Reklama na e-Konkursy.info

Konkursowiczki w ciąży

1mariusz

#6626878 Napisano: 03.08.2019 21:06:15
mama-l-k-m napisał(a):

1mariusz napisał(a):

bruce napisał(a):

margobb napisał(a):

Pierwsza miałam dokladnie taką, jak opisujesz. emotka  dlatego zero obaw przed drugą... która okazała się straszna (mało powiedziane). 

W temacie: Cieszę się, że już jest o niebo lepiej :)

Dawne cesarki też inaczej wyglądały, niż obecne. emotka  Ja bardzo ciężko przechodziłam obie (choć ta druga zaskoczyła mnie mocno emotka ), pozbieranie się po operacji stanowiło dla mnie nie lada wyzwanie, bo organizm nie był w stanie sobie poradzić z tak dużą utratą krwi. Podziwiam Maa, że tak szybko się pozbierała i mogła brać leki przeciwbólowe, bo np. ja nie mogłam. 
Trzymaj się i powtarzaj sobie, że kobieta jest w stanie znieść naprawdę wszystko. Cel, jaki nam przyświeca, każe zapomnieć o niewiarygodnym bólu i przejściach cesarki.  emotka emotka emotka  

I pewnie nigdy nie zrozumiem fenomenu cesarki na żądane?!?!?! Przerabiałam oba rodzaje.W jednym boli przed i w trakcie-potem mniej.Przy drugim wariancie boli jak diabli PO...Właśnie wtedy ,gdy jesteś najbardziej potrzebna maluchowi.Ruszyć się człowiek nie może bez prochów.Ale zaraz się zastanawiasz,kurczę wezmę a jak zaszkodzę młodemu?? Na plus-po cc zero żółtaczki!!Po naturalnym mąż mogł się zastanawiać,czy nie zapatrzyłam się na kogoś baaaardzo ,,opalonego"... emotka
Ogólnie-DZIEWCZYNY POWODZENIA,BĘDZIE DOBRZE!!

u mnie po cc - 2 syn miał żółtaczkę więc chyba na to nie ma reguły.
Ja nie miałam możliwości naturalnie i nie miałam na życzenie - 1 syn waga 4900g 60cm, ułożony pośladkowo, 2 syn - 2 lata po 1cc, wielowodzie, ułożony pośladkowo, 3 córka waga 4030, 59cm - 2 lata po 2cc, prawidłowo ułożona ale doszły żylaki i tarczyca więc znowu tylko cięcie. 
I tak jak wcześniej pisałam każda cc w innym szpitalu i dużo zależy od personelu. Ale dzieci wynagradzają cały ten ból emotka

Moje cc było ratujące życie.Leżałam 11 dni w szpitalu a i tak do domu bym wróciła sama...
Przy pierwszym porodzie ,gdy już było po wszystkim  .Zmęczona ,spocona,zajechana jak koń po westernie  ale szczęśliwa,że wszystko z młodym ok.Leżę jeszcze na porodówce ,nagle drzwi z hukiem się otwierają- wjeżdża rozbawiona ,rozszczebiotana grupa personelu.Na wózku leży zrelaksowana ,,zrobiona"pani.Misternie ułożone wlosy, makijaż!!!! .Przejeżdżają obok i znikają za sąsiednimi drzwiami.Zaskoczona pytam sąsiadki-kto to i dokąd jadą?Ona zdziwiona,że nie znam tej pani.No,jak to nie znam??To przecież synowa ordynatora jedzie na cesarkę!!!!
Kurtyna opadła.

stokrotka11

#6640848 Napisano: 17.09.2019 22:20:57
Jakie polecacie fajne sklepy online z ubrankami dla niemowlaka?
1 brucee 0

margobb

#6640902 Napisano: 18.09.2019 08:31:17
bruce napisał(a):

mitek111 napisał(a):

Jakie polecacie fajne sklepy online z ubrankami dla niemowlaka?

Ładne rzeczy są w 5.10.15 i Smyku. emotka
Allegro czasem też pozytywnie zaskoczy. 

Jeszcze H&M, Zara i Reserved. Jeżeli chodzi o 2 pierwsze sklepy to nie zawiodłam się jeszcze jakością emotka

mama-l-k-m

#6640903 Napisano: 18.09.2019 08:34:07
[quote=

bruce napisał(a):

mitek111 napisał(a):

mitek111] Jakie polecacie fajne sklepy online z ubrankami dla niemowlaka?

moje ulubione to H&M, NEXT, Kappahl, Zara i TAO czyli TAPE A LOEIL - w tych dwóch ostatnich uwielbiam kurtki i bluzy bo super jakość zwłaszcza Tao - młodszy syn nosi wszystkie jesienne i zimówki po starszym i wyglądają jak nowe i łatwo z zary lub tao odsprzedać emotka
1 brucee 0

mama-l-k-m

#6641064 Napisano: 18.09.2019 12:55:21
margobb napisał(a):

bruce napisał(a):

mitek111 napisał(a):

Jakie polecacie fajne sklepy online z ubrankami dla niemowlaka?

Ładne rzeczy są w 5.10.15 i Smyku. emotka
Allegro czasem też pozytywnie zaskoczy. 

Jeszcze H&M, Zara i Reserved. Jeżeli chodzi o 2 pierwsze sklepy to nie zawiodłam się jeszcze jakością emotka

W H&M jedynie nie polecam strojów kąpielowych dla dziewczynek i chłopięcych kąpielówek. W tym roku chłopcy chcieli z dinozaurami więc im kupiłam przy okazji zamówienia od razu córce wzięłam strój i niestety w połowie lata do wyrzucenia - od piasku, wody siatki się zrobiły a drugie które im kupiłam w pepco są ok po 3 miesiącach częstego używania.
1 brucee 0

mama-l-k-m

#6641905 Napisano: 20.09.2019 22:19:24
Mam pytanie odnośnie butów dla dzieci GEOX - czy mają rozmiarówkę normalną czy zawyżoną? 
bo na eobuwie jest teraz promocja -30% i nie pamiętam jak to jest u nich z rozmiarami a zamawiać 8 par..
0 0

prosiaczek

#6641960 Napisano: 21.09.2019 12:26:26
mama-l-k-m napisał(a):

Mam pytanie odnośnie butów dla dzieci GEOX - czy mają rozmiarówkę normalną czy zawyżoną? 
bo na eobuwie jest teraz promocja -30% i nie pamiętam jak to jest u nich z rozmiarami a zamawiać 8 par..

moim zdaniem normalną, zgodna z tabelą rozmiarów geoxa

margobb

#6650701 Napisano: 23.10.2019 07:03:17
Poszukuję mega pojemnej i funkcyjnej torby do wozka. ( bez efektu "wielbłąda" ) ktoś, coś ? emotka
0 0

kreatia

#6650720 Napisano: 23.10.2019 08:44:03
margobb napisał(a):

Poszukuję mega pojemnej i funkcyjnej torby do wozka. ( bez efektu "wielbłąda" ) ktoś, coś ? emotka

Polecam skip hop duo signature, mam ją 4 lata, traktuję ja podle, piorę często, nic się z nią nie dzieje. Schowków ma milion, włożysz tam słonia, jest mega wygodna. Dla mnie ideał. Choć nie wiem o co Ci chodzi z wielbłądem ????
1 margobb 0

prosiaczek

#6650737 Napisano: 23.10.2019 09:36:04
kreatia napisał(a):

margobb napisał(a):

Poszukuję mega pojemnej i funkcyjnej torby do wozka. ( bez efektu "wielbłąda" ) ktoś, coś ? emotka

Polecam skip hop duo signature, mam ją 4 lata, traktuję ja podle, piorę często, nic się z nią nie dzieje. Schowków ma milion, włożysz tam słonia, jest mega wygodna. Dla mnie ideał. Choć nie wiem o co Ci chodzi z wielbłądem ????

ja też polecam skip hop. i też nie wiem o co chodzi z wielbłądem, emotka
0 0

margobb

#6650758 Napisano: 23.10.2019 10:17:09
prosiaczek napisał(a):

kreatia napisał(a):

margobb napisał(a):

Poszukuję mega pojemnej i funkcyjnej torby do wozka. ( bez efektu "wielbłąda" ) ktoś, coś ? emotka

Polecam skip hop duo signature, mam ją 4 lata, traktuję ja podle, piorę często, nic się z nią nie dzieje. Schowków ma milion, włożysz tam słonia, jest mega wygodna. Dla mnie ideał. Choć nie wiem o co Ci chodzi z wielbłądem ????

ja też polecam skip hop. i też nie wiem o co chodzi z wielbłądem, emotka

Przepraszam za moje
skróty myślowe, ale jestem po kolejnej nieprzespanej nocy emotka  chodziło mi o to, że ja nie chce wyglądac  jak wielbłąd emotka  bo przy dwójce i tak noszę mnóstwo rzeczy- żeby była pojemna, ale zgrabna 

dwaburekoty

#6653058 Napisano: 31.10.2019 09:16:55
Moja przyjaciółka o przylatuje z DE do Polski na swój Baby Shower, po czym wraca do siebie do Bawarii. Macie jakiś sprawdzony prezent, który jej się przyda, szybko włoży do walizki i w ogóle?
0 0

benasia

#6653395 Napisano: 31.10.2019 22:57:01
dwaburekoty napisał(a):

Moja przyjaciółka o przylatuje z DE do Polski na swój Baby Shower, po czym wraca do siebie do Bawarii. Macie jakiś sprawdzony prezent, który jej się przyda, szybko włoży do walizki i w ogóle?

Szumiś i napewno zmieści sie do walizki  emotka
0 0

anaesth

#6656478 Napisano: 12.11.2019 18:29:34
Jako, że w "Dyskusjach" gorąco, to zapytam tutaj:
Czy brałyście udział w zeszłorocznej edycji konkursu z ubrankami na stronie zdrowystartwprzyszlosc.pl? W tym roku do wygrania jest 10.000 szt. body i zastanawiam się, jak bardzo się wysilać w tworzeniu odpowiedzi konkursowej. Czy zainteresowanie jest aż tak duże, że można nie wygrać? Jak to było w 2018?

I jeszcze drugie pytanie: jaki proszek do prania ubrań noworodkowo-niemowlęcych polecacie?
0 0

margobb

#6656483 Napisano: 12.11.2019 18:40:14
anaesth napisał(a):

Jako, że w "Dyskusjach" gorąco, to zapytam tutaj:
Czy brałyście udział w zeszłorocznej edycji konkursu z ubrankami na stronie zdrowystartwprzyszlosc.pl? W tym roku do wygrania jest 10.000 szt. body i zastanawiam się, jak bardzo się wysilać w tworzeniu odpowiedzi konkursowej. Czy zainteresowanie jest aż tak duże, że można nie wygrać? Jak to było w 2018?

I jeszcze drugie pytanie: jaki proszek do prania ubrań noworodkowo-niemowlęcych polecacie?

Ja nie wygrałam emotka  
Używam Lovela, Bobini emotka
0 0

ktosiek1

#6656486 Napisano: 12.11.2019 18:45:17
Ja w zeszłym roku wygrałam 2/2 body. A co proszku to też Lovela i Bobini używałam. Córka alergiczka i oba były ok. A teraz już przeszliśmy na zwykły proszek. 
0 0

dwaburekoty

#6656490 Napisano: 12.11.2019 19:00:59
anaesth napisał(a):

Jako, że w "Dyskusjach" gorąco, to zapytam tutaj:
Czy brałyście udział w zeszłorocznej edycji konkursu z ubrankami na stronie zdrowystartwprzyszlosc.pl? W tym roku do wygrania jest 10.000 szt. body i zastanawiam się, jak bardzo się wysilać w tworzeniu odpowiedzi konkursowej. Czy zainteresowanie jest aż tak duże, że można nie wygrać? Jak to było w 2018?

I jeszcze drugie pytanie: jaki proszek do prania ubrań noworodkowo-niemowlęcych polecacie?


ja też nie wygrałam emotka .
Ja polecam Jelp- zwłaszcza, że mają fajne pakiety wyprawki. 3 lata temu kupiłam zestaw maxi na spółkę z bratową (pół na pół) - za swoją część zapłaciłam ok. 120pln, była na wypasie (płyny do płukania dokupowalam, ale ostatnie opakowanie proszku służy mi jeszcze do szykowania wyprawki dla kolejnego "bąbelka"). Z tego do widziałam, pakiety uległy zmianie, ale myślę, że i tak warto.
Edit: jeśli jesteś jeszcze na etapie przedporodowej, to popytaj położnych- często się zdarza, że mają kody rabatowe w materiałach reklamowych, dzięki czemu wyprawka wychodzi taniej. No i często mają na swojej stronie akcje typu dostawa gratis.

mama-l-k-m

#6656531 Napisano: 12.11.2019 20:37:00
też polecam Jelp emotka  od ponad 6 lat go używam sporadycznie po Lovela sięgam i jest jak dla mnie super emotka
0 0

anaesth

#6656557 Napisano: 12.11.2019 21:48:21
Dziękuję za odpowiedzi! Całkiem fajnie wygląda ten zestaw Jelp, tylko trzeba mieć to gdzie składować emotka  

Czyli jednak dało się nie wygrać bodziaka... Dobrze wiedzieć - przyłożę się bardziej do tego konkursu. Wiem, że nagroda ma niewielką wartość, ale mi wszystkie maluszkowe wygrane przynoszą dużo satysfakcji i radości emotka
0 0

nitka310

#6679190 Napisano: 01.02.2020 23:14:40

Dla tych które rodzą w najbliższych miesiącach;)