Reklama na e-Konkursy.info

Konkursowiczki w ciąży

gyrydymptum

#6556758 Napisano: 14.12.2018 20:04:55
U mnie tez woda masakryczna, szczególnie zimą skóra starszego strasznie sucha, a on wymaga codzienego prysznica. Za to półroczny synek kąpany raz lub dwa w tygodniu nie ma żadnych problemów. 
0 0

Masza86

#6556820 Napisano: 15.12.2018 01:02:01
częste kąpiele tez nie są wskazane. Jestem świeżo upieczoną mamą emotka i w szpitalu doznałam szoku.Maluszka nie kąpią zaraz po porodzie, mimo tego że miałam cesarkę.Tylko wytartą dali ja mężowi do kangurowania. Wykapali ją dopiero jak  przeszłam na sale czyli po około 6 godz od porodu. I kąpali co 3 dni, tak tez zalecali po wyjściu ze szpitala. Ogromny,negatywny wpływ maja niestety kosmetyki . Ja przy pierwszym dziecku szalałam emotka   i kupowałam mnóstwo kosmetyków.Raczej z wyższej półki, bepantheny, balneum, emolium. Oczywiście kąpana codziennie a teraz ma Atopowe zapalenie skóry, o alergiach nie wspomnę. Druga córka dokładnie to samo. Teraz ratuje nasza suchą skórę Balneum Optiderm krem. Mój trzeci maluszek traktowany najbardziej lajtowo emotka   Zwykłe tańsze produkty, np Alantan ,maść  idealny do maleńkiej pupki. A o chusteczkach nawilżanych staram się zapomnieć. Używać jak najmniej.Był kiedys wywiad w DDTVN całkiem niedawno i tam własnie pokazali ciemna strone chusteczek nawilżanych.Są bardzo szkodliwe szczególnie dla dziewczynek! i nie wolno wycierać nimi buzi maluszka !
0 0

margobb

#6562007 Napisano: 09.01.2019 09:24:59
Dziewczyny pomóżcie! emotka
Mojego 19 miesiecznego, dotychczas aniołka, chyba dotknął tzw. bunt dwulatka.  Nie wiem jak w madry i skuteczny sposób sobie z nim poradzić... robi wszystko, czego nie mozna, moje NIE odbiera jako TAK - moge się  powtarzać do znudzenia. Moj dzien to krzyki, piski i wrzaski pomieszane z  epizodami śmiechu emotka  
0 0

mama-l-k-m

#6562015 Napisano: 09.01.2019 09:50:40
margobb napisał(a):

Dziewczyny pomóżcie! emotka
Mojego 19 miesiecznego, dotychczas aniołka, chyba dotknął tzw. bunt dwulatka.  Nie wiem jak w madry i skuteczny sposób sobie z nim poradzić... robi wszystko, czego nie mozna, moje NIE odbiera jako TAK - moge się  powtarzać do znudzenia. Moj dzien to krzyki, piski i wrzaski pomieszane z  epizodami śmiechu emotka  

może nie bunt dwulatka a sprawdza na ile może sobie pozwolić, krzyczenie nic nie daje ja albo mówię szeptem albo milczę i jak coś dziecko bierze do rąk co nie powinno to zabieram po 100 razy lub wyciągam, ściągam tam gdzie nie powinno być też po 100 razy. Przejdzie u mnie po paru dniach przechodzi emotka  niestety takie zachowania przeważnie są u nas jak dłużej nie wychodzimy na dwór lub na krótko. A jak krzyczy dziecko a masz tylko jedno (jeszcze) to weź i przytul - ja czasami całą 3 naraz tulę lub jak już mi puszczają nerwy niestety krzyczę i chłopakom każę iść do swoich pokoi na 5 minut abym ochłonęła emotka
moja 15mc Dzierlatka teraz nauczyła się podstawiać małe krzesełko do dużego i tak wchodzi na małe potem na duże potem na stół i na parapet - ściągam po 50 razy dziennie albo chowam małe krzesełka emotka
1 margobb 0

dwaburekoty

#6562018 Napisano: 09.01.2019 09:57:44
margobb napisał(a):

Dziewczyny pomóżcie! emotka
Mojego 19 miesiecznego, dotychczas aniołka, chyba dotknął tzw. bunt dwulatka.  Nie wiem jak w madry i skuteczny sposób sobie z nim poradzić... robi wszystko, czego nie mozna, moje NIE odbiera jako TAK - moge się  powtarzać do znudzenia. Moj dzien to krzyki, piski i wrzaski pomieszane z  epizodami śmiechu emotka  


a my tłumaczymy, że "nie wolno coś robić, bo to spowoduje jakieś tam konsekwencje i np. będzie Ciebie boleć". potem jest faza rzucania się na podłogę -wtedy dajemy się wypłakac, mówiąc, że jak już skończy to ma się przyjść przytulić, lub od razu faza przytulenia. w fazie przytulenia powtarzamy, że nie wolno czegoś tam robić bo to spowoduje taki i taki skutek, że się o córkę martwimy i bardzo ją kochamy. jeśli H. kogoś uderzy, to mówimy, że to boli i było by dobrze, gdyby poszła i przeprosiła za swoje zachowanie. Rzadko się zdarza, żeby popełniła ten sam błąd dwa razy w ciągu kilku dni. ja mam olbrzymie pokłady cierpliwości jeśli chodzi o moje dziecko (aż sama sobie się dziwię, bo generalnie często i szybko mnie ponosi), więc mogę tłumaczyć bez końca.
1 margobb 0

gyrydymptum

#6562731 Napisano: 11.01.2019 09:08:59
Dobrze znam bunt dwulatka. DuŻo cierpliwości tłumaczenia i warto pamiętać że dziecko nie robi tego nam na złość wtedy jakoś łatwiej nam to przetrwać. U nas troszkę pomagało nazywanie uczuć pytałam czy jesteś zły, czy Ci smutno, czy się nudzi zawsze się coś znalazło na co kiwnął i potem się tulaliśmy.  
1 margobb 0

agusia147

#6564565 Napisano: 17.01.2019 17:40:36
Zajrzałam z ciekawości, kto w ciąży, kto urodził itp emotka  Pamiętam jak udzielałam się w tym wątku 7 lat temu czekając na synka... Teraz mam już wszystkie moje dzieci w domu (całą 5) i wystarczy. Teraz wam kibicuję emotka  

nieprzytomna

#6564566 Napisano: 17.01.2019 17:42:26
Aaaa moge i ja się wpisać! W lipcu powitamy Nowego Bombla w rodzinie! emotka  

agusia147

#6564567 Napisano: 17.01.2019 17:43:40
dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Wątek chyba wymarł, czyżby ciężarnych brakło? No koniec świata emotka

A Ty zajrzalas tu z sentymentu, czy z innego powodu??? Az sie boje odpowiedzi  emotka

Dolly? Żyjesz Ty jeszcze? Wtedy zajrzałam z sentymentu. Ale potem w lipcu urodziła się Lilka emotka  
1 dolly 0

inter81

#6564598 Napisano: 17.01.2019 18:29:05
Akurat przeglądam gazetka z Netto od 21 do 27 stycznia i legginsy ciążowe w promocja
0 0

margobb

#6564645 Napisano: 17.01.2019 20:08:15
Ja mam termin na czerwiec emotka
1 lowmacp 0

dolly

#6567433 Napisano: 29.01.2019 02:40:49
agusia147 napisał(a):

dolly napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Wątek chyba wymarł, czyżby ciężarnych brakło? No koniec świata emotka

A Ty zajrzalas tu z sentymentu, czy z innego powodu??? Az sie boje odpowiedzi  emotka

Dolly? Żyjesz Ty jeszcze? Wtedy zajrzałam z sentymentu. Ale potem w lipcu urodziła się Lilka emotka  

Matko jedyna!!!!!!!!!!!!!
Agusia może już przestań co???? emotka
Sił dużo, dużo, dużo.... jak Ty na wakacje jeżdzisz emotka
0 0

margobb

#6568674 Napisano: 04.02.2019 11:16:00
Hej dziewczyny emotka
Znacie jakies sprawdzone sklepy internetowe, w których dostanę dobrej jakosci ubranka dla niemowlaka dziewczynki?
0 0

ktosiek1

#6568681 Napisano: 04.02.2019 11:43:20
margobb napisał(a):

Hej dziewczyny emotka
Znacie jakies sprawdzone sklepy internetowe, w których dostanę dobrej jakosci ubranka dla niemowlaka dziewczynki?

Polecam H&M, Reserved, Endo. Smyk też jest ok. Fajne jakościowo ubranka dla niemowlaków są w Tesco f&f. Szczególnie bielizna typu body czy pajace w wielopakach. Często są promocje. Tylko to wiadomo - stacjonarne  emotka

prosiaczek

#6568721 Napisano: 04.02.2019 12:40:47
ktosiek1 napisał(a):

margobb napisał(a):

Hej dziewczyny emotka
Znacie jakies sprawdzone sklepy internetowe, w których dostanę dobrej jakosci ubranka dla niemowlaka dziewczynki?

Polecam H&M, Reserved, Endo. Smyk też jest ok. Fajne jakościowo ubranka dla niemowlaków są w Tesco f&f. Szczególnie bielizna typu body czy pajace w wielopakach. Często są promocje. Tylko to wiadomo - stacjonarne  emotka

F&f z Tesco i smyk cool club przeceny. dla noworodkowi i tak do roczku to polskie Pinokio
1 margobb 0

mama-l-k-m

#6568762 Napisano: 04.02.2019 14:10:31
margobb napisał(a):

Hej dziewczyny emotka
Znacie jakies sprawdzone sklepy internetowe, w których dostanę dobrej jakosci ubranka dla niemowlaka dziewczynki?

uwielbiam ubranka francuskiej firmy TAO tylko wysokie koszty wysyłki 
https://www.t-a-o.pl

lub Next, H&M, 
1 margobb 0

margobb

#6569351 Napisano: 06.02.2019 12:32:19
Ma ktos nosidełko ergonomiczne Izmi 0+? Jesli tak to prosze o opinie emotka  najbardziej zalezy mi na informacji czy rzeczywiscie nadaje sie do noszenia malucha od pierwszych dni zycia? 
0 0

ktosiek1

#6569361 Napisano: 06.02.2019 13:12:29
margobb napisał(a):

Ma ktos nosidełko ergonomiczne Izmi 0+? Jesli tak to prosze o opinie emotka  najbardziej zalezy mi na informacji czy rzeczywiscie nadaje sie do noszenia malucha od pierwszych dni zycia? 

takiego nie mam, ale mam też ergonomiczną Tulę. Używana już przy drugim dziecku sprawdza się super, szczególnie na plaży, czy w górach, gdzie trudno wjechać wózkiem. Też niby można ją użytkować od urodzenia, mam nawet specjalną wkładkę dla noworodka, ale... niestety moim zdaniem nosidła (właśnie te ergonomiczne, bo inne to wisiadła i w ogóle się nie nadają) nadają się dopiero od ok 4 mies życia dziecka, jak jest już ono troszkę ustabilizowane, dobrze trzyma główkę. Wcześniej to tylko chusta.
0 0

margobb

#6569363 Napisano: 06.02.2019 13:15:42
ktosiek1 napisał(a):

margobb napisał(a):

Ma ktos nosidełko ergonomiczne Izmi 0+? Jesli tak to prosze o opinie emotka  najbardziej zalezy mi na informacji czy rzeczywiscie nadaje sie do noszenia malucha od pierwszych dni zycia? 

takiego nie mam, ale mam też ergonomiczną Tulę. Używana już przy drugim dziecku sprawdza się super, szczególnie na plaży, czy w górach, gdzie trudno wjechać wózkiem. Też niby można ją użytkować od urodzenia, mam nawet specjalną wkładkę dla noworodka, ale... niestety moim zdaniem nosidła (właśnie te ergonomiczne, bo inne to wisiadła i w ogóle się nie nadają) nadają się dopiero od ok 4 mies życia dziecka, jak jest już ono troszkę ustabilizowane, dobrze trzyma główkę. Wcześniej to tylko chusta.

Dziękuję za odpowiedz. Tez mam taka obawę, ze nosidełko dla takiego malucha się nie sprawdzi ... dlatego szukam opini emotka
1 ktosiek1 0

icotynato

#6580017 Napisano: 13.03.2019 11:54:36
Sprzedam/Wymienie  Nowy nigdy nie użyty (nie wyciągany z pudełka) laktator ręczny, kupiłam go dla siebie w razie problemów...ale nigdy się
nie przydał

https://www.aptek...laktator-reczny.html
0 0