Dziś cieszę się z.....

atyde25

#7360791 Napisano: 03.06.2026 14:16:57
Zakupy wspaniałe w Społem wszystko Balcerzak każdy rodzaj, nutella,oreo, mleczny napój Milka,kiri,grycan. Masa ludzi ,ciasno i wieje starymi czasami ale oprócz cappy chyba wszystko kupiłam co chciałam. Tak ja też stara no dobra cieszę się z zakupów promo.