie polubiłem. To samo tyczy się serialu Pamiętniki Wampirów z hbo Max. 

wie ktoś jak to wyłączyć? Co drugi post to ten z zagranicznych stron. Wcześniej tak się nie wyświetlały, a teraz oszaleć można… 

MOŻE WYCZYŚĆ CIASTECZKA?

Spróbuję. Tylko, że to jest wszędzie, i telefon i komputer. I ipad...  Ale spróbuję 


Czasami jest krzyzyk zamykania reklam po prawej stronie na gornym rogu, nawet jak jest to po prostu baner
Jak klikniesz to tam bedzie powod dla ktorego ma sie nie nie pojawiać reklama.
Pomaga u mnie

no tak robię, ale przy chyba setnej reklamie już mam dość a to dalej się pojawia emotka
 
0 0

elektro

#7064192 Napisano: 28.11.2022 21:11:02
To jakiś ciężki przypadek  .
Coś ten skrypt podsuwający reklamy dostał jakiegoś buga.
0 0

joan

#7064195 Napisano: 28.11.2022 21:19:37
pioge7 napisał(a):

no tak robię, ale przy chyba setnej reklamie już mam dość a to dalej się pojawia emotka  


Ten spam nie zawsze ma cokolwiek wspólnego z Tobą. Mnie pojawia się co jakiś czas absolutna powódź emotka I po tematyce wiem, że to strony / tematyka, które w ogóle mnie nie dotyczą -> pewien mój znajomy lubi sport X (tylko on się czymś takim interesuje!) i właśnie reklamy / posty / strony dotyczące tego sportu mnie spamują. Nie mam sił ukrywać po kilkadziesiąt okienek, w takie dni po prostu wyłączam fejsa emotka
0 0

pioge7

#7064196 Napisano: 28.11.2022 21:23:27
joan napisał(a):

pioge7 napisał(a):

no tak robię, ale przy chyba setnej reklamie już mam dość a to dalej się pojawia emotka  


Ten spam nie zawsze ma cokolwiek wspólnego z Tobą. Mnie pojawia się co jakiś czas absolutna powódź emotka I po tematyce wiem, że to strony / tematyka, które w ogóle mnie nie dotyczą -> pewien mój znajomy lubi sport X (tylko on się czymś takim interesuje!) i właśnie reklamy / posty / strony dotyczące tego sportu mnie spamują. Nie mam sił ukrywać po kilkadziesiąt okienek, w takie dni po prostu wyłączam fejsa emotka

no akurat te reklamy są pode mnie nastawione chyba, bo jest o serialach i filmach, które oglądałem na telefonie. oczywiście dokładają dodatkowe, inne seriale, ale właśnie większość jest o tym co widziałem... emotka a właśnie ukrywanie tego już pomału denerwuje... a tego im więcej zamknę, tym jest tego więcej emotka
1 joan 0

RaMa

#7064232 Napisano: 29.11.2022 06:42:01
[quote=
pioge7]Ma ktoś pojęcie? 
otóż obejrzałem kilka filmów na jednym z serwisów streamingowych na temat Marvela. 
teraz na fb mam mnóstwo postów związanych właśnie z Marvelem, z różnych zagranicznych stron, których nie polubiłem. To samo tyczy się serialu Pamiętniki Wampirów z hbo Max. 

wie ktoś jak to wyłączyć? Co drugi post to ten z zagranicznych stron. Wcześniej tak się nie wyświetlały, a teraz oszaleć można… 


napisałeś zbyt ogólnie bez konkretów jaki system operacyjny, przeglądarka itp...
moja podpowiedź na przyszłość:
1. w zależności z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz zainstaluj 2-3 wtyczki adblock, będą uzepełniały się wzajemnie
2. korzystaj też z vpn, nawet jakiegoś darmowego
3. w ustawieniach przeglądarek utaw czyszczenie ciasteczek po zakończenej sesji
4. jesli masz powiązane indywidualne konta między telefonem-laptopem-tabletem musisz poświęcić trochę czasu aby przejrzec powyższe zmiany na wszystkich urządzeniach
5. anlogicznie jeśli logujesz się na idywidulane konta w Operze, Mozzilli Firefox, Tor.. odradzam szczerze korzystanie z przeglądarek Microsoft (IE lub Edge) i Google (Chrome)
napisz na priv jeśli będziesz miał pytania
pozdrawiam
Rama
2 pioge7, cb656 0

pioge7

#7064234 Napisano: 29.11.2022 06:49:25
RaMa napisał(a):

napisałeś zbyt ogólnie bez konkretów jaki system operacyjny, przeglądarka itp... moja podpowiedź na przyszłość:
1. w zależności z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz zainstaluj 2-3 wtyczki adblock, będą uzepełniały się wzajemnie
2. korzystaj też z vpn, nawet jakiegoś darmowego
3. w ustawieniach przeglądarek utaw czyszczenie ciasteczek po zakończenej sesji
4. jesli masz powiązane indywidualne konta między telefonem-laptopem-tabletem musisz poświęcić trochę czasu aby przejrzec powyższe zmiany na wszystkich urządzeniach
5. anlogicznie jeśli logujesz się na idywidulane konta w Operze, Mozzilli Firefox, Tor.. odradzam szczerze korzystanie z przeglądarek Microsoft (IE lub Edge) i Google (Chrome)
napisz na priv jeśli będziesz miał pytania
pozdrawiam
Rama

dziękuję, coś pokombinuję emotka
0 0

kwadracik

#7064281 Napisano: 29.11.2022 11:20:43
Czy ktoś z Was wie kto realizuje wysyłkę paczki z Polski do Niemiec do punktu odbioru ?Szukam i szukam,ale wszędzie dostarczają tylko na adres..Może ktoś wysyłał i poratuje wiedzą na ten temat ?
0 0

mary18

#7064380 Napisano: 29.11.2022 16:18:18
Powiedzcie mi czy nr paragonu może mieć w środku cyfr ten znak   "/"    np 364484/8934 bo pierwszy raz się z czymś takim spotkałam  i nie wiem czy mam ten cały numer pisać czy tylko do tej kreski ?
0 0

mandarynka16

#7064381 Napisano: 29.11.2022 16:23:21
mary18 napisał(a):

Powiedzcie mi czy nr paragonu może mieć w środku cyfr ten znak   "/"    np 364484/8934 bo pierwszy raz się z czymś takim spotkałam  i nie wiem czy mam ten cały numer pisać czy tylko do tej kreski ?

Z C4 tak często mają, wpisuj koniecznie cały
1 mary18 0

netka2000

#7064382 Napisano: 29.11.2022 16:23:26
mary18 napisał(a):

Powiedzcie mi czy nr paragonu może mieć w środku cyfr ten znak   "/"    np 364484/8934 bo pierwszy raz się z czymś takim spotkałam  i nie wiem czy mam ten cały numer pisać czy tylko do tej kreski ?

cały numer
1 mary18 0