Reklama na e-Konkursy.info

Pomocy!!!!

cb656

#7143102 Napisano: 29.11.2023 12:58:42
Magia napisał(a):

Cześć, Proszę o pomoc. Wygrałam nagrodę dzienną w Nussbeisser. Na paragonie mam czekolada z okienkiem. Czy taki paragon plus zdjęcie czekolady przejdzie?
Ja to kupiłam w osiedlowym sklepie prowadzonym przez starszego człowieka i na wieść o pieczątce się zbulwersował, że pieczątek używa tylko w urzędach.
Może ktoś miał podobnie? Proszę o odpowiedź.

Nie stresuj się na zapas. Po prostu wysyłając skan/zdjęcie paragonu umieść paragon na opakowaniu i wszystko. Jak trafi na normalnego człowieka, to przejdzie bez problemu. "Dramat" zaczyna się w głowie nadmiernie przejętej rolą osoby, pamiętaj... emotka

Magia

#7143103 Napisano: 29.11.2023 13:02:34
[quote=No niestety dostałam odpowiedź, że adnotacja sklepu i  pieczątka z podpisem właściciela to jedyna opcja.
Nie intersuje ich oznaczenie czekolada z okienkiem.
Nie intersuje zdjęcie produktu.
Ale udało mi się  z babą dogadać, bo z dziadem  nie mogłam.
Oby teraz weryfikacja była ok.

cb656]
Magia napisał(a):

Cześć, Proszę o pomoc. Wygrałam nagrodę dzienną w Nussbeisser. Na paragonie mam czekolada z okienkiem. Czy taki paragon plus zdjęcie czekolady przejdzie?
Ja to kupiłam w osiedlowym sklepie prowadzonym przez starszego człowieka i na wieść o pieczątce się zbulwersował, że pieczątek używa tylko w urzędach.
Może ktoś miał podobnie? Proszę o odpowiedź.

Nie stresuj się na zapas. Po prostu wysyłając skan/zdjęcie paragonu umieść paragon na opakowaniu i wszystko. Jak trafi na normalnego człowieka, to przejdzie bez problemu. "Dramat" zaczyna się w głowie nadmiernie przejętej rolą osoby, pamiętaj... emotka
0 0

netka2000

#7143110 Napisano: 29.11.2023 13:14:00
Magia napisał(a):

Cześć, Proszę o pomoc. Wygrałam nagrodę dzienną w Nussbeisser. Na paragonie mam czekolada z okienkiem. Czy taki paragon plus zdjęcie czekolady przejdzie?
Ja to kupiłam w osiedlowym sklepie prowadzonym przez starszego człowieka i na wieść o pieczątce się zbulwersował, że pieczątek używa tylko w urzędach.
Może ktoś miał podobnie? Proszę o odpowiedź.

Przed kupnem w takich sklepach zawsze pytaj co będzie na paragonie. Niech zeskanuje i ci pokaże. Jak nie będzie konkretnego towaru to transakcję można cofnąć albo poprosić o pieczątkę. Nie zgodzi się? Trudno, nie zarobi. Przy większych zakupach żal będzie sprzedawcy stracić klienta.

cb656

#7143111 Napisano: 29.11.2023 13:17:05
Magia napisał(a):

No niestety dostałam odpowiedź, że adnotacja sklepu i  pieczątka z podpisem właściciela to jedyna opcja.
Nie interesuje ich oznaczenie czekolada z okienkiem.
Nie interesuje zdjęcie produktu.
Ale udało mi się  z babą dogadać, bo z dziadem  nie mogłam.

Ech, odwieczny dramat płci - faceci są z Marsa, baby z Wenus, dogadać się niezwykle trudno...
Nie od dziś wiadomo, że "gdzie diaboł nie może, tam babę pośle". Czy jakoś tak.
Ergo: z tego wniosek, że faceci to jednak anioły są, co nie? emotka
Hihihihi emotka
0 0

Magia

#7143115 Napisano: 29.11.2023 13:26:23
[quote=A te agencje też, by odpuściły nie dość, że człowiek raz na rok wygra, to szopki.
Masz zdjęcie produktu wydałaś na niego kasę i ok.

Ciekawe jak jest z Gellwe, jeszcze nie widziałam paragony, żeby przy galaretce była firma, czy przy budyniu - Biedra, Delikatesy Centrum i Dino.

cb656]
Magia napisał(a):

No niestety dostałam odpowiedź, że adnotacja sklepu i  pieczątka z podpisem właściciela to jedyna opcja.
Nie interesuje ich oznaczenie czekolada z okienkiem.
Nie interesuje zdjęcie produktu.
Ale udało mi się  z babą dogadać, bo z dziadem  nie mogłam.

Ech, odwieczny dramat płci - faceci są z Marsa, baby z Wenus, dogadać się niezwykle trudno...
Nie od dziś wiadomo, że "gdzie diaboł nie może, tam babę pośle". Czy jakoś tak.
Ergo: z tego wniosek, że faceci to jednak anioły są, co nie? emotka
Hihihihi emotka

taylors

#7143444 Napisano: 30.11.2023 12:47:04
Loteria Nivea komunikat-  Twoje zgłoszenie nie zostało wysłane. Sprawdź, czy wszystkie pola są prawidłowo wypełnione.
Mimo tego że wszystko wypełniłam i jestem zalogowana. O co może chodzić?
0 0

karolina102

#7144225 Napisano: 03.12.2023 11:49:22
nanajka81 napisał(a):

karolina102 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

karolina102 napisał(a):

Oczywiście chodziło mi o 5tys emotka
Nie wydaje mi się, że to dużo. Wręcz chciałabym podnieść skuteczność i stąd pytanie o jakieś tipy :D

Przy obecnej konkurencji nie licz na żadne tipy emotka  Twoja większa skuteczność, to mniejsza skuteczność innych emotka  Czy da się wyciągnąć 5 tysięcy miesięcznie z konkursów? Da. Możesz jednym zgłoszeniem wygrać 100 tysięcy z loterii i już masz średnio więcej niż 5 na miesiąc emotka Możesz też wyciągać tyle z konkursów, ale tutaj będzie Cię to kosztowało sporo czasu, zaangażowania i energii chyba, że jesteś w czepku urodzona emotka  Bo tutaj wszystko zależy od umiejętności, kreatywności, ale też szczęścia i tego, ile dobrych konkursów akurat trwa emotka Dodatkowo to nie jest pewna kasa. Możesz się narobić i wygrać równe zero. Dodatkowo weź pod uwagę, że efekty Twojej pracy są mocno odroczone. Wysyłasz zgłoszenie, wyniki są dopiero za jakiś czas, potem czas na odesłanie dokumentów, weryfikację, a potem oczekiwanie na wysyłkę/dostarczenie nagrody. Jeśli to nagroda rzeczowa, którą chcesz spieniężyć to dodatkowo dolicz czas na sprzedaż i otrzymanie zapłaty. Każdy konkursowicz ma też dołki i górki. Jak wpadasz w konkursowe nicniewygrywanie, to pojawia się frustracja i spada Ci motywacja i zapał do słania zgłoszeń. Z drugiej strony jak wygrywasz dużo i często to też może spaść Ci motywacja, bo "normę" wyrobiłaś i uznajesz, że potrzebujesz odpoczynku i przerwy emotka   Dla mnie konkursowanie jako etat to jak praca nauczyciela - hobby dla kogoś, kto ma dobrze zarabiającego partnera albo jest bogaty i bez tego  emotka

Dzięki za odpowiedź! Bardzo cenne jest dla mnie Twoje podsumowanie emotka  ostatnie pytanie - czy opłaca się brać udział w loteriach? Czy realnie można coś sensownego wygrać?

a co masz na myśli pisząc "sensownego"? W loteriach jest kasa, są gadżety, elektronika, dla każdego inna nagroda ma sens, tylko trzeba mieć szczęście (albo duuuużo paragonów) żeby trafić emotka Większość z nagród które trafiłam w loterii w życiu bym nie kupiła (np. stoliczek Belvita, krowa Muller, aparat instax z Milki... itp)



Nawiązując do moich wiadomości z początku listopada, postanowiłam zrobić swoje konkursowe podsumowanie listopada. Jestem ciekawa, co myślicie emotka

W listopadzie wzięłam udział łącznie w 22 konkursach. Wygrałam 6 z nich. 3 wciąż są nierozstrzygnięte (już po terminie!) a 3 ewidentnie były "ustawione".
6/22. Czy to dużo czy mało? Jakie są Wasze doświadczenia?

Wygrałam nagrody o łącznej wartości (według organizatorów) 6718zł. Nie wszystko jeszcze przyszło, ale wątpię, by udało mi się to sprzedać za więcej niż 50% tej sumy. Wydaje mi się, że organizatorzy zawyżają wartość nagród emotka  Przykładowo, wygrałam głośnik, według organizatora o wartości 1500zł, a na ceneo można znaleźć ten model za 900zł. 

Moje wrażenia po listopadowym graniu:
1. Nie ma pewniaków. Potwierdza się to, co pisaliście wyżej. Często (ale nie zawsze) konkursy, na które poświęciłam masę czasu przegrałam, a zgłoszenie zrobione w 15 minut zdobyło nagrodę główną
2. Szokuje mnie brak profesjonalizmu w konkursach. Brak terminowości, zwłaszcza w konkursach na Facebooku. W regulaminie podają, że konkurs zostanie rozstrzygnięty do 28 listopada i tego dnia pojawi się post z listą zwycięzców a wyników nie ma do dziś.
3. Konkursy "ustawiane" - jestem w stanie to wyśledzić tylko w konkursach na facebooku, ale podejrzewam, że podobnie jest w niektórych konkursach ze stroną. Przykładowo - konkurs na fanpage w którym wygrywa bardzo słabe zgłoszenie. Wchodzę w profil zwycięzcy i okazuje się, że jest to pracownik organizatora...
4. Konkursy rozstrzygnięte nieprawidłowo. Tutaj mam dylemat i proszę o radę u bardziej doświadczonych graczy. Konkurs z niskimi nagrodami (bilety do kina). Wygrywają zgłoszenia, które nie spełniły wymogów regulaminu (ewidentna pomyłka organizatora). Komentuję post, dostaję odpowiedź od organizatora "Jak coś ci się nie podoba, możesz napisać reklamację". I zastanawiam się, czy pisać reklamację, czy też szkoda zachodu i "spalenia się" u organizatora konkursu (duża agencja, która organizuje dużo konkursów). Co myślicie?

To tyle z moich przemyśleń listopadowych. Co sądzicie?
1 simonapp 0

nanajka81

#7144232 Napisano: 03.12.2023 12:20:05
z ciekawości: jakie nagrody wygrałaś? konkretnie.
1 andii 0

malwina2006

#7144246 Napisano: 03.12.2023 13:12:38
[quote=Magia][quote=A te agencje też, by odpuściły nie dość, że człowiek raz na rok wygra, to szopki.
Masz zdjęcie produktu wydałaś na niego kasę i ok.

Ciekawe jak jest z Gellwe, jeszcze nie widziałam paragony, żeby przy galaretce była firma, czy przy budyniu - Biedra, Delikatesy Centrum i Dino.

cb656]
Magia napisał(a):

No niestety dostałam odpowiedź, że adnotacja sklepu i  pieczątka z podpisem właściciela to jedyna opcja.
Nie interesuje ich oznaczenie czekolada z okienkiem.
Nie interesuje zdjęcie produktu.
Ale udało mi się  z babą dogadać, bo z dziadem  nie mogłam.

Ech, odwieczny dramat płci - faceci są z Marsa, baby z Wenus, dogadać się niezwykle trudno...
Nie od dziś wiadomo, że "gdzie diaboł nie może, tam babę pośle". Czy jakoś tak.
Ergo: z tego wniosek, że faceci to jednak anioły są, co nie? emotka
Hihihihi emotka

Gellwe w Eurosklepie: 
0 0

FBagnieszka1

#7144314 Napisano: 03.12.2023 20:23:09
Pomocy
Jak odkleić kod z nutelli?
;)
0 0

zielonaszpilka

#7144333 Napisano: 03.12.2023 22:44:50
FBagnieszka1 napisał(a):

Pomocy
Jak odkleić kod z nutelli?
;)

Zalej wieczko wodą i poczekaj kilka minut

cb656

#7144457 Napisano: 04.12.2023 14:53:37
Dlaczemu CZASAMI Facebook pokazuje mi opisy "krzaczkami" polskich przecież stron?! Nie rozumiem tego, nie ogarniam, gdzie przełączyć język obsługiwany przez portal. Ktoś coś podpowie? Najczęściej takie kwiatki znajduję po wyszukiwaniu czegoś/kogoś... Dla mnie niepojęte. emotka emotka
1 kumulacja 0

netka2000

#7144471 Napisano: 04.12.2023 15:55:29
cb656 napisał(a):

Dlaczemu CZASAMI Facebook pokazuje mi opisy "krzaczkami" polskich przecież stron?! Nie rozumiem tego, nie ogarniam, gdzie przełączyć język obsługiwany przez portal. Ktoś coś podpowie? Najczęściej takie kwiatki znajduję po wyszukiwaniu czegoś/kogoś... Dla mnie niepojęte. emotka emotka

Nie zbadane są czeluście Facebooka...
0 0

cb656

#7144480 Napisano: 04.12.2023 16:32:00
netka2000 napisał(a):

cb656 napisał(a):

Dlaczemu CZASAMI Facebook pokazuje mi opisy "krzaczkami" polskich przecież stron?! Nie rozumiem tego, nie ogarniam, gdzie przełączyć język obsługiwany przez portal. Ktoś coś podpowie? Najczęściej takie kwiatki znajduję po wyszukiwaniu czegoś/kogoś... Dla mnie niepojęte. emotka emotka

Nie zbadane są czeluście Facebooka...

Fakt, nie są zbadane. Napisz coś, czego nie wiem emotka
1 kumulacja 0

FBagnieszka1

#7144511 Napisano: 04.12.2023 18:51:42
zielonaszpilka napisał(a):

FBagnieszka1 napisał(a):

Pomocy
Jak odkleić kod z nutelli?
;)

Zalej wieczko wodą i poczekaj kilka minut

Dziękuję :)
0 0

pioge7

#7144737 Napisano: 05.12.2023 14:53:32
Doradzi ktoś coś na przyżółkłe ramy okienne. Domowe sposoby z neta nie zdają efektu... Jakiś płyn albo coś ktoś poleci ?
1 kumulacja 0

TadziuNorek

#7145743 Napisano: 09.12.2023 15:31:14
Czy działa Wam polskojęzyczny profil Chivas Regal https://www.facebook.com/chivaspolska ?
0 0

lazy-kiwi

#7145751 Napisano: 09.12.2023 16:04:47
TadziuNorek napisał(a):

Czy działa Wam polskojęzyczny profil Chivas Regal https://www.facebook.com/chivaspolska ?

Nie działa

ewka.kr

#7146279 Napisano: 12.12.2023 08:40:12
Czy trzeba trzymać nakretki z coli? (Kody zglaszane w aplikacji)nie mogę się doszukać w Faq
0 0

zagatka2010

#7147263 Napisano: 14.12.2023 21:06:34
czy umiecie wysłać zgłoszenie do konkursu "Biały bocian-apetyt na przyjemności"?? Próbuję od rana  emotka pojawia się dziwny komunikat " Twoj komputer lub sieć może automatycznie wysyłać wiadomości... itd"  Miał tak ktoś?   co robić?   Pomóżcie proszę
0 0