Nasz serwis prowadzony przez Adriana Pionkę wraz naszymi partnerami wymienionymi w Polityce
Prywatności wykorzystuje pliki cookies zapisywane na Twoim urządzeniu i inne technologie do
zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu personalizowania treści i reklam oraz analizowania
ruchu na stronie i w Internecie.
Przetwarzanie danych jest uzasadnione z uwagi na nasze usprawiedliwione potrzeby, co obejmuje między
innymi konieczność zapewnienia bezpieczeństwa usługi (np. sprawdzenie, czy do Twojego konta nie
loguje się nieuprawniona osoba), dokonanie pomiarów statystycznych, ulepszania naszych usług i
dopasowania ich do potrzeb i wygody użytkowników (np. personalizowanie treści w usługach) jak
również prowadzenie marketingu i promocji własnych usług Administratora. Dane te są przetwarzane do
czasu istnienia uzasadnionego interesu lub do czasu złożenia przez Ciebie sprzeciwu wobec
przetwarzania.
Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych
i/lub partnerom wymienionym w
Polityce
Prywatności.
Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz
prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia
sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu
Ochrony Danych Osobowych.
is77
Postów 2038
Data rejestracji 17.05.2008
Punkty karne 0
Konkursy dodane
myszania
Postów 691
Data rejestracji 15.09.2006
Punkty karne 1
Konkursy dodane 2
icotynato
Postów 784
Data rejestracji 23.06.2010
Punkty karne 0
Konkursy dodane
dolly
Postów 8954
Data rejestracji 01.09.2010
Punkty karne 0
Konkursy dodane
A co do tarczycy, to czy wcześniej miałaś z nią problemy, czy to wyszło dopiero przy kontrolnym badaniu w ciąży?
Pytam, bo na początku ciąży wartości TSH mogą trochę wariować i warto powtórzyć badanie po 12tyg by sprawdzić, czy wróciło do normy.
Ponoć zdarza się to dosyć często, a trochę bez sensu brać leki, jeżeli nie ma potrzeby.
Tato999- ja prałam w jelpie, ale dziewczyny pisały, ze sie slabo rozpuszcza i zatyka rury, więc sie przerzucilam na bobini
Wypowiedź była edytowana 1 raz.
benasia
Postów 9176
Data rejestracji 08.11.2010
Punkty karne 0
Konkursy dodane
A odnośnie endokrynologa to jak byłam na wizycie (nie w ciąży oczywiście) to słyszałam,że w ciąży trzeba często robić badania i byc pod kontrolą by wynik nie przekroczył 2,5 bo to niebezpieczne...
Zrobię zakupy na konkursy w: ABC, Tesco HM, Intermarche, Kaufland, Polomarket, Dino, Eko, Biedronka i innych - pw
dolly
Postów 8954
Data rejestracji 01.09.2010
Punkty karne 0
Konkursy dodane
ja cos kojarze, 6-8tyg, ze częsciej nie ma sensu tak twierdziły moje lekarki
benasia
Postów 9176
Data rejestracji 08.11.2010
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Gość: katrin22
Pupkę na początku smarowałam jak szalona sudokremem, ale więcej szkód tym wyrządziłam ( wstyd) i moje błędy wyleczyłam mąką ziemniaczaną i Linomagiem. Teraz wiem, że miejsce zaczerwienione smarujemy minimalnie, by wsiąknęło.
Do prania miałam Lovelę i Dzidziusia.
Chusteczki wszystkie wypróbowałam i najlepsze są z Netto moim zdaniem i składowo i cenowo. A z braku laku po "kupce"myłam pupkę szarym mydłem i też dziecku nic nie było.
Wiadomo, że nie ma co popadać w ekoparanoje i wszędzie widzieć CHEMIĘ. Trzeba po prostu stosować ją rozważnie.
Ja jestem leniwa i dla mnie schemat:
"codzienna kąpiel->>oliwkowanie->>smarowanie pupki czymś tam innym->>smarowanie buźki też czymś tam innym " ODPADAŁ
Nie kąpałam codziennie, nie oliwkowałam codziennie, pupkę smarowałam jak była potrzeba, buźkę smarowałam tylko kremem na pogodę i finito.
Gość: bc14
na początku do kąpieli polecam emolient (nie linczujcie za skład
Polecam wanienkę z Ikea (chyba powinni mi za to płacić bo wszędzie ich chwalę) ma super kształt i długo posłuży:)
polecam również przygotować sobie przewijak ( również kupiłam taki stoliczek w Ikea służył również jako stojak pod wanienkę)
Na początku dziecku bardzo często zmienia się pieluchy a przewijak jest zawsze przygotowanym miejscem ( 2 znajome pukały się w głowe, twierdząc,ze przeciez kocyk mogę sobie rozłożyć
benasia
Postów 9176
Data rejestracji 08.11.2010
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Noworodka kąpałam w Balneum - nie było potrzeby wówczas niczym smarować ciała po kąpieli, dupkę nie smarowałam żadnymi kremami - nie było potrzeby przy częstej zmianie pieluchy, wytarciu chusteczkami i zapudrowaniu (tak właściwie to chyba puder zdziałał te cuda że ani razu! nie było odparzenia bo i z czego jak pupka była suchutka od pudru i gładziutka).
Dopiero potem gdy synek miał kilka mies. przeszlismy z Balneum na inne dziecięce płyny do kąpieli ale dla maluchów i do tej pory je używamy - problemów skórnych nigdy nie mieliśmy i nie mamy (fakt na zimę używałam/używam krem na każdą pogodę, latem krem z filtrem, po kąpieli zdarzy się kremowanie i pudrowanie) - jesteśmy zdrowi i zadowoleni
staszek
Postów 3670
Data rejestracji 07.02.2011
Punkty karne 0
Konkursy dodane
myszania
Postów 691
Data rejestracji 15.09.2006
Punkty karne 1
Konkursy dodane 2
Na początku powtarzałam badania, co 2 tyg. Teraz kiedy po lekach sytacja sie ustabilizowała endokrynolog zalecil badanie za 6 tyg.
dolly
Postów 8954
Data rejestracji 01.09.2010
Punkty karne 0
Konkursy dodane
ja pisalam o sytuacji, gdzie norma nie jest jeszcze przekroczona, stad moje pytanie i stwierdzenie, zwlaszcza jezeli tsh3 i 4 bylyby w normie, ale nieistotne teraz. Wazne, ze lekarz sprawdzal, bo nie wszyscy daja skierowanie na hormony tarczycy.
myszania
Postów 691
Data rejestracji 15.09.2006
Punkty karne 1
Konkursy dodane 2
http://allegro.pl...cyk-i5006613333.html
Wyspałam się dziś jak nigdy
dolly
Postów 8954
Data rejestracji 01.09.2010
Punkty karne 0
Konkursy dodane
kalisto1986
Postów 7986
Data rejestracji 13.01.2009
Punkty karne 0
Konkursy dodane
Gość: katrin22
benasia
Postów 9176
Data rejestracji 08.11.2010
Punkty karne 0
Konkursy dodane
dolly
Postów 8954
Data rejestracji 01.09.2010
Punkty karne 0
Konkursy dodane
benasia
Postów 9176
Data rejestracji 08.11.2010
Punkty karne 0
Konkursy dodane