Reklama na e-Konkursy.info

Konkursowiczki w ciąży

Vi.

#6296461 Napisano: 05.12.2016 22:06:41
chochliczka napisał(a):

mama02 napisał(a):

Vi. napisał(a):

Mamusie, polecicie coś na święta dla 1,5 rocznej dziewczynki? W ogóle nie mam pomysłu emotka  Najlepiej na studencką kieszeń emotka

Można kupić coś grającego, szmacianą lalkę lub jakąś maskotkę, LEGO DUPLO, puzzle piankowe, sorter kształtów, jakieś ubranko, książeczki...

ja dla mojej kuzynki 1,5 rocznej kupiłam rok temu w Biedronce drewnianą ciuchcię, wagoniki za cos koło 30-40 zl mała ciagle sie tym bawi.Moze w tym roku cos podobnego maja?Fajnie zapakowane, jest konduktor,drzewka,waggoniki ,tory emotka

Dzisiaj w Biedronce widziałam takie wielkie misie, ale czytałam, że niepraktyczne i kurz się zbiera emotka  Myślę, że jednak postawię na coś do ubrania, bo znam się na tym lepiej niż na zabawkach! emotka
0 0

joan

#6296463 Napisano: 05.12.2016 22:09:40
Mysia napisał(a):

emotka ..


Czyżby ten tego tamtego? emotka
0 0

mysia

#6296475 Napisano: 05.12.2016 22:29:14
joan napisał(a):

Mysia napisał(a):

emotka ..


Czyżby ten tego tamtego? emotka

hehe dokładnie ten tego tamtego.. chciałam tak nieśmiało zaznaczyć, że na następnym zlocie pojawię się z trochę większym brzuchem emotka

joan

#6296479 Napisano: 05.12.2016 22:39:54
Mysia napisał(a):

hehe dokładnie ten tego tamtego.. chciałam tak nieśmiało zaznaczyć, że na następnym zlocie pojawię się z trochę większym brzuchem emotka


Święta idą, brzuchy rosną emotka

Gratulacje! Oszczędzaj się, nie graj w konkursy (bo to kosztuje za dużo emocji), nie rób zakupów na promocyjne konki (bezpieczniej siedzieć w domu), chodź spać o porach przyzwoitych emotka

siasiolka

#6296481 Napisano: 05.12.2016 22:45:20
joan napisał(a):

Mysia napisał(a):

hehe dokładnie ten tego tamtego.. chciałam tak nieśmiało zaznaczyć, że na następnym zlocie pojawię się z trochę większym brzuchem emotka


Święta idą, brzuchy rosną emotka

Gratulacje! Oszczędzaj się, nie graj w konkursy (bo to kosztuje za dużo emocji), nie rób zakupów na promocyjne konki (bezpieczniej siedzieć w domu), chodź spać o porach przyzwoitych emotka

coś Ty joan! Teraz Mysia będzie miała prawo robienia zakupów bez stania w kolejkach więc wiesz emotka  
Gratulacje Mysia.. niech fasolka rośnie zdrowo emotka
2 mysia, joan 0

mysia

#6296484 Napisano: 05.12.2016 22:52:03
joan emotka teraz będę mogła brać udział w konkursach dla matek emotka dopiero się rozkręcę emotka a jak mi będzie ciężko iść to Cię wyciągnę na zakupy emotka
siasiolka dziękuję emotka

mczarna

#6296485 Napisano: 05.12.2016 22:53:57
siasiolka napisał(a):

joan napisał(a):

Mysia napisał(a):

hehe dokładnie ten tego tamtego.. chciałam tak nieśmiało zaznaczyć, że na następnym zlocie pojawię się z trochę większym brzuchem emotka


Święta idą, brzuchy rosną emotka

Gratulacje! Oszczędzaj się, nie graj w konkursy (bo to kosztuje za dużo emocji), nie rób zakupów na promocyjne konki (bezpieczniej siedzieć w domu), chodź spać o porach przyzwoitych emotka

coś Ty joan! Teraz Mysia będzie miała prawo robienia zakupów bez stania w kolejkach więc wiesz emotka  
Gratulacje Mysia.. niech fasolka rośnie zdrowo  

Ciąża i tuż po porodzie to najlepszy czas na konkursy,sama w tym czasie zaczynałam:p Wtedy głowa nie myśli o pracy, inne motywacje:-) Mysia-gratulacje i powodzenia!
1 mysia 0

mczarna

#6296486 Napisano: 05.12.2016 23:02:49
Vi. napisał(a):

chochliczka napisał(a):

mama02 napisał(a):

Vi. napisał(a):

Mamusie, polecicie coś na święta dla 1,5 rocznej dziewczynki? W ogóle nie mam pomysłu emotka  Najlepiej na studencką kieszeń emotka

Można kupić coś grającego, szmacianą lalkę lub jakąś maskotkę, LEGO DUPLO, puzzle piankowe, sorter kształtów, jakieś ubranko, książeczki...

ja dla mojej kuzynki 1,5 rocznej kupiłam rok temu w Biedronce drewnianą ciuchcię, wagoniki za cos koło 30-40 zl mała ciagle sie tym bawi.Moze w tym roku cos podobnego maja?Fajnie zapakowane, jest konduktor,drzewka,waggoniki ,tory emotka

Dzisiaj w Biedronce widziałam takie wielkie misie, ale czytałam, że niepraktyczne i kurz się zbiera emotka  Myślę, że jednak postawię na coś do ubrania, bo znam się na tym lepiej niż na zabawkach! emotka

Dobra rada rodzica- nie kupujcie dzieciakom pluszaków,chyba,że rodzice zgodę wydadzą na coś konkretnego:P To słodkie i milutkie ale ileż może takie dziecko tego mieć, w obecnych czasach...Potem faktycznie się kurzy, w pokoju miejsca nie ma.Już nawet lepiej jakiś elektroniczny plastik kupić (typu stolik czy zegar gadający), bo to łatwiej potem sprzedać albo zachować dla innego dziecka czy to własnego czy w rodzinie.Ciuszki jak najbardziej ok, a jak dzieciaczek lubi malować to kredki,bloki itd super zdają sprawę. Moja córa jak miała 1,5 to mi wszystkie pomadki zniszczyła,więc może i to jest dobry pomysł- na jakąś pomadkę malinkową itd:P

Vi.

#6296492 Napisano: 05.12.2016 23:19:49
mczarna napisał(a):

Vi. napisał(a):

chochliczka napisał(a):

mama02 napisał(a):

Vi. napisał(a):

Mamusie, polecicie coś na święta dla 1,5 rocznej dziewczynki? W ogóle nie mam pomysłu emotka  Najlepiej na studencką kieszeń emotka

Można kupić coś grającego, szmacianą lalkę lub jakąś maskotkę, LEGO DUPLO, puzzle piankowe, sorter kształtów, jakieś ubranko, książeczki...

ja dla mojej kuzynki 1,5 rocznej kupiłam rok temu w Biedronce drewnianą ciuchcię, wagoniki za cos koło 30-40 zl mała ciagle sie tym bawi.Moze w tym roku cos podobnego maja?Fajnie zapakowane, jest konduktor,drzewka,waggoniki ,tory emotka

Dzisiaj w Biedronce widziałam takie wielkie misie, ale czytałam, że niepraktyczne i kurz się zbiera emotka  Myślę, że jednak postawię na coś do ubrania, bo znam się na tym lepiej niż na zabawkach! emotka

Dobra rada rodzica- nie kupujcie dzieciakom pluszaków,chyba,że rodzice zgodę wydadzą na coś konkretnego:P To słodkie i milutkie ale ileż może takie dziecko tego mieć, w obecnych czasach...Potem faktycznie się kurzy, w pokoju miejsca nie ma.Już nawet lepiej jakiś elektroniczny plastik kupić (typu stolik czy zegar gadający), bo to łatwiej potem sprzedać albo zachować dla innego dziecka czy to własnego czy w rodzinie.Ciuszki jak najbardziej ok, a jak dzieciaczek lubi malować to kredki,bloki itd super zdają sprawę. Moja córa jak miała 1,5 to mi wszystkie pomadki zniszczyła,więc może i to jest dobry pomysł- na jakąś pomadkę malinkową itd:P

Ostatnio też mi szminkę wyrysowała, więc może coś w tym jest! To poszukam czegoś fajnego do rysowania emotka Dzięki za rady, tak to jest jak się zostało ciocią, a nie zna się w ogle na dzieciach i raczej nie pozna emotka
0 0

mysia

#6296657 Napisano: 06.12.2016 11:20:59
mczarna napisał(a):

siasiolka napisał(a):

coś Ty joan! Teraz Mysia będzie miała prawo robienia zakupów bez stania w kolejkach więc wiesz emotka  
Gratulacje Mysia.. niech fasolka rośnie zdrowo  

Ciąża i tuż po porodzie to najlepszy czas na konkursy,sama w tym czasie zaczynałam:p Wtedy głowa nie myśli o pracy, inne motywacje:-) Mysia-gratulacje i powodzenia!

póki co głowa i myśli w pracy emotka  dziękuję emotka
0 0

nanajka81

#6299034 Napisano: 11.12.2016 19:35:02
mczarna napisał(a):

Vi. napisał(a):

chochliczka napisał(a):

mama02 napisał(a):

Vi. napisał(a):

Mamusie, polecicie coś na święta dla 1,5 rocznej dziewczynki? W ogóle nie mam pomysłu emotka  Najlepiej na studencką kieszeń emotka

Można kupić coś grającego, szmacianą lalkę lub jakąś maskotkę, LEGO DUPLO, puzzle piankowe, sorter kształtów, jakieś ubranko, książeczki...

ja dla mojej kuzynki 1,5 rocznej kupiłam rok temu w Biedronce drewnianą ciuchcię, wagoniki za cos koło 30-40 zl mała ciagle sie tym bawi.Moze w tym roku cos podobnego maja?Fajnie zapakowane, jest konduktor,drzewka,waggoniki ,tory emotka

Dzisiaj w Biedronce widziałam takie wielkie misie, ale czytałam, że niepraktyczne i kurz się zbiera emotka  Myślę, że jednak postawię na coś do ubrania, bo znam się na tym lepiej niż na zabawkach! emotka

Dobra rada rodzica- nie kupujcie dzieciakom pluszaków,chyba,że rodzice zgodę wydadzą na coś konkretnego:P To słodkie i milutkie ale ileż może takie dziecko tego mieć, w obecnych czasach...Potem faktycznie się kurzy, w pokoju miejsca nie ma.Już nawet lepiej jakiś elektroniczny plastik kupić (typu stolik czy zegar gadający), bo to łatwiej potem sprzedać albo zachować dla innego dziecka czy to własnego czy w rodzinie.Ciuszki jak najbardziej ok, a jak dzieciaczek lubi malować to kredki,bloki itd super zdają sprawę. Moja córa jak miała 1,5 to mi wszystkie pomadki zniszczyła,więc może i to jest dobry pomysł- na jakąś pomadkę malinkową itd:P

ja nie potrafie pojac dlaczego ludzie kupuja dla maluchow maskotki typu olbrzymie misie, olbrzymie psy itpe. Jest tyle fajnych, madrych zabawek, nawet klocki drewniane sa duzo lepsze niz maskotka. Ja zapowiedzialam ze jak mi ktos taka maskotke dla dzieciakow przyniesie to przykro mi ale oddam ja do domu dziecka. Nienawidze, dzieci sie tym nie bawia. Jeszcze postacie z bajek spoko bo i kitty i minnie i strazak sam - u mnie byly w uzyciu ale zaden z 5 misi nie byl za bardzo uzywany. Ot na 5 minut z okazji dnia misia do przedszkola jeden zabrany. Koniec.

andziulka21

#6299199 Napisano: 12.12.2016 12:21:58
Ja przeciwko misiom nie mam nic, moj synek lubi i ja tez. raz na 2 tygodnie wszystkie pierzemy, wiec kurzu nie zbierają emotka
0 0

monisss

#6299204 Napisano: 12.12.2016 12:30:45
dla półtoraroczniaka to fajna jest Play Doh, piasek kinetyczny, albo jakaś fajna ksiażeczka grajaca, takie drewniane puzle układanki. Wszystko można kupić w rozsądnej cenie emotka
gratuluje Mysiu emotka zobaczysz jak czas szybko leci.. i niedługo będziesz miała takie biegające wszędobylskie.. szczęście emotka a faktycznie okres na konkursy będzie najlepszy. powodzenia emotka  
0 0

nanajka81

#6309334 Napisano: 10.01.2017 06:42:08
czy któraś z Was mogłaby polecić jakiś fajny parking/garaż dla dziecka? Nie chodzi żeby był duży ale w miarę ciekawy.
0 0

joasia20

#6309409 Napisano: 10.01.2017 11:42:40
nanajka81 napisał(a):

czy któraś z Was mogłaby polecić jakiś fajny parking/garaż dla dziecka? Nie chodzi żeby był duży ale w miarę ciekawy.

U nas sie świetnie sprawdza 
https://m.youtube.../watch?v=S-kTgT7dxMM
1 nanajka81 0

agniehaha89

#6309413 Napisano: 10.01.2017 11:53:28
nanajka81 napisał(a):

czy któraś z Was mogłaby polecić jakiś fajny parking/garaż dla dziecka? Nie chodzi żeby był duży ale w miarę ciekawy.

ja NIE POLECAM https://www.googl...rc=xXWUicc688BkBM%3A
drzwi wypadają, a sam tor ciężko rozebrać. 
1 nanajka81 0

mysia

#6310421 Napisano: 12.01.2017 21:11:44
Dziewczyny polecacie coś na rozstępy, a raczej na zapobieganie? Słyszałam różne opinie m.in. że tak naprawdę nic nie pomoże i to sprawa indywidualna, będę wdzięczna za rady emotka

ps. dolly jeszcze raz dzięki za wsparcie w zeszłym roku, przygotowałam się, udało się i póki co wszystko przebiega prawidłowo emotka
0 0

banka-manka

#6310425 Napisano: 12.01.2017 21:18:39
Mysia napisał(a):

Dziewczyny polecacie coś na rozstępy, a raczej na zapobieganie? Słyszałam różne opinie m.in. że tak naprawdę nic nie pomoże i to sprawa indywidualna, będę wdzięczna za rady emotka

ps. dolly jeszcze raz dzięki za wsparcie w zeszłym roku, przygotowałam się, udało się i póki co wszystko przebiega prawidłowo emotka

Ogólnie nie tylko na rozstępy, bo tak jak piszesz jak mają wyjść to i tak wyjdą, ale na poprawę nawilżenia, elastyczności i ogólnej kondycji polecam naturalne oleje np. ze słodkich migdałów, kokosowy. Dobre też jest masło shea. 
Sroka ma fajną stronę gdzie są ogólnie polecane kosmetyki z dobrym i nie zagrażającym składem.
No i systematyczność to podstawa emotka  

koper

#6310427 Napisano: 12.01.2017 21:22:32
Możesz kupić drogie preparaty p/rozstępom dla kobiet w ciąży. Zaszkodzić nie powinny, ale efekt zależy od systematyczności. Jak będziesz regularnie masować skórę to masz duże szanse na to, że rozstępów nie będzie wcale, albo chociaż będą małe i nie będzie ich zbyt wiele. 
Drogi preparat wklepywany od czasu do czasu "jak się przypomni", da dużo mniej niż codziennie wmasowywana zwykła oliwka dla dzieci, czy nawet olej kokosowy. 

Kiedyś wygrałam zestaw kosmetyków Palmer's. Odpowiadał mi ich zapach, konsystencja, miło się je wsmarowywało emotka  
Ale czy efekt był lepszy niż przy oliwce? Trudno mi to ocenić emotka  
1 mysia 0

picola

#6310430 Napisano: 12.01.2017 21:30:38
To jednak w dużej mierze jest sprawą indywidualną, zależną od genów i od tego il przytyjesz w ciąży. Ja przytyłam niecałe 11 kg i nie miałam ani jednego rozstępu. Niczym się nie smarowałam. Moja dalsza kuzynka (kilka lat ode mnie młodsza) będąc w ciąży stosowała drogie kremy na rozstępy, a miała cały brzuch, uda poorane rozstępami.
1 mysia 0