Dziś cieszę się z.....

samdej

#7351013 Napisano: 26.04.2026 22:52:52
Cieszę się, że dziś wygraliśmy MY Polacy - ponad ćwierć miliarda dla dzieciaków walczących z rakiem. Chociaż na chwilę znowu się jednocząc, w słusznej sprawie. emotka

atyde25

#7351228 Napisano: 27.04.2026 18:19:09
Z tego ,że nic nie posiadam na co by mi mógł wejść komornik emotka
Kto zabroni biednemu na bogato żyć .Mam nadzieję ,że po mojej każdy się wyrobi w 6 miesięcy.

atyde25

#7351384 Napisano: 28.04.2026 12:21:14
Wczoraj pierwszy raz trafiłam na biznesmana w ecozwrotach w biedrze:P
Zapchał worek na 267 butelek lub puszek lub i to i to.
Może też powinnam teraz zbierać tak kasę. W sensie nie kupować i odbierać swoje a zbierać wywalone.
Ale trzeba przyznać zgłosiłam paniom z obsługi i trochę było gdzie nowe worki ,gdzie coś tam ale sprawnie poszła wymiana .No i miałam fajną nową rozrywkę jak to wygląda ta obsługa maszyny.
2 tobik, androm 0

fryz

#7352041 Napisano: 30.04.2026 14:19:33
Pomyliłam numer paragonu w dino warka, miła Pani z agencji napisała z pytaniem czy poprawić ten błąd emotka

atyde25

#7352052 Napisano: 30.04.2026 15:08:08
Teraz to już mam "duże konto " na insta 1133 i 1900 wejść przez ostatnie 30 dni.
A milionowe konta na to hahahhahhahahh
0 0

atyde25

#7352071 Napisano: 30.04.2026 16:35:03
I znowu pół na pół. Źle założyli taśmę do wydruku vouchera na e-zwrot eco. I w samoobsłudze czytnik kodu nie szczytuje w takiej sytuacji. A kod ręcznie wpisać można tylko na kasie zwykłej .Mam 2 zeta zamrożone emotka
No ale bozia wynagrodziła paragonik sobie leżał taki samotny bidulek. Zerknę no co mi szkodzi 2 paczki lay'sów . I ktoś kupił tylko 2 a 3 by miał gratis. Nie tylko ja jestem zamotem w promocjach ale ja kupiłam 3 jednak emotka  Radość paragon gratis ,niefart 2 zeta zablokowane a ja nie lubię kas zwykłych. A dziś w Biedrze oddają kaucję w gratisie za butle i pewnie puszki. Tylko przez to mega długaśny paragon jest.
0 0

Jestemnowa

#7352340 Napisano: 02.05.2026 21:49:35
Że mamy na forum takie serdeczne , miłe i bezinteresowne  osoby jak Paulina 1302  😊  i  yugen 😊 . Oby Wam się 🍀♥️
0 0

pikawka

#7352344 Napisano: 02.05.2026 22:57:20
Jutro moi synowie przystępują do I Komunii Św. emotka  emotka    Jak te lata zleciały ehh emotka

close

#7352354 Napisano: 03.05.2026 07:11:14
[quote=napisz czy tort był smaczny  emotka

pikawka]Jutro moi synowie przystępują do I Komunii Św. emotka  emotka    Jak te lata zleciały ehh emotka
0 0

fbmonika1966

#7352456 Napisano: 03.05.2026 23:52:48
Szczytuje  napisał(a):

I znowu pół na pół. Źle założyli taśmę do wydruku vouchera na e-zwrot eco. I w samoobsłudze czytnik kodu nie szczytuje w takiej sytuacji. A kod ręcznie wpisać można tylko na kasie zwykłej .Mam 2 zeta zamrożone emotka
No ale bozia wynagrodziła paragonik sobie leżał taki samotny bidulek. Zerknę no co mi szkodzi 2 paczki lay'sów . I ktoś kupił tylko 2 a 3 by miał gratis. Nie tylko ja jestem zamotem w promocjach ale ja kupiłam 3 jednak emotka  Radość paragon gratis ,niefart 2 zeta zablokowane a ja nie lubię kas zwykłych. A dziś w Biedrze oddają kaucję w gratisie za butle i pewnie puszki. Tylko przez to mega długaśny paragon jest.

0 0

fbmonika1966

#7352457 Napisano: 03.05.2026 23:53:57
Szczytuje czyli co... Osiąga orgazmmmemotka
1 kumulacja 0

atyde25

#7353873 Napisano: 09.05.2026 07:57:55
Bardzo mi się podobają nowe reklamy w tv o szkodliwości %. Piękna równowaga od uśmiechniętych aktorzyn w reklamach %. Ale to akurat mnie wkurza te matki i babki takie dumne ,że kasa za reklamę tego wpada gładko na konto wrrrrrrrrrrrrr
0 0

atyde25

#7355675 Napisano: 15.05.2026 13:26:22
Aby nie było tak smutno znaleźli mój sorbeto-mus z Garniera do testu ,przeprosili nadadzą w najbliższych dniach. Jak w kalejdoskopie kolory i kształty się zmieniają co chwila.
0 0

atyde25

#7356303 Napisano: 18.05.2026 16:52:21
Byłam w Lidlu ( tak akurat jak nie ma tam nic promo czysto  lidlowego ) po fajki ( D ), po mazidło w Hebe i lotto na rozmnożenie. Nie wiem dlaczego ale po moich skuchach poprawił mi się humor.
0 0

delfinka101

#7356333 Napisano: 18.05.2026 18:32:25
Cieszy mnie, że ostatnio fajnie w konkursach idzie i chociaż nie wygrałam auta to kupuje nowe autko z konkursów, to tak jakbym wygrała auto  emotka

atyde25

#7356759 Napisano: 20.05.2026 11:34:11
Zbliżam się do 1200 obserwujących na insta. Ile mnie to kosztowało ( nie finansowo). To jak etat bez wypłaty hahahha .Ale satysfakcja po latach na insta od roku 2010 matko 16 lat w tym roku. Nigdy nie myślałam ,że się wciągnę w coś co w sumie nawet większego sensu nie ma emotka  Tak powiedziała baba po graniu 30 lat w konkach .

kumulacja

#7356788 Napisano: 20.05.2026 12:23:11
delfinka101 napisał(a):

Cieszy mnie, że ostatnio fajnie w konkursach idzie i chociaż nie wygrałam auta to kupuje nowe autko z konkursów, to tak jakbym wygrała auto  emotka

Metoda rachelowa w konkursach jest najlepsza emotka

atyde25

#7359082 Napisano: 28.05.2026 12:04:42
Jak na twój post odpisze osoba z reality show ze sporej stacji to sukces ? hahahhahahh Masakra za dużo reality za mało realu emotka   Nie chciałam by mi bohater odpisał tak sobie tylko napisałam co wiem .No nic te sukcesy w sieci.
0 0

koniczynka123

#7359170 Napisano: 28.05.2026 16:55:06
Po 4 godzinach dzwonienia po ortopedach znalazłam wreszcie termin za miesiąc emotka  A szpital chciał, żeby do 7 dni od złamania się zgłosić się na kontrole. Nawet prywatnie dopiero za 2 tyg( wizyta 250 zł), bo tylko w środy lekarz przyjmuje  emotka   250 zl zostanie w kieszeni emotka
1 kumulacja 0

atyde25

#7359835 Napisano: 31.05.2026 18:58:07
Warto sprzątać odkurzałam moim magicznym odkurzaczem za kupę szmalu na D i nie uwierzycie znalazłam mój pierścionek,uffff bo jakoś się do niego przyzwyczaiłam emotka  Dzięki o losie ja dużo nie sprzątam więc to prawie cud emotka  Straciłam nadzieję a jednak czułam jego obecność gdzieś w moim bunkrze.