Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

pikawka

#6826245 Napisano: 28.11.2021 15:35:35
paula9891 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Zgadza się, ja imprezowałam więc nic nie pisałam... 

Haha a to też mnie cieszy emotka

Dziś samopoczucie słabe ale jutro wracam do gryemotka
1 paula9891 0

paula9891

#6826248 Napisano: 28.11.2021 15:39:48
pikawka napisał(a):

paula9891 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Moje też słabe emotka D nie dość, że nie spałam do późna, to jeszcze pies w nocy chciał wyjść (nie powiem dlaczego, bo tu obowiązuje kultura wypowiedzi emotka D), a do tego ciągle myślałam o tych tekstach cudownych i nie mogłam zasnąć. A rano wydawały mi się już trochę gorsze emotka P ale i tak wciąż się cieszę z tego napływu weny emotka D Mam nadzieję, że moja praca zostanie doceniona. emotka
0 0

pikawka

#6826255 Napisano: 28.11.2021 16:23:29
paula9891 napisał(a):

pikawka napisał(a):

paula9891 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Moje też słabe emotka D nie dość, że nie spałam do późna, to jeszcze pies w nocy chciał wyjść (nie powiem dlaczego, bo tu obowiązuje kultura wypowiedzi emotka D), a do tego ciągle myślałam o tych tekstach cudownych i nie mogłam zasnąć. A rano wydawały mi się już trochę gorsze emotka P ale i tak wciąż się cieszę z tego napływu weny emotka D Mam nadzieję, że moja praca zostanie doceniona. emotka

O kurka! Ile ja mialam takich tekstów... myślałam, ze wszystkie rozumy pozjadałam i jestem taaka genialna a potem na 150 nagród nie bylo nawet zelu emotka  także tego.... emotka

ludzka_istota

#6827769 Napisano: 03.12.2021 13:21:59
Cieszę się, że mamy to forum. Sa tu naprawdę wspaniali ludzie, którzy potrafią się skrzyknąć w trudnych momentach i działać.emotka

uleczkaa

#6827810 Napisano: 03.12.2021 15:22:25
Wczoraj stuknął mi roczek na forum  emotka  
Co w zasadzie oznacza, że gram od roku, czyli stawiam pierwsze kroki, takie niepewne.  I porażek zdecydowanie więcej niż wygranych. Za to wszytkie wygrane cieszą niezmiernie! 

lusienka

#6827982 Napisano: 04.12.2021 10:46:03
Dziś mija 8 lat jak rozpoczęłam przygodę  z konkursami i jestem tu z Wami na forum. Cieszę się że jest tu tyle życzliwości, która daje kopniaka by nie poddawać sie po porażkach,  dzięki Wam nawet w chwili doła, odpalam forum i gdy widzę radość osób które wygrywają od razu wracają mi chęći imotywacja emotka  dziękuję że mogę być tu z Wami emotka

cudaczek121

#6828016 Napisano: 04.12.2021 14:28:11
Cieszę się, że wczoraj robiłam test na koronawirusa i dzis rano przyszedł wynik - na szczęście nie mam korony!

aleksandra008

#6828148 Napisano: 05.12.2021 09:29:25
Wymieniłam szybkę w smartfonie 1,5 godziny pracy, pocięte ręce oraz odcisk palca na wyświetlaczu już na zawsze ale działaemotka

domika

#6828405 Napisano: 06.12.2021 11:42:57
W czawartek u męża w pracy pojawił się znikąd kotek.

Bardzo przyjacielski i proludzki. Mąż zrobił zdjęcia, nakarmił - zorganizował schronienie.  Ja puściłam na miejscowej grupie info.

A dziś ... kotek pojechał do swojego domku! Okazało się, że zaginął pół roku temu w drodze do weterynarza. Cuda sie jednak zdarzają emotka
A taka informacja jest najlepszym, mikołajkowym prezentem emotka

sabanerro

#6829019 Napisano: 08.12.2021 09:57:50
Informacji, że niedaleko będzie C4 :-D super bo łatwo rowerem dojechać, nie trzeba się będzie tłuc MPK z dzieckiem
0 0

kalmia86

#6829435 Napisano: 09.12.2021 12:41:26
z kreatywności w wątku Avanti emotka

mamimamu

#6829441 Napisano: 09.12.2021 12:47:04
kalmia86 napisał(a):

w pełni popieram emotka  

FBsebastian3

#6829485 Napisano: 09.12.2021 13:57:09
cudaczek121 napisał(a):

Cieszę się, że wczoraj robiłam test na koronawirusa i dzis rano przyszedł wynik - na szczęście nie mam korony!

Cudownie! Za to masz w pakiecie zamordyzm, podwyżki, ład, pkb w greckim kierunku, nieuctwo dzieci, ograniczony dostęp do służby zdrowia, upadające biznesy, segregacje, ceny biletów powiększone o ceny testów, gigantyczne bezrobocie u ciepłolubnych, nadmiarowe zgony itd, a wszystko to w imię dbałości o nasze zdrowie wspierane medialnym strachem. Nic tylko się cieszyć jak obudzimy się za parę lat oskubani jak gęsi. Ps. Wyszczepiono kraje w prawie 90% i dalej lockdawny, zamykanie,zdalne, godziny policyjne. Dobry wzrok to dar

tadziuuu

#6829491 Napisano: 09.12.2021 14:05:52
FBsebastian3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Cudownie! Za to masz w pakiecie zamordyzm, podwyżki, ład, pkb w greckim kierunku, nieuctwo dzieci, ograniczony dostęp do służby zdrowia, upadające biznesy, segregacje, ceny biletów powiększone o ceny testów, gigantyczne bezrobocie u ciepłolubnych, nadmiarowe zgony itd, a wszystko to w imię dbałości o nasze zdrowie wspierane medialnym strachem. Nic tylko się cieszyć jak obudzimy się za parę lat oskubani jak gęsi. Ps. Wyszczepiono kraje w prawie 90% i dalej lockdawny, zamykanie,zdalne, godziny policyjne. Dobry wzrok to dar

jakie 90% emotka  ? w pełni zaszczepionych ok 50%. Czytanie ze zrozumieniem informacji i "danych" na facebooku to większy dar emotka  

Mogę tylko cieszyć się z cudaczek121 że ją to ominęło. Mnie dopadło przed szczepieniami i jako młody jeszcze facet biegam po kardiologach co kilka tygodni szukając diagnozy po Covidzie z początku roku. A wcześniej zdrowie żyleta. maratony i ultra wpadały.. niestety taki mamy czas w tym kraju że kilka pandemii na raz mamy i tej zdrowotnej i tej politycznej, której kumulacja za ostatnie lata właśnie się zbliża. 
0 0

cb656

#6829502 Napisano: 09.12.2021 14:15:47
tadziuuu napisał(a):

jakie 90% emotka  ? w pełni zaszczepionych ok 50%. Czytanie ze zrozumieniem informacji i "danych" na facebooku to większy dar

Propagandowe "Wiadomości" podkreślają przy każdej okazji, że odsetek (60%, 70%) zmarłych na Covid to były osoby niezaszczepione. Z tego wypływa wniosek nader prosty - pozostałe 40% czy 30% zmarłych to osoby, które przyjęły szczepionkę.
Zaiste, czytanie "ze zrozumieniem informacji" to dar nie wszystkim dany... emotka emotka emotka
1 tadziuuu 0

FBsebastian3

#6829510 Napisano: 09.12.2021 14:24:15
tadziuuu napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

jakie 90% emotka  ? w pełni zaszczepionych ok 50%. Czytanie ze zrozumieniem informacji i "danych" na facebooku to większy dar emotka  Mogę tylko cieszyć się z cudaczek121 że ją to ominęło. Mnie dopadło przed szczepieniami i jako młody jeszcze facet biegam po kardiologach co kilka tygodni szukając diagnozy po Covidzie z początku roku. A wcześniej zdrowie żyleta. maratony i ultra wpadały.. niestety taki mamy czas w tym kraju że kilka pandemii na raz mamy i tej zdrowotnej i tej politycznej, której kumulacja za ostatnie lata właśnie się zbliża.    Kraje użyłam słowa kraje! Nie myśląc o Polsce. Choroby sercowa najwyraźniej wynik "leczniczych" maratonów jak i u Pana Lisa. Współczuję choroby ale pewnie jest następstwem wydrenowania organizm. Wszystko z umiarem i będzie cacy.  Ps. Chcemy do końca swoich dni bać się wirusa? Być zastraszani? Wyolbrzymiać każdy znany przypadek choroby jakby dawniej ich nie było? Jakby ludzie nie umierali? Biegajcie na teściki, miejcie siły na opisywanie wyników, a obudzicie się w ustroju, w którym ja zylam. Miska ryżu! Weźcie wszystko pod rozwagę. Piszcie do MZ oni odpowiadają natychmiast, porównajcie statystyki teraz i z lat poprzednich, zobaczcie średnia wieku zgonów. Ps.stopy procentowe dla kredytów znów w górę

0 0

tadziuuu

#6829515 Napisano: 09.12.2021 14:29:47
FBsebastian3 napisał(a):

tadziuuu napisał(a):

FBsebastian3 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

jakie 90% emotka  ? w pełni zaszczepionych ok 50%. Czytanie ze zrozumieniem informacji i "danych" na facebooku to większy dar emotka  Mogę tylko cieszyć się z cudaczek121 że ją to ominęło. Mnie dopadło przed szczepieniami i jako młody jeszcze facet biegam po kardiologach co kilka tygodni szukając diagnozy po Covidzie z początku roku. A wcześniej zdrowie żyleta. maratony i ultra wpadały.. niestety taki mamy czas w tym kraju że kilka pandemii na raz mamy i tej zdrowotnej i tej politycznej, której kumulacja za ostatnie lata właśnie się zbliża.    Kraje użyłam słowa kraje! Nie myśląc o Polsce. Choroby sercowa najwyraźniej wynik "leczniczych" maratonów jak i u Pana Lisa. Współczuję choroby ale pewnie jest następstwem wydrenowania organizm. Wszystko z umiarem i będzie cacy.  Ps. Chcemy do końca swoich dni bać się wirusa? Być zastraszani? Wyolbrzymiać każdy znany przypadek choroby jakby dawniej ich nie było? Jakby ludzie nie umierali? Biegajcie na teściki, miejcie siły na opisywanie wyników, a obudzicie się w ustroju, w którym ja zylam. Miska ryżu! Weźcie wszystko pod rozwagę. Piszcie do MZ oni odpowiadają natychmiast, porównajcie statystyki teraz i z lat poprzednich, zobaczcie średnia wieku zgonów. Ps.stopy procentowe dla kredytów znów w górę

dziękuję za diagnozę "Pani Doktor" emotka  i na tym tę dyskusję pozostawię emotka

bruce

#6829627 Napisano: 09.12.2021 18:29:02
kalmia86 napisał(a):

I mnie mega to cieszy. Takie wspólne rymowanie pokazuje, że naprawdę wszyscy jesteśmy jedną, konkursową rodziną. emotka emotka emotka
1 DAIKOKU 0

mampytanie

#6830249 Napisano: 10.12.2021 21:34:02
Z wygranego vouchera do Mokate z Mem w Minutkę, bo zrealizuję go na dodatkowe dopełnienie prezentów emotka  Dobrą herbatką nikt nie pogardzi emotka

mandarynka16

#6830849 Napisano: 14.12.2021 09:45:49
Cieszę się, że w  nowoczesnej wersji strony znowu wszystko działa emotka