Reklama na e-Konkursy.info

Dziś cieszę się z.....

rare85

#6836608 Napisano: 10.01.2022 18:37:41
magdalena_g napisał(a):

Dziś mijają trzy lata od mojej operacji ratującej życie emotka Cieszę się, że nagrodę za "Mem w minutkę" zamieniłam na "Last minutkę" i leżę na kanaryjskiej plaży emotka kąpię się w oceanie  emotka  piję pyszne drinki emotka  Jest cudownie - CHWILO TRWAJ emotka

Ależ szeroko się uśmiechnęłam czytając Twój wpis emotka Korzystaj ile się da emotka

cudaczek121

#6836904 Napisano: 11.01.2022 17:08:09
Dzis się cieszę, bo odebrałam kolejne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności  Dali znaczny do 31 grudnia 2026 roku i nawet nie musiałam stawać na komisji tym razem:) Miły początek roku!

fbmonika1966

#6836925 Napisano: 11.01.2022 18:35:01
mysle napisał(a):

ziolko napisał(a):

A ja dziś cieszę się, że znalazłam na parkingu kilkaset złotych  Mały minus (dla mojego portfela emotka  )  - już się umówiłam z panią w Biurze rzeczy znalezionych  Chyba, że w najbliższym czasie znajdę apel o zgubie na lokalnych portalach, to oddam bezpośrednio. Kusi, żeby zostawić dla siebie, ale gdybym to ja je zgubiła, to chciałabym, żeby ktoś je oddał. 
Mam nadzieję, że "zgubca" to doceni. 

ZNALEŹNE SIĘ NALEŻY emotka

0 0

fbmonika1966

#6836927 Napisano: 11.01.2022 18:39:33
brawo napisał(a):

ziolko napisał(a):

...wyobraziłam sobie siebie w tej sytuacji, co bym zrobiła, gdybym straciła pieniądze odłożone na ważną sprawę. Dla jednych to zaledwie kilka złotych, a dla innych poważna suma. 
Nie narzekam na nadmiar kasy, ale niektórzy mają jej jeszcze mniej, więc dlaczego miałabym zatrzymywać cudze pieniądze?

Doskonale Cię rozumiem. emotka Człowiek reaguje odruchowo, a odruchy ma takie, jak dyktuje mu serce. O ile je ma emotka   Ja na przykład nie mam, emotka bo do dziś żałuję swojego idiotycznego zachowania emotka W minionym roku bodajże, wchodząc do punktu Lotto znalazłem przed progiem zwitek banknotów i jak jaki ostatni, skończony kretyn wchodząc do punktu zapytałem głośno, czy komuś może nie wypadła z kieszeni gotówka? No jak wszyscy zaczęli się macać po kieszeniach, jeden facet stwierdził, że to chyba on... Pytam ile to było, on na to, że chyba sześć stów w setkach...
To było pięć setek. Oddałem.
Pan zachował się ładnie, zaproponował sfinansowanie moich zakładów emotka Kupiłem na chybił-trafił Lotto z Plusem emotka Później się okazało, że była tam wygrana trójka, czyli 24 złote. emotka Ale to trzeba być naprawdę kretynem, by zadowolić się ochłapem, kiedy mogłem mieć 500 zł albo przynajmniej kupić zakład Eurojackopint. emotka emotka emotka
Tak że ten... Do dziś nie mogę się z tym pogodzić... emotka emotka

0 0

Kiciunia21

#6836929 Napisano: 11.01.2022 18:41:03
basiag napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

ludzka_istota napisał(a):

A ja mam dziś forumowe urodziny. Siedemnaste .Tyle lat! Tyle wrażeń! Tylu wspaniałych ludzi! Tyle szans na nagrody... Kiedy to minęło? 

ooo... a ja przegapiłam swoje 16 urodziny na forum  emotka

Ja swoich mnóstwo przegapiłam. emotka  Taki lajf.  emotka

Moje 16 forumowe urodziny będą 28 lutego. Tak się cieszę!

moje 16-te stukną 9.02 emotka  Pewnie przegapię jak co roku emotka

Dziękuję!
Dzięki Wam nie przegapiłam szczęśliwej ,,7" emotka

radosna

#6837286 Napisano: 13.01.2022 09:28:56
bruce napisał(a):

Ja dziś dość prozaicznie  emotka - ... z nowego poranka, braku konieczności odśnieżaniaemotka , coraz dłuższych dni i zbliżającej się, ukochanej wiosny emotka emotka

Wiosna jest bardzo radosna. Ja też nie mogę się jej doczekać. Ale od Sylwestra do początku wiosny to tylko rzut beretem ... jak z Warszawy do Bydgoszczy emotka

peppa7

#6837287 Napisano: 13.01.2022 09:31:14
Też czekam na wiosnę emotka  już nawet na allegro do koszyka dodałam roślinki, które na ogród będę zamawiać emotka

kalmia86

#6838903 Napisano: 20.01.2022 11:45:38
Dziś cieszę się z ...
bycia użytkownikiem tego forum.
Serio, każdego dnia z z entuzjazmem czytam wpisy w mdw, cieszę się każdym nowym wpisem, podziwiam zdjęcia wygranych i z niecierpliwością wyczekuję nowych konkursów w bazie. To forum to taka moja choroba od kilku lat. Lubię tą chorobę...

atyde25

#6838986 Napisano: 20.01.2022 17:28:33
Wreszcie wydałam nieszczęsne bony do Smyka z Nestle.4 nowe flakony perfum może starczy mi życia by je zużyć przed kompletną zagładą jaką nam ciągle obiecują.Małe radości trzeba się pocieszać jak się da.

FBsebastian3

#6839042 Napisano: 20.01.2022 22:19:26
Z powolnego obrazu nadchodzącego cyfrowego pieniądza. Zniknie szara strefa i więcej będzie kasy w budżecie. Po pandemii to miła niespodzianka 

Urbanek

#6841166 Napisano: 28.01.2022 22:57:54
Może nie wygrana konkursowa ale dla mnie najważniejsza emotka

Wczoraj dzięki mojej wspaniałej narzeczonej wygrałem najwspanialsze, najukochańsze i długo wyczekiwane 3 (słownie trzy!) cudowne córeczki! Wspaniałe uczucie, którego nie da żaden konkurs!

P.S. Może obejdzie się bez karniaka dla Trojaka emotka a jak nie to trudno, warto dla dziewczynekemotka emotka emotka emotka

anaesth

#6841599 Napisano: 31.01.2022 19:52:21
W sobotę zamknęliśmy pewien etap w życiu. Po wielu latach skończyliśmy z wynajmowaniem stancji, niewygodnymi kanapami i prowizorkami robionymi tanim kosztem, bo na wynajem. Nareszcie mamy swoje „M4”, z wygodnym łóżkiem, piękną, funkcjonalną kuchnią, kwiecistą łazienką i osobnym pokojem dla córki. Cudowne uczucie emotka  A gdzie nie spojrzę, tam nagrody emotka  Począwszy od sztućców i innej drobnicy, przez ekspres, telewizor, skończywszy na pralce i suszarce. Jest pięknie! emotka
(chętnie postawię w garażu wygrane auto, ale najpierw muszę je ugrać emotka )

as32572

#6842687 Napisano: 05.02.2022 13:41:57
Cieszę się z loterii Biedronki i ilości i jakości nagród emotka Dużo było wpisów,że kiedyś to były nagrody, fajnie,że teraz też są i liczę na więcej ciekawych loterii i konkursów w tym roku!

budryska

#6842880 Napisano: 07.02.2022 06:54:55
Mój mąż przed chwilą: "kupiłem Ci los na loterię"

I jak tu się nie cieszyć z takiego męża? 😀

nanajka81

#6842882 Napisano: 07.02.2022 07:17:05
Urbanek napisał(a):

Może nie wygrana konkursowa ale dla mnie najważniejsza emotka Wczoraj dzięki mojej wspaniałej narzeczonej wygrałem najwspanialsze, najukochańsze i długo wyczekiwane 3 (słownie trzy!) cudowne córeczki! Wspaniałe uczucie, którego nie da żaden konkurs!

P.S. Może obejdzie się bez karniaka dla Trojaka emotka a jak nie to trudno, warto dla dziewczynekemotka emotka emotka emotka

o jacie! Powodzenia! Pewnie łatwo nie będzie. Teraz musisz wygrywać przynajmniej 3 razy więcej czego Ci z całego serca życzę.
0 0

siuperm

#6842986 Napisano: 07.02.2022 15:03:16
Dziś cieszę się że mój chłop będzie zadowolony, bo w końcu dotarły do Nas piwa ze świątecznej promocji Heinekena. Reklamacja uznana. Będą na Walentynki emotka

melancholia

#6844973 Napisano: 16.02.2022 23:31:40
Cieszę się, że moja kotka dba o środowisko i żyje w duchu zero waste. Nie pozwoliła mi wyrzucić pudełka i wypełnienia po nagrodzie z Ptasiego Mleczka i od kilku dni wykorzystuje je jako najwygodniejsze łóżko.   emotka

DAIKOKU

#6845494 Napisano: 18.02.2022 19:34:25
Miałam na sprzedaż paragon Kinder, a, jednak wysłałam i pomyślałam... zaniosę słodycze do pewnego specjalnego klubu dla dzieci, bądź do pogotowia opiekuńczego, jest też dom pomocy dla kobiet z dziećmi.. oby choć odrobinę im dało to radości.
Moja kochana siostrzenica w ubiegłym roku otrzymała piniate, jednak słodycze źle wpływają na figurę więc  w tym roku nie je już żadnych cukierków, tańczy w zespole muzycznym i dowiedziałam się że jedzie na konkurs tańca zespołów tanecznych w Barcelonie emotka
Otrzymała dziś skromne ale choć trochę stypendium emotka  emotka emotka emotka
i marzy o nowym telefonie bo ma stary i nie nadaje się do robienia zdjęć... więc i ja marzę by zgłoszenie w T-Mobile oprócz głównej Mini, na telefonie siostry  wyczarowało spełnienie marzenia i smartfon dla siostrzenicy emotka

atyde25

#6846286 Napisano: 23.02.2022 15:04:12
Pierwszy raz odwiedziłam Dużego Bena a mam go rzut beretem od chaty.Dzięki za promo dla nawiedzonych:P
2 cb656, andii 0

agakaz2

#6846555 Napisano: 24.02.2022 17:19:17
zwrot podatku po tygodniu od rozliczenia  emotka  lol cieszy mnie bo remont blisko