Reklama na e-Konkursy.info

Konkursowiczki w ciąży

ania1

#6339774 Napisano: 29.03.2017 18:54:19
abodak napisał(a):

natka90 napisał(a):

Dziewczyny ! Czy potraficie mi powiedzieć, gdzie znajdę w najlepszych cenach regularnych Pampersy ? Szykuję sobie powoli wyprawkę, ceny powalają, a wiem, że Pampersy będą pewnie jednym z największych wydatków przez kilka kolejnych lat (omamuniu) i póki mam czas szukam dobrych cen, a że Pampersy są nawet w Empiku to może Wy szybciej doradzicie mi gdzie szukać, albo gdzie polować na promocje. Z góry dzięki emotka  !

a musza byc Pampersy?-tansze sa w rossmanie babydream i wedlug mnie sa bardzo dobre:)

A dla mnie te z Lidla są porównywalne z Pampersami emotka
1 natka90 0

ktosiek1

#6339814 Napisano: 29.03.2017 20:24:52
ania1 napisał(a):

abodak napisał(a):

natka90 napisał(a):

Dziewczyny ! Czy potraficie mi powiedzieć, gdzie znajdę w najlepszych cenach regularnych Pampersy ? Szykuję sobie powoli wyprawkę, ceny powalają, a wiem, że Pampersy będą pewnie jednym z największych wydatków przez kilka kolejnych lat (omamuniu) i póki mam czas szukam dobrych cen, a że Pampersy są nawet w Empiku to może Wy szybciej doradzicie mi gdzie szukać, albo gdzie polować na promocje. Z góry dzięki emotka  !

a musza byc Pampersy?-tansze sa w rossmanie babydream i wedlug mnie sa bardzo dobre:)

A dla mnie te z Lidla są porównywalne z Pampersami emotka

U nas dużo lepiej niż oryginalne pampersy sprawdziły się pieluszki Dada z Biedronki emotka
1 natka90 0

Claudia77

#6339816 Napisano: 29.03.2017 20:38:17
ktosiek1 napisał(a):

ania1 napisał(a):

abodak napisał(a):

natka90 napisał(a):

Dziewczyny ! Czy potraficie mi powiedzieć, gdzie znajdę w najlepszych cenach regularnych Pampersy ? Szykuję sobie powoli wyprawkę, ceny powalają, a wiem, że Pampersy będą pewnie jednym z największych wydatków przez kilka kolejnych lat (omamuniu) i póki mam czas szukam dobrych cen, a że Pampersy są nawet w Empiku to może Wy szybciej doradzicie mi gdzie szukać, albo gdzie polować na promocje. Z góry dzięki emotka  !

a musza byc Pampersy?-tansze sa w rossmanie babydream i wedlug mnie sa bardzo dobre:)

A dla mnie te z Lidla są porównywalne z Pampersami emotka

U nas dużo lepiej niż oryginalne pampersy sprawdziły się pieluszki Dada z Biedronki emotka

u mnie też od półtora roku tylko z Lidla, jeśli masz wątpliwości to kup paczkę pampersów  i paczkę innych i na zmianę zakładaj tak dla porównania i wtedy sama się przekonasz, tak przynajmniej ja zrobiłam i zostałam przy lidlowych
1 natka90 0

Gość: bc14

#6339817 Napisano: 29.03.2017 20:41:25
i ja jestem kolejną osobą która poleci pieluszki z Lidla, agugu (dino lub polo), słyszalam,że tescowe i rossmann też są ok:)
Dady- 3 lata temu były dobre, obecnie mam wrażenie ,że pogorszyły się i nie polecam przynajmniej tych fioletowych...
krótka: Pampers jest przereklamowany
1 natka90 0

andziulka21

#6339859 Napisano: 29.03.2017 21:34:49
Ja nie polecam kupowania na zapas, to znaczy jeszcze nie...
W mojej rodzinie dużo dzieci miało problemy z czerwoną pupką po pieluszkach (stwierdzone przez lekarza) dlatego było szukanie i wybieranie właściwych..
Braranica dobrze toleruje tylko Pampersy, Siostrzenica tylko lidlowskie.. emotka
Ja na szczęście nie mam problemu, które założę jest ok emotka
1 natka90 0

staszek

#6339868 Napisano: 29.03.2017 21:57:09
A mnie ostatnio zachwyciły te pieluchy z Kauflanda, ichniejsze. Cena super, pieluchy też.
1 natka90 0

benasia

#6339875 Napisano: 29.03.2017 22:17:00
natka90 a  ja polecam tylko oryginalne Pampersy, po fioletowych Dadach dupka była czerwona  :( 
Najlepsze ceny stacjonarnie na oryginalne zielone pampersy są wg mnie w Tesco - tam zawsze można kupić w atrakcyjnej cenie karton  :)

natka90

#6340017 Napisano: 30.03.2017 11:33:49
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi emotka  Nie chcę robić wielkich zapasów ale coś na początek muszę jednak mieć i myślałam najpierw o Pampersach bo słyszałam o nich najwięcej dobrych opinii, a co będzie potem to zobaczymy, pewnie też będę porównywała różne marki emotka  
0 0

kachakacha

#6340232 Napisano: 30.03.2017 16:44:14
natka90 napisał(a):

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi emotka  Nie chcę robić wielkich zapasów ale coś na początek muszę jednak mieć i myślałam najpierw o Pampersach bo słyszałam o nich najwięcej dobrych opinii, a co będzie potem to zobaczymy, pewnie też będę porównywała różne marki emotka  


Jak już będziesz kupowała większe pampersy, to polecam feedo.pl lub emag.pl. Na emag jest darmowa dostawa, na feedo czasami też. I bardzo często mają promocje. Teraz za rejestrację na stronie pampers.pl dostajesz jeszcze kod zniżkowy na 19zł do wykorzystania w tych dwóch sklepach.
0 0

ania1

#6340595 Napisano: 31.03.2017 12:57:27
A co do Dady to prawda wydaje mi się, że sie pogorszyły mała ma po nich podrażnienia. Na poczstek nie warto robić nie wiem jakich zapasów pieluchy są dostępne wszędzie wiec nie problem je kupić. Druga rzecz nie zaopatruj się w zapas pieluszek jednej marki bo może być tak, że akurat one uczula dziecko emotka
0 0

bzowapani

#6340636 Napisano: 31.03.2017 14:01:29
aniabania napisał(a):

http://babyonline...-gdzie-bedziemy.html
Może któraś z Was będzie chciała się zapisać. Chyba dopiero ruszyły zapisy, bo jakimś cudem SĄ MIEJSCA emotka Jesienią chciałam się zapisać i nie zdążyłam, a teraz bez problemu.
I polecam emotka Byłam z córką trzy lata temu i było super. Szczególnie
warsztaty z pierwszej pomocy.

Dzięki wielkie za info o warszatach emotka  byliśmy z mężem i oto co udało mi się wygrać. 

mysia

#6340777 Napisano: 31.03.2017 18:51:39
dziewczyny pooooowoli się rozglądam za wózeczkiem, jakie firmy polecacie? emotka
0 0

defed

#6340794 Napisano: 31.03.2017 19:42:56
Mysia napisał(a):

dziewczyny pooooowoli się rozglądam za wózeczkiem, jakie firmy polecacie? emotka

Warto przed zakupem przetestować wózek, sprawdzić czy wygodnie nim manewrować jedną ręką. Ja miałam trójkołową gondolę i żałowałam jak cholera tej decyzji - niewygodnie mi się prowadziła, poza tym miała zbyt szeroki rozstaw kół do starej windy w przychodni, szok!
Zastanów się czy na pewno potrzebujesz wypasiony wózek 3w1. Wszystko zależy czy będziesz przemieszczać się z dzieckiem jedynie wózkiem, czy może częściej samochodem. U mnie sprawdziło się rozwiązanie zakupu zwykłej taniej gondoli, z której dziecko wyrosło po 7 miesiącach (szybko zleciało!). Potem kupiłam fajną spacerówkę, z której dziecko korzystało niemal codziennie aż do ukończenia 3 roku życia, bo ja wszędzie dreptam na piechotkę. Spacerówkę miałam dokładnie TAKĄ, jestem z niej bardzo zadowolona, lekka, składana na płasko, ma super daszek, daleko sięga, rozkłada się tak, że można zrobić dziecku tunel, no i nie ma dwóch oddzielnych rączek tylko jedną całą, na czym bardzo mi zależało. W sumie nie ma wózka idealnego, dla każdego co innego jest dobrego.
1 mysia 0

Gość: bc14

#6340796 Napisano: 31.03.2017 19:46:28
ja polecam bebetto -3lata temu model Luca. Po pierwsze najwazniejsze skretna. amortyzatory ladnie pracuja. znajomi co mieli  mutsy, xlandery podziwiali:) ale to bylo 3lata temu.

dzis zaczela  sie super promocja na kosmetyki  w rossmanie:)
1 mysia 0

dolly

#6341273 Napisano: 02.04.2017 20:21:27
Mysia napisał(a):

dziewczyny pooooowoli się rozglądam za wózeczkiem, jakie firmy polecacie? emotka

Teutonia emotka
I piękną torbę do wózka i nie tylko, którą akurat mam na zbyciu emotka   emotka   emotka  
http://www.pinkor...#product-description   emotka

kachakacha napisał(a):


Jak już będziesz kupowała większe pampersy, to polecam feedo.pl lub emag.pl. Na emag jest darmowa dostawa, na feedo czasami też. I bardzo często mają promocje. Teraz za rejestrację na stronie pampers.pl dostajesz jeszcze kod zniżkowy na 19zł do wykorzystania w tych dwóch sklepach.

Ja z kolei odradzam.
Część pieluch jest z rynku czeskiego, kiedys mieli (nie wiem czy nadal) jakies gifty do zakupow, najpierw przyslali jakies czeskie probki w rozowej tandetnej saszetce, zamiast torby z kosmetykami, a po upomnieniu przyslali przeterminowane zestawy dove w klejacej sie torbie. Masakra. Dziewczyny sie skarzyly, ze pieluchy walily masakycznie. Bleh.
1 mysia 0

lowmacp

#6341571 Napisano: 03.04.2017 17:10:02
Mysia napisał(a):

dziewczyny pooooowoli się rozglądam za wózeczkiem, jakie firmy polecacie?

Ja polecam szczerze wózek Joolz Day. Nie jest tani, ale wart swojej ceny. Można dokupić fajne akcesoria-ja korzystałam ze śpiworka, torby, ochrony przeciwdeszczowej i adapterów do fotelika samochodowego.
https://www.ewozk...7HiNMCFQ4tGQodctwEyA
Użytkuję go już trzeci rok, teraz przy drugim dziecku i spośród wózków, które widzę u znajomych, ten sprawdza się najlepiej. Jest wysoki, ma duże tylne koła i bardzo dobrą amortyzację. Wjedzie praktycznie wszędzie. Cztery razy brałam go do samolotu, gdy lecieliśmy na wakacje i nigdy nie było z nim żadnych problemów.
1 mysia 0

ania1

#6341592 Napisano: 03.04.2017 18:09:27
Ja miałam znaczy mam ale zaraz go wystawiam na sprzedaż Camarelo Vision super wózek emotka   Potem przesiadlysmy się na Quinny Zapp na którym się mocno zawiodłam i teraz mamy Coto Baby Verona emotka
1 mysia 0

mysia

#6341623 Napisano: 03.04.2017 19:08:09
Nie wiedziałam, że tyle tych wózków emotka ale dziękuję Wam dziewczyny emotka , poczytam sobie opinie, porównam itd.czas mam emotka
ps. bc14 bebetto luca miałam przyjemność prowadzić, fajny wózeczek, dlatego m.in. biorę go pod uwagę emotka
0 0

cudaczek121

#6344244 Napisano: 10.04.2017 09:08:16
W wielkanocny poniedziałek za tydzień wybieramy się z rodzinką na chrzciny małej Zosi- córeczki mojego kuzyna (mojego taty brata syna córeczka). Dziewczynka dziś kończy 4 miesiące.Dziewczyny, może macie jakieś pomysły, co moglibyśmy kupić dla tej najmłodszej członkini naszej rodziny z okazji chrztuemotka
0 0

defed

#6344291 Napisano: 10.04.2017 11:11:31
cudaczek121 napisał(a):

W wielkanocny poniedziałek za tydzień wybieramy się z rodzinką na chrzciny małej Zosi- córeczki mojego kuzyna (mojego taty brata syna córeczka). Dziewczynka dziś kończy 4 miesiące.Dziewczyny, może macie jakieś pomysły, co moglibyśmy kupić dla tej najmłodszej członkini naszej rodziny z okazji chrztu emotka

Jeśli ma to być coś praktycznego i na teraz, to polecam krzesełko do karmienia, idealny wiek dziecka na tego typu zakup, o ile rodzice już się nie zaopatrzyli.
Na pamiątkę można podarować złoto (łańcuszek, sztabkę, monetę) - coś co nie traci na wartości.
Dobrym pomysłem pamiątkowym i takim trochę awaryjnym, na szybko, zawsze jest książka, np. biblia dla najmłodszych, ale wg mnie nie koniecznie musi to być tematyka religijna.
Coś praktycznego w kształcie aniołka lub ozdobione aniołkami byłoby słodkie, np. kocyk emotka