Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

rare85

#6835683 Napisano: 05.01.2022 13:33:14
Dzisiejszy dzień sponsoruje literka T jak Tyskie - mega ekstra jest zobaczyć 10 000 zł na koncieemotka

ziolko

#6835725 Napisano: 05.01.2022 15:32:28
A ja dziś cieszę się, że znalazłam na parkingu kilkaset złotych  
Mały minus (dla mojego portfela emotka  )  - już się umówiłam z panią w Biurze rzeczy znalezionych  Chyba, że w najbliższym czasie znajdę apel o zgubie na lokalnych portalach, to oddam bezpośrednio. 
Kusi, żeby zostawić dla siebie, ale gdybym to ja je zgubiła, to chciałabym, żeby ktoś je oddał. 
Mam nadzieję, że "zgubca" to doceni. 

andii

#6835727 Napisano: 05.01.2022 15:36:15
ziolko napisał(a):

A ja dziś cieszę się, że znalazłam na parkingu kilkaset złotych  Mały minus (dla mojego portfela emotka  )  - już się umówiłam z panią w Biurze rzeczy znalezionych  Chyba, że w najbliższym czasie znajdę apel o zgubie na lokalnych portalach, to oddam bezpośrednio. 
Kusi, żeby zostawić dla siebie, ale gdybym to ja je zgubiła, to chciałabym, żeby ktoś je oddał. 
Mam nadzieję, że "zgubca" to doceni. 

ZNALEŹNE SIĘ NALEŻY emotka

ziolko

#6835728 Napisano: 05.01.2022 15:37:46
andii - może i się należy, ale to będzie raptem kilkadziesiąt złotych. Przemyślę jeszcze sprawę, czy brać je czy nie emotka  
1 andii 0

ziolko

#6835767 Napisano: 05.01.2022 17:15:30
bruce - zobaczymy emotka  
1 brucee 0

andii

#6835903 Napisano: 06.01.2022 10:01:50
Kurła ! ŚNIEK emotka  pada
 i cieszę że mam pełny brzuch  i że w domu wszyscy zdrowi  emotka

mampytanie

#6835928 Napisano: 06.01.2022 12:58:42
Z tego, że się w końcu wyspałam i mam wenę do pisania  emotka
0 0

cudaczek121

#6835957 Napisano: 06.01.2022 15:07:40
ziolko napisał(a):

A ja dziś cieszę się, że znalazłam na parkingu kilkaset złotych  Mały minus (dla mojego portfela emotka  )  - już się umówiłam z panią w Biurze rzeczy znalezionych  Chyba, że w najbliższym czasie znajdę apel o zgubie na lokalnych portalach, to oddam bezpośrednio. 
Kusi, żeby zostawić dla siebie, ale gdybym to ja je zgubiła, to chciałabym, żeby ktoś je oddał. 
Mam nadzieję, że "zgubca" to doceni. 

Bardzo podziwiam Cię za uczciwość Pewnie zostanę tu zaraz słusznie zminusowana, ale ja bym oddala tylko w przypadku gdyby to były pieniadze w portfelu wraz z dokumentami albo gdybym wiedziała, że na tym parkingu jest monitoring umożliwiający rozpoznanie mojej tożsamości. Sama mialam kilka sytuacji, gdy ludzie biegli za mną po ulicy, bo widzieli, że wypadło mi z kieszeni płaszcza czy kurtki 50, 20 czy 100 zlotychi i za każdym razem mowilam do tych ludzi, że skoro ze mnie taka gapa, to niech będzie  moja strata:) Ale zapewne byly i sytuacje, gdy nikt za mną nie gonił i sobie przywłaszczył. Żeby nie bylo- w zyciu niczego nie ukradłam, ale wyznaję, zasadę znalezione- niekradzione. To jest mój pogląd na ten moment, ale tyle o sobie wiemy,ile nas sprawdzono, więc nie wiem co bym zrobila.Nigdy nie znalazłem żadnej kasy,jedynie kilka zdrapek z wygranymi po 2 zl czy 5, które ktos wywalil.

ziolko

#6836006 Napisano: 06.01.2022 21:22:40
cudaczek121 - wiesz... to było na publicznym parkingu pod przychodnią, więc nie wiem, czy to były czyjeś pieniądze na wizytę czy badania. A może to pieniądze kogoś, kto coś sprzedał i teraz mu brakuje do rozliczenia się z szefem? Parkowałam obok dostawczego busa. 
Nie wiem... Ale wyobraziłam sobie siebie w tej sytuacji, co bym zrobiła, gdybym straciła pieniądze odłożone na ważną sprawę. 
Dla jednych to zaledwie kilka złotych, a dla innych poważna suma. 
Nie narzekam na nadmiar kasy, ale niektórzy mają jej jeszcze mniej, więc dlaczego miałabym zatrzymywać cudze pieniądze?
Oddam je do biura rzeczy znalezionych (niestety biuro jest czynne w poniedziałki, środy i piątki, a jutro mają wolne). Jeśli znajdzie się właściciel, to super. A jeśli nie, to po upływie określonego czasu i tak trafią do mnie. Wtedy nie będę się wzbraniać przed zatrzymaniem ich emotka  

ziolko

#6836120 Napisano: 07.01.2022 13:02:32
cb656 - w pierwszym momencie zaskoczenie, że znalazłam banknoty, zamiast typowych żółtych groszaków. Później radość, że coś sobie kupię. A jeszcze później zaczęłam się zastanawiać, czy właściwie zrobię zostawiając sobie kasę...
Poszukałam też info w necie, co zrobić w takiej sytuacji i znalazłam kilka artykułów, że powyżej 100 zł trzeba zgłosić do starosty lub urzędu miasta, bo można mieć spore nieprzyjemności. 
Cóż... tak czy siak bym zgłosiła emotka  A artykuły tylko mnie umocniły w postanowieniu. 

cudaczek121

#6836197 Napisano: 07.01.2022 21:12:28
ziolko napisał(a):

cb656 - w pierwszym momencie zaskoczenie, że znalazłam banknoty, zamiast typowych żółtych groszaków. Później radość, że coś sobie kupię. A jeszcze później zaczęłam się zastanawiać, czy właściwie zrobię zostawiając sobie kasę...Poszukałam też info w necie, co zrobić w takiej sytuacji i znalazłam kilka artykułów, że powyżej 100 zł trzeba zgłosić do starosty lub urzędu miasta, bo można mieć spore nieprzyjemności. 
Cóż... tak czy siak bym zgłosiła emotka  A artykuły tylko mnie umocniły w postanowieniu. 

Aha, czyli jednak przez krótką chwilę była pokusa, by ewentualnie zatrzymać kasę. Ja to bym chyba jednak spietrala i odniosła hajs na policję lub do biura rzeczy znalezionych- chociaż i w takich miejscach pracują ludzie, którzy mogą te pieniądze zabrać dla siebie. Poza tym w dobie monitoringów, kamer i telefonów komórkowych zawsze istnieje ryzyko, że ktoś mógłby mnie sfilmować i wrzucić nagranie na fejsa. Obciach na całą Polskę murowany! To ja już wolę kasę wygrać niż znajdować.
1 cb656 0

zielonaszpilka

#6836198 Napisano: 07.01.2022 21:29:41
[quote=

ziolko]cudaczek121 - wiesz... to było na publicznym parkingu pod przychodnią, więc nie wiem, czy to były czyjeś pieniądze na wizytę czy badania. A może to pieniądze kogoś, kto coś sprzedał i teraz mu brakuje do rozliczenia się z szefem? Parkowałam obok dostawczego busa. Nie wiem... Ale wyobraziłam sobie siebie w tej sytuacji, co bym zrobiła, gdybym straciła pieniądze odłożone na ważną sprawę. 
Dla jednych to zaledwie kilka złotych, a dla innych poważna suma. 
Nie narzekam na nadmiar kasy, ale niektórzy mają jej jeszcze mniej, więc dlaczego miałabym zatrzymywać cudze pieniądze?
Oddam je do biura rzeczy znalezionych (niestety biuro jest czynne w poniedziałki, środy i piątki, a jutro mają wolne). Jeśli znajdzie się właściciel, to super. A jeśli nie, to po upływie określonego czasu i tak trafią do mnie. Wtedy nie będę się wzbraniać przed zatrzymaniem ich emotka  

Oj, wiele mam historii ze zgubionymi i znalezionymi rzeczami emotka  Jedna nawet z wezwaniem na policję i pobieraniem odcisków palców emotka Wierzę, że te pieniądze do Ciebie wrócą emotka emotka

A dziś cieszę się, że nie ma jeszcze 21:30, a moje bąble już śpią! No szał! 
1 mia 0

ziolko

#6836227 Napisano: 07.01.2022 23:28:41
cudaczek121 - toteż właśnie znalazłam info w necie, gdzie mieści się biuro rzeczy znalezionych, zadzwoniłam do urzędu miasta i umówiłam się z panią na poniedziałek (dziś nie pracowali a w środę było za późno).
Jasne, że była pokusa emotka  A kto by jej nie miał? emotka  
Tylko to już jest później kwestia charakteru, uczciwości i wychowania, czy ktoś na pokusie skończy czy jednak nie emotka  

ludzka_istota

#6836285 Napisano: 08.01.2022 14:22:38
A ja mam dziś forumowe urodziny. Siedemnaste .Tyle lat! Tyle wrażeń! Tylu wspaniałych ludzi! Tyle szans na nagrody... Kiedy to minęło? 

ziolko

#6836295 Napisano: 08.01.2022 14:50:55
ludzka_istota napisał(a):

A ja mam dziś forumowe urodziny. Siedemnaste .Tyle lat! Tyle wrażeń! Tylu wspaniałych ludzi! Tyle szans na nagrody... Kiedy to minęło? 

ooo... a ja przegapiłam swoje 16 urodziny na forum  emotka

kasiaj110

#6836310 Napisano: 08.01.2022 16:42:40
Udało mi się zalogować na moje konto 😃 - dla mnie to jak główna wygrana w Avanti 😉. Jakis czas korzystałam z nowego konta ale tylko to  konto jest "jedyne" , "ukochane" i przynoszące szczęście- więc od dzisiaj wygrywam wszystko , strzeżcie się!

cudaczek121

#6836345 Napisano: 08.01.2022 19:36:55
bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

A ja mam dziś forumowe urodziny. Siedemnaste .Tyle lat! Tyle wrażeń! Tylu wspaniałych ludzi! Tyle szans na nagrody... Kiedy to minęło? 

ooo... a ja przegapiłam swoje 16 urodziny na forum  emotka

Ja swoich mnóstwo przegapiłam. emotka  Taki lajf.  emotka

Moje 16 forumowe urodziny będą 28 lutego. Tak się cieszę!

basiag

#6836349 Napisano: 08.01.2022 20:06:56
cudaczek121 napisał(a):

bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

A ja mam dziś forumowe urodziny. Siedemnaste .Tyle lat! Tyle wrażeń! Tylu wspaniałych ludzi! Tyle szans na nagrody... Kiedy to minęło? 

ooo... a ja przegapiłam swoje 16 urodziny na forum  emotka

Ja swoich mnóstwo przegapiłam. emotka  Taki lajf.  emotka

Moje 16 forumowe urodziny będą 28 lutego. Tak się cieszę!

moje 16-te stukną 9.02 emotka  Pewnie przegapię jak co roku emotka

cb656

#6836552 Napisano: 10.01.2022 14:53:24
emotka Sąd Okręgowy w Warszawie UMORZYŁ dziś sprawę Jakuba Żulczyka oskarżonego o rzekome znieważenie prezydenta Andrzeja Dudy we wpisie na Facebooku. emotka

„Dla tej sprawy nie ma znaczenia, czy prezydent Duda jest mądry bardziej, lub mądry mniej. Znaczenie ma możliwość krytyki władzy, wyrażenia sprzeciwu. Co mamy zrobić, jeśli władza łamie nasze moralne standardy, jeśli przestaje się posługiwać kategoriami zdrowego rozsądku, tak jak to ma miejsce w przypadku relacji polsko-amerykańskich na przestrzeni ostatniego roku? Jakie mamy możliwości działania, gdy władza zachowuje się źle, głupio, gdy władza kłamie? Czy władza może nas pouczać w jaki sposób ją krytykować?”


magdalena_g

#6836596 Napisano: 10.01.2022 17:53:19
Dziś mijają trzy lata od mojej operacji ratującej życie emotka Cieszę się, że nagrodę za "Mem w minutkę" zamieniłam na "Last minutkę" i leżę na kanaryjskiej plaży emotka kąpię się w oceanie  emotka  piję pyszne drinki emotka  Jest cudownie - CHWILO TRWAJ emotka