Reklama na e-Konkursy.info

WC - rozmowy o wszystkim

isana123

#6854372 Napisano: 14.04.2022 20:54:03
asther napisał(a):

isana123 napisał(a):

Słuchajcie, jest akcja.https://www.e-kon....YlhTQshBzIUDzwonił do mnie facet z radia, że biorą mnie pod uwagę, abym dostała bilety na Stinga, ale mam zapodać bajer związany z facetem.... W sensie, ze on ma być zaskoczony, najlepiej na antenie. Matko boska, przecież to dla nas są niemałe wrażenia, a co dopiero dla innych ludzi, tak ni stąd ni zowąd wystąpić na antenie radia. 
Co radzicie w związku z tym? emotka emotka

Do mnie dzwonili, że zadzwonią z biletami na Eda Sheerana, też ma zadzwonić do obojga na raz, z 10 minut wypytywał o naszą relację  emotka  Powodzenia i na spokojnie, bez stresu emotka

Nie, no to jest prawdziwa masakra, mimo wszystko! emotka  Strach się bać! 
0 0

cb656

#6854402 Napisano: 15.04.2022 12:56:04
isana123 napisał(a):

asther napisał(a):

isana123 napisał(a):

Dzwonił do mnie facet z radia, że biorą mnie pod uwagę, abym dostała bilety na Stinga, ale mam zapodać bajer związany z facetem... W sensie, ze on ma być zaskoczony, najlepiej na antenie...

Do mnie dzwonili, że zadzwonią z biletami na Eda Sheerana, też ma zadzwonić do obojga na raz, z 10 minut wypytywał o naszą relację  emotka  Powodzenia i na spokojnie, bez stresu emotka

Nie, no to jest prawdziwa masakra, mimo wszystko! emotka  Strach się bać! 

Zapomnij, że to radio. Czy normalnie, jak z kimś rozmawiasz przez telefon, to też tak się trzęsiesz? Chyba nie, prawda? No więc odpuść nerwy i pogadaj, jakbyś rozmawiała z dobrym znajomym. Zwyczajnie, naturalnie. Aha, no i wyłącz w domu radio, by nie rozpraszało emotka

moskala22

#6854432 Napisano: 15.04.2022 15:13:04
Czy Smolar odsyła paragon jak się ładnie poprosi? emotka  
0 0

edzia21

#6854434 Napisano: 15.04.2022 15:22:35
moskala22 napisał(a):

Czy Smolar odsyła paragon jak się ładnie poprosi? emotka  

Kiedys pytalam u zrodla i dostalam odp, ze z konkursu nie ma problemu, a z loterii nie ma opcji. Dopytaj emotka

FBaneta15

#6854454 Napisano: 15.04.2022 17:47:53
Bardzo nie polecam, oszustki i złodziejki  @kamcia1984.  Dziewczyna sprzedała mi za 96 zł bilety do kina ale nie do takiego kina jakiego chciałam, zadając jej pytanie o bilety od razu w tytule dałam info że interesują mnie bilety do CINEMA CITY. Dziewczyna bez zająknięcia, gdzie rozmawiałyśmy dwa dni, sprzedała mi bilety do kina cinema3d - . Jestem z Częstochowy a wszystkie te kina są znacząco oddalone od mojego miasta. Oczywiście jak tylko napisałam, że to złe vauchery, że chyba się pomyliła, urwała kontakt całkowicie. Pisałam jej wiele wiadomości i dzwoniłam ale na próżno. Wolała na święta okraść mnie z kasy emotka Dziewczyna to Kamila Zielińska z Warszawy, z Targówka, mam jej konto bankowe oraz telefon. Zgłoszę ją na policję jako oszustkę internetową i oczywiście do Urzędu Skarbowego gdyż na olx jej handel do wczoraj kwitł ale wszystko wykasowała byle by ukraść 96 zł;) Przed tymi następstwami ją uprzedziłam i prosiłam naprawdę grzecznie żebyśmy się dogadały a jeżeli jest w ciężkiej sytuacji życiowej, nie ma np. co jeść to jej doślę jeszcze pieniądze żeby nie musiała kraść !  Jestem na e konkach ponad 10 lat, wcześniej pod nikiem marilyn_god, i jest to mój pierwszy raz z oszustem:(  Pozdrawiam czytających. Wesołych i spokojnych świąt !
0 0

kamcia1984

#6854504 Napisano: 16.04.2022 10:58:37
Drodzy forumowicze, piszę by ostrzec Was przed zawieraniem jakichkolwiek transakcji z FBaneta15!!! Ta delikatnie mówiąc kłamczucha, nie dała sobie wytłumaczyć, że ja sprzedaję bilety do Cinema3d (treść ogłoszenia: Sprzedam bilety do kina Cinema3d na dowolny film 2d w cenie 12 zl/szt. Wazne do 30.06.2022), jednocześnie słowem nie wspominając, że chodzi jej o Cinema City (treść rozmowy już przekazana w stosowne m-ce) kompletny brak znajomości czytania tekstu ze zrozumieniem emotka Nawet nie odróżnia 2d od 3d...więc taki kontrahent mi się trafił... Fatalnie zalosowała, frustrację za swoją nieudolność wyładowując na osobie pełniącej zawód zaufania publicznego, świadomej swoich praw i obowiązków. O skutkach słów wypowiedzianych w prywatnej konwersacji oraz na forum przekona się w odpowiednim trybie. OLX też jak widać nie jest mocną stroną Anety Bożek z Woli Kiedrzyńskiej, bo jak bilety wyprzedne to ogłoszenie się zamyka emotka Szczęśliwie na forum nic nie ginie, korespondencja zostanie wykorzystana już w poniedziałek, tak więc niestety, ale do zobaczenia!
PS. Pseudoforumowiczka zmieniająca nicki, teraz FBaneta15 nie może odżałować 96 zł za zwyczajne gapiostwo, ciemnotę czy jak tam zwał, zaś z drugiej strony chce mnie wesprzeć na święta, więc skoro jest w posiadaniu mojego konta b.proszę o wpłatę (w tytule: STOP WAR czy pomoc dla UA), przyda się 7-osobowej rodzinie z Ukrainy, którą goszczę. Dzięki i czekam na przelew świąteczny emotka
0 0

mietowa

#6854515 Napisano: 16.04.2022 12:50:44
Kamcia, pozwól, że spytam. Laska się po ludzku pomyliła. Co za problem, żeby oddać jej kasę i przyjąć bilety?

FBaneta15

#6854516 Napisano: 16.04.2022 13:00:14
mietowa napisał(a):

Kamcia, pozwól, że spytam. Laska się po ludzku pomyliła. Co za problem, żeby oddać jej kasę i przyjąć bilety?

Dziękuję Ci bardzo za dobre słowo, ja tez to tak widzę ale Pani wolała całkiem urwać kontakt. A można było to załatwić, nawet mogła zaproponować, że odda cześć kasy bo też czułaby się stratna ale tak postąpić to raczej chciała zagarnąć nieuczciwie kasę. Pójdę dalej jak gra w konkursy mogła mi powiedzieć że oki odda ale za to że zaszła pomyłka, to mam jej np jakiś paragon dać czy cokolwiek żeby się nie czuła stratna. Dałabym jej winiary hehe może by wygrała więcej niż te 96 zł emotka
0 0

mietowa

#6854518 Napisano: 16.04.2022 13:04:29
FBaneta15 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Kamcia, pozwól, że spytam. Laska się po ludzku pomyliła. Co za problem, żeby oddać jej kasę i przyjąć bilety?

Dziękuję Ci bardzo za dobre słowo, ja tez to tak widzę ale Pani wolała całkiem urwać kontakt. A można było to załatwić, nawet mogła zaproponować, że odda cześć kasy bo też czułaby się stratna ale tak postąpić to raczej chciała zagarnąć nieuczciwie kasę. Pójdę dalej jak gra w konkursy mogła mi powiedzieć że oki odda ale za to że zaszła pomyłka, to mam jej np jakiś paragon dać czy cokolwiek żeby się nie czuła stratna. Dałabym jej winiary hehe może by wygrała więcej niż te 96 zł emotka

Myślę, że w takich sprawach można się dogadać bez straszenia się policją, sądami i innymi. Szkoda nerwów. No chyba że Ty też nie byłaś w porządku i zamiast przyznać, że się pomyliłaś, zaczęłaś ją atakować, że źle sprzedała  emotka . Postarajcie się może jeszcze raz dogadać, bo przypuszczam, że żadna z Was tak naprawdę nie chce sytuacji, którymi sobie grozicie. Wesołych świąt!

FBaneta15

#6854521 Napisano: 16.04.2022 13:10:44
mietowa napisał(a):

FBaneta15 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Kamcia, pozwól, że spytam. Laska się po ludzku pomyliła. Co za problem, żeby oddać jej kasę i przyjąć bilety?

Dziękuję Ci bardzo za dobre słowo, ja tez to tak widzę ale Pani wolała całkiem urwać kontakt. A można było to załatwić, nawet mogła zaproponować, że odda cześć kasy bo też czułaby się stratna ale tak postąpić to raczej chciała zagarnąć nieuczciwie kasę. Pójdę dalej jak gra w konkursy mogła mi powiedzieć że oki odda ale za to że zaszła pomyłka, to mam jej np jakiś paragon dać czy cokolwiek żeby się nie czuła stratna. Dałabym jej winiary hehe może by wygrała więcej niż te 96 zł emotka

Myślę, że w takich sprawach można się dogadać bez straszenia się policją, sądami i innymi. Szkoda nerwów. No chyba że Ty też nie byłaś w porządku i zamiast przyznać, że się pomyliłaś, zaczęłaś ją atakować, że źle sprzedała  emotka . Postarajcie się może jeszcze raz dogadać, bo przypuszczam, że żadna z Was tak naprawdę nie chce sytuacji, którymi sobie grozicie. Wesołych świąt!



Prosiłam o to od początku, w ogóle Pani nie straszyłam niczym, ale ewidentnie olała mnie, przestała odpisywać, tym bardziej mnie to zdenerwowała, że z taką premedytacją. Jestem osobą dorosłą i do tego bardzo uczciwą, od razu jej zaproponowałam, żeby mi zwróciła pieniądze ja w życiu biletów do niczego nie wykorzystam. Ale Pani wolała milczeć. Bardzo dużo ludzi tu z forum miało ze mną do czynienia, rożne wymiany, sprzedaż, kupno - jak ktoś mnie kojarzy to się odezwijcie czy były kiedykolwiek ze mną problemy hehe:) ? Wcześniejszy nick to marilyn_god - jestem tu ponad 10 lat. Nie mam czasu na gry ale z miłą chęcią, kupuje od Was Wasze wygrane emotka
0 0

sledzik860

#6854562 Napisano: 17.04.2022 09:00:43
Mam pytanie o paragony z Lidla. Który numer ogólnie podajecie do loterii i konkursów, ten z góry po prawej koło NIP, czy jednak ten na środku obok daty ? Niby wizualizacja na stronach mówi jasno, by podawać ten numer u góry po prawej, jednak mnie nie daje to spokoju, bo bardziej jako numer paragonu przemawia do mnie ten na środku. Przykładowo u Smolara w konkursie opinii Lidla należy jednak podać ten numer na środku. Miał ktoś jakieś doświadczenie w tej sprawie w jakiejś agencji ?
0 0

cb656

#6854565 Napisano: 17.04.2022 09:37:47
sledzik860 napisał(a):

Mam pytanie o paragony z Lidla. Który numer ogólnie podajecie do loterii i konkursów, ten z góry po prawej koło NIP, czy jednak ten na środku obok daty ? Niby wizualizacja na stronach mówi jasno, by podawać ten numer u góry po prawej, jednak mnie nie daje to spokoju, bo bardziej jako numer paragonu przemawia do mnie ten na środku...

Skoro nie przemawia do Ciebie wizualizacja tego, jak życzy sobie Organizator, to przepraszam, ale nie rozumiem, co przemówi? emotka
Zdanie jakiegoś przypadkowego forumowicza, którego nawet nie znasz i nie wiesz, czy lubi wkręcać? emotka
Dziwny z Ciebie śledzik... taki mało wielkanocny...
WIĘCEJ WIARY! (w Organizatora emotka )
0 0

joan

#6854645 Napisano: 18.04.2022 18:46:55
sledzik860 napisał(a):

Mam pytanie o paragony z Lidla. Który numer ogólnie podajecie do loterii i konkursów, ten z góry po prawej koło NIP, czy jednak ten na środku obok daty ? Niby wizualizacja na stronach mówi jasno, by podawać ten numer u góry po prawej, jednak mnie nie daje to spokoju, bo bardziej jako numer paragonu przemawia do mnie ten na środku. Przykładowo u Smolara w konkursie opinii Lidla należy jednak podać ten numer na środku. Miał ktoś jakieś doświadczenie w tej sprawie w jakiejś agencji ?


ZAWSZE podajesz numer po prawej stronie u góry.
CHYBA, że regulamin / wizualizacja mówią inaczej.

asther

#6854662 Napisano: 19.04.2022 00:14:55
A ja dzisiaj czuję potrzebę pochwalenia się przebiegiem konkursu z RMF FM. 
W czwartek zadzwonili do mnie, że bardzo mają mnie na oku w konkursie, wypytywali o więcej szczegółów nt relacji, poprosili mnie o numer do Kuby. 

W piątek zadzwonili do mnie po czym mnie poinformowali o której mniej więcej zadzwonią. Kazali mi przypilnować by Kuba odebrał telefon. 

I dzisiaj "około 19" miał nastać telefon do mnie. Okazało się, że około 19 to faktycznie około 19, bo zadzwonili o 19:06. (A czekałam na parkingu 3km od domu od 18:00 bo ja w domu zazwyczaj mam beznadziejny zasięg a chciałam mieć pewność że się dodzwonią) 
Prowadzący dzwoni do mnie, zadał mi kilka drobnych pytań typu jak święta etc, i mówi, że zadzwonimy teraz do Kuby. No i Kuba nie odbiera 😳😥. Ale gość mówi, że spokojnie, mamy czas. Dzwoni ponownie, ja Kubie na messagerze piszę "dzwonią!!!!'. Kuba odebrał. Poprowadziliśmy miłą rozmowę i miałam ładnie do podkładu "Perfect" od eda sheerana zaprosić go na jego koncert. (Tylko szkoda, że tego podkładu nie słyszałam, bo dodali go w postprodukcji emotka ). Zaprosiłam go, chwilę porozmawialiśmy, Kuba oficjalnie powiedział "cholera" na antenie radia. Po czym gość pyta czy chcemy kogoś pozdrowić. Pozdrowiliśmy bliskich. 
Podziękował nam za rozmowę, poinformował Kubę ze jest to nagrywane i zapytał czy się zgadza na upublicznienie. Kuba oczywiście się zgodził. 

Potem wróciłam do domu, włączyłam RMF FM i czekałam, czekałam, czekałam... Puścili mnie na antenie 2,5h po telefonie. Lekko obrobione i... Bez pozdrowień emotka  
A naprawdę chciałam pozdrowić moją mamę, z którą w tym roku nie mogłam spędzić świąt. 
Post piszę ze względu na pochwalenie się, ale jednocześnie jako taka wskazówka jak (może) wyglądać rozmowa z radiem. 

FBaneta15

#6854684 Napisano: 19.04.2022 10:03:36
[quote=kamcia1984

Chciałam jeszcze zaznaczyć, bo przeanalizowałam z kimś całą ta sprawę i jeżeli mamy się spotkać w sądzie to weź pod uwagę to, że jeżeli wiedziałaś, wyczułaś to że nie kumam co kupuje, w końcu powiedziałaś,że nie odróżniam 2 od 3 d to ani razu  nie wyprowadziłaś mnie z błędu. Mogłaś przecież napisać, że "Aneta ale chyba ty nie rozumiesz jakie bilety kupujesz bo ja mam bilety do kina cinema3d a nie do kina cinema city a są to dwa różne kina !" Urwanie całkiem kontaktu po tym jak powiedziałam,że chyba się pomyliłaś z wysyłką biletów też nie jest na korzyść z Twojej strony. Ja szukałam kontaktu, chciałam to wyjaśnić i naprawić. Nie straszyłam Cię tylko prosiłam grzecznie o kontakt bo zaistniała pomyłka. Bardzo chciałaś sprzedac te bilety no i Ci się udało emotka Zanim co kolwiek napisałam tu na forum też dałam Ci znać, żebyś odezwała się do mnie bo inaczej zmusisz mnie do podjęcia innych kroków. Wolałaś dalej milczeć. Więc sobie może też przeanalizuj co źle zrobiłaś. Teraz z biegiem czasu żałuję,że postraszyłam Cię skarbówką i policją ale tak robiłam to z frustracji że tak epicko mnie olałaś po wpłacie kasy. Raczej w życiu wychodzę z założenia,że nie tykam ludzi którzy nie są tego warci a raczej do takich należysz, ale Cię nie znam, może naprawdę jesteś w ogromnej potrzebie zarabiania nawet po przysłowiowych trupach. NO, także są to moje ostatnie wywody i żałuję, że spotkałyśmy się na swojej drodze. W końcu to Twoje sumienie nie moje:)  Pozdrawiam czytających:)





kamcia1984]Drodzy forumowicze, piszę by ostrzec Was przed zawieraniem jakichkolwiek transakcji z FBaneta15!!! Ta delikatnie mówiąc kłamczucha, nie dała sobie wytłumaczyć, że ja sprzedaję bilety do Cinema3d (treść ogłoszenia: Sprzedam bilety do kina Cinema3d na dowolny film 2d w cenie 12 zl/szt. Wazne do 30.06.2022), jednocześnie słowem nie wspominając, że chodzi jej o Cinema City (treść rozmowy już przekazana w stosowne m-ce) kompletny brak znajomości czytania tekstu ze zrozumieniem emotka Nawet nie odróżnia 2d od 3d...więc taki kontrahent mi się trafił... Fatalnie zalosowała, frustrację za swoją nieudolność wyładowując na osobie pełniącej zawód zaufania publicznego, świadomej swoich praw i obowiązków. O skutkach słów wypowiedzianych w prywatnej konwersacji oraz na forum przekona się w odpowiednim trybie. OLX też jak widać nie jest mocną stroną Anety Bożek z Woli Kiedrzyńskiej, bo jak bilety wyprzedne to ogłoszenie się zamyka emotka Szczęśliwie na forum nic nie ginie, korespondencja zostanie wykorzystana już w poniedziałek, tak więc niestety, ale do zobaczenia!PS. Pseudoforumowiczka zmieniająca nicki, teraz FBaneta15 nie może odżałować 96 zł za zwyczajne gapiostwo, ciemnotę czy jak tam zwał, zaś z drugiej strony chce mnie wesprzeć na święta, więc skoro jest w posiadaniu mojego konta b.proszę o wpłatę (w tytule: STOP WAR czy pomoc dla UA), przyda się 7-osobowej rodzinie z Ukrainy, którą goszczę. Dzięki i czekam na przelew świąteczny emotka
0 2 psotka, cb656

FBaneta15

#6854685 Napisano: 19.04.2022 10:22:09
FBaneta15 napisał(a):

[quote=kamcia1984Chciałam jeszcze zaznaczyć, bo przeanalizowałam z kimś całą ta sprawę i jeżeli mamy się spotkać w sądzie to weź pod uwagę to, że jeżeli wiedziałaś, wyczułaś to że nie kumam co kupuje, w końcu powiedziałaś,że nie odróżniam 2 od 3 d to ani razu  nie wyprowadziłaś mnie z błędu. Mogłaś przecież napisać, że "Aneta ale chyba ty nie rozumiesz jakie bilety kupujesz bo ja mam bilety do kina cinema3d a nie do kina cinema city a są to dwa różne kina !" Urwanie całkiem kontaktu po tym jak powiedziałam,że chyba się pomyliłaś z wysyłką biletów też nie jest na korzyść z Twojej strony. Ja szukałam kontaktu, chciałam to wyjaśnić i naprawić. Nie straszyłam Cię tylko prosiłam grzecznie o kontakt bo zaistniała pomyłka. Bardzo chciałaś sprzedac te bilety no i Ci się udało emotka Zanim co kolwiek napisałam tu na forum też dałam Ci znać, żebyś odezwała się do mnie bo inaczej zmusisz mnie do podjęcia innych kroków. Wolałaś dalej milczeć. Więc sobie może też przeanalizuj co źle zrobiłaś. Teraz z biegiem czasu żałuję,że postraszyłam Cię skarbówką i policją ale tak robiłam to z frustracji że tak epicko mnie olałaś po wpłacie kasy. Raczej w życiu wychodzę z założenia,że nie tykam ludzi którzy nie są tego warci a raczej do takich należysz, ale Cię nie znam, może naprawdę jesteś w ogromnej potrzebie zarabiania nawet po przysłowiowych trupach. NO, także są to moje ostatnie wywody i żałuję, że spotkałyśmy się na swojej drodze. W końcu to Twoje sumienie nie moje:)  Pozdrawiam czytających:)





kamcia1984]Drodzy forumowicze, piszę by ostrzec Was przed zawieraniem jakichkolwiek transakcji z FBaneta15!!! Ta delikatnie mówiąc kłamczucha, nie dała sobie wytłumaczyć, że ja sprzedaję bilety do Cinema3d (treść ogłoszenia: Sprzedam bilety do kina Cinema3d na dowolny film 2d w cenie 12 zl/szt. Wazne do 30.06.2022), jednocześnie słowem nie wspominając, że chodzi jej o Cinema City (treść rozmowy już przekazana w stosowne m-ce) kompletny brak znajomości czytania tekstu ze zrozumieniem emotka Nawet nie odróżnia 2d od 3d...więc taki kontrahent mi się trafił... Fatalnie zalosowała, frustrację za swoją nieudolność wyładowując na osobie pełniącej zawód zaufania publicznego, świadomej swoich praw i obowiązków. O skutkach słów wypowiedzianych w prywatnej konwersacji oraz na forum przekona się w odpowiednim trybie. OLX też jak widać nie jest mocną stroną Anety Bożek z Woli Kiedrzyńskiej, bo jak bilety wyprzedne to ogłoszenie się zamyka emotka Szczęśliwie na forum nic nie ginie, korespondencja zostanie wykorzystana już w poniedziałek, tak więc niestety, ale do zobaczenia!PS. Pseudoforumowiczka zmieniająca nicki, teraz FBaneta15 nie może odżałować 96 zł za zwyczajne gapiostwo, ciemnotę czy jak tam zwał, zaś z drugiej strony chce mnie wesprzeć na święta, więc skoro jest w posiadaniu mojego konta b.proszę o wpłatę (w tytule: STOP WAR czy pomoc dla UA), przyda się 7-osobowej rodzinie z Ukrainy, którą goszczę. Dzięki i czekam na przelew świąteczny emotka



Porażające hehe emotka Rozdam te bilety na facebooku na grupach, komuś zrobię przyjemność. Więc nie sprzedawaj ich kolejnej gapie.

0 0

kornwalija

#6854703 Napisano: 19.04.2022 11:43:13
asther napisał(a):

A ja dzisiaj czuję potrzebę pochwalenia się przebiegiem konkursu z RMF FM. W czwartek zadzwonili do mnie, że bardzo mają mnie na oku w konkursie, wypytywali o więcej szczegółów nt relacji, poprosili mnie o numer do Kuby. 

W piątek zadzwonili do mnie po czym mnie poinformowali o której mniej więcej zadzwonią. Kazali mi przypilnować by Kuba odebrał telefon. 

I dzisiaj "około 19" miał nastać telefon do mnie. Okazało się, że około 19 to faktycznie około 19, bo zadzwonili o 19:06. (A czekałam na parkingu 3km od domu od 18:00 bo ja w domu zazwyczaj mam beznadziejny zasięg a chciałam mieć pewność że się dodzwonią) 
Prowadzący dzwoni do mnie, zadał mi kilka drobnych pytań typu jak święta etc, i mówi, że zadzwonimy teraz do Kuby. No i Kuba nie odbiera 😳😥. Ale gość mówi, że spokojnie, mamy czas. Dzwoni ponownie, ja Kubie na messagerze piszę "dzwonią!!!!'. Kuba odebrał. Poprowadziliśmy miłą rozmowę i miałam ładnie do podkładu "Perfect" od eda sheerana zaprosić go na jego koncert. (Tylko szkoda, że tego podkładu nie słyszałam, bo dodali go w postprodukcji emotka ). Zaprosiłam go, chwilę porozmawialiśmy, Kuba oficjalnie powiedział "cholera" na antenie radia. Po czym gość pyta czy chcemy kogoś pozdrowić. Pozdrowiliśmy bliskich. 
Podziękował nam za rozmowę, poinformował Kubę ze jest to nagrywane i zapytał czy się zgadza na upublicznienie. Kuba oczywiście się zgodził. 

Potem wróciłam do domu, włączyłam RMF FM i czekałam, czekałam, czekałam... Puścili mnie na antenie 2,5h po telefonie. Lekko obrobione i... Bez pozdrowień emotka  
A naprawdę chciałam pozdrowić moją mamę, z którą w tym roku nie mogłam spędzić świąt. 
Post piszę ze względu na pochwalenie się, ale jednocześnie jako taka wskazówka jak (może) wyglądać rozmowa z radiem. 

Dzięki, że to opisałaś, fajna relacja! Udanego koncertu emotka
0 0

cb656

#6854724 Napisano: 19.04.2022 12:07:12
asther napisał(a):

A ja dzisiaj czuję potrzebę pochwalenia się przebiegiem konkursu z RMF FM. W czwartek zadzwonili do mnie, że bardzo mają mnie na oku w konkursie, wypytywali o więcej szczegółów nt relacji, poprosili mnie o numer do Kuby. W piątek zadzwonili do mnie po czym mnie poinformowali o której mniej więcej zadzwonią. Kazali mi przypilnować by Kuba odebrał telefon.  Prowadzący dzwoni do mnie, zadał mi kilka drobnych pytań typu jak święta etc, i mówi, że zadzwonimy teraz do Kuby. No i Kuba nie odbiera 😳😥. Ale gość mówi, że spokojnie, mamy czas. Dzwoni ponownie, ja Kubie na messagerze piszę "dzwonią!!!!'. Kuba odebrał. Poprowadziliśmy miłą rozmowę i miałam ładnie do podkładu "Perfect" od eda sheerana zaprosić go na jego koncert.  Zaprosiłam go, chwilę porozmawialiśmy, Kuba oficjalnie powiedział "cholera" na antenie radia. Po czym gość pyta czy chcemy kogoś pozdrowić. Pozdrowiliśmy bliskich. Podziękował nam za rozmowę, poinformował Kubę ze jest to nagrywane i zapytał czy się zgadza na upublicznienie. Kuba oczywiście się zgodził. 

Potem wróciłam do domu, włączyłam RMF FM i czekałam, czekałam, czekałam... Puścili mnie na antenie 2,5h po telefonie. Lekko obrobione i... Bez pozdrowień...
Post piszę ze względu na pochwalenie się, ale jednocześnie jako taka wskazówka jak (może) wyglądać rozmowa z radiem. 

Mmmmrrraaauuu... emotka
To nie wiedziałaś, że "radio, to teatr wyobraźni"? emotka

P.S. Piszę to jako wielokrotny uczestnik tego typy "wejść antenowych". emotka
MIEJCIE ŚWIADOMOŚĆ, że wszelkie akcje promocyjne mają na celu promowanie nie tego jednego, bidulkę-Słuchacza, tylko promowanie RADIA oraz "wartości" jakie radio promuje. To taka podpowiedź dla innych nieświadomych - jak nie potrafisz włazić w doopę, nie pchaj się na afisz! emotka emotka
1 kumulacja 0

ziolko

#6854772 Napisano: 19.04.2022 17:22:14
W swoim czasie (kilkanaście lat temu, akcja zakończyła się jakieś 5 lat temu) często brałam udział w konkursach mojego lokalnego radia. Czasami wygrywałam gadżety - bilety do kina, kubki, płyty itp, a czasami coś lepszego w konkursach tygodniowych, jak rower czy telefon. 
Drobne konkursy były na żywo i wygrywała pierwsza osoba, która się dodzwoniła, a tygodniowe to były konkursy na czas - 10, a w późniejszym czasie 5 osób po kolei odpowiadało na 3 pytania. Kto odpowiedział na 3 pytania w najkrótszym czasie, ten wygrywał. Bywało, że były dogrywki między osobami, które miały tą samą ilość odpowiedzi z tym samym czasem. Później radio wycwaniło się i w razie "dogrywki" wygrywała ta osoba, która dodzwoniła się pierwsza w tygodniu, np we wtorek, a osoba z piątku musiała obejść się smakiem. Moim zdaniem było to mniej uczciwe, niż typowa dogrywka do pierwszego błędu. 
Adrenalina wtedy była niezła, bo wszystko szło na żywo. Serce waliło jak młotem. 
Do dziś, jak słyszę sygnał konkursowy, to tętno przyspiesza emotka  
Ale już nie biorę udziału w tych konkursach - ciężko się dodzwonić emotka
0 0

rare85

#6854932 Napisano: 20.04.2022 13:30:29
Poszukuję porządnych, fajnych garnków - podobnych jak ten Tefal, czyli z nienagrzewającymi się rączkami, które są wygodne i łatwo je "złapać". Niestety Tefal ma w środku te rączki na śruby, a z własnego doświadczenia wiem, że w czyszczeniu, ale i przygotowywaniu potraw są one niepraktyczne. Doradzicie coś?
1 brucee 0