Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

fineessa

#6849119 Napisano: 11.03.2022 11:05:52
Cieszę się że mam w mieście tak fajnie zaopatrzoną bibliotekę. Ostatnio chciałam sobie kupić pewna książkę, patrzę a w bibliotece jest dostępna i to do wypożyczenia (nikt jej nie chciał). Żyć nie umierać. Uwielbiam naszą bibliotekę za to, że jest dużo nowości wydawniczych, każdy znajdzie coś dla siebie a bibliotekarki chętnie dopomogą, doradzą. Mam bzika na punkcie książek więc dla mnie to raj na ziemi emotka

nanajka81

#6849170 Napisano: 11.03.2022 17:03:39
fineessa napisał(a):

Cieszę się że mam w mieście tak fajnie zaopatrzoną bibliotekę. Ostatnio chciałam sobie kupić pewna książkę, patrzę a w bibliotece jest dostępna i to do wypożyczenia (nikt jej nie chciał). Żyć nie umierać. Uwielbiam naszą bibliotekę za to, że jest dużo nowości wydawniczych, każdy znajdzie coś dla siebie a bibliotekarki chętnie dopomogą, doradzą. Mam bzika na punkcie książek więc dla mnie to raj na ziemi emotka

Ja również mam taką bibliotekę - książek w niej stosy i to nowości więc nie kupuje. A jak zdarzy mi się jakąś wygrać to po przeczytaniu zanoszę do biblioteki emotka Jest to moje ulubione miejsce, które regularnie odwiedzam.

budryska

#6849229 Napisano: 12.03.2022 09:24:25
Pomysłu moich dzieci (6 i 9 lat) , które powiedziały kasjerce, że będą się bawić w sklep i zapytały, czy nie ma jakichś zużytych paragonów  emotka  Mąż właśnie dzwonił, że oprócz zakupów wiozą mi garść paragonów emotka
Ps. Oczywiście w koszykach też zawsze buszują za paragonami. Nie ma to jak mieć konkursowe wsparcie w rodzinie  emotka

zielonaszpilka

#6849690 Napisano: 15.03.2022 14:15:59
Dziś cieszę się, że magia pieczątki kancelarii radcy prawnego zdziałała cuda i nie będę musiała się sądzić z gościem, który nie ogarnia ustawy o prawach konsumenta  emotka

rainbowdash

#6849711 Napisano: 15.03.2022 15:32:05
Że znalazłam na parkingu zgnieciony paragon z monini emotka  oczywiście nic nie wygrałam ale i tak się cieszę że nie muszę kupować produktu 

atyde25

#6851715 Napisano: 28.03.2022 15:18:17
Nie wiem czy to mądre,nie wiem czy to słuszne i zdrownie poprawne.Ale mega cieszę się z zakupów bez maseczki.Nawet nie wiedziałam,że to taka wygoda oddychać pełną piersią podczas zakupów.Tak jeszcze pierwsza myśl gdzie maska po ponad 2 latach jest ale radość ogromna i tak.

rainbowdash

#6851836 Napisano: 29.03.2022 10:26:43
1940bruce1973 napisał(a):

Cieszy mnie moja odwaga oraz chęć diametralnych zmian i brak obaw przed wyzwaniami. Ten tydzień to rewolucja w domu, życiu, sercu. Czyżby wpływ wiosny? emotka emotka emotka emotka

Dziewczyno, co tak ogólnie?!! Teraz się zastanawiam czy to: remont, zakup domu, nowa praca, nowy mąż czy wszystko na raz… daj żyć i zdradź coś 😀
1 brucee 0

maverick

#6851984 Napisano: 29.03.2022 23:03:41
AWANSU REPREZENTACJI POLSKI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA emotka  G⚽⚽L emotka
Wyleczyliśmy Szwedów z KATARU emotka

budryska

#6852120 Napisano: 30.03.2022 17:32:18
maverick napisał(a):

AWANSU REPREZENTACJI POLSKI NA MISTRZOSTWA ŚWIATA emotka  G⚽⚽L emotka Wyleczyliśmy Szwedów z KATARU emotka

Zboczenie zawodowe spowodowało, że oprócz bramek i wyniku zapamiętałam kilka złotych myśli komentatora, w tym:
"Jak mówią tasiemce, wyjście jest tylko jedno" emotka

sledzik860

#6852142 Napisano: 30.03.2022 18:58:22
Z tego, że klient przede mną w biedronce zostawił paragon z orzeszkami Felix, który sobie przywłaszczyłem xD. Niby drobna rzecz a mnie ucieszyła.  emotka

Claudia77

#6852227 Napisano: 31.03.2022 13:50:38
a ja jestem po wywiadówce u syna - 1 klasa LO i bardzo się cieszę, iż mój syn ma za wychowawcę tak cudownego człowieka. Pan od polskiego, młody, bardzo empatyczny, otwarty, zaangażowany w życie klasy, a ze względu na profil klasy dziennikarsko-medialny, nie ma z nimi łatwo - każdy tam ma swoje zdanie i oczywiście dużo do powiedzenia, a umie każdego wysłuchać, doradzić, pogadać jak z rówieśnikami. Nie jest z tych " ostrych", a klasa go bardzo szanuje za podejście do nich i za to, że mogą dosłownie pogadać o nim ze wszystkim i mu ufają. Byłam w szoku, jak powiedział " o tym rozmawiałem z klasą, ale obiecałem, iż nie będę o tym mówić" emotka  Bardzo się cieszę, że nasze dzieci prowadzi właśnie człowiek o takiej osobowości....

uleczkaa

#6852243 Napisano: 31.03.2022 14:39:06
Ja za to cieszę się, że przetrwałam wywiadówkę u córki i nie trafił mnie szlag! A parę razy było blisko. Moja samokontrola jest godna pochwały, bo takiego lania wody i pustych frazesów to nawet na facebookowych konkursach nie widuję. A konflikty i problemy klasowe jak były tak są!

Claudia77

#6852245 Napisano: 31.03.2022 14:51:31
uleczkaa napisał(a):

Ja za to cieszę się, że przetrwałam wywiadówkę u córki i nie trafił mnie szlag! A parę razy było blisko. Moja samokontrola jest godna pochwały, bo takiego lania wody i pustych frazesów to nawet na facebookowych konkursach nie widuję. A konflikty i problemy klasowe jak były tak są!

dlatego ja tak się cieszę teraz, bo w podstawówce szlag mnie trafiał regularnie  emotka

nelunia

#6852537 Napisano: 01.04.2022 21:26:00
Nigdy nie sądziłam, że będę się cieszyć ze zrobionych kroczków przy kulach.
Wyłam jak wariat, ale po dwóch tygodniach przykutych do łóżka, co bardziej nadawało się do wątku "wkurza mnie" dzisiaj pokonałam od ściany do ściany jakieś 25 metrów. Cieszę, że mogę się wami podzielić taką radością, choć mój cudowny mąż porównał te moje pierwsze kroki do tych zrobionych po raz pierwszy na księżycu emotka
I jak tu nie ryczeć? emotka  ze szczęścia ofkors  emotka

kukuleczka

#6852576 Napisano: 02.04.2022 10:25:07
cieszę się, że wracam do konkursów i do normalnego funkcjonowania, piję spokojnie kawę i cieszę się po prostu z tej chwili  emotka  jestem po "małym" remoncie, przy którym nic nie wychodziło zaczynając od materiałów, terminów, cen.. Cieszę się z tego, że najgorsze za mną, a znaczna część remontu została pokryta z konkursów emotka

atyde25

#6852589 Napisano: 02.04.2022 13:47:41
Dotarło do mnie ,że dopiero po ponad 20 latach nabrałam "twardej skóry".Jaka ja byłam delikatna kiedyś,wszystko brałam do siebie,słuchałam zakompleksionych osób co z zazdrości wszystko wypominały,wyliczały i umniejszały sukces.Teraz jak patrzę na tamtą mnie sprzed tych lat to sama bym się przytuliła.
Tak zrobiłaś laurkę zamiast napisać normalnie ,nie wygrałaś to ktoś inny tak się nazywa hahahahh.
Ile lat trzeba przejść by powstać i się odrodzić.Koszmar ale mam teraz większą świadomość więc to taki mały sukces.
Ale to chyba przychodzi z wiekiem albo byłam zbyt delikatna i wrażliwa.

asther

#6852695 Napisano: 03.04.2022 21:39:21
Cieszę się, że w końcu zamiast ogłaszać korepetycje w mieście gdzie studiuję zaczęłam ogłaszać je w gminie rodzinnej, mam masę uczniów w każdy weekend emotka  
Do tego cieszę się, że jutro wychodzę z chłopakiem do maka i do kina na "belle" bo mimo, że mieszkamy razem dawno nigdzie nie wychodziliśmy bo oboje mieliśmy masę nauki na studiach. 
I na koniec, mega mnie cieszy, że jadę z tatą do Mediolanu w maju za bilety kupione za w sumie 120zł za 2 osoby w 2 strony  emotka  

moskala22

#6852724 Napisano: 04.04.2022 09:09:06
Cieszę się, że w końcu udało mi sie przekonać siebie do zrobienia brwi permanentnych i jestem mega zadowolona - zwłaszcza że voucher wylicytowałam na licytacji na rzecz chłopca po przeszczepie. Poza tym schudłam już prawie 15 kg, poprawiłam swoją kondycję dzięki nordic walking i w ogóle jestem coraz bardziej pozytywnie nastawiona do życia emotka  

pikawka

#6854528 Napisano: 16.04.2022 15:00:56
Dziś cieszę się z..... wysran....go klocka legoemotka  Moj 9 miesieczny syn połknął wczoraj kła rekina z lego crativeemotka emotka  więc rzuciłam  gary, sałatki i jajka i leciałam do szpitala. Pól dnia zmarnowane emotka  I mieliśmy czekać na kupe.... jakby nie wyszedł emotka  To za 10 dni szpital  emotka  także, domyślcie się jaka była  w domu radość jak m zmieniał dziś pampersa i krzyczy  jeeest jeeestemotka  ( sa oczywiście zdjęcia, ale wam daruje ) emotka Takiej radości to nie bylo nawet jak wygrałam 20 tyś na wakacje.pl emotka
Uuf. ŚWIĘTA  będą spokojne. 
P.s. uważajcie  na legoemotka

Wesołych Świąt emotka

sambolera

#6854558 Napisano: 17.04.2022 06:09:26
moskala22 napisał(a):

Cieszę się, że w końcu udało mi sie przekonać siebie do zrobienia brwi permanentnych i jestem mega zadowolona - zwłaszcza że voucher wylicytowałam na licytacji na rzecz chłopca po przeszczepie. Poza tym schudłam już prawie 15 kg, poprawiłam swoją kondycję dzięki nordic walking i w ogóle jestem coraz bardziej pozytywnie nastawiona do życia emotka  

Ciekawostka: w piatek mialam rezonans kregoslupa, w ankiecie do badania jest pytanie "czy posiadasz tatuaz/makijaz permanentny?"